Přejít na obsah


Fotka

Jak odbanovat účet na geocaching.com ???


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
112 odpovědí na toto téma

#61 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 21:08

Nemichej jabka s hruskama. Predem se plati nekde v noci a nebo v mestskych ghetech. Ano, vychcanky maji i koncentrovane na malem uzemi. Ale v prumeru na km2 jich je radove mene, nez tady u nas - jsou v mensine.

Predem se tam plati uplne vsude, mas platebni terminal primo na stojanu, nejdriv zaplatis a pak teprve tankujes. Moji americti kolegove mi to behem me navstevy Miami vysvetlili jako obranu pred neplatici. Takze jak jsem videl (pri asi 8 tankovanich) a slysel od kolegu, tak podavam dal. Ale treba je to v jinych zemich jinak nez na Floride.

Priklad z moji branze jsem nechtel uvadet, ale budiz - v Americe (a i pro nektere zeme zapdni Evropy) je bezne, ze na software davaji ´jenom obycejnou SW licenci. Na to same do vychodni Evropy davaji HW klic, protoze ten SW se da snadno zkopirovat. No, proc to tak asi je? Ze by kvuli vychcankum, co placeni za sluzby povazuji za slabost?

Asi pracujeme ve skoro stejne branzi a jelikoz ziju a pracuju v Nemecku, tak muzu tvrdit, ze lidem se tam za SW taky nechce platit. Mozna je to trochu jine u firem, nicmene obycejni lide se do nakupu programu nebo placeni za hudbu nehrnou stejne na zapade jako v Cechach. Kdyby to bylo jak rikas, tak by neexistovaly mod chipy, P2P site, ruzne piratske strany apod. Lidi na zapad od hranic jsou uplne stejny - nekdy dokonce i v tom, ze si mysli, ze jsou Cesi horsi nez oni. ;) Ale ze by nekdo hlasite nadaval na vlastni narod, tak v tom mame my Cesi opravdu bohuzel exlusivitu.
  • 0
MaFa

#62 clexpert

clexpert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 21:27

dostik7 napsal/a:
Priklad z moji branze jsem nechtel uvadet, ale budiz - v Americe (a i pro nektere zeme zapdni Evropy) je bezne, ze na software davaji ´jenom obycejnou SW licenci. Na to same do vychodni Evropy davaji HW klic, protoze ten SW se da snadno zkopirovat. No, proc to tak asi je? Ze by kvuli vychcankum, co placeni za sluzby povazuji za slabost?


Software je i moje branže. A takovou zkušenost rozhodně nemám. Přitom nakupuji software z celého světa, a to jak do ČR, tak do USA. Běžně se stává, že někteří američtí dodavatelé nechtějí mimo USA vůbec dodávat. I když to se týká spíš fyzických věcí než software, software mnohdy chtějí prodávat přes lokální distributory za větší peníze (USD=EUR). Ale ještě jsem se nesetkal s tím, že by byla ochrana jiná pro USA a jiná pro ostatní země. Možná nějaký malý vývojář, ale rozhodně všichni velcí hráči na trhu mají stejné ochranné prostředky pro celý svět.

Naopak, zcela běžná praxe v USA na software je 30-denní nebo 60-denní záruka vrácení peněz. A to bez výjimky pro celý svět.

Jinak já bych to nepaušalizoval, vychcánci jsou všude. I v USA. A naopak i v ČR lze najít férové lidi.
  • 0

#63 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 21:40

Jo, přesně tak, jen jsem chtěl vyjádřit, že shaman3 se nechová špatně protože je to Čech, ale prostě proto, že je to blbec.
  • 0
MaFa

#64 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 21:54

Začínáte se tu bavit o ptákovinách a debatujete o nich. Já bych si závěr této diskuse předstvoval asi tak, že by měl padnout návrh, jak šmejdům zabanovat nejen účet na GC.com, ale i na GC,cz. A to pro nicky shaman3, shaman4, shaman... nebo treba osobne. A pak je tu ještě jedna možnost - prostě toho šmejda budou všichni ignorovat. Včetně úlisných "proseb" o PQ PM keší, úchyláckých provokací atd. Ale to asi neprojde :(
  • 0

#65 clexpert

clexpert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 22:26

Netuším, jestli je shaman3 blbec, neznám ho. Ale troufnu si tvrdit, že to to mladý provokatér, který se tu děsně baví, jak vás vytáčí. Asi má zrovna prázdniny. Přitom když se to vezme s nadhledem a bez emocí, tak vlastně nedělá nic, co by nedělali i ostatní. Spousta kačerů na keších neděkuje, spousta kačerů píše krátké logy, spousta kačerů získává finálky bez luštění či chození, spousta kačerů bez PM získává PQ (a žádají o to zde ve fóru), spousta kačerů se chce logovat bez nálezu krabičky na základě fotky či nějak podobně. Jen ti ostatní současně tak viditelně neprovokují, nebo dokonce dělají, že to nedělají, že jsou jiná třída. Mně osobně třeba shaman3 absolutně nevadí. Ani kdyby na mé keši logoval třeba jen tečkou, tak mi to nevadí. I když s ním a jeho chováním názorově nesouhlasím, jeho provokace mě nechávají klidným a můžu s ním klidně diskutovat. Chápu také, že je třeba mladý a chce se vyřádit, no tak ať. Daleko víc mi vadí, že se k sobě lidé neumějí chovat. Nevšiml jsem si (pokud jsem přehlédl, klidně mě upozorněte), že by shaman3 byl k někomu v tomto fóru vulgární, sprostý, že by někoho slovně napadal, že by někomu nadával, nebo že by někomu vyhrožoval. Zatímco ostatní to dělají zcela běžně. Je mi opravdu daleko milejší takovýhle provokatér, který z toho jednou vyroste, a který navíc může provokovat jen po tu dobu, dokud na jeho hru budete přistupovat, než kdejaký férový kačer, který všechno loví sám, luští sám, píše dlouhé logy, za všechno děkuje, platí si pro každého člena rodiny samostatné PM, ale ve fóru na internetu se k ostatním chová tak, jak jsem popsal o odstavec výš. A to už se vůbec nezmiňuji o nějakém tom práskání. Je to docela sociologicky výživné téma, protože když se nad tím zamyslíme, tak shaman3 jako provokatér je tu mnoha členy nenáviděn. Jeho napráskání GS spousta těch férových kačerů hodnotí kladně a schvaluje. Jak by asi tak bylo hodnoceno napráskání těch férových PM kačerů, kteří ostatním férovým BM kačerům zcela běžně a veřejně poskytují PQ a tak ta pravidla opravdu porušují? A jak by se asi shaman3 dostal k PQ, aby ho vůbec mohl někomu poslat? To jsou jen řečnické otázky, odpovědi na ně samozřejmě znám. Zkuste se jen na chvilku zamyslet nad tím, jestli třeba ten shaman3 není jen nějaký puberťák, jako jste byli vy, když jste byli mladší, nebo jako je třeba zrovna teď vaše dítě. Zkuste se zamyslet nad tím, jestli si kvůli svým odlišným názorům opravdu zaslouží, abyste ho kamenovali, práskali na něj, sprostě mu nadávali a vyhrožovali mu. A zkuste se zamyslet nad tím, jestli vám je milejší ten, kdo vás chce jen provokovat, pokud se necháte, a nebo ten, kdo vám a vašim kamarádům sprostě nadává. Ano, je velmi jednoduché z pozice většiny se snažit umlčet opačný názor nebo většině (resp. té hlasité menšině) nevyhovujícího člověka. Sprostě mu vynadat, urážet ho, vyhrožovat mu, kamsi ho napráskat a nakonec mu zakázat vstup kamkoliv i do fóra a celý internet mu odpojit a kolo mu rozmlátit a do sklepa ho zavřít. Pak na sebe budete moci být právem hrdí.
  • 0

#66 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 22:32

nerikal sem ze se to tu zase rozhoří ??ZAMČI TO A NEDĚLĚJ VOLA ZAS! ODPOVĚZENO MÁŠ a Tvýmu dotazu už se stejně nikdo věnovat nebude, viz 4 log od zalozeni tohodle tematu a konce tim co je nademnou a uz ani nectu.
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#67 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 23:10

Já že tu ze sebe dělám vola? Souhlasím spíš s clexpertem, toho býka bez varlat tu ze sebe asi dělají jiní. ;)
  • 0

#68 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 23:14

Tiskar94 napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Prachy by po zabanovéní PM mi určitě nevrátili. ;)

To máš pravdu, při zabanování běží zaplacený PM pořád, ale výhody využívat nemůžeš. Ale aspoň se to pak může brát jako motivace, aby k tomu zabanování nemuselo dojít :).
Já rozhodně tvůj účet odemykat nebudu a silně doporučuji vyčkat odemčení od GS. Jakmile se k tvému e-mailu dostanou, určitě tě odemknou. Vytvoření nového účtu je naprostá hloupost.
Ještě cituji z e-mailu, který jsi obdržel minulý týden:
"Pozastavení účtu se týká přímo tvé osoby (nikoliv pouze tvého účtu). Máš zakázáno lozit na gc.com, i ostatní weby provozované Groundspeakem. Pokud tento zákaz porušíš, ban ti bude prodloužen. "
Nelezl jsi na ten web, že ne? Pak by totiž mohlo být možné, že ti ten ban prodloužili. A pokud do toho budeš přistupovat z dalších a dalších účtů, je taky možné, že ti budou blokovat jeden účet za druhým, dokud si ten zakázaný přístup k webu vskutku neodpykáš.
Ondra

No lezl jsem tam, to je jasné, i jsem se zkoušel přihlásit, jak bych si jinak zkontroloval, že to ještě stále nefunguje a že mám stále ten status Locked Member?
  • 0

#69 clexpert

clexpert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 0:27

Tiskar94 napsal/a:
To máš pravdu, při zabanování běží zaplacený PM pořád, ale výhody využívat nemůžeš.


To se mi nějak nezdá. Premium Membership je normální obchodní vztah jako každý jiný, prostě poskytnutá služba. Pokud jsi něco porušil a zablokovali ti využívání zaplacené služby, nemůžou si nechat ty peníze. Podle mého názoru tě blokovat sice mohou, ale pak musí vrátit peníze.

Jak dlouho tě vůbec hodlají blokovat?
  • 0

#70 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 5:41

Moh by to tu nekdo prosim zamknout??
  • 0

#71 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 6:31

shaman3 napsal/a:
No lezl jsem tam, to je jasné, i jsem se zkoušel přihlásit, jak bych si jinak zkontroloval, že to ještě stále nefunguje a že mám stále ten status Locked Member?

Tak zkoušení se přihlásit je v pořádku, horší by bylo například chodit tam pod nějakým jiným nickem.

clexpert napsal/a:
Pokud jsi něco porušil a zablokovali ti využívání zaplacené služby, nemůžou si nechat ty peníze.

Ale dělají to :D
  • 0

#72 kalgan

kalgan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 6:35

Už to jede od znova.
  • 0

#73 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 6:36

Tiskar94: obavam se, ze kdyby dotycny mel PM, tak ho ani nezabanuji, protoze by si PQ generoval sam.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#74 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 7:17

clexpert napsal/a:

Tiskar94 napsal/a:
To máš pravdu, při zabanování běží zaplacený PM pořád, ale výhody využívat nemůžeš.


To se mi nějak nezdá. Premium Membership je normální obchodní vztah jako každý jiný, prostě poskytnutá služba. Pokud jsi něco porušil a zablokovali ti využívání zaplacené služby, nemůžou si nechat ty peníze. Podle mého názoru tě blokovat sice mohou, ale pak musí vrátit peníze.


OMG!!! Ty jsi taky obchodni vztah... Je to to samy, jako kdyz vlezes ozralej do autobusu, zaplatis listek na konecnou, v pulce se zablijes jako prase a ridic te vyhodi. Budey chtit vratit jizdne?!
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#75 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 7:26

clexpert napsal/a:
Pokud jsi něco porušil a zablokovali ti využívání zaplacené služby, nemůžou si nechat ty peníze.


Tiskar94 napsal/a:Ale dělají to :D


Jsem si jistá, že si to GS řádně ošetřil ve smluvním ujednání, které jste odklepli při zakládání účtu. Neboli - uzavřeli jste smlouvu, jejíž podmínky byly porušeny.
  • 0

#76 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 7:57

clexpert napsal/a:
Pokud jsi něco porušil a zablokovali ti využívání zaplacené služby, nemůžou si nechat ty peníze.


Až na to, že rádo by kolega saman3 nic neplatil, takže ani nemá na nic nárok. "A v v vo tom to je"
  • 0

#77 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 8:17

Však to není o jen mě, já tam nejsem jediný se statutem Locked Member. ;)
  • 0

#78 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 8:18

Tiskar94 napsal/a:

shaman3 napsal/a:
No lezl jsem tam, to je jasné, i jsem se zkoušel přihlásit, jak bych si jinak zkontroloval, že to ještě stále nefunguje a že mám stále ten status Locked Member?

Tak zkoušení se přihlásit je v pořádku, horší by bylo například chodit tam pod nějakým jiným nickem.

To nevím, jak by to mohli zjistit. IP adresu si mohu měnit, navíc přistupuji z více PC a tedy z více IPadres.
  • 0

#79 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 8:24

shaman3: to je proste, protoze se vzdycky nejak "projevis".
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#80 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 8:27

Já se tam ale zatím nijak neprojevuji, jenom koukám na listingy po jiným účtem, když mám tenhle blokovaný, no. :(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama