Přejít na obsah


Fotka

Série keší


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
47 odpovědí na toto téma

#21 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2013 - 20:21

KaMo_cz napsal/a:

Smrk napsal/a:
Všimli jste si někdo, že celé Lotyšsko je obehnané powertrailem o třech stovkách keší? To už je psycho :-)

To bych snad ani PT nenazýval, prostě 300 u hranic. Hraniční PT je třeba v Budapešti.

od keše ke keši nejméně 3 km, to je teda hustota...kdo tohle považuje za PWT, měl by si zajet aspoň na Pápa nebo SPT, nebo k Vídni, aby věděl, co to je pwt B)
  • 0

#22 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 2:41

Smrk napsal/a:

Alke04 napsal/a:
Též každému kačerovi doporučuji si jednou v kačerském životě takový power-trail vyzkoušet...


Já mám půlku Kapra, celý Knoflík, Vlečku, Oleško a Opičí hory. A právě ty Opičí hory se mi líbili nejvíc, byla to parádní celodenní tůra.


Super, krásné série, koukám, že nejsem sám, kdo má půlku kapra :-D. NIC MÉNĚ - ANI JEDNO NENÍ POWER-TRAIL. Pravý power-trail je auto, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, jít spát protože je dávno po půlnoci.
  • 0

#23 kalgan

kalgan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 7:35

A to byl Náchod, série v lese nebo prostě v přírodě pro mě není PT.
  • 0

#24 Nekra

Nekra

    Nekra

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 7:38

Ahá, takže když se nejezdí mezi kešema autem a razítkuju "jen" letterboxy (výjimečně nějakej ten event), tak Power trail vlastně neexistuje? Tak to teda díky za vyvedení z omylu ;p , dosud jsem si myslel, že ta lajna u řeky Powertrail byl. ZVlᚡˇt , když se mi při logování pletly keše a dal se na tom snadno nasbírat bronzový buzík.
  • 0
NEPOSÍLEJTE MI BONUSOVÉ ČÍSLO, KTERÉ JSEM SI ZAPOMNĚL OPSAT Z KEŠE (PLATÍ PRO KTEROUKOLIV KEŠ!)
--------------------------------------------
Nehodlám ustupovat prudičům snažícím se mne donutit k prolinkování profilů. Teprve neprolinkovaný profil nevyskytující se na geocaching.com jsem ochoten považovat za anonymní.
--------------------------------------------
Neexistuje špatná keš. Existují jen chyby a/nebo špatná rozhodnutí, která dělám já jakožto lovec.
-----------------------------------------------------
Nejhorší chyba je ta, ze které se mohou poučit akorát ostatní.
-----------------------------------------------------
Jít Tě lovit, ale kdež,
nejsi Waymark ani Keš
a taky nemáš číslo Trackovací,
tak proč si dávat s Tvým odlovem práci.

#25 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 7:54

dr.vota napsal/a: Nejlepší vtip je ovšem založit powertrail na počest Kapsovi :D

GC448JX

Heh, jo, dobrej fór ale zůstal jsem neoblomnej, odlovil jsem z toho jednu multi a zbytek šel na ignore pro podporu oživení koťátek .... :)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#26 rr

rr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 8:24

Alke04 napsal/a:
Pravý power-trail je auto, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto (...)


Kdepak, pravý power trail je: auto, připravit si mikrovku, vyskočit, prohodit mikrovky mezi dvěma kameny, hodit do auta, rychle zavřít, cestou zalogovat, zastavit, vyskočit, prohodit mikrovky mezi dvěma kameny, hodit do auta, rychle zavřít, cestou zalogovat... ;)
  • 0
nás a naše geopříhody naleznete na www.rrota.cz

#27 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 172 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 9:36

Alke04 napsal/a:
Též každému kačerovi doporučuji si jednou v kačerském životě takový power-trail vyzkoušet... Celý den lovit keše, žádné teplé jídlo, jen energetické nápoje a sušenky. Jednou si to vyzkoušejte, co to s Vámi udělá.

Probůh a proč?
  • 0

#28 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 9:41

Alke04 napsal/a:
rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, jít spát protože je dávno po půlnoci.



podle tohoto scénaře jsi však mimozemstan :-) tomu se říká pravé zapálení pro PWT, nejíš, nepiješ, nevylučuješ, prostě jedeš :-)))
  • 0

#29 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 10:09

malin napsal/a:

Alke04 napsal/a:
rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, vyskočit, sebrat keš, mezi dvěma kameny, vložit razítko, rychle zavřít, naskočit, auto, zastavit, jít spát protože je dávno po půlnoci.



podle tohoto scénaře jsi však mimozemstan :-) tomu se říká pravé zapálení pro PWT, nejíš, nepiješ, nevylučuješ, prostě jedeš :-)))

"kdo chvíli močil, již močí opodál" :D protože mu ostatní ujedou.
No je vidět, že opravdu spousta lidí neví, co to opravdový PWT je.
  • 0

#30 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 10:37

dr.vota napsal/a: "kdo chvíli močil, již močí opodál" :D protože mu ostatní ujedou.
No je vidět, že opravdu spousta lidí neví, co to opravdový PWT je.

Já to asi ani vědět nechci .... :)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#31 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 11:07

kapsa napsal/a:

dr.vota napsal/a: "kdo chvíli močil, již močí opodál" :D protože mu ostatní ujedou.
No je vidět, že opravdu spousta lidí neví, co to opravdový PWT je.

Já to asi ani vědět nechci .... :)


Já radši taky ne :-)
  • 0

#32 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 12:25

Jo, tak vyzkoušet tohle vůbec netoužím... Náchodský PWT byl úžasný na kole. Krásná příroda okolo, pěkná projížďka, ale autem? Proč??? Každou chvíli zastavovat? Přijde mi to jako děsná otrava... A když jsem viděl, co jsou někteří kačeři ochotní udělat kvůli "nejlepšímu času" - zastavit za více jak 90° zatáčkou doleva, kterou kryje úplně skála hned u svodidel kvůli keši s tím, že je z té zatáčky nemohlo být vidět, na úzké silnici? Děkuji, raději podobné zážitky oželím... Pokud pojedu na nějaký PWT tak max. na kole... I série v přírodě mi po 20-ti keších začínají být moc jednotvárné a musím si udělat "odbočky", abych se nezbláznil... Náchodský PWT jsem ještě dal (na kole, díky pěkné přírodě okolo a tomu, že jsme zrovna potkávali spoustu lidí s kterými jsme si i pokecali a nehonili jsme se), ale co jsem slyšel o těch v cizině - na rovné silnici jedna keška jako druhá v jednotvárné krajině - tak na to bych se asi po 50-té kešce vyprdl s tím, že tohle není o zážitku, ale o NUDĚ... Samozřejmě - o překonání sebe sama atd. Ale na druhou stranu pro mě tohle není zážitek, který od GC očekávám. Samozřejmě tohle je můj názor. Každý si dělá GC jak chce. Já bych však měl raději méně kešek na pěkných místech, než zaplevelené lesy sériemi a obrázky jen kvůli bodohoničům s tím, že ty obrázky jdou rychle do archivu, protože autory nebaví udržovat kešky déle než jednu sezónu. A teď mě může zase někdo kamenovat, že má rád pravý opak toho, co já :-)
  • 0

#33 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 13:19

Dokud se budou používat arogantní manipulativní přízviska jako "bodohoniči" (stejně jako "žumpa" a podobně), asi se rozumný rozpravy nedočkáme. Zaplevelené lesy sériemi a obrázky jen kvůli bodohoničům s tím, že ty obrázky jdou rychle do archivu, protože autory nebaví udržovat kešky déle než jednu sezónu. ??? :o To jako jak mám rozumět takovému prohlášení? Že už nemáme les, aby v něm nebyl "plevel série"? Kolik jich tak asi v tuto chvíli na tisících km2 našich lesů je? No, a potom už vůbec nerozumím stýskání nad poničenými lesy, když ty série jdou "za rok do archívu". Stejně tak nerozumím, proč by někdo dělal takovou práci, jakou jistě tvorba série je (i ta údržba, to je nakonec snad horší), "jen pro bodohoniče" - to je trošku divná motivace, ne? Prostě nechte ty demagogie a rozčilování nad množením chroustů. Jistě je mnoho jiných typů keší, které se někomu nelíbí, a přesto nevyvolávají takové fanatické reakce jako série, které málokdy jsou tak strašlivé, jak je prezentují někteří kačeři. V lidech je něco zvláštního, co je žene do ulic pískat a házet kamením, jednou na Prague Pride, podruhé na McDonald. Jinak vcelku rozumné lidi vidíte s pěstičkou zaťatou a celé zarudlé. Dyk to škodí zdraví B) Série NEJSOU vřed a škoda na geokešingu, jsou jen jedním z typů hry. Škodlivé je chování některých kačerů - a je jedno, jestli v terénu nebo tady.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#34 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 13:23

No já jsem na Náchodském PWT zvládnul 31 keší a pak jsem zase jel domu do Prahy. Měl jsem problém se zastavováním a tak jsem šel třeba dvě tři kešky dozadu. Potom se začaly množit nálepky kolem keší na stromech a na značkách a když jsem na bříze v těsné blízkosti od keše max. 50 cm napočítal 119 podpisů razítek a samolepek, pochopil jsem že tenhle geocaching je pro někoho jiného. Tím neříkám, že série nemám rád. Taková vlečka, knoflík nebo kosočtverec s čárkou můžu.
  • 0

#35 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 14:07

Mě se z obrazců nejvíc líbila Arabela, to asi dlouho nic nepřekoná. A ten závěrečný Rumburak byl suprový. Porazítkovanou břízu jsem viděl právě na Vlečce. Ale co, magor se vydá i na nejnudnější multinu do nejhlubšího lesa a i tam si zarazítkuje, to není chyba powertrailu nebo obrazce.
  • 0

#36 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 17:35

Citecka napsal/a: Série NEJSOU vřed a škoda na geokešingu, jsou jen jedním z typů hry. Škodlivé je chování některých kačerů - a je jedno, jestli v terénu nebo tady.

Podle mě teda JSOU vřed a škodlivé, i když máš pravdu, že je to spíš o lidech, nicméně PWT k některým činnostem jaksi samovolně navádí a určité typy lidí přitahují (i když na ně chodí i ti rozumní). A pokud jde o přírodu, tak jsem viděl, jak to vypadalo po pár týdnech na kosočtverci a bylo to tam jak po závodech čtyřkolek. Je to prostě ochcávačka, jak za obyčejnou multinu získat XYZ bodů, nic víc. Nemluvě o tom, jak zabírají místo v PQ ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#37 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 18:03

To je argument z rodiny "Může si za to znásilnění sama, jen se podívejte, jak vypadá a v čem chodí", Kapso. A argument o bodech... no... B)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#38 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 18:06

kapsa napsal/a:
Je to prostě ochcávačka, jak za obyčejnou multinu získat XYZ bodů, nic víc.


To mi nepřipadá, jako rozumný argument... Pokud se vydám do nějakého většího města, kde je tradička na každém druhém rohu, je to taky "ochcávačka" ? ;-)
  • 0

#39 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 18:56

Citecka napsal/a: To je argument z rodiny "Může si za to znásilnění sama, jen se podívejte, jak vypadá a v čem chodí", Kapso. A argument o bodech... no... B)

Nebudu mlátit prázdnou slámu, vše již bylo řečeno stokrát. PWT je prostě geocaching redukovaný na sběr bodů. Jedna špatná keška je špatná, sto špatných keší je super, protože je to sto bodů - to je oč tu kráčí. Prostě pokud každá jednotlivá keška nemá svůj vlastní listing a svou vlastní pointu (hezké místo, zajímavost nebo tak něco), tak je to prostě o ničem a 100x nic je pořád nic.
Jsou samozřjmě i výjímky, kde je každá keš série něčemu věnovaná a sama o sobě je dobrá a má pointu. Těch je však jako šafránu ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#40 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2013 - 19:20

Kapsa: hezky řečeno :)

Jedna špatná keška je špatná, sto špatných keší je super...


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama