Přejít na obsah


Fotka

Turbokačer mszm


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
226 odpovědí na toto téma

#81 rr

rr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 7:32

Na našich keškách se tomu trubkovi podařilo zalogovat i rok archivovanou krabku. Chvilku jsem měl nutkání se podívat na jednu či dvě "živé", zda je v logbooku, ale jak to tu čtu, mažu všechny jeho FI bez náhrady.
  • 0
nás a naše geopříhody naleznete na www.rrota.cz

#82 chrosta

chrosta

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 7:34

Mám ho tam taky a utikam ho smaznout. To není možný jak může být takovej najivni dement.
  • 0

#83 bender-king

bender-king

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 7:35

Sutech napsal/a:
...původní přezdívka kojitel, než se změnil na mszm :)


To tam mel jeste par normalnich logu, viz... http://coord.info/GL78ECDX
  • 0

#84 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 7:36

á, tak právě se klučík zúčastnil mého prosincového eventu, sakra nechtěl by mi ten stroj času půjčit?
  • 0

#85 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 7:37

Trošku se spožděním, koukám co se tady rozjelo... mažu také. Je jasné, že tohle je vtipálek, který se chce zviditelnit. Tomu napovídá i ta fotka v profilu. A teď koukám, že se mu počet snižuje za 5 minut 150 keší dolů.
  • 0
www.povetrnik.cz

#86 hanz23-41553

hanz23-41553

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 7:37

Tak jsem mu pro procteni teto diskuze taky smazal vsechny logy na svych 6 keskach ...jedna je dokonce archivovana jeste pred zalozenim jeho uctu na GC :D
  • 0

#87 arklee

arklee

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 7:39

Hm, taky už sem mu jeden smazal - u tejden archivované keše... jeste pujdu zkontrolovat, jestli svuj log nehodil do diry po ukradeny kesce;)
  • 0

#88 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 7:39

Teda to je masakr :o Tohle by nezvladli snad ani Jonea a Chuck Norris v teamu :D Mozna by mu Tiskar mohl smaznout ucet:D
  • 0

#89 roco888

roco888

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 7:40

I já jsem dnes dostal stejné logy, tzn. 2:45 na třech svých keších, z čehož jedna je již archivovaná a jedna disabled...... Na tuty je to nějakej automat, takže pomůže asi jen centrální zásah. Napíšu na GS a uvidíme.
  • 0

#90 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 7:40

Logy ubívají !!! .... To mu tak rychle mažeme my nebo pustil reverzní skript?
  • 0
www.povetrnik.cz

#91 SpeedyGT

SpeedyGT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 7:40

Postupně zalogováno 10 našich keší přesně od nejnovější po ty starší - včetně jedné měsíc zavřené. Nemá smysl kontrolovat logbooky - všechno smazáno. Na zbývajících keších zatím klid - možná to zastavil.
  • 0
zeland.hermansky.net - Web kačerů Speediholky & Simála o cestě po Novém Zélandu
geo.hermansky.net - Můj web pro kačery (gps kontrolor, převodník souřadnic)

Náš profil na geocaching.com

#92 Atip

Atip

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 7:42

Po dlouhé době jsem se zase podíval na fórum (potřeboval jsem něco na hromadné logování Signálky :D:D:D) a už jsem zase dlouho nepolezu, ale neodpustím si jednu radu, spíš můj postřeh, než radu. Jděte raději někam do přírody, nezabývejte se takovouhle krávovinou. A mazat logy mi přijde jako úplná ztráta času. Pokud by někdo ze zúčastněných mermomocí chtěl kontrolovat zápisy v logboocích a neměl svojí kešku, tak můžu poskytnout svoje staré notýsky, pár jich ve sklepě mám a je mi líto je vyhodit ;).
  • 0

#93 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 7:44

Už mu konto pěkně klesá, jak to tak mažete. :) Maximum, které jsem zaznamenal bylo asi 6460, teď už je na 6285. Taky si myslím, že něco špatně zadal v nějakém automatu, než že by to byl vědomý podvod.
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#94 Marplet

Marplet

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 7:46

Taky ho mám na svých keších, koukám na profil a má tam tak 10 normálních logů v jeden dem v lednu, zbytek dnes. Je to nesmysl. Taky mu to smažu a ani nemusím na kontrolu.
  • 0

#95 stonefish.cz

stonefish.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 7:46

Před chvíli jsem viděl, že mi přišly nové logy na mých T5kách. Stejný čas mne zarazil, stačilo projet jeho zalogované kešky a bylo mi vše jasné :) Občas se takoví vtipálci najdou, i-když ne v takovém množství jako tento. Mazat a mazat! :)
  • 0

Base in Iceland

LehkoVážně - I cesta je cíl

     


#96 micska

micska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 7:47

Byl už se někdo podívat do nějakého svého logbooku? Ja se tam dostanu až odpoledne :| Chlapec má smůlu, že zalogoval i některé naše keše, kde je jen pár nálezů a prakticky všechny nicky znám, takže ani jako "kojitel" (pokud si tedy Sutech nědělal kozy ;)) tam nejspíše nebude. A večer smažeme... Snad ten skript nepojede porád dokola.... ;)
  • 0

#97 MirexCZ

MirexCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 7:47

No na jednu stranu, kdyby to byl jen "podvod na nasrání", asi by si založil speciální účet a nemíchal by to se svými čtyřmi zjevně opravdovými nálezy. To by spíš mluvilo pro omyl :) Na stranu druhou, změna nicku a profilový obrázek spíš plédují k "nasrání". Milý mszm se možná dobře baví tady na fóru :)
  • 0
V cizích městech chodím hlavně po památkách, a až pokud zbyde čas po okapech. Ve dřívkách nejedu, topím plynem. Nechápu šílené opisování tracků na eventech. Jo, a čtu listingy. Jsem prostě zcela out.

#98 docile

docile

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 7:48

No jasně, když nám tady Jonea předvádí, jak se logují disablované a archivované nenalezené keše a prochází mu to, tak to teď někdo zkusil ve velkém. I když mu pár logů smažeme, hodně tisíc mu jich zůstane a bude nejlepší. Ale tohle zarazí Groundspeak, to je příliš okaté.
  • 0

#99 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 7:49

Po ránu koukám do mejlů z vočlistu a nestačím si protírat bulvy. Snad se nám všem tímto "počinem" alespoň nastaví místní diskuze typu "Jak hromadně zalogovat 2000 nálezů" nebo čerstvá "Jak hromadně zalogovat 10 000 trackables" do poněkud jiného světla a každý radil zauvažuje, zda není až nebezpečně velký rozdíl mezi užitečnou radou a "užitečnou" radou...:(:@
  • 0

#100 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 7:51

Lidi neblaznete, pockejte az dologuje a pak bude stacit napsat GS, aby mu to smazli najednou. :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama