Přejít na obsah


Fotka

CZ GeoMiss a GeoMissák:) HLASOVÁNÍ!


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
244 odpovědí na toto téma

#221 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2013 - 21:13

Skončilo II. hlasování!:)

Sláva vítězům, čest poraženým! Gratulace za double pro Slanečka:D Tentokrát to bylo opravdu na ostří nože, kulišácky jsem neudal, ve kterou hodinu soutěž skončí a pro některé nastala malá infarktová situace:D jsem rád, že se soutěž líbí a těším se na nominace do III. kola hlasování! Pár už mi jich na emailu přistálo, tak jdu aktualizovat:) a musím i trochu oživit přísun nominací, z gc.cz už se účastnili nejspíše všichni:D

http://prazskychytra...ky-ii.hlasovani
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#222 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2013 - 21:43

Ne, z gc.cz se určitě nezúčastnili všichni - to bys pro některé z nás musel přidat kategorii veteránů.:D:p:D Bane, pokračuj jak jsi začal - je fajn poznat alespoň z fotek třeba Jacku a další, o kterých jinak jen čteme a osobně je neznáme.
  • 0

#223 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2013 - 23:00

zvedavkanocni napsal/a:
Ne, z gc.cz se určitě nezúčastnili všichni - to bys pro některé z nás musel přidat kategorii veteránů.:D:p:D
Bane, pokračuj jak jsi začal - je fajn poznat alespoň z fotek třeba Jacku a další, o kterých jinak jen čteme a osobně je neznáme.

Jakápak kategorie veteránů? Jak vidno z dosavadních výsledků, kačeři jsou veskrze recesisti, takže obstarožní ochechule se mohou směle uplatnit mezi lepými štíhlými dívenkami :D!
  • 0

#224 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2013 - 23:45

prazskychytrak napsal/a:
Skončilo II. hlasování!:)

Sláva vítězům, čest poraženým! Gratulace za double pro Slanečka:D Tentokrát to bylo opravdu na ostří nože, kulišácky jsem neudal, ve kterou hodinu soutěž skončí a pro některé nastala malá infarktová situace:D jsem rád, že se soutěž líbí a těším se na nominace do III. kola hlasování! Pár už mi jich na emailu přistálo, tak jdu aktualizovat:) a musím i trochu oživit přísun nominací, z gc.cz už se účastnili nejspíše všichni:D

http://prazskychytra...ky-ii.hlasovani


No jeste, ze jsem se flakala venku na kesich. Nedostat se Ludvicek mezi uzsi vyber, to by byla katastrofa. Takze diky vsem priznivcum za hlasy!
  • 0

#225 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2013 - 0:24

prazskychytrak napsal/a:
Skončilo II. hlasování!:)

Sláva vítězům, čest poraženým! Gratulace za double pro Slanečka:D Tentokrát to bylo opravdu na ostří nože, kulišácky jsem neudal, ve kterou hodinu soutěž skončí a pro některé nastala malá infarktová situace:D jsem rád, že se soutěž líbí a těším se na nominace do III. kola hlasování! Pár už mi jich na emailu přistálo, tak jdu aktualizovat:) a musím i trochu oživit přísun nominací, z gc.cz už se účastnili nejspíše všichni:D

http://prazskychytra...ky-ii.hlasovani


Koukám na výsledky a nějak to nechápu, jak nemohl vyhrát můj psí favorit.
Přesně takhle má vypadat hafan na lov kanálovek nebo obecně těžšího terénu. Škoda, snad bude ještě nějaká divoká karta a dostane se dál ;)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#226 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2013 - 10:44

Zdá se, že už se kačerstvo z fora vzájemně nominovalo a nemáme tu další adepty:D přijde mi (i ostatním) ale škoda nechat tuto soutěž umřít, myslím si, že každý si řád přiřadí přezdívku ke konkrétnímu ksichtíku.

Tip Tip Tip:)

Proto mě napadlo tuto soutěž trochu propagovat i pro geo veřejnost, která na diskuze nechodí a založit na toto téma škatulku. Samozřejmě, aby místo mělo spojitost s nějakou krásou (socha krásné ženy apod) a nepovinnou podmínkou logu, by byla nominace do soutěže. Napadá někoho takové místo, kde bych umístil vymazlenou škatulku na toto téma nejlépe v Praze?:) Díky za tipy!
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#227 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2013 - 10:54

Je škoda, že z původně slibované podpory od organizátora ME nic nebylo. Mohla to být celkem sranda, až by se předávaly "korunky" za přihlížení lidí z GS :D Ale vážně, když nevyšlo tohle, nechceš udělat vlastní event? Od keše tě nezrazuji, ale mě osobně nenapadá pěkné tematické místo.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#228 Marek-26

Marek-26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2013 - 15:56

weri napsal/a:

Koukám na výsledky a nějak to nechápu, jak nemohl vyhrát můj psí favorit.
Přesně takhle má vypadat hafan na lov kanálovek nebo obecně těžšího terénu. Škoda, snad bude ještě nějaká divoká karta a dostane se dál ;)

Tohle na mě vyběhnout z kanálu, tak si pustím do trenek :)
  • 1

#229 spirax.

spirax.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2013 - 16:43

Marek-26 napsal/a:

weri napsal/a:

Koukám na výsledky a nějak to nechápu, jak nemohl vyhrát můj psí favorit.
Přesně takhle má vypadat hafan na lov kanálovek nebo obecně těžšího terénu. Škoda, snad bude ještě nějaká divoká karta a dostane se dál ;)

Tohle na mě vyběhnout z kanálu, tak si pustím do trenek :)


A to je sakra co :D
  • 0

#230 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2013 - 18:55

Možná jeden tip pro organizátora: Když se ti další účastníci do soutěže nehlásí, co kdybys prohlédl pár profilů podle abecedy a sám vybral a nominoval nejdřív kačery a kačerky od A, do dalšího kola od B.....to by ti na pár let mohlo vydržet.:);)
  • 0

#231 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2013 - 19:26

Opravdu super tip:D pak bych si mohl i sám hlasovat a vůbec si udělat všechno sám:D každopádně nemám na práci jen tuto kratochvíli, takže bych to nerad vše dělal sám:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#232 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2014 - 9:48

Za tento příspěvek jsem dostal 5bodů varování, děkuji.

Příspěvek byl smazán.


Tento příspěvek byl upraven od prazskychytrak: 12 únor 2014 - 10:37

  • -1

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#233 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2014 - 9:57

Nevybíral jsi ty kandidáty z toho vlákna o Výzvách nebo tak něco? Každopádně je to velmi, velmi těžká volba :D!


  • 1

#234 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2014 - 10:09

Chytraku a vedej nominovani, ze jsou nominovani? Mne se teda nelibej hlavne ty fotky (nektery), co vybral. To doufam nemyslis vazne?


  • -1

#235 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2014 - 10:11

Pro nominované je to malé překvapení, ale já věřím, že to vezmou s vtipem a uděláme tečku za touto etapou  :)


Tento příspěvek byl upraven od prazskychytrak: 12 únor 2014 - 10:11

  • -4

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#236 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2014 - 10:13

Chytraku a vedej nominovani, ze jsou nominovani? Mne se teda nelibej hlavne ty fotky (nektery), co vybral. To doufam nemyslis vazne?

Nevědí. Ale on si s tím právník nějak poradí.

 

P.S. určitě bude zajímavé i pravidlo č.12 na rajčeti.


  • 0

#237 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2014 - 10:19

Spis je to velka provokace. Odstran to bud sam, nebo to udelam ja a bude to i s nasledkama!

 

PS: jsi online, mas na to dvacet minut.


  • 0

#238 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2014 - 10:31

Děkuji za krásnou ukázku zdejší přátelské atmosféry :) ještě to tu tedy nechám 5minut, aby mohl někdo zareagovat. 


  • -4

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#239 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2014 - 10:32

Nejen tady, smazes to ze svjech stranek. Tohle je jasny zesmesnovani. A jak sis moh vsimnout, dr.vota s tim nesouhlasi! Pratelskou atmosferu jsi porusil ty prvni.


  • -1

#240 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2014 - 10:37

na co bys chtěl reagovat ? Několik nesmyslných a fotek, něco z toho by možná bylo ozdobou Ble*ku ale sem nevhodné. Ani nevím pro co bych tam měl hlasovat.


  • -1

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama