Přejít na obsah


Fotka

Turbokačer mszm


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
226 odpovědí na toto téma

#21 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:10

Ráno mi přistál v mailu log na mém archivovaném eventu, který byl před měsícem. Říkal jsem si, nějaký divný log, jen čas, a trochu divný, když průměrný log tu má jinak přes 40 slov... Zkusím mu napsat... Podívám se na jeho profil a koukám - všechny keše logované za jeden den, ve všechn možných krajích, to není možné... Kliknu po minutce, stav konta z 3700 na 4500! No. Hezké... Stejně mu zkusím napsat, ať pošle vysvětlení, nebo mu asi log smažu, ale i tak by to možná chtělo řešit s GS, aby mu zablokoval účet, pokud uspokojivě nevysvětlí své chování. I když se obávám, že při politice GS je doufat v podobné jako doufat v zázrak...
  • 0

#22 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:13

treba jenom nekdo omylem pustil skrypt v nejakym gsaku a geogetu :-)
  • 0

#23 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:13

Jo, taky jsem ráno na něj se zájmem koukala, ve stejnou dobu, jako naši keš, stihl navštívit i adventní geoskořápky 2011 a několik dalších akcí, fakt šikovnej :D. Hned po bohoslužbách se jdu podívat na logbook před kostelem, ale vím už teď, že tam zaručeně nebude. Leda mě ještě napadá, že by to byl někdo, kdo se právě rozešel s teamem a loguje všechno, co zalogoval s nima a má v databázi, pod svým novým nickem. Pak bych ovšem čekala, že si to napíše do profilu, takže tahle možnost je krajně nepravděpodobná.
  • 0

#24 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:16

psal jsem mu pod jakym nickem lovil moje kese.
  • 0

#25 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:17

Ale aspoň máme už od rána o čem hovořit.
  • 0

#26 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:18

A nebo touzi po titulu Kacer roku, nebo jak se to kyho slaka jmenuje... kdyz se da logovat na sloupy, znacky, nebo ctrnactidenni DNF s automatickym preklopenim do FI, proc se pohorsovat automatem...:D PS:je to prasarna, ale kdyby si nekteri megakaceri sahli do svedomi, nebyli by na tom o nic lip:D
  • 0

brundi
 


#27 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:21

Hihihi,taky jsem prave otevrela email a vidim,ze mszm odlovil v jednu minutu jak vsechny me kese,tak zaroven vsechny co mam ve watchlistu,vcetne zahranicnich. To me pobavilo a taky jsem si hned naplanovala kontrolu logbooku a jestli tam nebude,ma smolika:-)
  • 0

#28 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:21

Taky jsme mu psali, ale bude to těžká řeč, vždyť "HOVOŘÍ K VÁM AUTOMAT... a s JAKÝM TYPEM MÁM TU ČEST?:D:D:D

Náš text černé masce:

Ahoj mszm,

trošku jsem znejistěl nad Tvými logy na našich keších. Čísla 02:45 mi moc o odlovu neříkají. Koukal jsem se na Tvůj profil, zřejmě něco přelogováváš.... Dej nám prosím vědět, co se děje. Naše keše si hlídáme, to víš, jsme ve střehu... :-)

Předem díky za odpověď.

Pavel z TwiceRaP

  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#29 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:23

tak už jsem také poctěn jeho logem:D nejdřív jsem si říkal...hm, být u té kešky ve 2:45, taky bych se potom moc nerozepisoval no...a přijdu sem a mám rozluštěno:D
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#30 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:23

Tak od šesti ráno, kdy jsem na něj koukala, stihnul projít asi 40 wig včetně několika zahraničních, a počet svých logů zhruba zdvojnásobit, ten hošan mi fakt baví :D :D :D !
  • 0

#31 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:24

a kam se hrabe Chuck Norris, tenhle člověk už navštívil i eventy, co se konají za 14 dní.
  • 0

#32 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:25

Jsem zvědav, kdo nám na ty desítky vzkazů odpoví... NIKDO... Tipuji tak 10:1
  • 0

#33 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:27

uz ma log na mych 2 keskach ze 4 a zbyvaji mu posledni 3 co mam ve watchlistu (vcetne jedne, kde krabicka neni jiz vice nez rok)
  • 0

#34 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:29

Ale ještě nemá FTF na http://www.geocachin...e5-f8ca47f3c31b , to fakt teda chlapec zanedbal :D !
  • 0

#35 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:29

Smazano. :)
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#36 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:34

log smazán
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#37 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:35

A nepsal uz nekdo,kdo vladne aj, na GS? To by bylo asi nejjednodussi. To smaznou komplet a bude.
  • 0

#38 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:38

semik75 napsal/a:
Smazano. :)


On se ale Semiku nevzdává!:@ Loguje systematicky dál a dál! :oTaky jsem mu logy smazal. Jen se děsím, jestli nebude stejnou keš logovat dvakrát. :o:o:o Zatím jede první kolo.;)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#39 ArgiCZ

ArgiCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:40

Taky poctil me kese jeho virtualni navstevou :-) A jak se zapsal, tak ja smazal.
  • 0

#40 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:41

Aha, já si dneska říkám, kdo to byl ve 2.45 na hrázi rybníka, kde nepotkáš člověka ani ve dne. Počkám jestli se to nevyřeší hromadně a pak smažu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama