Přejít na obsah


Fotka

Série keší


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
47 odpovědí na toto téma

#1 czgolden

czgolden

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2012 - 18:30

Ahojte,měl bych jen takovou malou otázku, "Má někdo odlovenou serii keší poblíž brna pod názvem""ŠIPKA"" chtěl bych vědět na jak dlouho je celá šipka: díkec :)
  • 0

#2 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2012 - 18:59

czgolden napsal/a:
Ahojte,měl bych jen takovou malou otázku, "Má někdo odlovenou serii keší poblíž brna pod názvem""ŠIPKA"" chtěl bych vědět na jak dlouho je celá šipka: díkec :)


Ahoj,
my jsme šipku absolvovali na jaře, kdy bylo vše promáčené, tak to taky řádně klouzalo. A dali jsme ji cca za 8 hodin.
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#3 GK

GK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2012 - 19:41

Podle toho jakou máš výdrž.. hrot je drsnej, zbytek pohodička.. my ji dali nadvakrát, protože kamarády zmohl hrot, ale dá se to za den - ale za celej den, od rána do večera :-) a není to žádná pohodička..
  • 0

#4 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2012 - 19:47

Jo, náš první powertrail, který je opravdu "power". Začali jsme v 8:00 od Račic a potupovali jsme přes hrot zpátky do Račic. Dorazili jsme celkem vyřízení navečer. Čas už si nepamatuju, ale pohodovka to nebyla ;). I tak to byl jeden z nejlepších "geovýletů".
  • 0

#5 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2012 - 21:12

S kačerem je to na jeden den, vycházka s mudlou na dva samostatné výlety. A vzhledem k tomu, že jste z blanska, doporučuji spíše pohodovu výletovou verzi rozdělenou na dva dny (myšleno dva samostatné výlety). Pro neuataře ale IDS-JMKaře, je ověřena verze zastávka na jihu v udoli u řiček (snad ochoz myslivna nebo tak nějak) a odjezd z Račic-Pístovic...
  • 0
Užívej života...

#6 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2013 - 11:47

Všimli jste si někdo, že celé Lotyšsko je obehnané powertrailem o třech stovkách keší? To už je psycho :-)
  • 0

#7 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2013 - 12:14

Smrk napsal/a:
Všimli jste si někdo, že celé Lotyšsko je obehnané powertrailem o třech stovkách keší? To už je psycho :-)

To bych snad ani PT nenazýval, prostě 300 u hranic. Hraniční PT je třeba v Budapešti.
  • 0

#8 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2013 - 12:23

Smrk napsal/a:
Všimli jste si někdo, že celé Lotyšsko je obehnané powertrailem o třech stovkách keší? To už je psycho :-)

Jen doufám, že nikoho nenapadne udělat podobnou hovadinu u nás. Máme tu podle mého dostatek hraničních keší, aby se zakládala takováto nesmyslná "série".
  • 0

#9 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2013 - 13:24

Novom napsal/a:

Smrk napsal/a:
Všimli jste si někdo, že celé Lotyšsko je obehnané powertrailem o třech stovkách keší? To už je psycho :-)

Jen doufám, že nikoho nenapadne udělat podobnou hovadinu u nás. Máme tu podle mého dostatek hraničních keší, aby se zakládala takováto nesmyslná "série".


Stačí Signálka. Sice jsem ji neobcházel, ale puchýře mi na nohách naskakují už při pohledu do mapy :-)
  • 0

#10 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2013 - 13:30

Nesmyslná serie? Vy už jste skutečně tím fanatismem dohnaný k úchylce. Nějaký keše se seřadí a vy už blejete. :@ Tohle vůbec není nezajímavé, bude to velmi náročné a je to jestlisenepletu olistingované a o jejich zemi (otázky). BTW, jak daleko od sebe musí být keše, aby to už NEBYL PT? Nebo stačí, aby nebyly podobnýho jména s číslovkou? Fakt už se jděte s tím upalováním bodnout.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#11 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2013 - 13:55

Citecka napsal/a:
Fakt už se jděte s tím upalováním bodnout.


Nic a nikoho neupaluju, jen jsem chtěl upozornit na zajímavost. Zkus se na tu mapu podívat, u většiny zemí v Evropě pro kešky neuvidíš hranici, ale u Lotyšska je zcela zřetelná :-) Spíš jsem tady čekal odpovědi typu: to jsem si nevšimnul, už kupuju nový boty, powertrailů si nevšímám a tak podobně. Ale tady to vypadá, že se nesmí upozornit radši na žádnou zajímavost.
  • 0

#12 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2013 - 14:05

Víte, co je zajímavý. Většina lidí nadává na power-traily a přitom mají tyhle série nejvíce odlovů. Já bych naopak chtěl, aby se v ČR jeden skutečný power-trail založil... aby lidi, co mají odlovené knoflík, kapr, do lesa (všechno pěkné sérky) přestali tvrdit o takových sériích, že to je power-trail. Též každému kačerovi doporučuji si jednou v kačerském životě takový power-trail vyzkoušet... Celý den lovit keše, žádné teplé jídlo, jen energetické nápoje a sušenky. Jednou si to vyzkoušejte, co to s Vámi udělá.
  • 0

#13 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2013 - 14:13

Alke04 napsal/a:
Též každému kačerovi doporučuji si jednou v kačerském životě takový power-trail vyzkoušet...


Já mám půlku Kapra, celý Knoflík, Vlečku, Oleško a Opičí hory. A právě ty Opičí hory se mi líbili nejvíc, byla to parádní celodenní tůra.
  • 0

#14 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2013 - 14:23

Smrku, to bylo spíš na Novoma.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#15 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2013 - 14:32

Mne se nahodou libi veta: bezte se s upalovanim bodnout:-D To se maj nejprve zapalit a pak bodnout, nebo zapichnout kudlu a pak skrknout sirkou ? A nebo taky muzou upalovat a bodnout ! Jako ze se kuchnou v behu, ale tady mi trosku chybi to lidske teplo...:D
  • 0

*


#16 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2013 - 14:54

Nejlepší vtip je ovšem založit powertrail na počest Kapsovi :D GC448JX
  • 0

#17 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2013 - 15:12

Citecka napsal/a:
Smrku, to bylo spíš na Novoma.


Aha, tak to se omlouvám :-)
  • 0

#18 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2013 - 15:13

Skywalker napsal/a:
Mne se nahodou libi veta: bezte se s upalovanim bodnout:-D

To se maj nejprve zapalit a pak bodnout, nebo zapichnout kudlu a pak skrknout sirkou ?
A nebo taky muzou upalovat a bodnout ! Jako ze se kuchnou v behu, ale tady mi trosku chybi to lidske teplo...:D


To je spíš do vlákna se vtipy :-) :-)
  • 0

#19 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2013 - 15:51

@ dr.vota celou dobu tvrdím, že to je tady samej teoretik a grafoman co keš snad ani neviděl. Ale jedničku odlovil a zbytkem zachránil 1,2% koťátka :)
  • 0

#20 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2013 - 17:32

jeee,super. Konecne bude v CT co lovit:-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama