Přejít na obsah


Fotka

Turbokačer mszm


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
226 odpovědí na toto téma

#41 jn66

jn66

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:42

Za body se rozdavaj financni premie? Nebo davaj cestny tituly? Jeho boj. Ted se urcite smeje, jaky poboureni vyvolal(a)...
  • 0

#42 mlog

mlog

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 261 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:44

Ovšem i přes usilovné mazání stále skóre narůstá. Ne, že bych se ho chtěl zastávat, ale viděl bych to na ten omylem puštěný skript. Místo logování výběru - celou databázi. Možná o tom doteď ani neví. Až se probudí a zjistí to, bude šílet, protože nebude vědět co s tím...
  • 0

#43 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:48

Smazáno.
  • 0

#44 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:49

mlog napsal/a:
Ovšem i přes usilovné mazání stále skóre narůstá.
Ne, že bych se ho chtěl zastávat, ale viděl bych to na ten omylem puštěný skript. Místo logování výběru - celou databázi. Možná o tom doteď ani neví. Až se probudí a zjistí to, bude šílet, protože nebude vědět co s tím...


Ba ne, myslím si, že to bude fakt MSTITELB):o
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#45 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:51

Jak mi chodí všechny logy z mých archívních bookmark listů, tak jen mažu a mažu maily… :@
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#46 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:56

Taky mi na Kanálovou procházku přišel log: 2:45. Napsal jsem mu, jako asi mnoho dalších, tak uvidíme. Třeba to fakt je jen nělaký omyl...
  • 0

#47 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 500 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:57

taky jsem si všiml. Není to nějaká protestakce v reakci na pana "Tohocosilogujeneexistujicikeskyacejtiseneprostonejlepsimkacerem"?
  • 0
> Body nesmrdí <
Nepřijímám notifikace.Nebudu lítat jak Groundspeak pískne.

#48 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:57

Taktéž na D5 keši 2:45 hehe tam každej napíše aspoň něco protože je to keš zajímavá a navíc vnoci bych tam fakt nerad lezl i já... MAŽU !! B)B)B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#49 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 6:58

Logy jsem rovnou smazal, protože zalogovat jen 02:45 a to na dvou relativně vzdálených keších je odvaha. Napsal jsem mu, má možnost to vysvětlit.

BTW: asi začnu mazat i jiné podobně dementně zalogované nálezy i když jsou v logbooku, s tím že dostanou mailíka, ať si to opraví na normální log. Smajlik nebo TFTC mě už sere.
Bude to sice opruz a stovky mailů, ale kua, jak už to vy rychlokvašky naučit.
Minimum bude asi 6 slov / 25 znaků
  • 0

#50 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 500 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 7:00

Pls, napište na gndspk žádost o jeho zastavení, dokud jsou ještě vzůru. Jenom všem ostatním přidělává práce :( Kdyby to aspoň bylo vtipný :(
  • 0
> Body nesmrdí <
Nepřijímám notifikace.Nebudu lítat jak Groundspeak pískne.

#51 brzda_z_kanovic

brzda_z_kanovic

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 7:01

KaMo_cz napsal/a:

BTW: asi začnu mazat i jiné podobně dementně zalogované nálezy i když jsou v logbooku, s tím že dostanou mailíka, ať si to opraví na normální log. Smajlik nebo TFTC mě už sere.
Bude to sice opruz a stovky mailů, ale kua, jak už to vy rychlokvašky naučit.
Minimum bude asi 6 slov / 25 znaků


A to jako proč? To že někdo nemá básnické střevo je pro tebe méněcenný a nemá možnost logovat? V pravidlech o délce logu nic není........
  • 0

#52 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 7:04

brzda_z_kanovic napsal/a:

KaMo_cz napsal/a:

BTW: asi začnu mazat i jiné podobně dementně zalogované nálezy i když jsou v logbooku, s tím že dostanou mailíka, ať si to opraví na normální log. Smajlik nebo TFTC mě už sere.
Bude to sice opruz a stovky mailů, ale kua, jak už to vy rychlokvašky naučit.
Minimum bude asi 6 slov / 25 znaků


A to jako proč? To že někdo nemá básnické střevo je pro tebe méněcenný a nemá možnost logovat? V pravidlech o délce logu nic není........

Taky mě takové logy štvou je to jako by mě někdo nadával ale pokud je v logbooku je to jeho právo napsat si co chce to zase už podle mě přeháníš... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#53 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 7:04

Zalogoval půlku našich keší (6 z 12), logy smazány. Jen doufám, že je tam za chvíli nebudeme mít znovu. Jak to dělá? Pokud je to automatika, jak to, že některé keše to loguje a jiné ne? Při srovnání těch našich zalogovaných a nezalogovaných jsem žádné pravidlo (např. typ keše atd.) neobjevil.
  • 0

#54 emeritushk

emeritushk

    Emeritus

  • Members
  • PipPipPip
  • 191 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 7:05

V HK mi v 02:45 odlovil asi 14 keší :D Chtěl jsem se jít schválně podívat na logy, ale asi budu rovnou mazat.
  • 0

#55 brzda_z_kanovic

brzda_z_kanovic

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 7:06

hrabosata napsal/a:
Zalogoval půlku našich keší (6 z 12), logy smazány. Jen doufám, že je tam za chvíli nebudeme mít znovu. Jak to dělá? Pokud je to automatika, jak to, že některé keše to loguje a jiné ne? Při srovnání těch našich zalogovaných a nezalogovaných jsem žádné pravidlo (např. typ keše atd.) neobjevil.

Zkus porovnat ID keše GCxxxxxx jestli to nejede podle toho.....
  • 0

#56 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 500 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 7:06

hrabosata napsal/a:
Jak to dělá? Pokud je to automatika, jak to, že některé keše to loguje a jiné ne?

Jede v pořadí podle GC kódů.
  • 0

#57 MirexCZ

MirexCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 7:07

Aspoň má komunita takhle po ránu dobrý pokec :.) Btw, když jsem po šesté koukal na jeho profil a reloadoval, objevovaly se tam různé profilové obrázky (pokud si vzpomínám, tak tři). Tzn., někdo s tím účtem asi pracoval ;-)
  • 0
V cizích městech chodím hlavně po památkách, a až pokud zbyde čas po okapech. Ve dřívkách nejedu, topím plynem. Nechápu šílené opisování tracků na eventech. Jo, a čtu listingy. Jsem prostě zcela out.

#58 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 7:08

Pokud by to snad někomu něco řeklo, tak jeho původní přezdívka byla kojitel, než se změnil na mszm :)
  • 0

#59 Kokokodak

Kokokodak

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 7:09

Taky logoval i mé keše,logy jsem smazal,ale myslím,že body mu zůstávají,ba příma narůstají ,že by to byl nový:) Superkačerman:o
  • 0

#60 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 7:09

u mne zatím jen dva kousky. Ještě že to tady čtu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama