Přejít na obsah


Fotka

Turbokačer mszm


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
226 odpovědí na toto téma

#1 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 5:36

Joooo tak takhle bych chtěl taky sbírat kešky.....!!!!! http://www.geocachin...6d-3737becf623d
  • 0

#2 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 5:39

A pořád přibejvaj, všechno logováno pouze za dnešek, že by díra?
  • 0

#3 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 5:46

Momentálně 4500 zalogováno.... v 6:45, i prémiovky, ze všech možných i nemožných krajů, a suvenýry jak naskakujou....
  • 0

#4 Hillanti

Hillanti

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 5:46

Je to nějaké divné, logy na naších keších jsme smazali. Zcela jistě víme, že tam nebyl, jako asi na všem co loguje. Dnes zalogováno mimo jiné 82 archivavoných eventu. Tedy v tuto chvíli.
  • 0

#5 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 5:48

Taky nás mszm vyděsil.:o Log ve tvaru 02:45 nám o našich keších nic neříká.:( Už jsme mu napsali, ať nám dá vědět, co se pod jeho černou maskou skrývá.B)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#6 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 5:49

4630 - occupation - hard worker!? :-) Spíš hard cracker.... :| spíš by ho měli plošně odstřelit z GC.com jedním příkazem do dtb, než aby všichni owneři museli umazávat jeho logy :-(
  • 0

#7 elduno

elduno

    El Důňo

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 5:51

Jj, prave mi od nej prisel log, je v nem jen cas, zadny text a hned pote se teleportoval uplne do jineho kraje a pokracoval ve sberu :-D
  • 0

#8 MirexCZ

MirexCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 5:51

Já se neobtěžoval fyzicky zkontrolovat ani svou keš, kterou mám padesát metrů od práce. :-) Šmejdstvo je třeba potírat v základech... Takže logy na všech mých keších smazány bez fyzické kontroly B)
  • 0
V cizích městech chodím hlavně po památkách, a až pokud zbyde čas po okapech. Ve dřívkách nejedu, topím plynem. Nechápu šílené opisování tracků na eventech. Jo, a čtu listingy. Jsem prostě zcela out.

#9 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 5:52

Asi chce předběhnout FilemoniCZ, a možná i Alamogul-a, na to už tomu jeho automatu zbývá pouhých cca 69000 záznamů a tímhle tempem to má za pár hodin v cajku....
  • 0

#10 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 5:56

Je to prostě černý mstitel. :o Asi mu někdo ublížil a teď si to s námi všemi vyřizuje. :|Doufáme, že ten jeho logovací program nepoběží pořád dokola...
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#11 Kamenitxan

Kamenitxan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 5:56

Právě jsem mu napsal, že se divím, že zalogoval ve stejný den moje pražské kešky i jednu vydláckou, která je pár desítek km jinde. Tohle ale mění situaci a večer logy mažu.
  • 0
Dříve znám jako Kanabis

#12 janasrodinou

janasrodinou

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 5:56

dnes ráno zalogoval moji keš co je archivována.ať se těma body zalkne. stejne nevím jak bych mu ten log smazala,kdyz je kes archivována. tak to stejne neplati nebo se ne. jinak dobre rano
  • 0
táta-Martin,dcera-Barbora,syn-Honza,máma-Jana,občas babí,strejda

#13 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 5:56

4780, a jedeme dál..... no nic, hurá do práce, na to se ještě podívám, asi se někdo potřebuje zviditelnit. Ale aby všichni mazali - pořád mu jich spousta zůstane, když loguje i archivní, je mi to sice buřt, ale kde by byla spravedlnost!?!? :D
  • 0

#14 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 5:57

u me ma log na 5/5 stare mesic celkem s 5ti odlovy (pocitam skupinky) http://coord.info/GC3T7BC a vsechny ty co lovili znam :-) Takze ja taky mazu (udelam kontrolu finale)
  • 0

#15 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 5:59

janasrodinou napsal/a:
dnes ráno zalogoval moji keš co je archivována.ať se těma body zalkne. stejne nevím jak bych mu ten log smazala,kdyz je kes archivována. tak to stejne neplati nebo se ne. jinak dobre rano


Logy na archivované keši normálně platí. Občas se stane to, že je sice keška archivovaná na webu kvůli tomu, že autor ztratí o geocaching zájem, ale v terénu dál keška žije svým životem a někdo ji najde - pak si zaloguje klasický FI log, za který má i normální bod.
  • 0

#16 Vym

Vym

    Vymitac

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:02

Mazu, zalogoval moji archivku, která ani není na místě...
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#17 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:03

5000, teď loguje mysterky v Budapešti... :-)
  • 0

#18 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:04

I moje disable co mam doma si zalogoval. Zajimalo by mne co tim ten idiot co to spustil sleduje. Tenhle zatim vsechny vyhlasene bodare predcil.
  • 0

#19 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:04

Slušnej spamer, pro jistotu zkontroluju logbook, ale jsem jistojistě přesvědčen, že tam nebude :D
  • 0

#20 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:07

noe1 napsal/a:
Další idiotskej tro(t)l.

Všechny co zalogoval u mne už jsou smazány. Borec už byl i na CITO, co se koná v říjnu :-)))))


Je to prostě hard worker:D:D:D A ani nepřiděluje FP - pacholek!:(
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama