Přejít na obsah


Fotka

CZ GeoMiss a GeoMissák:) HLASOVÁNÍ!


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
244 odpovědí na toto téma

#61 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2012 - 13:24

Tak přecijen doprovod bych nechal zvířecí a jiné častí kačerstva:D neumím si dost dobře představit, že někdo loví s celou kapelou:D i když představa je to k popukání:D taky teď koukáte na novu?
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#62 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2012 - 13:36

prazskychytrak napsal/a:
Tak přecijen doprovod bych nechal zvířecí a jiné častí kačerstva:D neumím si dost dobře představit, že někdo loví s celou kapelou:D i když představa je to k popukání:D taky teď koukáte na novu?

No hele, ale představ si takové vítězné tažení pro FTF za doprovodu vesnické pohřební kutálky s bubnem, trumpetou, klarinetem a tubou! Případně s krásnou zpěvačkou v národním kroji! To bych nastavila jako laťku při publikaci a hned by všichni ti BPFTF uličníci nechali kravin a mravně se zařadili mezi řádné kačerstvo, když by se tou svou pochybnou metodou o tohle připravili!
  • 0

#63 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2012 - 14:31

Jacka_dominikanka napsal/a:

prazskychytrak napsal/a:
Tak přecijen doprovod bych nechal zvířecí a jiné častí kačerstva:D neumím si dost dobře představit, že někdo loví s celou kapelou:D i když představa je to k popukání:D taky teď koukáte na novu?

No hele, ale představ si takové vítězné tažení pro FTF za doprovodu vesnické pohřební kutálky s bubnem, trumpetou, klarinetem a tubou! Případně s krásnou zpěvačkou v národním kroji! To bych nastavila jako laťku při publikaci a hned by všichni ti BPFTF uličníci nechali kravin a mravně se zařadili mezi řádné kačerstvo, když by se tou svou pochybnou metodou o tohle připravili!


Ja hlasuju pro Jacku. Kde to mam podepsat?
  • 0

#64 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2012 - 15:12

vyčkej času jako kačer klasu:D zatím je sběr nominací, pak to uzavřeme a bude hlasováníB)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#65 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2012 - 20:28

Přidán nový geomissák, misska a doprovodB)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#66 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2012 - 20:48

prazskychytrak napsal/a:
Přidán nový geomissák, misska a doprovodB)


Koukám, že missáci berou tu soutěž opravdu vážně :D
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#67 dílna u mnicha

dílna u mnicha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2012 - 22:52

weri napsal/a:

prazskychytrak napsal/a:
Přidán nový geomissák, misska a doprovodB)


Koukám, že missáci berou tu soutěž opravdu vážně :D


samozřejmě - dnes jsem byl takto i na eventu na Radyni :D:D:D
  • 0

#68 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2012 - 21:16

Nominovány další krásné missky, sličný doprovod...no...a máme tu první eden:D
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#69 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2012 - 22:02

[red]Parada, az mne zena kvuli geocachinku opusti, tak uz vim, kam potom pichnout.:D:D:D
Jinak paradni napad, davam palec nahoru.;););) Je to daleko lepsi, nez kazdodenni dohadovani a tahani se o babovicky.:P:p:p

  • 0

#70 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2012 - 22:18

Tak když už se ti to chytraku takhle pěkně rozjelo, tak už předem hlasuji pro Lyru1133 a určitě vím, že se na mém postoji už nic nezmění. :-)
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#71 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2012 - 22:18

Pravidelně sleduji, už mám mezi Missákama svého favorita...:D Jestli své drahé polovičce ukážu kategorii Missek, to si ještě nejsem jistá...;) Táhne mu na padesát, tak aby se neohlásila druhá míza v plné síle, je to tam jedna modelka vedle druhé...:D
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#72 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2012 - 22:38

hauskaa napsal/a:
Tak když už se ti to chytraku takhle pěkně rozjelo, tak už předem hlasuji pro Lyru1133 a určitě vím, že se na mém postoji už nic nezmění. :-)


Taky ji dam bod, protoze tak brutalni strom bych asi nedal.:D:D:D Musi to bejt asi hodne dobra spolecnice na petkovy kese.B)
  • 0

#73 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2012 - 0:06

Myslím že hlasování bude opravdu těžkéB) dumám po kolika nominacích udělat hlasování, aby se pak nevybíralo ze stovek sličných missek:D No a na srdceryvné žádosti místních fanynek jsem tam tedy umístil i svou nominaci:D:D rasg mě předběhl s inkognito fotkou:D, tak tomu vrátím trochu serióznosti:D ...a v galerii o ní rovnou přijdu:D
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#74 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2012 - 7:34

prazskychytrak napsal/a:
Tááákže, za pochodu jsem dotvořil webík, kde se dozvíte vše potřebné

http://prazskychytrak.cz/miss/

Doplnil jsem jej o všechny adepty. A stanovil jsem základní pravidla, ať z toho nejsou povidlaB) Kdo se bude chtít účastnit, musí k fotografii, galerii doplnit i profil soutěžícího na gc.com. V podstatě skoro všechny jsem dohledal, kromě Rishara. U pár lidí, které jsem ale dohledal jsem zjistil, že jejich poslední aktivita je třeba z roku 2009...Takže by bylo dobré doplnit pod kterým nickem nyní loví. A pokud se tak nestane, budou bráni pouze ti adepti, kteří mají aktivitu alespoň za poslední rok.

V případě neaktivity, jde o tyto nicky
tyncad
miss.pajush
A jak jsem psal, nedohledal jsem nick Rishar

Tak prosím o doladěníB)


Áha, tak citovaný příspěvek jsem bohužel přehlédl. Tímto odhlašuji tyncad ze soutěže, bo nesplňuje bod č.2. Na svoji obranu uvádím, že jsem ji nominoval ještě před vznikem pravidel... Galerii jsem odstranil, prosím tímto o smazání odkazu. Tyncad kešuje - např.: 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 nebo 7. 12. 2012 (ještě nemám logováno), v logbooku je zalogovaná, ovšem logy na GC.com už od r. 2008 nedává, to jen na vysvětlenou. Protože pravidla určuje ten, kdo soutěž vyhlásí a já chci hrát fair, přenechávám prostor ostatním :D
Jinak stránka je pěkně a přehledně zpracovaná, jen tak dál!!!
Protože se to v mém okolí Misskami jen hemží, na to mám asi kliku, nevylučuji, že nějakou nominaci ještě přihodím...:D
  • 0

66a3754e-2868-4080-a113-2f44626f10e7.png


#75 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2012 - 17:29

OK;) ona je to sice škoda, ale aspoň nevznikaj pochybnosti, že je to jen občasný doprovod, který hledání jakýchsi krabiček stejně neba apod:) I když samozřejmě věřím že to tak není a spousta lidí takhle kešuje pod jedním nickem. Nebo to vidíte jinak?B) klidně to nechám na diskuzi, ať je to názor většiny;) A jestli máš v okolí missky co logujou jak divý, tak sem s nima:D!
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#76 fly2free

fly2free

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2012 - 22:56

Ahoj
pridame nas doprovod :-) Johanku
http://img.geocachin...a26d892376b.jpg
http://coord.info/TB46J6F
  • 0

#77 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2012 - 23:20

dachmh napsal/a:

Protože se to v mém okolí Misskami jen hemží, na to mám asi kliku, nevylučuji, že nějakou nominaci ještě přihodím...:D


A co takhle ze by ses nominoval sam? Jak koukam na tu tvou fotku ve fotelu, tak to mas vyhrany. S mym hlasem muzes pocitat, a to ve vsech kategoriich:p
  • 0

#78 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2012 - 18:38

Nominovány dvě nové průvodkyně a jedna misska B)! Jinak pokud máte doprovod trackovatelný, tak to bude bráno jako profil:D u posledních dvou doplněno:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#79 labyorkie

labyorkie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2012 - 21:47

Přidávám svůj doprovod :-) http://www.photo.lab..._l_img_3787.jpg
LR Jenny - http://coord.info/TB3Y784
  • 0

#80 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2012 - 23:12

prazskychytrak napsal/a:
Jinak pokud máte doprovod trackovatelný, tak to bude bráno jako profil:D u posledních dvou doplněno:)

Tak přidávám k našemu nominovanému, který je i trackovatelný, odkaz:
http://coord.info/TB3TJGE
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama