Přejít na obsah


Fotka

CZ GeoMiss a GeoMissák:) HLASOVÁNÍ!


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
244 odpovědí na toto téma

#241 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2014 - 10:38

Reklamace! Chybí tam fotky z ostatních milestonů, dále fotky z maratonu a půlmaratonů, vrcholovky z Alpách a Pyrenejích, z potápění atd. atd.

Pokud jde o samofoto ala fejsbůk, tak bych tam rád viděl fotku, když jsem byl v podvěsu na finálce R43, ta je myslím nejlepší.


  • 1

#242 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2014 - 10:38

Děkuji za krásnou ukázku zdejší přátelské atmosféry :) ještě to tu tedy nechám 5minut, aby mohl někdo zareagovat. 

 

Jestli si takhle představuješ přátelskou atmosféru, tak žijeme holt každý v jiném civilizačním okruhu. Jednáš stylem "kdo se mnou nesouhlasí, toho zesměšním". A to bez ohledu na to, jestli se s tebou pře veřejně nebo soukromně. Přijde mi to ubohé a přišlo by mi to takové bez ohledu na to, jestli tam jsem nebo ne.


  • 3

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#243 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2014 - 10:43

No, takze tohle by myslim stacilo. Dva ze zminenych nesouhlasi, u KaMo_cz si nejsem jista, co tim chtel vlastne rict, ale budiz. 

 

Chytraku, ze tech pet bodu muzes dekovat jen sam sobe. Tohle bylo chovani hodny pubertaka na skolnim dvore, ne dospelyho cloveka. Kdyby to byla fakt recese, tak ses mel dotycnejch zeptat. On hlavne ta dr.votova fotka nebyl zrovna lichotiva. 

 

Tema zamykam, co s chytrakem si jeste rozmyslim. Posledni dobou to ponekud prehani.


  • 1

#244 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2014 - 10:43

Víš, už jsem ti to psal, "přátelskou" atmosféru tu zrovna teď vytváříš ty. Vytrhat mé fotky z různých logů, které patří ke keškám, ZKOPÍROVAT je na svou galerii na Rajčeti, aby je dotyčný nemohl smazat bez vědomí autora a pak to ještě vše zveřejnit, to už je opravdu hodně přes...

(původně jsem myslel, že to jsou jen odkazy na původní fotky někde z logů, ale teď jsem se podíval pořádně.


  • 1

#245 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2014 - 11:01

Děkuji za krásnou ukázku zdejší přátelské atmosféry :) ještě to tu tedy nechám 5minut, aby mohl někdo zareagov

 

 

Ach jo. Včera jsme spolu o něčem mluvili. Takhle tu opravdu  přátelskou atmosféru nenavodíme. Kdyby o tom ostatní , kterých se fotografie týkají věděli  a dali souhlas se zveřejněním fotografií, tak by to byla jiná. Ale takhle to opravdu nejde.


  • 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama