Přejít na obsah


Fotka

Turbokačer mszm


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
226 odpovědí na toto téma

#121 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 8:13

Aviatik napsal/a:
Tak moment, teď v 7:50 mi přišel mail, že mszm logoval jednu z cachí kterou mám na watchlistu! Rozjel to znova nebo se ty maily od Groundspeaku normálně takhle někde toulají?

Spis maj zpozdeni, zastavil se u zrusene kese "Vydrancovani klastera...." a dal uz nejede...
  • 0

#122 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 8:17

Profile not found, zajímavé:)
  • 0

#123 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 8:22

davidb11 napsal/a:
Dnes v 7:00- 4517 Found It,
Dnes v 9:11- 6285 Found It.

A jedeme dál!
Hinak slušný posun ve statistice nejlepších kačerů. :P

začíná klesat .. 6148 :D
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#124 brzda_z_kanovic

brzda_z_kanovic

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 8:27

KaMo_cz napsal/a:

brzda_z_kanovic napsal/a:
....

1) vyplň si profil
2) kdybych měl stokusovou sérii a 99x bylo TFTC a na poslední, aspoň že to byly levné body, tak OK.
ALE, jestli někdo dá ":)" na T5 nebo 4* mysterce, tak to mě jako ownera prostě sere. A když to takhle vidí zalogované nový prázdninový kačer, tak si myslí, že to tak má být. A takhle to ale nemá být, jenže to jsi ty nepochopil.
Tak jako já nepochopím logy od debílků na T5, co půlhodiny hrabou v kořenech a pak napíšou vysmajlíkový DNF - okamžitě mazat tyhle nesmysly.

Však jsem psal, až aspoň trochu normálně zalogují, tak jim to tam nechám.


Promiň, ale v tomhle s tebou prostě nesouhlasím, i když to částečně chápu.....
A nemyslím, že by jsi měl hodnotit, co jsem já pochopil nebo ne. Sám většinou píšu delší logy, ale občas i to TFTC - většinou je to adekvátní tomu, jak mě daná cache osloví. Pokud tebe jako ownera sere taková prkotina, tak ty caches nezakládej......
  • 0

#125 MirexCZ

MirexCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 8:27

Offtopic od gramar nazi: prosím, když neumíte psát slova jako "naivní" tak je nepiště. Fakt to trhá za oči :(
  • 0
V cizích městech chodím hlavně po památkách, a až pokud zbyde čas po okapech. Ve dřívkách nejedu, topím plynem. Nechápu šílené opisování tracků na eventech. Jo, a čtu listingy. Jsem prostě zcela out.

#126 acrossforester

acrossforester

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 8:30

Jsem to tu chtěl hodit do placu jestli někdo neznáte http://www.geocachin...6d-3737becf623d protože měl dnes ve 2:45 logy na třech mejch krabkách 130 km od sebe a koukám, že už je na tapetě. Tak taky budu mazat.
  • 0

#127 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 8:33

Je jen zajímavé, jak se MEMBER dostal k takové tuně keší. Zas nějaká díra v GC.com ? nebo si dal tu práci to vysosat přes Mozigo, či jak se ta potvora u vás Geogetistů jmenuje... (sorry já používám GSAK a tam bez PM nebo dárce PQ se nechytá). Spíš to vidím na nějakou Tiskařovinu ( prosím rozlišujte Tiskař a Tiskař94 nebo jaké tam to číslo má.... onen vykuk je s tím číslem...)
  • 0

#128 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 8:40

Geoget nedela nic spatneho ani nelegalniho. To delaji ty jine potvory, ktere ale muzes uplne stejne pouzivat i s GSAKem.
  • 0

#129 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 8:43

Zatím u mě zalogoval archivovaný event, archivovanou mysterku a fungující mysterku. Všechno dneska ráno ve 2:45. I když mezi keškou a eventem bylo 100 km. Taky jsem jeho logy smazal. EDIT: Už má jenom 6063;).
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#130 fiksici

fiksici

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 8:47

Jojo, tez smazany logy z mych kesi..u archivovanyho eventu Silvestrovska ZOO me to spis pobavilo..takze jsem neresila a rovnou vymazala i u dalsi me kese..pak kouknu sem a uz to tu resite ;-) Mejte se, pekny den ;-)
  • 0

#131 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 8:59

Tak už mu to kleslo na 6063. :D
  • 0

#132 mlog

mlog

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 261 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 9:03

Už je pod 6000. Jen by mě zajímalo, zda je to výsledek snahy jeho nebo jiných...
  • 0

#133 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 9:09

owneři mažou .... já sám jsem smazal 9 jeho logů na mých keších.
  • 0

#134 Pesulap

Pesulap

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 9:23

Jé to bylo ale probuzení:D Na některých keších mám signalizaci, když ji někdo vyluští, tak vím, že půjde na odlov a dneska nějak nefunguje. Tento super kačer to zvládl i bez luštění. No co i to se stane a stává, ale že nám odloví i kešku, která je archive? nebo disable? To už mi bylo divné a pak, že zvládá v noci odlovit i T5 keše, které za dne dají hodně práce:) No nic no. Mazat logy nehodlám. Počkám ještě chvilku až jak se rozhodne groundspeak, ale je to hnus. Pesulap
  • 0

#135 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 9:35

Stejně jako pár ostatních koukám do mejlu, že moje 2 měsíce disablovaná keš, která čeká v šuplíku stolu byla nalezena, pádím na foru se o to podělit a ha, tady už je sedm stránek veselostí... Výsledek? Hurá poprvé jsem si vyzkoušel, jak se mažou logy - byl u mě na dvou multinkách...
  • 0
Užívej života...

#136 danmil47

danmil47

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 9:38

Taky mě zaměstnal. Jeho logy u mých keší jsem smazala a napsala jsem mu i když těžko říct, jestli to bude mít nějaký efekt. Buď se ten člověk zbláznil, nebo se baví tím, jaký rozruch způsobil.
  • 0

#137 ladabohac

ladabohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 9:42

Také jsem mu napsal a smajzl jeden log. Kdyby se aspoň trošku rozepsal :).
  • 0

#138 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 9:46

Dobrý je to jeho zaměstnání :D, to sedí!
  • 0

#139 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 9:47

Na mých taky ve 2:45 Takže není co řešit, smazáno. Mám ale ještě jednu adoptovanou z r 2005, a na tu se ještě nedostalo, tak jsem zvědav zda na ní taky dojde. ;)
  • 0

Jsem to stále já.


#140 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2012 - 10:05

Tak já se taky připojuji k akci :) Smáznuto ve 4 případech (loňský event, disabled keš a pak dvě aktivní v okolí).
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama