Přejít na obsah


Fotka

Jak odbanovat účet na geocaching.com ???


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
112 odpovědí na toto téma

#41 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 17:42

Nebudu platit za něco, co můžu mít zdarma. ;) Nechápu, co stále s tím PM máte. Cítíte se být jako nadkačeři, nebo co? :D Zabanují mě jen na základě nějakého teplého bonzu a pochybuji, že by brali ohled na případné PM členství. Prachy by po zabanovéní PM mi určitě nevrátili. ;)
  • 0

#42 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 17:44

shaman3 napsal/a:
No uvidíme, těžko budou kvůli mě všichni obcházet logbooky. A kdo na to náhodou přijde, tomu to vysvětlím, že to je kvůli banu, že ve skutečnosti tam zalogován jsem pod nickem shaman3. Koneckonců názvy účtů na geocaching.com jdou změnit a logy v papírových logboocích se tím také nezmění.

No, on se nějaký "hodný" owner asi najde. Ale hodný a blbý, to už není tak úplně samozřejmá kombinace;)
A ten název účtu na GC.com změnit jde, to je fakt. Ale asi těžko na účet, který už existuje (a ještě k tomu je zabanovaný). B)
  • 0

#43 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 17:45

Sakra, ještě pár šamanů a bude to jako s uživateli mobilů. Na jednoho obyvatele ČR bude připadat 1,5 kačera B)
  • 0

#44 clexpert

clexpert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 17:46

dostik7 napsal/a:
jee, tohle mi pripomnelo historku meho kolegy:
... jeho kolega v praci sluzebne v Americe - potreboval si z hotelu zavolat a neco vyridt v Evrope. Zavolal si, dovolal se, ale cislo bylo spatne, takze hovor se sice uskutecnil, ale k nicemu to nebylo. Jeho amerciky kolega pak zavolal na recepci, rekl, ze hovor se nezdaril, at nic volajicimu neuctuji.
Ten cesky kolega hned na to - to je super! To takhle muzete volat casto zadarmo, ze jo? Ten american se na nej nechapave dival a rikal: no ale proc bych to delal, kdyz jsem se dovolal a dostal sluzbu, kterou jsem ocekaval ? No a to je ten rozdil v mentalite vychcanku a slusnych lidi.


To sis asi trochu popletl. To nebyl hotel, ale telefonni společnost. A nebyl to kolega tvého kolegy, ale bavič Petr Novotný. Ten totiž před mnoha a mnoha lety v televizi vyprávěl takovouto příhodu o své návštěvě v USA ještě za totality, kdy v USA neměli automatické meziměstské volání, ale objednávalo se u telefonistky.
  • 0

#45 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 17:47

pes13 napsal/a:

shaman3 napsal/a:
No uvidíme, těžko budou kvůli mě všichni obcházet logbooky. A kdo na to náhodou přijde, tomu to vysvětlím, že to je kvůli banu, že ve skutečnosti tam zalogován jsem pod nickem shaman3. Koneckonců názvy účtů na geocaching.com jdou změnit a logy v papírových logboocích se tím také nezmění.

No, on se nějaký "hodný" owner asi najde. Ale hodný a blbý, to už není tak úplně samozřejmá kombinace;)
A ten název účtu na GC.com změnit jde, to je fakt. Ale asi těžko na účet, který už existuje (a ještě k tomu je zabanovaný). B)

Ale když si změníš název účtu, tak ten původní název je volný a může si ho registrovat kdokoliv jiný nebo ho kdokoliv jiný použít pro název účtu při změně. Takže jsem z obliga, budu tvrdit, že ho po změně použil někdo jiný a pak byl zabanován.
  • 0

#46 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 17:48

Zabanují mě jen na základě nějakého teplého bonzu a pochybuji, že by brali ohled na případné PM členství.

Zabanovali te pro poruseni pravidel, k jejichz dodrzovani jsi se sam zavazal. Takze na co si to vlastne porad stezujes? Pokud s temi pravidly nesouhlasis, tak proste gc.com ignoruj a na celej geocaching se vykasli. Muzes zacit tim, ze si tady zrusis ucet, spouste lidi se tak ulevi.
  • 0
MaFa

#47 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 17:49

Pravidla jsou snad od toho, aby se porušovala, ne? ;)
  • 0

#48 clexpert

clexpert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 17:52

Shamane, se normálně vyprdni na GroundSpeak a popros Tiskaře, ať tě odbanuje...
  • 0

#49 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 17:52

clexpert napsal/a:

dostik7 napsal/a:
jee, tohle mi pripomnelo historku meho kolegy:
... jeho kolega v praci sluzebne v Americe - potreboval si z hotelu zavolat a neco vyridt v Evrope. Zavolal si, dovolal se, ale cislo bylo spatne, takze hovor se sice uskutecnil, ale k nicemu to nebylo. Jeho amerciky kolega pak zavolal na recepci, rekl, ze hovor se nezdaril, at nic volajicimu neuctuji.
Ten cesky kolega hned na to - to je super! To takhle muzete volat casto zadarmo, ze jo? Ten american se na nej nechapave dival a rikal: no ale proc bych to delal, kdyz jsem se dovolal a dostal sluzbu, kterou jsem ocekaval ? No a to je ten rozdil v mentalite vychcanku a slusnych lidi.


To sis asi trochu popletl. To nebyl hotel, ale telefonni společnost. A nebyl to kolega tvého kolegy, ale bavič Petr Novotný. Ten totiž před mnoha a mnoha lety v televizi vyprávěl takovouto příhodu o své návštěvě v USA ještě za totality, kdy v USA neměli automatické meziměstské volání, ale objednávalo se u telefonistky.

Já to poprvé slyšel od Valdemara Matušky, když po převratu navštívil ČR.
  • 0

#50 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 17:53

clexpert napsal/a:
Shamane, se normálně vyprdni na GroundSpeak a popros Tiskaře, ať tě odbanuje...

On to umí?
  • 0

#51 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 17:54

shaman3 napsal/a:
Pravidla jsou snad od toho, aby se porušovala, ne? ;)


Tvl kde ze si rikal ze pracujes????
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#52 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 17:56

shaman3 napsal/a:

clexpert napsal/a:
Shamane, se normálně vyprdni na GroundSpeak a popros Tiskaře, ať tě odbanuje...



On to umí?


Tohle jeste neumi, na to toho toho ukradl jeste malo:-)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#53 kalgan

kalgan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 17:57

Panebože to je diskuze pro jednoho blbce.Ignorujte jeho přiblblé poznámky a bude klid.Ať si to z grundspeakem vyřeší sám.Akorát vás provokuje.
  • 0

#54 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 18:00

shaman3 napsal/a:

clexpert napsal/a:
Shamane, se normálně vyprdni na GroundSpeak a popros Tiskaře, ať tě odbanuje...

On to umí?

Možná jo. Jenže Ondra, ať už udělal cokoli, je pro mě prostě jen "rozhněvaný mladý muž". Sice jsou jeho postupy poněkud diskutabilní, ale není to podlejzák, který někomu poleze do zadku, když by to potřeboval. A asi to nebude ani křivák. A silně pochybuju, že by se k něčemu takovému snížil pro takového týpka ;)
  • 0

#55 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 18:19

shaman3 napsal/a:
Pravidla jsou snad od toho, aby se porušovala, ne? ;)

Bohužel typickej českej přístup :( A mimochodem kdyby každej smíšlel jako ty, proč to platit když to můžu mít zadarmo, tak budeš mít prd protože nebude nikdo kdo by ti to zadarmo poskytl.
  • 0

#56 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 19:06

shaman3 napsal/a:
Prachy by po zabanovéní PM mi určitě nevrátili. ;)

To máš pravdu, při zabanování běží zaplacený PM pořád, ale výhody využívat nemůžeš. Ale aspoň se to pak může brát jako motivace, aby k tomu zabanování nemuselo dojít :).
Já rozhodně tvůj účet odemykat nebudu a silně doporučuji vyčkat odemčení od GS. Jakmile se k tvému e-mailu dostanou, určitě tě odemknou. Vytvoření nového účtu je naprostá hloupost.
Ještě cituji z e-mailu, který jsi obdržel minulý týden:
"Pozastavení účtu se týká přímo tvé osoby (nikoliv pouze tvého účtu). Máš zakázáno lozit na gc.com, i ostatní weby provozované Groundspeakem. Pokud tento zákaz porušíš, ban ti bude prodloužen. "
Nelezl jsi na ten web, že ne? Pak by totiž mohlo být možné, že ti ten ban prodloužili. A pokud do toho budeš přistupovat z dalších a dalších účtů, je taky možné, že ti budou blokovat jeden účet za druhým, dokud si ten zakázaný přístup k webu vskutku neodpykáš.
Ondra
  • 0

#57 dostik7

dostik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 320 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 20:41

MaFa napsal/a:

jee, tohle mi pripomnelo historku meho kolegy:
... jeho kolega v praci sluzebne v Americe - potreboval si z hotelu zavolat a neco vyridt v Evrope. Zavolal si, dovolal se, ale cislo bylo spatne, takze hovor se sice uskutecnil, ale k nicemu to nebylo. Jeho amerciky kolega pak zavolal na recepci, rekl, ze hovor se nezdaril, at nic volajicimu neuctuji.
Ten cesky kolega hned na to - to je super! To takhle muzete volat casto zadarmo, ze jo? Ten american se na nej nechapave dival a rikal: no ale proc bych to delal, kdyz jsem se dovolal a dostal sluzbu, kterou jsem ocekaval ? No a to je ten rozdil v mentalite vychcanku a slusnych lidi.

Tak tahle historka koluje uz peknou radku let, nicmene realita je trosku odlisna. Procpak asi v USA na benzinkach nejdriv platite a pak teprve tankujete? Jsou proste o par let napred a problem tankovani bez placeni uz maj vyresenej, vsak to u nas taky benzinky brzo zavedou. Nakonec kdyby amici nechteli volat zadarmo, tak by skype asi neexistoval.


Nemichej jabka s hruskama. Predem se plati nekde v noci a nebo v mestskych ghetech. Ano, vychcanky maji i koncentrovane na malem uzemi. Ale v prumeru na km2 jich je radove mene, nez tady u nas - jsou v mensine.
  • 0

#58 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 20:45

dostik7 napsal/a:

MaFa napsal/a:

jee, tohle mi pripomnelo historku meho kolegy:
... jeho kolega v praci sluzebne v Americe - potreboval si z hotelu zavolat a neco vyridt v Evrope. Zavolal si, dovolal se, ale cislo bylo spatne, takze hovor se sice uskutecnil, ale k nicemu to nebylo. Jeho amerciky kolega pak zavolal na recepci, rekl, ze hovor se nezdaril, at nic volajicimu neuctuji.
Ten cesky kolega hned na to - to je super! To takhle muzete volat casto zadarmo, ze jo? Ten american se na nej nechapave dival a rikal: no ale proc bych to delal, kdyz jsem se dovolal a dostal sluzbu, kterou jsem ocekaval ? No a to je ten rozdil v mentalite vychcanku a slusnych lidi.

Tak tahle historka koluje uz peknou radku let, nicmene realita je trosku odlisna. Procpak asi v USA na benzinkach nejdriv platite a pak teprve tankujete? Jsou proste o par let napred a problem tankovani bez placeni uz maj vyresenej, vsak to u nas taky benzinky brzo zavedou. Nakonec kdyby amici nechteli volat zadarmo, tak by skype asi neexistoval.


Nemichej jabka s hruskama. Predem se plati nekde v noci a nebo v mestskych ghetech. Ano, vychcanky maji i koncentrovane na malem uzemi. Ale v prumeru na km2 jich je radove mene, nez tady u nas - jsou v mensine.

To víš, mají tam pouště:D
  • 0

#59 dostik7

dostik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 320 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 20:48

clexpert napsal/a:

dostik7 napsal/a:
jee, tohle mi pripomnelo historku meho kolegy:
... jeho kolega v praci sluzebne v Americe - potreboval si z hotelu zavolat a neco vyridt v Evrope. Zavolal si, dovolal se, ale cislo bylo spatne, takze hovor se sice uskutecnil, ale k nicemu to nebylo. Jeho amerciky kolega pak zavolal na recepci, rekl, ze hovor se nezdaril, at nic volajicimu neuctuji.
Ten cesky kolega hned na to - to je super! To takhle muzete volat casto zadarmo, ze jo? Ten american se na nej nechapave dival a rikal: no ale proc bych to delal, kdyz jsem se dovolal a dostal sluzbu, kterou jsem ocekaval ? No a to je ten rozdil v mentalite vychcanku a slusnych lidi.


To sis asi trochu popletl. To nebyl hotel, ale telefonni společnost. A nebyl to kolega tvého kolegy, ale bavič Petr Novotný. Ten totiž před mnoha a mnoha lety v televizi vyprávěl takovouto příhodu o své návštěvě v USA ještě za totality, kdy v USA neměli automatické meziměstské volání, ale objednávalo se u telefonistky.


Hadat se nebudu i to je mozne, co pises. Na veci to ale nic nemeni. Priklad z moji branze jsem nechtel uvadet, ale budiz - v Americe (a i pro nektere zeme zapdni Evropy) je bezne, ze na software davaji ´jenom obycejnou SW licenci. Na to same do vychodni Evropy davaji HW klic, protoze ten SW se da snadno zkopirovat. No, proc to tak asi je? Ze by kvuli vychcankum, co placeni za sluzby povazuji za slabost?
  • 0

#60 dostik7

dostik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 320 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 20:52

shaman3 napsal/a:

pes13 napsal/a:

shaman3 napsal/a:
No uvidíme, těžko budou kvůli mě všichni obcházet logbooky. A kdo na to náhodou přijde, tomu to vysvětlím, že to je kvůli banu, že ve skutečnosti tam zalogován jsem pod nickem shaman3. Koneckonců názvy účtů na geocaching.com jdou změnit a logy v papírových logboocích se tím také nezmění.

No, on se nějaký "hodný" owner asi najde. Ale hodný a blbý, to už není tak úplně samozřejmá kombinace;)
A ten název účtu na GC.com změnit jde, to je fakt. Ale asi těžko na účet, který už existuje (a ještě k tomu je zabanovaný). B)

Ale když si změníš název účtu, tak ten původní název je volný a může si ho registrovat kdokoliv jiný nebo ho kdokoliv jiný použít pro název účtu při změně. Takže jsem z obliga, budu tvrdit, že ho po změně použil někdo jiný a pak byl zabanován.


Ty Jsi neuveritelnej, shamane. Vsem tady detailne popisujes, jak s pravidlama vyjebes a vsechny tady ocuras. To vazne nemas trochu sebeucty a koule?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama