Přejít na obsah


Fotka

Žijící archívované kešky II


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1627 odpovědí na toto téma

#121 Bambulini

Bambulini

    Bambulini

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 20:03

Zilog napsal/a:

Bambulini napsal/a:
Co mě zaujalo. Možná se budu po někom opakovat, ale nenašel jsem to zde.

Občas používám http://project-gc.com a nedávno jsem zkoumal mapu a zjistil, že se tam dá celkem jednoduše zapnout zobrazení i archivovaných keší, což je super. Konkrétně je to v mapě pro porovnání. Krásně jsem si prošel "historii" okolí HC a vytipoval několik potenciálních archeokeší.


Děkuji velmikrát (= velmi + mnohokrát) za tuhle informaci, zrovna včera jsem přemýšlel o tom, jak by se daly hledat archived cache, nejen kvůli hledání třeba živých archivních, ale i třeba kvůli tomu, že byly na fajn místě, o kterém člověk bez kešky neví, a nikdo tam novou cache už nedal :D Tohle je tak užitečné!!!! Omlouvám se za OT, ovšem je to tak skvělý nástroj, který odhalí tolik informací o krabicích, o kterých člověk neměl ani tušení :o :o :o :o


Ještě doplním, že pod mapou se objeví i kompletní seznam těchto keší v textové podobě včetně GC kódů. No a s tím se dá už něco dělat :-)
  • 0

#122 Zilog

Zilog

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2013 - 20:15

To je hezké! Akorát škoda, že nejdou zobrazit JEN archivní, zobrazí se vždy archivní v disjunkci s nenalezenými =) Díky za toto skvělé info. A tato cache žije či ne? GC3G3Y1 Měla by být v pořádku. Ale třeba není. Musím se tam podívat.
  • 0

#123 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 16:45

GC24PG6 - taky zajímavá archivace. Chystám se na ni už pár let, tak snad to výjde letos alespoň jako archeocache :D.
  • 0

#124 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 17:04

Bambulini napsal/a:
Co mě zaujalo. Možná se budu po někom opakovat, ale nenašel jsem to zde.

Občas používám http://project-gc.com a nedávno jsem zkoumal mapu a zjistil, že se tam dá celkem jednoduše zapnout zobrazení i archivovaných keší, což je super. Konkrétně je to v mapě pro porovnání. Krásně jsem si prošel "historii" okolí HC a vytipoval několik potenciálních archeokeší.


Co je třeba udělat, aby byly vidět ty archivované keše? Já vidím na mapě jen eventy :-(
  • 0

#125 Bambulini

Bambulini

    Bambulini

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 17:28

Gresaci napsal/a:

Bambulini napsal/a:
Co mě zaujalo. Možná se budu po někom opakovat, ale nenašel jsem to zde.

Občas používám http://project-gc.com a nedávno jsem zkoumal mapu a zjistil, že se tam dá celkem jednoduše zapnout zobrazení i archivovaných keší, což je super. Konkrétně je to v mapě pro porovnání. Krásně jsem si prošel "historii" okolí HC a vytipoval několik potenciálních archeokeší.


Co je třeba udělat, aby byly vidět ty archivované keše? Já vidím na mapě jen eventy :-(


Tento postup jsem psal kačerovi, který se ptal přes SZ, takže ho dávám i sem:

Po registraci v menu Mapy (zapnuta čeština) -> Mapa porovnání nastavíš filtr na:
- Název profilu: svůj nick
- Porovnat s: (nechat prázdné)
- Umístění keše: ČR, ..., ...
- Zobrazit: zatrhnout jen "Nic nenalezeno" (tím se zobrazí tebou nenalezené)
- a těď to hlavní: Přidat filtr: "Zobrazit disablované/archivované" a zatrhnout archivované
--> tlačítko Filtr

Nevýhoda: Zobrazují se samozřejmě i nearchivované keše tebou neodlovené. Pokud máš oblast vylovenou, pak to není problém. Řešením pro nevylovené oblasti je zadat nick někoho, kdo má oblast vylovenou.

Jinak je tato pomůcka určená primárně pro porovnání nálezů dvou kačerů.

  • 0

#126 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 17:41

Díky, je tam nějaká chyba, takže zatím nemohu vyzkoušet.
  • 0

#127 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 17:45

Ja si to zase vyfiltroval takhle:
Maps > Not found caches
Center/radius(km): nějaké souřadnice, okruh 20km
Cache type / size: všechno označeno
Difficulty / Terrain: všechno označeno
Show: Archived
Logdate: From 2012/06/01
a tlačítko Filter

Ve výsledku mám na mapě všechny archivované keše, které nebyly nalezeny více než 6 měsíců (tedy všechny kromě aktivních známých archeokeší a keší které se ještě v tu dobu daly nalézt) +nějaké ty čerstvě obnovené keše po dlouhé době a pár polských tradiček a crazy mysterek, na kterých půl roku nikdo nebyl. A taky vlastně ještě čerstvě publikované keše bez logu. Ale myslím si, že na oblast kterou nemáte vylovenou se vám tenhle filtr hodí určitě víc.
  • 0

#128 Bambulini

Bambulini

    Bambulini

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 17:47

Gresaci napsal/a:
Díky, je tam nějaká chyba, takže zatím nemohu vyzkoušet.

Zvláštní, teď to zkouším a jede to dobře. Přikládám jen archeotradičky v okolí mých HC.

Přiložené miniatury

  • mapa_15.jpg

  • 0

#129 Bambulini

Bambulini

    Bambulini

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 17:50

Tiskar94 napsal/a:
Ja si to zase vyfiltroval takhle...

Taky dobrý :-) Díky.
  • 0

#130 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 18:59

Ty archvní kousky jsou dobrá věc, co se všechno nedozvím :-) Konečně je můu poznat všechny. A ne jen hledat v odlovech letitých kačerů...
  • 0

*


#131 JenKre

JenKre

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 21:56

Bambulini napsal/a:
Co mě zaujalo. Možná se budu po někom opakovat, ale nenašel jsem to zde.

Občas používám http://project-gc.com a nedávno jsem zkoumal mapu a zjistil, že se tam dá celkem jednoduše zapnout zobrazení i archivovaných keší, což je super. Konkrétně je to v mapě pro porovnání. Krásně jsem si prošel "historii" okolí HC a vytipoval několik potenciálních archeokeší.



Hele a jak se to v tom hledá, nenašel jsem mapu :-( teda našel ale asi né tu zprávnou
Jsem to dočetl do konce i s navodem jak na to :-D ale asi jsem blbej nebo co, napište mi po loptě někdo co mám kde mačkat a co kam napsat :-P čumim do toho jak trotl

Ještě jsem si uvědomil že mám jen BM jetli to ma na to vliv nebo ne?
  • 0

#132 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 9:12

Bambulini napsal/a:

Gresaci napsal/a:
Díky, je tam nějaká chyba, takže zatím nemohu vyzkoušet.

Zvláštní, teď to zkouším a jede to dobře. Přikládám jen archeotradičky v okolí mých HC.


Super, už mi to také jde. Moc děkuji.
  • 0

#133 JenKre

JenKre

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 9:27

Tak jsem se tím prokousal ale nic mi to nenašlo i přezto že vím že jich tady archivních par je, za prvé v Pardubicích a za druhé kousek odemě je jedna zavřená ale tam už je jiná. Asi to bude tím BM :-( nebo dělám něco špatně.
  • 0

#134 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 9:39

BM je hloupost, to já jsem taky a vše je v pořádku. Mě to nic nenašlo pouze jednou při prohledávání Polska, kdy v okruhu 20km prostě žádná keš nenalezená víc než půl roku nebyla. Možná nastavuješ moc malý okruh v kterém nic není, možná nemáš nastaven filtr přesně podle návodu (ať už kterýkoliv z těch dvou tady).
  • 0

#135 Pavel.Hb

Pavel.Hb

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 9:56

Dnes se mi taky nenačítá mapa, ale předevčírem v pohodě. Jsem laik, ale myslím si, že má projekt ještě nějaké mušky.
  • 0
Pavel.Hb

#136 ALLiK team

ALLiK team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 21:54

Jedna čerstvě archivovaná stále na místě GC1BJ6H
  • 0

#137 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 22:23

Skywalker napsal/a:
Ty archvní kousky jsou dobrá věc, co se všechno nedozvím :-)
Konečně je můu poznat všechny. A ne jen hledat v odlovech letitých kačerů...

a co tady: http://wiki.geocachi...vané_cache_v_ČR
občas se to aktualizuje
  • 0

#138 nopek

nopek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2013 - 22:08

Dneska jsem kousek od tehle kes GC1560M nasel schranku - mikrovku. Bylo tam zapsanych par lidi, zadny z nich nema ale nic podobneho ve svem profilu zalogovano. Nevite o ni nekdo? Ta narozeninova to nebyla, nesedi hint.
  • 0

#139 JenKre

JenKre

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2013 - 11:57

Vím že to sem až tak nepatří ale nic podobného jsem ve feru nenašel (neříkam že to tu není). Da se adoptovat archivovaná keš a jak?
  • 0

#140 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2013 - 12:00

JenKre napsal/a:
Vím že to sem až tak nepatří ale nic podobného jsem ve feru nenašel (neříkam že to tu není).
Da se adoptovat archivovaná keš a jak?


Už párkrát se k tomu revírníci vyjádřili v tom směru, že to nelze a pokud by uviděli, že byla keš odarchivována jen pro adopci, tak ji hned archivují znovu. Jediné řešení je založit tu stejnou keš na stejném místě znovu...
  • 0
Užívej života...




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama