Přejít na obsah


Fotka

Nadhodnocené D+T u eventů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#21 Zememeric_K

Zememeric_K

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2012 - 7:43

OK, respektuji názor uvnitř komunity (tz. nepsaná pravidla hry), že u eventů se kombinace T+D nedá brát až tak vážně a revírníci tuto nepsanou praxi respektují. Trochu mi to povrdilo moji hypotézu, že nepsaná pravidla jsou vždy silnější než psaná pravidla (a ano, založit "legální" městskou keš by v Čechách vyžadovalo půl tuctu kulatých razítek) Blízký je mi ten názor, který tu padl, že je to v jistém smyslu nefér vůči těm, kdo připravují a absolvují skutečně náročné eventy. A také zároveň souhlasím, že pokud je nějaká keš brutálně nadhodnocená, tak je nejlepší na ní nejít a neprudit. Howgh.
  • 0

#22 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2012 - 8:20

Já nechápu, že vůbec někoho napadne něco takového řešit. Jednak to nevyřeší a jednak mu to nic nedá a ani nijak neubližuje. Mám z toho pocit, jako by se někdo chtěl chlubit, že vylezl na strom s obtížností 4,5*, ale nemůže, protože soused má taky ve statistikách keš 4,5*, ale z eventu, což mu přijde jednodušší, ale ten, co se na ty statistiky dívá, to neví, a staví tak oba kačery na stejnou výši. Obyčejné kdo dál dočůrá.
  • 0

#23 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2012 - 8:53

Zememeric_K napsal/a:
Sám jsem jednou pořádal paintballový event, ale z různých důvodů jsem nenaplnil kapacitu, takže jsem to odpískal. A fascinuje mě představa, že při určité kombinaci T+D (např. 4,5 / 4,5) by se event pravděpodobně naplnil. Tak nad tím opravdu přemýšlím.



Jen tak ze zvedavosti. Jak bys ohodnotil tenhle event? http://www.geocachin...ef-265e4c36ec84
  • 0

#24 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 04 listopad 2012 - 9:48

rasg napsal/a:

Zememeric_K napsal/a:
Sám jsem jednou pořádal paintballový event, ale z různých důvodů jsem nenaplnil kapacitu, takže jsem to odpískal. A fascinuje mě představa, že při určité kombinaci T+D (např. 4,5 / 4,5) by se event pravděpodobně naplnil. Tak nad tím opravdu přemýšlím.



Jen tak ze zvedavosti. Jak bys ohodnotil tenhle event? GC37K81


Koukám že Jarní Kraličák GC38WQQ a GC2M9Z6 s D1T4 je žabařina ;)
  • 0

#25 pavlisp

pavlisp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2012 - 13:09

Tenhle je taky jen pro odvážlivce a řekl bych, že naopak podhodnocen. Sakr. Nejde mi link, tak takto: GeoKoPr GC3EDY4
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama