Přejít na obsah


Fotka

CZ GeoMiss a GeoMissák:) HLASOVÁNÍ!


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
244 odpovědí na toto téma

#201 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2013 - 12:22

Rád bych touto cestou přihlásil další missku:

Vložený obrázek
  • 0

#202 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2013 - 12:36

pěkně zakulacená:D inspirace jako odměna pro vítězeB)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#203 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2013 - 12:45

Obávám se, že to není moc dobrý nápad, přesouvat ty stránky na pražský web. To ti teď lidi budou chápat jako regionální záležitost. Samostatný stránky mi přišly lepší A z tý manipulace výsledkama bych zas nedělala aféru, dyk o nic nejde, je to jen sranda. Když někdo dokáže zorganiovat 500 členů svého fanklubu, tak mu patří přinejmenším ocenění za šikovnost :D
  • 0

#204 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2013 - 15:25

Tak to tady trochu oživíme, právě mi dorazila další nominace na miss a doprovod od Isa.Belly, tudíž máme pro II.kolo hlasování připravené tyto dvě kategorie. Zbývá tedy už jen najít dva kačery do kategorie Missáka a můžeme to rozjet. Nuže, kdo se hlásí a nebojí se poslat svou štramáckou foto??:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#205 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2013 - 15:30

Mohla bych přihlásit něco podobného jako Alke04, jen ve světle modré verzi.:P Juniorku vám neukážu, není registrovaná - baví se občas GC se mnou, kolik eventů navštívila nebo keší našla pro ni nějak není podstatné.......
  • 0

#206 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2013 - 15:59

Porcelán patří do kánoe:D ale mohla by to být hlavní výhra, ještě když by byla nějaká pěkná ručně s láskou dělaná;)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#207 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 7:40

už jen dva kačeři:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#208 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 9:55

prazskychytrak napsal/a:
už jen dva kačeři:)

Mno... já bych třeba ze srdce ráda nominovala Choseho, neb je to pohledný a milý mládenec, ale když von si, mrcha, preventivně nedává do profilu fotky. Asi bys ho musel před hlasováním někde vystavit naživo do vitríny a nebo mu domluvit, aby se nechal vyfotit :D!
  • 0

#209 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 10:07

Jacka_dominikanka napsal/a:

prazskychytrak napsal/a:
už jen dva kačeři:)

Mno... já bych třeba ze srdce ráda nominovala Choseho, neb je to pohledný a milý mládenec, ale když von si, mrcha, preventivně nedává do profilu fotky. Asi bys ho musel před hlasováním někde vystavit naživo do vitríny a nebo mu domluvit, aby se nechal vyfotit :D!


Není potřeba fotit, nedávno dal jednu pěknou fotku na facebook. Jen doufám, že mě za ten odkaz neprokleje do pátého kolene :)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#210 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 10:29

weri napsal/a:
Není potřeba fotit, nedávno dal jednu pěknou fotku na facebook. Jen doufám, že mě za ten odkaz neprokleje do pátého kolene :)

To je vonooooooooo! :D
Tak, Chytráku, hnedka ho tam přidej!
  • 0

#211 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 11:27

Jacka_dominikanka napsal/a:

weri napsal/a:
Není potřeba fotit, nedávno dal jednu pěknou fotku na facebook. Jen doufám, že mě za ten odkaz neprokleje do pátého kolene :)

To je vonooooooooo! :D
Tak, Chytráku, hnedka ho tam přidej!

Co to? :D Do ... Bez? :D Beze mne se tu dějí takovéto věci? :D
  • 0

#212 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 12:30

Takže nominace uděleny a můžeme rozjet druhé kolo hlasování!:D opět to bude probíhat klasickou formou, takže jestli někdo dokáže zformovat pořádný fanklub, jeho plusB)

http://prazskychytra...php?p=hlasovani
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#213 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 12:32

chose44 napsal/a:

Jacka_dominikanka napsal/a:

weri napsal/a:
Není potřeba fotit, nedávno dal jednu pěknou fotku na facebook. Jen doufám, že mě za ten odkaz neprokleje do pátého kolene :)

To je vonooooooooo! :D
Tak, Chytráku, hnedka ho tam přidej!

Co to? :D Do ... Bez? :D Beze mne se tu dějí takovéto věci? :D


nekonecna slava, tisice dekovnych dopisu a zadosti o ruku, tak se na to priprav ;)
  • 0

#214 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 12:41

Musím říct, že v kategorii missáků není úroveň vůbec kolísavá, jak tam v komentáři píše Chytrák, alebrž naopak velmi vyrovnaná. Jistě mi dáte za pravdu, že v normálním vzorku mužské populace by jeden každý z nich zářil jako supernova!
  • 0

#215 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 12:43

Jacka_dominikanka napsal/a:
Musím říct, že v kategorii missáků není úroveň vůbec kolísavá, jak tam v komentáři píše Chytrák, alebrž naopak velmi vyrovnaná. Jistě mi dáte za pravdu, že v normálním vzorku mužské populace by jeden každý z nich zářil jako supernova!


Taky jsem z toho ve stresu. :)
  • 0

#216 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 13:23

Odhlasováno. A jak to vypadá s vyhlášením. Pořád platí informace, že se výsledky vyhlásí na ME v Praze?
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#217 hladovy deti

hladovy deti

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 22:20

Netuším kdo si na mne vzpomněl ve spojitosti s touto anketou a tak chci poděkovat, moc mne to dnes před půlnocí potěšilo!!!
  • 0

#218 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 22:29

weri napsal/a:
Odhlasováno. A jak to vypadá s vyhlášením. Pořád platí informace, že se výsledky vyhlásí na ME v Praze?


joo, tak to netuším, na to už je to asi malá akcičkaB)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#219 Fazu.cz

Fazu.cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2013 - 6:34

Tak jsem na nominované taky mrknul a musím říct že každý má u mě palec hore už jen za odvahu a každý je určitě něčím zajímavý ;-) Pánové opravdu skvělí recesisti, bylo těžké vybrat :-)))) A co se dam týče....zde by asi měla trošku vítězit spravedlnost a soudnost a klasická měřítka miss :-) (tzn. osobně volím nejlepší kombinaci krásného, zajímavého, výrazného obličeje, pěkné štíhlé postavy a vlasů... ;-) Co by mi u žen a dívek určitě vadilo tak neupravenost, nejaké to kilo navíc a nějak nechápu ani ty nepěkné "uniformy" tak oblíbené u některých mladých holek - rifle a černé tílko...:o:( Cit pro oblékání a ženskost veškerá žádná :-( Jinak samozřejmě super hlavně at je sranda a recese, autor je sikovnej jak vse zorganizoval .... ;-) :-)
  • 0

#220 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2013 - 8:26

No jo, u missáků je těžké se rozhodnout jen pro jednoho - pro mě je rozhodování ještě ztížené tím, že Třeboňská mafie má hned dva zástupce:o. A fotka onoho fešáka v kvádru nemá chybu, kdybych nebyla patriot, hned by měl hlas ( že by maturitní fotka? před kolika lety? ) Ale vyřešila jsem šalamounsky, bod dostal ten, kterého už jsem potkala a okoukla. U miss je to jasné, tam se hodnotí klasicky.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka