Přejít na obsah


Fotka

Bonzaj klub


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
128 odpovědí na toto téma

#61 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 12:24

Od GS jsem dostal jen ten email, co jsem zkopíroval do prvního příspěvku. Takže v něm je vše. Podle mě je to za to, že jsem žádal o PQ GPX PM keší.
  • 0

#62 clexpert

clexpert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 12:33

Ten e-mail jsem četl, ale nepochopil jsem, za co to je. Možná mi něco uniklo, proto se ptám, ale: Publish, on any Groundspeak owned web property, the solutions, hints, spoilers, or any hidden coordinates for any geocache without consent from the cache owner. Na všech webech, které vlastní Groundspeak, se nesmí zveřejňovat řešení, rady, spoilery nebo skryté souřadnice bez souhlasu vlastníka keše. Tedy ty jsi někde na webu geocaching.com v logu nebo v jejich fóru na jejich webu zveřejnil řešení nebo finální souřadnice?
  • 0

#63 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 12:44

shaman3 napsal/a:
Od GS jsem dostal jen ten email, co jsem zkopíroval do prvního příspěvku. Takže v něm je vše. Podle mě je to za to, že jsem žádal o PQ GPX PM keší.

Podle toho mailu jsem to pochopil tak, že tě sejmuli za to že jsi dále poskytl GPX, které jsi vysomroval. Vlastní somrování sice není moc etické, ale ne proti pravidlům. Zkrátka si za to můžeš sám svejma kecama...někoho jsi prostě nas..l nad míru tolerance. Jak tady psal Satan, že když už žereš na cizím večírku, aspoň nemlaskej...
  • 0
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#64 clexpert

clexpert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 12:53

To je mi divné. On jako BM přece nepotvrdil souhlas s tím licenčním ujednáním, které vidíme my PM a je platné pro data PQ. Navíc podle mě jen blbě kecá a nic nikde nedistribuoval. Kdo ví, jestli vůbec ty PQ od někoho dostal, já bych si tipl, že mu pak už nikdo žádný neposlal po těch děkovacích výstupech na fóru. Jestli mu Groundspeak zabanoval účet jen proto, že plácal kdesi na fóru, že cosi distribuuje, tak to je od nich docela odvážný krok. Nehledě na to, že měli být potrestaní ti PM, kteří mu PQ poskytli, pokud mu je tedy opravdu poskytli.
  • 0

#65 clexpert

clexpert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 12:56

Navíc v mailu píšou, že podle bodu M jejich ujednání o použití webu. To také nesouhlasí na nějaké pomyslné distribuování PQ. Je to divné. A nelíbí se mi to. Ať tu shaman3 sebeblběji plácá, ať vás tu sebevíc provokuje, fakt se mi to nelíbí.
  • 0

#66 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 13:15

Nevim no, anglicky neumím. Možná na mě někdo nabonzoval nějakou smyšlenou věc, ale GS se se mnou nijak nebavil a poslal mi jen tenhle email a od té doby se nemůžu přihlásit ke svému účtu na geocaching.com a mám tam status Locked Member. Jediný problém při geocachingu jsem měl tady s vámi, takže předpokládám, že ta příčina mého zabanování pochází tady od vás. O ničem jiném nevím. Na fóru geocaching.com nemám ani jeden příspěvek a mé logy u kešek přece znáte, když je kritizujete, je tam jen datum a čas nálezu. Už tu první větu mi google překladač přeloží jako že: dostali zprávu (bonz), že někde požaduji informace o PMO keších," nebo tak nějak.

Hello Shaman3,
We have had a report that you solicited for information about PMO caches, ...


  • 0

#67 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 13:31

Pro méně chápavé a nepřizpůsobivé mohl GS jako poslední odstavec pravidel napsat něco v tomto smyslu: Komu se nelíbí pravidla hry, která jsme si stanovili ať o nich nediskutuje. Mohla být samozřejmě stanovena jinak, ale jsou takováto a komu se to nelíbí, ať GC nehraje a nebo nevyužívá služeb našeho serveru.
A komu se to opravdu nelíbí, krabičky může hledat tak jak tak, pokud ho tedy bude uspokojovat, že namísto na GS serveru pod určitým účtem si bude logovat doma do deníčku.
  • 0
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#68 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 13:33

Otázka je, jestli něco takového vůbec v pravidlech hry mají, když ten můj ban napasovali na úplně něco jiného. :D

clexpert napsal/a:
... že podle bodu M jejich ujednání o použití webu. To také nesouhlasí na nějaké pomyslné distribuování PQ. ....


  • 0

#69 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 13:38

No vidíš a teď už jen stačí aby ti Pepa dal banána i tady (pro jistotu i na ten účet osobně) tak, jako ho máš na jiných fórech a máš po flamování a blbejch poznámkách... Já ti psal hned na začátku, že žádnej strom neroste do nebe.
  • 0

#70 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 13:38

shaman3 napsal/a:
Otázka je, jestli něco takového vůbec v pravidlech hry mají, když ten můj ban napasovali na úplně něco jiného. :D

clexpert napsal/a:
... že podle bodu M jejich ujednání o použití webu. To také nesouhlasí na nějaké pomyslné distribuování PQ. ....

Odpovím ti tvými slovy...moc to řešíš. Al Caponeho taky zkásli za daňový úniky...
Zkrátka: účel světí prostředky.
  • 0
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#71 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 13:40

Asi to moc řeším. Příště tady budu muset žádat o PQ pod jiným NICKem no. :D Vypadá to, že přestalo pršet, tak jedu lovit, logovat budu až za týden. B)
  • 0

#72 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 13:44

shaman3 napsal/a:
Asi to moc řeším. Příště tady budu muset žádat o PQ pod jiným NICKem no. :D

To jistě můžeš zkusit, ale vypiluj si stylistiku, páč ta tvoje je tak průhledná, že tě každej hned pozná B).
  • 0
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#73 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 13:51

Tak to už mi může být jedno, jestli mě tady někdo pozná. A v nejhorším případě ten týdenní ban za PQ GPX také není moc vysoká cena. ;)
  • 0

#74 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 13:59

Před chvílí jsi psal, že jedeš lovit, tak hybaj ven, co tady ještě vopruzuješ. Když už ani tobě se nedá věřit...:D
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#75 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 14:00

No já si spíš myslím, že při 350ti nálezech od 13.9.2010 to byla úplně zbytečná akce. Nevím k čemu ti je PQ všech PM keší v ČR, když je stejně nechodíš intenzivně hledat. Chápal bych těch pár co máš ve svém okolí, ale všech? Vůbec nevím co s nimi budeš dělat.
  • 0

#76 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 14:04

dachmh napsal/a:
Před chvílí jsi psal, že jedeš lovit, tak hybaj ven, co tady ještě vopruzuješ. Když už ani tobě se nedá věřit...:D

Už jedu, ono to chvíli trvá, než se člověk převlékne do cyklodresu.

Jinak pokud je někomu 350 keší za dva roky málo, tak ať si je zkusí někde mimo velké město všechny objet pouze na jízdním kole.
  • 0

#77 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 14:11

shaman3 napsal/a:

dachmh napsal/a:
Před chvílí jsi psal, že jedeš lovit, tak hybaj ven, co tady ještě vopruzuješ. Když už ani tobě se nedá věřit...:D

Už jedu, ono to chvíli trvá, než se člověk převlékne do cyklodresu.

Jinak pokud je někomu 350 keší za dva roky málo, tak ať si je zkusí někde mimo velké město všechny objet pouze na jízdním kole.


Tak to už fofruj, u nás se hrůzně zatáhlo, takže doufám, že tě to potká někde cestou. Jinak ale převlečení do cyklodresu nemá vůbec nic společného s jedním až třemi kliky na compu, to jenom zdržuje ;)
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#78 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 14:22

shaman3 napsal/a:
Jinak pokud je někomu 350 keší za dva roky málo, tak ať si je zkusí někde mimo velké město všechny objet pouze na jízdním kole.


Kdo psal, že je to málo. Já třeba používám systém, někam dojet autem, nechat jej tam a pak prochodit celé okolí pěšky se psy.

Jen jsem prostě nepochopil, k čemu někdo potřebuje to PQ, když jej není schopný zužitkovat k nějakému velkému užitku.
  • 0

#79 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 17:09

clexpert napsal/a:
To je mi divné. On jako BM přece nepotvrdil souhlas s tím licenčním ujednáním, které vidíme my PM a je platné pro data PQ. Navíc podle mě jen blbě kecá a nic nikde nedistribuoval. Kdo ví, jestli vůbec ty PQ od někoho dostal, já bych si tipl, že mu pak už nikdo žádný neposlal po těch děkovacích výstupech na fóru.

Jestli mu Groundspeak zabanoval účet jen proto, že plácal kdesi na fóru, že cosi distribuuje, tak to je od nich docela odvážný krok. Nehledě na to, že měli být potrestaní ti PM, kteří mu PQ poskytli, pokud mu je tedy opravdu poskytli.

Pokud vím tak na tom zamčeném vlákně se jeden BM přiznal že mu to PQ shaman poslal
  • 0

#80 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 17:15

Libor.29 napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Jinak pokud je někomu 350 keší za dva roky málo, tak ať si je zkusí někde mimo velké město všechny objet pouze na jízdním kole.


Kdo psal, že je to málo. Já třeba používám systém, někam dojet autem, nechat jej tam a pak prochodit celé okolí pěšky se psy.

Jen jsem prostě nepochopil, k čemu někdo potřebuje to PQ, když jej není schopný zužitkovat k nějakému velkému užitku.

Jenom proto abych ho mohl distribuovat dál a těm zlejm PM ukázat zač je toho loket :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama