Přejít na obsah


Fotka

Série keší


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
47 odpovědí na toto téma

#41 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 19:58

Citecka napsal/a:
Kapsa: hezky řečeno :)

Jedna špatná keška je špatná, sto špatných keší je super...


Ono to tak ale fakt je - podívej se na libovolném PWT jen na jedinou kešku a odmysli si těch XYZ dalších stejných okolo. Velmi pravděpodobně zjistíš, že nestojí za nic a být tam sama, tak po ní budou všichni plivat, jakej je to šmejd - žádný pěkný místo, pouze mikrovka (byť je to třeba v lese), listing žádnej nebo mizernej, prostě šunt. Já si ale myslím, že 100x šunt je pořád jen šunt ....

Problém je v tom, že se obecně tak nějak přestává myslet - proč něco zajímavýho, proč číst listing, proč něco hezkýho, proč vůbec nad něčím přemýšlet .... jednodušší je přijít, nic neřešit, chmatnout a mít bod. Ale to je obecný problém, čemu se koneckonců divit v době, kdy pro většinu občanů jsou nejdůležitější informace typu "která celebrita kde roztáhla nohy" .... :(
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#42 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 20:31

Nevím, jedinou takovou honibodskou výpravu GC3MH8W - GC3MHFN jsem absolvoval na podzim s celou rodinou a byla to docela fajn celodenní procházka s hodně pěknými výhledy do kraje... Dokonce i mojí ženě se to líbilo, ač je jinak k celodenním výšlapům velice kritická.
Takže jako vždy - není nutno házet vše do jednoho pytle, že?

http://geo-sambar439...ab_-_zari_2012/
  • 0

#43 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 20:36

sambar439 napsal/a: Nevím, jedinou takovou honibodskou výpravu GC3MH8W - GC3MHFN jsem absolvoval na podzim s celou rodinou a byla to docela fajn celodenní procházka s hodně pěknými výhledy do kraje... Dokonce i mojí ženě se to líbilo, ač je jinak k celodenním výšlapům velice kritická.
Takže jako vždy - není nutno házet vše do jednoho pytle, že?

A na to je potřeba PWT ?? To se nedá udělat jen tak ?? Třeba kvůli jednomu bodu ??
Nebo by jsi na to samý místo kvůli jednomu nešel ale kvůli stovce jo ??
;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#44 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 20:40

Jenom kvůli padesátce! :-D :-D Prostě to na Trutnovsku mám rád, tak když tady ta možnost je, proč nejít? A prašivinu jsem tam nechytil, tak si dovolím tvrdit, že je to i zdravotně nezávadné ;-) A chodit se dá jen tak i bez Geocachingu obecně... S ním je to jenom zábavnější :-)
  • 0

#45 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 20:44

sambar439 napsal/a:
Jenom kvůli padesátce! :-D :-D
Prostě to na Trutnovsku mám rád, tak když tady ta možnost je, proč nejít? A prašivinu jsem tam nechytil, tak si dovolím tvrdit, že je to i zdravotně nezávadné ;-)

A chodit se dá jen tak i bez Geocachingu obecně... S ním je to jenom zábavnější :-)

Jo, lidi taky nejvíc čtou Blesk a prašivinu nechytí .... :)
Když ti to stačí, budiž ti přáno. :)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#46 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 20:47

Opakuji:

sambar439 napsal/a:
Takže jako vždy - není nutno házet vše do jednoho pytle, že?

:-D
  • 0

#47 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 21:17

Řekl bych, že se tu hádáme až moc o blbostech :-) Nás pár tu názor většiny stejně asi nezmění a leda to vypadá, že se tu pohádáme... Nezdá se vám, že bychom měli být trochu tolerantnější k názorům druhých? Každý prostě loví tak, jak ho baví. A to, že tady řekne svůj názor snad ještě neznamená, že pokud se mi nelíbí, tak je úplně špatný. Já se sice snažím přesvědčit pokud možno aby si ostatní kačeři řekli, že těch obrazců je už dost, že by třeba nové už nebylo potřeba zakládat, protože mi přijde, že těch sérií je pro většinu na několik let taky dost... Já osobně řekl svůj názor, že mi přijde, že těch obrazců a sérií je až moc, že poslední dobou je módní založit sérii, kterou po sezóně zase zruší. Pokud jsou na krátkou dobu - kačeři se je snaží odlovit v krátkém čase - tomu pak odpovídá poškození přírody... Kdyby tyto série žily déle, návštěvnost by se rozložila do delší doby. I když by to asi tolik platné taky nebylo. Přesto pokud jsou série v místech, kudy zrovna projíždím, nebo někde v okolí, tak si na ně taky udělám výlet. Viděl jsem některé pěkné (právě zmiňovaná série PJH, i když i zde bych raději viděl umístění u pěkných míst, které občas na cestě byly a kešky byly kus od těchto zajímavých míst a v listingu o nich nebylo kváknuto), stejně tak dle mě odstrašující příklady (označené dokonce jako PM only), kde by multi byla 100x lepší... A Citečka má vlastně pravdu, neměl bych vlastně vůbec někoho nazývat "bodohoniči", protože při svém počtu nálezů jsem jeden z nich... Občas si říkám, že už to s tím GC až přeháním :-)
  • 0

#48 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 21:22

Roman_Jaromer napsal/a:
...Občas si říkám, že už to s tím GC až přeháním :-)


No Romane z Jaroměře, že se nestydíš, čtyři koťátka v Pánu!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama