Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
133 odpovědí na toto téma

#101 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2012 - 8:03

drowned napsal/a:
Tak proč je tedy v menu tato položka pojmenovaná "Stáhnout vaše nálezy"? :P


A neni to treba proto, ze to stahne tvoje nalezy? Stahne je to? Stahne! Taky by se to mohlo jmenovat: "Stahnout vase nalezy i se vsemi dalsimi logy, k tomu stahne i vsechny chybejici kese do databaze, a pokud ta chybejici kes stahnout nejde, tak ji alespon v databazi zalozi s vychozimi hodnotami." Ale neprijde mi to prakticky nazev. Nebo bych mohl, po vzoru jinych programu, tu volbu nazvat vystizne jako "@#$", a pak vsude tvrdit, ze je to preci snadne!

Takze mi prijde, ze vlastne resite pitomost. Kolik tech dalsich logu mate, ze vas to tak obtezuje?
  • 0

#102 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2012 - 8:05

Jezci-sokolov napsal/a:
Tak jsem se po x letech zkusil poprat s tvorbou statistik. Netuším proč, ale nelze se přihlásit na geocaching live. Zkusil jsem použít i přihlášení alternativním prohlížečem a nefunguje to. Kde dělám chybu? Díky za radu.


A opravdu, ale opravdu ti to nenapsalo zadnou chybovou hlasku, zadne chybove kody, nic? proste reklo to "nejde to" a tim to hasne?
  • 0

#103 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2012 - 9:33

HaLuMa napsal/a:

sobikovi napsal/a:
GG v případě, že keš je v bookmarku končí hláškou, že je tam "error, keš už tam je" a odhlásí se od API. Takže když dám ignore, musím se znovu přihlásit a jede to dál... než padne zase na další keš existující atd. Nedalo by se s tím prosím něco dělat? Díky.


To, ze na tebe pri ignore vyskoci prihlasovaci dialog, je nejaka moje chyba. Rozhodne ne zamer!

Jinak neco s tim delat jde, ale za cenu prasarny - ignorovani chybove hlasky z API. Gc.live totiz nezna nic takoveho jako "zkus pridat a kdyz uz tam je, tak nic neudelej". Umi jen operaci pridat. A pokud tam uz keska je, APi vyvola chybovou hlasku. Podle mne by tomelo vyvolat jen varovani, coz API umi, a to by takto neotravovalo.

Fajn, budu se těšit na další update :) GSAK jde asi to u cestou ignorování hlášek... tam nic nevyskakuje, jen na konci je přehled o výsledku zápisu.
  • 0

#104 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2012 - 19:52

HaLuMa napsal/a:

Jezci-sokolov napsal/a:
Tak jsem se po x letech zkusil poprat s tvorbou statistik. Netuším proč, ale nelze se přihlásit na geocaching live. Zkusil jsem použít i přihlášení alternativním prohlížečem a nefunguje to. Kde dělám chybu? Díky za radu.


A opravdu, ale opravdu ti to nenapsalo zadnou chybovou hlasku, zadne chybove kody, nic? proste reklo to "nejde to" a tim to hasne?


Přesně to hlásí toto:

Vložený obrázek
  • 0

#105 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2012 - 20:01

Ono bude stacit, kdyz si v menu Nastroje vypnes offline rezim Geogetu.
  • 0

#106 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2012 - 20:34

Díky, sice jsem nic před aktualizací GG nevypínal, ale je to ono :D. Jenže mi vždycky přišlo potvrzení z gc.com o autorizaci geogetu a tak jsem zkoušel vypnout antivir a podobně.
  • 0

#107 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2012 - 20:57

Uz jsem tam k te chybe pripsal hlasku, ze ktere by to melo byt kazdemu hned jasne, ktera bije.
  • 0

#108 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2012 - 10:46

sobikovi napsal/a:
Fajn, budu se těšit na další update :)


Tak, chyba s vyvolanym prihlasovacim dialogem po stisku 'ignoruj' opravena, pridavani jiz existujicich kesi v bookmarku osetreno.
  • 0

#109 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2012 - 11:03

HaLuMa napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Fajn, budu se těšit na další update :)


Tak, chyba s vyvolanym prihlasovacim dialogem po stisku 'ignoruj' opravena, pridavani jiz existujicich kesi v bookmarku osetreno.

supr, díky
  • 0

#110 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2012 - 12:34

A co to zobrazování tagu PMO? Dá se nějak nastavit, aby se to zobrazovalo správně? Mám pocit, že dříve to fungovalo...
  • 0

#111 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2012 - 12:40

Ńepochybne. Jde o to, jak chces, aby se ti to zobrazovalo. Nejjednodussi je zobrazeni hodnoty tagu v textove podobe. Pokud nutne potrebujes obrazek musis pouzi visualizacni script, ktery priradis sloupci. Pokud bude mit text nejakou konkretni hodnotu, bude vracena ikona, kterou chces mit zobrazenu. Jinak nebude vracena ikona zadna. Pokud ti visualizacni script nefunguje, vypni jeho pouziti a podivej se, zda se ti zobrazuje hodnota tagu v textove podobe. Pokud ano, je spatne script nebo jeho prirazeni slupci. Pokud ne, nemas spravne definovany sloupec.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#112 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2012 - 13:10

Roman_Jaromer napsal/a:
A co to zobrazování tagu PMO? Dá se nějak nastavit, aby se to zobrazovalo správně? Mám pocit, že dříve to fungovalo...

Mně to funguje, takže se skutečně podívej, co máš v databázi. Jak se můžeš kouknout, ten miniskriptík testuje pouze na hodnotu "cokoliv" a "nic", takže tam bych hledal chybu.
  • 0

#113 Kvety

Kvety

    Lezec

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2012 - 18:35

Ahoj, prosím vás o radu zkušenějších v gg, proč je lepší si u vyřešené mystery keše zadat si FinalWaypoint, namísto změnit si výchozí souřadnice u kešky? Měl bych pak mystery na mapě tam kde je a práce w navigaci je mi také pohodlnější. A lze formátovat text v poznámkách u kešky? Tučně, podrženě apod.
  • 0

#114 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2012 - 18:41

To je jednoduche. Pri dalsim importu dane kese se ti zase prepise na ty originalni. Kdyz si pridas Final WPT, tak to nehrozi :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#115 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2012 - 18:51

Kvety napsal/a:
Ahoj,
prosím vás o radu zkušenějších v gg, proč je lepší si u vyřešené mystery keše zadat si FinalWaypoint, namísto změnit si výchozí souřadnice u kešky? Měl bych pak mystery na mapě tam kde je a práce w navigaci je mi také pohodlnější.

A lze formátovat text v poznámkách u kešky? Tučně, podrženě apod.


To se řeší při exportu keší do GPSky, ty souřadnice finálek.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#116 Kvety

Kvety

    Lezec

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2012 - 19:09

Aha už to chápu, děkuju. A nějaký tip na změnu textu v poznámce? nějaké rozlišení, stačí barevné, cokoli.
  • 0

#117 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2012 - 19:20

Kvety napsal/a:
Ahoj,
prosím vás o radu zkušenějších v gg, proč je lepší si u vyřešené mystery keše zadat si FinalWaypoint, namísto změnit si výchozí souřadnice u kešky? Měl bych pak mystery na mapě tam kde je a práce w navigaci je mi také pohodlnější.
...

přečti si nejdřív celé tohle vlákno a pak si to ještě jednou rozmysli
http://www.geocachin...ort=&rowstart=0
  • 0

#118 Kvety

Kvety

    Lezec

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2012 - 7:25

tak presne tady nic takoveho neni, ma tedy nekdo jiny napad na formatovani textu v poznamce?
  • 0

#119 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2012 - 7:38

Poznamka ke kesi je prosty text bez formatovani.
  • 0

#120 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2012 - 8:04

Kvety napsal/a:
tak presne tady nic takoveho neni, ma tedy nekdo jiny napad na formatovani textu v poznamce?


A proč chceš právě tenhle text nějak strukturovat a formátovat ?

Já si tam poznamenávám řešení, případné indicie a další drobnosti. Na to mi stačí nový řádek, není třeba to nějak moc formátovat.

Pokud si chceš dělat nějaké složité texty, tak stále máš možnost přílohy, kdy máš u keše připojený samostatný soubor, který už může být jakýkoliv.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama