Přejít na obsah


Fotka

1.GEOKLADENSKÝ ZÁVOD TRACKABLES


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
190 odpovědí na toto téma

#161 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2013 - 10:05

:)Přinášíme další odkaz na průběžné výsledky závodních trackables. :)

Výsledky k 19.2.2013 naleznete jako obvykle na webu GEOKLADNA zde: http://geokladno.cz/startovni-listina/ Prosíme o kontrolu započítaných bonusových bodů.

Na prvních třech místech došlo ke změně pořadí. Na druhé místo se prodral Lambo - Lackey Crossing Tag od mikisi. U mnoha závodníků narůstají kilometry prostým visitováním, což nás v této chvíli již nestresuje, neboť připravujeme vyhodnocení závodu ve více kategoriích - viz předchozí příspěvky. Příprava vyhodnocení navržených soutěžních disciplín vyžaduje více programátorského času, prosíme tedy o strpení.

Prosíme též o nahlášení těch závodníků, kteří se ztratili. :( Chceme umožnit jejich další závodění s kopií trackovacího čísla.;)

Přejeme všem radost a úspěch v závodění. S velkou radostí přivítáme na tomto vlákně nějaké pěkné fotografie z tras závodu.B)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#162 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2013 - 13:40

TwiceRaP: koukám že váš závodník také šplhá směle vzhůru :-) gratulace nejen vám @->-- mno budu muset vyrazit na lov keší, abych si ověřil jetli můj závodník je tam kde má být nebo už je fuč :-)) btw. ještě mě napadlo buď bonus body jnebo kategorii a největšího projížděče krajů (okresů) .. tedy závodník který navštíví nejvíc krajů, nebo bonus za projetí všech krajů v ČR (KRAJ - středočeský kraj, liberecký kraj atd atd.. :-) ) případně aby to nebylo tak jednoduché tak za okresy :-) jen by to asi bylo horší s kontrolou :-) a koukám že oba mí závodníci nabrali spíš směr dolů, než nahoru :o sakra B)
  • 0

#163 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 14:11

Ahoj všichni.;)

Po delší odmlce se Vám hlásíme s výsledky 1.GEOKLADENSKÉHO ZÁVODU TRACKABLES. Pauzu si vyžádalo naplnění slibů, které jsme prezentovali v tomto vlákně a které se týkaly vyhlášení dalších možných kategorií závodu, které doufáme, závod 1.GKZT zatraktivní. B)

Nápady se prezentovaly snadno, ale jak nám Šemík75 sdělil, programování bylo mnohem náročnější. Musel začít programovat od znova a starý kód šel k ledu. :o Výsledky jeho skvělé práce naleznete jako obvykle na webu GEOKLADNA v hlavním menu v sekci Závod TB a GC zde http://geokladno.cz/startovni-listina/.

Od 21. 4. 2013 jsou v 1.GEOKLADENSKÉM ZÁVODĚ TRACKABLES vyhodnocovány tyto soutěžní kategorie:

Pořadí podle počtu kilometrů získaných návštěvami krabiček v ČR ;)
Výsledková listina obsahuje počet km získaných fyzickými návštěvami krabiček s připočítáním bonusů.

Pořadí podle počtu kilometrů v ČR;)
Výsledková listina obsahuje vyhodnocení všech najetých km (včetně virtuálních návštěv) po ČR s připočítáním bonusů

Cena útěchy pro největšího bloudila;)
Výsledková listina obsahuje vyhodnocení všech najetých km mimo území ČR. Vyhodnocení je naprogramováno tak, že je proveden rozdíl všech naskákaných km od km naskákaných na území ČR.

Cena útěchy největšího loudala;)
Výsledková listina obsahuje vyhodnocení počtu fyzických návštěv krabiček. Vítěze v této kategorii naleznete na konci tabulky, zatím se nepodařilo Šemíkovi tabulku otočit.

Doufáme, že stávající největší loudal Závodní jelen Matěj, nebude vítězem této kategorie, neboť odměnou bude zřejmě jeden z kladenských GC a to by bylo v případě Martina Šimka, který je naším hlavním distributorem kladenských GC, poněkud absurdní. :)

Další informace související s vyhodnocením jednotlivých kategorií 1.GKZT.
Jednotlivé verze sledovaných kategorií 1. GKZT se dají přepínat klikáním na nadpisy příslušných sloupců anebo na seznam výsledkových listin před tabulkou. Dále jsou klikatelné přehledy jednotlivých nasčítaných kilometrů. Záměrně jsou v přehledech pro informaci a kontrolu ponechány placed/retrieved logy i když retrieved log nikdy žádný km nepřičte. Ke změně došlo i při počítání najetých kilometrů. Stará verze programu brala hodnoty ze stránek geocaching.com (bez přihlášení, takže v mílích). Při programovém přepočítávání dochází k drobné chybě do dvou desetin procenta celkového počtu najetých km, což by ale nemělo mít výrazný vliv na vyhodnocení.

Těšíme se na Vaše názory. :)Snad budou pozitivní. :P Těšíme se na výsledky průběžného pořadí ve všech soutěžních kategoriích. Vy se můžete těšit na možnost získání virtuálních ocenění i skutečných cen, které pro Vás GEOKLADNO v této soutěži přichystá.

Přejeme všem trackables a GC hodně zdaru v 1. GEOKLADENSKÉM ZÁVODU TRACKABLES.

Šemíkovi 75 děkujeme za skvěle odvedenou práci. Víme, že to nebylo snadné! ;)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#164 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 15:27

No vida, můj cestovatel se směle propadá na chvost výsledkové listiny, pevně věřím že toho největšího loudala nakonec dá.:D
  • 0

#165 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2013 - 17:14

hmmm paráda.. tak i druhý můj závodník je ztracený.... tak jsem nejspíš dozávodil :|:( good luck všem ostatním kteří jsou stále na trati... :(
  • 0

#166 martin.simek

martin.simek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2013 - 18:51

Raraku napsal/a:
No vida, můj cestovatel se směle propadá na chvost výsledkové listiny, pevně věřím že toho největšího loudala nakonec dá.:D

Neboj, nas na konci nedozenes :-D
  • 0
Martin.Simek (CAGeo.cz & GPS MAZE EUROPE & GeoKladno.cz & nkt cables group)

#167 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2013 - 6:29

martin.simek napsal/a:

Raraku napsal/a:
No vida, můj cestovatel se směle propadá na chvost výsledkové listiny, pevně věřím že toho největšího loudala nakonec dá.:D

Neboj, nas na konci nedozenes :-D


Je to skvělý boj na špici i na zadku:o soutěžního pole. B)Držíme všem "pulce".

Hlavně, že neklesáte na mysli. ;) I ztráty závodníků budeme muset nějak pořešit.
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#168 kstavk

kstavk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 299 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2013 - 8:31

můj s dostal na event "setkání s Rakušany" a hádejte kde je :-( ano, tipujete správně v Rakousku......
  • 0

#169 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2013 - 6:48

kstavk napsal/a:
můj s dostal na event "setkání s Rakušany" a hádejte kde je :-( ano, tipujete správně v Rakousku......


Do Vídně se pterodaktylu zachtělo. :o Ty zálety do ciziny bych mu teda netrpěl!!!:D Jen ať letí domů a hezky sbírá další km. V kategorii fyzických návštěv si nevede vůbec špatně. Momentálně je na 4.pozici za naším pštrosem Rychlonožkou.;)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#170 chalkopyrit

chalkopyrit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2013 - 11:42

Chtěl bych se zeptat, můj TB Váňa [tb]TB51V36[/tb] se dostal na Megaevent, avšak ne v ČR, ale v Lotyšsku, počítá se to? :)
  • 0
Vložený obrázek

#171 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2013 - 13:04

chalkopyrit napsal/a:
Chtěl bych se zeptat, můj TB Váňa [tb]TB51V36[/tb] se dostal na Megaevent, avšak ne v ČR, ale v Lotyšsku, počítá se to? :)


Ačkoliv se to zdá možná trochu překvapující, v pravidlech jsme přesně neohraničili místo návštěvy megaeventu.:o Body jsou Váňovi připočítány. ;)Nepočítají se mu cestovní km mimo území ČR.

Soutěž se chýlí do poslední čtvrtiny. Očekáváme závěrečný finiš. Přejeme všem hodně štěstí. :P
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#172 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2013 - 13:34

Už pár dní mi vrtá v hlavě otázečka :-) eventy se občas plánují dosti dopředu, chtěl jsem tedy zeptati jestli už se ví, případně je aspon přibližný plán, kdy a kde probehne vyhlášení vítězů :-) (prosím neříkejte mi, že na podzim na kladně :-) ) ne že by se mne to týkalo, ale stejně bych se rád zastavil popřát soupeřům k výhře :-) mí dva cestovatelé (budiž jim země lehká) jsou kdoví kde B):D
  • 0

#173 chalkopyrit

chalkopyrit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2013 - 19:31

TwiceRaP napsal/a:

chalkopyrit napsal/a:
Chtěl bych se zeptat, můj TB Váňa [tb]TB51V36[/tb] se dostal na Megaevent, avšak ne v ČR, ale v Lotyšsku, počítá se to? :)


Ačkoliv se to zdá možná trochu překvapující, v pravidlech jsme přesně neohraničili místo návštěvy megaeventu.:o Body jsou Váňovi připočítány. ;)Nepočítají se mu cestovní km mimo území ČR.

Soutěž se chýlí do poslední čtvrtiny. Očekáváme závěrečný finiš. Přejeme všem hodně štěstí. :P


Tak to jsem doopravdy nečekal, napsal jsem to jen tak, abych se pokusil alespoň pár bodíků ještě nahrát "Váňovi", který už moc finišovat nejspíše nebude. Díky za uznání ME
  • 0
Vložený obrázek

#174 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2013 - 5:39

jakouback napsal/a:
Už pár dní mi vrtá v hlavě otázečka :-)

eventy se občas plánují dosti dopředu, chtěl jsem tedy zeptati jestli už se ví, případně je aspon přibližný plán, kdy a kde probehne vyhlášení vítězů :-)


Přibližný plán je takový, že ukončení závodu proběhne za rok od startu závodu tj. 27.10.2013 v neděli. I místo ukončení jsme již předběžně s kolegy konzultovali, ale to bychom raději ještě nezveřejňovali. ;) Souvisí to s ostatními akcemi Geotmelení #2. B)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#175 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 17:47

POZOR HLÁŠENÍ!

Oficiální ukončení 1.Geokladenského závodu trackables proběhne dne 27.10.2013 ve 13,00 hodin ve Staročeské hospodě na ZIMÁKU ve Slaném. ;)

U příležitosti ukončení závodu je zorganizován event, na který jsou zváni nejenom všichni majitelé závodníků, ale i ostatní kačerská veřejnost. Více se dozvíte po publikaci eventu, který již byl odeslán ke schválení.:)

Aktuální pořadí v závodu ve všech disciplínách naleznete zde: http://tomasek.cz/gc/1GKZT/ Pro případný zisk poslední stovky bonusových bodů nasměřujte své závodníky ve směru na Slaný.

Vítězové každé disciplíny budou odměněni.

:)Těšíme se na Vás!:)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#176 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 18:15

Juhůůů, první místo:D
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#177 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 13:44

Tak to budeme muset přeorganizovat program, abychom se mohli do Slaného vypravit. Snad nám to vyjde. ;)
  • 0

#178 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 13:53

doufám že event nebude omezený, a pokud bude omezený, že trenéři svých závodníků, budou mít přednost při hlášení na event :-)) sakra 27.10. je neděle, proč ne sobota? :-) a já chtěl testovat tu armádní ubytovnu :-) mno nic rezervuji ji tedy asi až na 28. B) to chytrák: vypadá to že Buzz vyhraje svou kategorii stylem start cíl :D:D
  • 0

#179 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 9:43

jop ještě by mě zajímalo TwiceRape, zda bude rovnou probíhat i start dalšího ročníku Kladenského trackable závodu, nebo už na to nemáte nervy a další ročník již nebude, či jak to vypadá... že bych začal s treninkem svěřenců, ať se mi zas neztratí B)
  • 0

#180 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 9:56

jakouback napsal/a:
jop ještě by mě zajímalo TwiceRape, zda bude rovnou probíhat i start dalšího ročníku Kladenského trackable závodu, nebo už na to nemáte nervy a další ročník již nebude, či jak to vypadá...

že bych začal s treninkem svěřenců, ať se mi zas neztratí B)


Nejdříve k té první otázce. Event není omezený, přivítáme všechny, kdo přijede. Hned vedle hospody je bazén a v nedalekých ovocných sadech krásný nový ovocný power-trail. :) Obojí stojí za návštěvu.:D

Odpověď na druhou otázku. Nový ročník nebudeme hned startovat, ale počítáme s ním. Bude součástí některých z plánovaných větších akcí GEOKLADNA. ;)
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama