Přejít na obsah


Fotka

1.GEOKLADENSKÝ ZÁVOD TRACKABLES


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
190 odpovědí na toto téma

#141 tempoteam

tempoteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 15:00

Ja teda klidne reknu, ze zavidim. Mame vypustenych asi 20+ cestovatelu a na zadnem jsme tohle nezazili. Vetsinou se zasekne tak na 4-5 kesce, respektive si ho nekdo necha u sebe "delsi dobu". Tohle je naprosto vyjimecne. Chtel bych to take zazit u sveho TB! Treba se pak s nami vitez podeli o to jak to dokazal. ;)
  • 0

#142 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 15:33

Dovoluji si reagovat na poslední připomínky obou majitelů závodníků. Chápu jejich připomínky, mám stejnou starost.

Přesto - diskuse o "cíleném protahování" závodníků kešemi zde již proběhla.B)Do pravidel závodu jsme dodatečně vložili ideu o skutečném naplnění českých krabiček trackovacími předměty.

;)Závod je o najetých kilometrech a o fyzických návštěvách krabiček.;)

Musíme přiznat, že i naši závodníci byli bez naší vůle protahováni. Jediné, co můžeme jako owneři udělat, že poděkujeme současnému držiteli závodníka za pomoc a poprosíme ho, aby už závodníka vložil do nejbližší keše.:P

My jsme to udělali a zase to uděláme.

Všichni se můžeme podívat na cesty všech závodníků. Vidíme, jak závodíme. Nechme tedy vše na ownerech a na českém kačerstvu. Závod má hezké cíle. Osobně mám velikou radost, když na závodníka v kešce natrefím. Vyfotím ho, popovezu a pošlu ho dál. To má smysl. Těšme se z toho.;)

Přejeme všem hodně radosti a štěstí při putování po naší vlasti.

  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#143 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 15:47

hehe, chudák Buzz jak se tam krčí na posledním místě:D Každopádně mu lehce zavidim, pač teď cestuje někde Argentinou a hledá svou krabičku. Ze závodu je tedy nejspíš out jestli se nevrátí, ale za to bude mít o čem vyprávět:D
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#144 ALLiK team

ALLiK team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 17:04

jakouback napsal/a:
a mě se chce něco říct... a mě se chce něco říct...

ale neřeknu to byl bych pak nařknut že jsem závistivec :-)) B)

Že s kulečníkovou koulí hrají jen 2 tága? To je přece normální ne?:D:D:D

No, vypadá to, že si z toho závodu někdo dělá srandu:(
  • 0

#145 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 03 leden 2013 - 21:33

TwiceRaP napsal/a:
Dovoluji si reagovat na poslední připomínky obou majitelů závodníků. Chápu jejich připomínky, mám stejnou starost.

Přesto - diskuse o "cíleném protahování" závodníků kešemi zde již proběhla.B)Do pravidel závodu jsme dodatečně vložili ideu o skutečném naplnění českých krabiček trackovacími předměty.

No von je problém spíš v tom, že některý protahování je o něco cílenější. Diskuze se tehdy vedla o tom, že ti to někdo protahuje - většinou bez tvého vědomí. Jenže tu kulečníkovou kouli si přehazujou tři hráči a tímhle stylem se prokouleli tam, kde to TB teď je. Což je vlastně docela sranda... A nebo taky ne...

Každopádně mluvit v tomhle případě o jakýmkoliv plnění kešek není úplně přesný...
  • 0

#146 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2013 - 23:22

Jak už jsem psala v listopadu TwiceRaP, tak před závodem TB jsem pravidla závodu studovala pečlivě a i k tomu probíhající diskuze ohledně protahování. Proto jsme se snažili trochu usměrnit kačera, který nám závodníka jen protahoval i když jsme na druhou stranu měli samozřejmě radost z najetých kilometrů a hlavně z toho, že je v dobrých rukou. Už se nám stalo, že jeden náš TB takto putoval dost dlouho, navštěvoval různé kešky a měli jsme spoustu fotek. Poté, co ho "protahovač" konečně vložil do kešky, tak se ztratil. Takže bylo po radosti. No a náš závodní TB vyzvedl kačer, který měl radost z toho, že ho může povozit a najet mu spoustu kilometrů do závodu, a nemohl moc pochopit poté, co jsem mu poslala několik emailu, proč po něm chceme, aby ho už někam vložil. To jen na vysvětlenou, že i protahování může dělat radost oběma stranám a nejde přitom ani tak o ty kilometry. Hlavně že TB žije. .-) I druhému kačerovi jsme poslala email s žádostí o rychlé vložení do keše, ale opět bez úspěchu. Takže jsem na další rezignovala a nechávám tomu už volný průběh. Ani jednoho z kačerů, kteří náš TB vozili, neznám, takže, jak se někomu může zdát, není to v žádném případě cílené, ale jedná se pouze o jejich svobodnou vůli.
  • 0

#147 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 15:32

Průběžné výsledky závodníků k 7.lednu 2013 naleznete jako obvykle na na webu GEOKLADNA zde: http://geokladno.cz/startovni-listina/

Děkujeme semikovi75 za další týdenní automatizované vyhodnocení. ;) Již mnoho závodníků navštívilo bonusová NEJ místa i eventy. Někteří při své pouti nasbírali i potřebný počet fotografií.B)

Prosíme o kontrolu publikovaných výsledků. V případě nesrovanalostí nás kontaktujte. Jen pro upřesnění - již nemusíte hlásit dosažené bonusové mety, vše probíhá automatizovaně s využitím programu geokolegy semika75.

Těšíme se na další průběh závodu. :)

Přejeme všem stále přibývající km bez nehody.;)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#148 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2013 - 7:55

ŠEMÍKŮV program na sledování výledků závodních trackables je neúnavný. :P Průběžné výsledky závodníků k 15.lednu 2013 naleznete jako obvykle na na webu GEOKLADNA zde: http://geokladno.cz/startovni-listina/

Prosíme o kontrolu publikovaných výsledků. V případě nesrovanalostí nás kontaktujte. Jen pro upřesnění - již nemusíte hlásit dosažené bonusové mety, vše probíhá automatizovaně s využitím programu geokolegy semika75.

Těšíme se na další průběh závodu. :)

  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#149 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2013 - 8:00

Již teď víme, že program nezachytil změnu eventu Adventní geoskořápky http://coord.info/GC3Y1YH
na Megaevent.
Chybičku jistě napravíme.Prosíme o strpení.:)

  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#150 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2013 - 10:59

ŠEMÍKŮV program vygeneroval další průběžné výsledky závodních trackables.

Výsledky k 28.1.2013 naleznete jako obvykle na webu GEOKLADNA zde: http://geokladno.cz/startovni-listina/

Prvně byl do výsledků zahrnut i megaeventový bonus. ;) Prosíme o kontrolu publikovaných výsledků. V případě nesrovnalostí nás kontaktujte zde. http://geokladno.cz/zavod-tb-a-gc/

Dovolili jsme si opět napsat děkovné zprávy těm kačerům, kteří drží závodníky u sebe a dlouhodobě navštěvují se závodníky jednu keš za druhou.:o Poděkovali jsme jim za snahu, chápeme jejich zápal pro hru, ale zároveň jsem je poprosili, v duchu pravidel, o následné fyzické vložení závodníka do krabičky.

Těšíme se na další průběh závodu. :) Přejeme všem závodníkům, kteří se zatoulali do ciziny, ať se brzy vrátí. Někteří to budou mít obzvláště těžké jako např. Buzz Rakeťák, který je až v Argentině. Držíme všem palce!;)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#151 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2013 - 11:14

on ten buzz raketák už v tom filmu byl dost svéhlavý :-)) díky za aktualizaci a starost o závod :-) B)
  • 0

#152 moucha111

moucha111

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2013 - 14:17

Před časem (10.5.2008) jsme i v M.H. vyslali pár TB jako závod. Můj se trochu více zatoulal. http://www.geocachin...aspx?id=1476953 Doufám, že se ještě někdy shledáme.;)
  • 0

#153 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2013 - 16:25

Buzz jestli se mi vrátí, tak si ho vystavim někde ve vitríně protože se dostal mnohem dál než se kdy já nejspíš dostanu:D zajímavý jak hračky se kterými si člověk hrál jako prtě nakonec zažijí taková dobrodružstvíB)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#154 moucha111

moucha111

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2013 - 13:14

prazskychytrak napsal/a:
Buzz jestli se mi vrátí, tak si ho vystavim někde ve vitríně protože se dostal mnohem dál než se kdy já nejspíš dostanu:D zajímavý jak hračky se kterými si člověk hrál jako prtě nakonec zažijí taková dobrodružstvíB)

Ty se ještě možná nacestuješ, já už na 99% ne, neboť ten můj TB letěl z Amsterodamu do New Yorku v kapse pilota Boingu. Ten pilot byl také kačer a odvezl ho až do Montany.;) Zpět do Evropy se z Jižní Ameriky plavil lodí do Plymouthu.
  • 0

#155 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2013 - 6:49

moucha111 napsal/a:

prazskychytrak napsal/a:
Buzz jestli se mi vrátí, tak si ho vystavim někde ve vitríně protože se dostal mnohem dál než se kdy já nejspíš dostanu:D zajímavý jak hračky se kterými si člověk hrál jako prtě nakonec zažijí taková dobrodružstvíB)

Ty se ještě možná nacestuješ, já už na 99% ne, neboť ten můj TB letěl z Amsterodamu do New Yorku v kapse pilota Boingu. Ten pilot byl také kačer a odvezl ho až do Montany.;) Zpět do Evropy se z Jižní Ameriky plavil lodí do Plymouthu.


Myslíme i na takové zatoulance. ;) Při závěrečném vyhodnocení přidělíme cenu největšího světového bloudila. B) Oceníme i závodníka, který najel nejvíce kilometrů mezi fyzickými návštěvami krabiček. ;) Pokud budete mít nějaké další nápady, sem s nimi.:D
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#156 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2013 - 8:10

TwiceRaP napsal/a:
Myslíme i na takové zatoulance. ;) Při závěrečném vyhodnocení přidělíme cenu největšího světového bloudila. B) Oceníme i závodníka, který najel nejvíce kilometrů mezi fyzickými návštěvami krabiček. ;) Pokud budete mít nějaké další nápady, sem s nimi.:D


Což takhle nějakou cenu pro největšího loudala co pořád trčí na jednom místě a navštíví nejméně keší? Myslím že mám slušné šance.:D Asi jsem přeci jen neměla sázet na ty ČD....:D
  • 0

#157 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2013 - 8:22

Raraku napsal/a:

TwiceRaP napsal/a:
Myslíme i na takové zatoulance. ;) Při závěrečném vyhodnocení přidělíme cenu největšího světového bloudila. B) Oceníme i závodníka, který najel nejvíce kilometrů mezi fyzickými návštěvami krabiček. ;) Pokud budete mít nějaké další nápady, sem s nimi.:D


Což takhle nějakou cenu pro největšího loudala co pořád trčí na jednom místě a navštíví nejméně keší? Myslím že mám slušné šance.:D Asi jsem přeci jen neměla sázet na ty ČD....:D


Píšu si! :D Skvělý nápad!;)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#158 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 8:21

ŠEMÍKŮV program opět zapracoval a proto Vám přinášíme další odkaz na průběžné výsledky závodních trackables.

Výsledky k 5.2.2013 naleznete jako obvykle na webu GEOKLADNA zde: http://geokladno.cz/startovni-listina/

Po prvním zkouknutí zpracovaných výsledků jsme zaznamenali možnou chybičku v nezapočítání bonusu za obrázky.:o U některých závodníků jsme se dočkali přerušení dlouhodobého visitování, což je jistě potěšující.:)

Rozhodli jsme se požádat Šemíka o pomoc při možném vyhodnocení dalších netradičních met závodu, které by závod jistě zatraktivnily. Dle Vašich ohlasů se pokusíme připravit tyto další soutěžní disciplíny:

- vyhodnocení největšího světového bloudila
- vyhodnocení závodníka, který dosáhl nejvíce km mezi fyzickými navštěvami krabiček
- vyhodnocení největšího loudala

Další Vaše náměty s radostí přivítáme. Pracujeme nejen na přípravě virtuálních ocenění, které si budou moci vítězové 1.geokladenského závodu trackables vložit do popisu svých TB a GC, ale počítáme i se stylovými geokladenskými odměnami, které jistě potěší.:D

  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#159 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 9:56

opět děkuji za aktualizaci a doplnění kategorií :-) mohu se jen zeptat jak se bude hodnotit největší loudal? :-) jde o TB s nejměnším počtem km? nebo takový co nejdelší dobu seděl na jednom místě? nebo nejmenší počet keší? :-) (myslím to tak, bude to TB který bude na konci závodu na posledním místě s počtem KM nacestovaných v čr, nebo to bude TB který je třeba na desátém místě, ale z toho půl roku seděl v keši v praze :-) a nebo to bude ten co navštívil nejméně keší tzn. není poslední, skončil třeba 15tý, ale má navštivéné jen dvě keše i když mezi nimi najel (plácnu) 500km :-) ) nebo se nakonec ohodnotí oba dva? :-)) na toho posledního to možná zachvíli dotáhnu tak jen abych veděl :-D :-D jinak všem závodníkům mnoho štěstí a mnoho najetých kilometrů
  • 0

#160 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 10:30

jakouback napsal/a:

mohu se jen zeptat jak se bude hodnotit největší loudal? :-)

jde o TB s nejměnším počtem km? nebo takový co nejdelší dobu seděl na jednom místě? nebo nejmenší počet keší? :-)
(myslím to tak, bude to TB který bude na konci závodu na posledním místě s počtem KM nacestovaných v čr, nebo to bude TB který je třeba na desátém místě, ale z toho půl roku seděl v keši v praze :-) a nebo to bude ten co navštívil nejméně keší tzn. není poslední, skončil třeba 15tý, ale má navštivéné jen dvě keše i když mezi nimi najel (plácnu) 500km :-) )
nebo se nakonec ohodnotí oba dva? :-))
na toho posledního to možná zachvíli dotáhnu tak jen abych veděl :-D :-D


Vyhodnocení Loudala lze provést z mnoha hledisek. :D Výše je to velice dobře zachyceno. Třeba z toho bude kategorií více, uvidíme.B) Vše právě řešíme se Šemíkem, sami jsme zvědavi, co z dat vykouzlí.;)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama