Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
133 odpovědí na toto téma

#81 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2012 - 15:37

To je hloupost, takto to nikdy pracovat nemohlo. GJ ten tag nedela. Tag dela plugin Divider. Jak jsi spoustel GJ? Nespoustel jsi jej z nejake davky, ktera zaroven spustila i Divider? Nespoustel jsi po GJ neco, so spousti Divider?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#82 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2012 - 16:00

Spouštěl jsem v nabídce geojarry možnost polsedních 40 mých nálezů
  • 0

#83 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2012 - 16:46

Ale divider se může automaticky spouštět v rámci Autostatu, není to tam ?
  • 0

#84 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2012 - 16:50

Okres se sam jen tak nedoplni. Mozna tak jsi tam moh mit kraj, ale okres ne. Proste jsi musel nejak spustit Divider. Nedelas si nahodou statistiky pres GG? Tam se totiz Divider za urcitejch podminek spousti... A pokud bys od ty doby nedelala statistiky novy, tak by ta nepritomnost tagu souhlasila. Ale rozhodne je blbost tam ty tagy pridavat rucne :DProste spust Divider (takovy ty tri barevny ctverecky) a za chvili mas hotovo.
  • 0

#85 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2012 - 17:24

Dělám statistiky přes autostat a diky tomu jsem na to přišel protože u posledních asi 10 keší mi ten okres ve statistice chyběl
  • 0

#86 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2012 - 18:04

martinracek26: co mas za verzi autostatu? pac nejaka prehistoricka spoustela skript "elevation" posledni imho spousti "divider"
  • 0

#87 spadi

spadi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2012 - 18:08

Ahoj zeptám se co dělám špatně nedávno jsem byl ve slovinsku posbíral pár kešulí a slovinsko se mi nechce vygenerovat na mapičkách s nálezy zkrátka nezobrazuje se ve statistikách eu ani evropy ani badgen žádnej se nevygeneruje čím to??díky
  • 0
Garmin Oregon 300
www.haspirja.webnode.cz

#88 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2012 - 18:48

mikrom napsal/a:
martinracek26: co mas za verzi autostatu? pac nejaka prehistoricka spoustela skript "elevation" posledni imho spousti "divider"

Mám verzi 3.0.2.2
  • 0

#89 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2012 - 14:00

Myslím, že se špatně chová přidání keše do bookmarku, pokud tam keš existuje... V GSAKu se taková keš prostě přeskočí (nebo přepíše?) a dávka běží bez problémů do konce. Na konci dávky je výpis kolik bylo přidáno, kolik je v bookmarku atd. GG v případě, že keš je v bookmarku končí hláškou, že je tam "error, keš už tam je" a odhlásí se od API. Takže když dám ignore, musím se znovu přihlásit a jede to dál... než padne zase na další keš existující atd. Nedalo by se s tím prosím něco dělat? Díky.
  • 0

#90 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2012 - 19:28

Je prosím normální, když mi geoget při stahování mých nalezených keší přes Geocaching live v menu stáhne i mé DNF logy?
  • 0

#91 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2012 - 19:34

ano, je. stahuje vsechno... :/
  • 0

#92 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2012 - 19:52

resp gc.live api je tak blbe, ze vraci vsechny logy uzivatele, tj i dnf a wite note. jen found logy neumi.
  • 0

#93 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2012 - 19:59

Vrací asi dokonce i smazané logy. Omylem jsem zalogoval jednu v Kanadě (WN), log jsem smazal a přesto se mi tato keš pořád stahuje do GG. Dá se to obejít přes Combine, pomocí GJ udělat seznam a stahovat len logy z něj, ale ono je to vlastně jedno.
  • 0

#94 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2012 - 20:11

jj, smazany vraci taky... je to pekne na prd. proc GS nikdy nemuze udelat nic poradne? :(
  • 0

#95 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2012 - 20:45

Díky za osvětlení. Už jsem se bál, že mám někde něco blbě nastavený :D
  • 0

#96 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2012 - 21:16

mikrom napsal/a:
resp gc.live api je tak blbe, ze vraci vsechny logy uzivatele, tj i dnf a wite note. jen found logy neumi.


To neni blbe, to stahuji zcela zamerne. Ucel je, abys proste vsechny tve logy mel v databazi. Ne jen ty s nalezy. Copak si delate zlogu chat, aby to tak obtezovalo? :o
  • 0

#97 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2012 - 21:22

mpik napsal/a:
Vrací asi dokonce i smazané logy.


Smazane logy by se importovat nemely. Proverim, jestli jsou v odpovedi spravne oznacene...
  • 0

#98 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2012 - 21:27

sobikovi napsal/a:
GG v případě, že keš je v bookmarku končí hláškou, že je tam "error, keš už tam je" a odhlásí se od API. Takže když dám ignore, musím se znovu přihlásit a jede to dál... než padne zase na další keš existující atd. Nedalo by se s tím prosím něco dělat? Díky.


To, ze na tebe pri ignore vyskoci prihlasovaci dialog, je nejaka moje chyba. Rozhodne ne zamer!

Jinak neco s tim delat jde, ale za cenu prasarny - ignorovani chybove hlasky z API. Gc.live totiz nezna nic takoveho jako "zkus pridat a kdyz uz tam je, tak nic neudelej". Umi jen operaci pridat. A pokud tam uz keska je, APi vyvola chybovou hlasku. Podle mne by tomelo vyvolat jen varovani, coz API umi, a to by takto neotravovalo.
  • 0

#99 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2012 - 21:28

HaLuMa napsal/a:
To neni blbe, to stahuji zcela zamerne. Ucel je, abys proste vsechny tve logy mel v databazi. Ne jen ty s nalezy. Copak si delate zlogu chat, aby to tak obtezovalo? :o


Tak proč je tedy v menu tato položka pojmenovaná "Stáhnout vaše nálezy"? :P
  • 0

#100 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2012 - 21:57

Tak jsem se po x letech zkusil poprat s tvorbou statistik. Netuším proč, ale nelze se přihlásit na geocaching live. Zkusil jsem použít i přihlášení alternativním prohlížečem a nefunguje to. Kde dělám chybu? Díky za radu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama