Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.4


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
174 odpovědí na toto téma

#121 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 14:31

Jediny rozumny postup je vytvorit vzdy gpx soubor tak, aby obsahoval vse, co ma. stary gpx soubor v gps vymazat a nahrat tam novy.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#122 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 792 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 15:59

Už jsem to psal mnohokrát. Nevím jak jiné navigace, ale Oregon v případě několikanásobného výskytu jedné keše (v různých GPX) ukáže vždy tu první, takže aktualizace stažením novinek do samostatného GPX není možná. Proto jsem taky přestal používat Cachelist, nedalo se uhlídat, co jsem si tam už nahrál. Jediný rozumný způsob je generovat a nahrávat vše znovu. Pokud budeš generovat a nahrávat soubor GPX pořád se stejným názvem, přemaže se ten starý sám. Jedinou nevýhodou je pomalý první start po nahrátí. Pak už to jde rychle. Takže vždy po nahrátí navigaci zapnu a počkám si. A podívám se, jestli ty nové tam jsou, kdyby se to náhodou nepovedlo, abych to nezjistil až v terénu.
  • 0

#123 misa kulicka 2

misa kulicka 2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 17:42

Ano, do navigace nahrávám jenom jeden gpx soubor, podle toho kam se vydávám, šlo mi o to jestli to jde nahrat do GG tak aby se mi tam ty finalky nemnožily ( když už ji tam mám), nebo jestli existuje příkaz na smazání těch ostatních
  • 0

#124 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 792 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 18:35

Smazáním příslušného GPX smažeš vše, co v něm je. Takže když dáš nové, máš tam jen ty z toho nového. Nevím jakou máš navigaci, ale Oregon umí keší 5000 a 2000 waypointů. Protože na WP se nedá rozumně navigovat z menu hledání keší, vůbec je do keší neexportuju (dávám je druhým exportem přes POIloader jako POI body). Takže zatím jsem asi na 4000 keší a jdou tam všechny najednou. Pravda, mám to omezeno cca na jeden kraj a pak oblasti, kde se občas vyskytnu, na celou republiku to není.
  • 0

#125 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 20:30

vymysli jak ma geoget poznat ktery finalky chces smazat a ktery nechat a nebude to problem naprogramovat :P potrebujes koukat na nazvy, prefixy, souradnice, poznamky.. netusim jak by to mel nejak univerzalne rozeznavat..
  • 0

#126 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 20:35

Priste si radsi davej pozor, co tam importujes a kdyz si pridavas finalku, tak koukej, jestli uz tam treba nejaka neni. Editovat to jde vzdycky. Jen teda nechapu tu analogii s GPX, to jde jaksi mimo moje chapani...
  • 0

#127 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 792 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 21:55

Aha, trošku jsem nepochopil otázku. Odpovídal jsem na to, jak poznat, že už má finálku V NAVIGACI, tj. neřšit to a poslat to tam znovu. Teď vidím, že se ptal na to, jak poznat, že má finálku v geogetí databázi.
  • 0

#128 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 21:55

petulinka1: jestli nekde zas nekoluje nejaky zbastleny gpxko exportovany z gsaku a kdovi co jeste :)
  • 0

#129 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 22:26

Tak ono minimalne na P2P neco takovyho je. A ma to uctyhodnou veliukost. Ale stejne nechapu, proc resi GPX a nejaky importy s vicenasobnejma finalkama. To fakt jedine, ze by nekde schrastil GPX s finalkama... Ale do toho je mi prd... Jen bych rada pochopila, proc to vubec micha takle dokupy
  • 0

#130 misa kulicka 2

misa kulicka 2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 22:55

Výměnným obchodem ( já mám nějakou oblast nahranou - ty máš jinou) jsem získal soubory gpx keší i s finálkama, jak to mám teda nahrát do GG, abych tam kde už mám finálku, neměl ještě jednu s jiným prefixem? To jako mám kontrolovat jednu po druhé?
  • 0

#131 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 22:57

Budto si muzes prochazet to GPX hezky rucne, nebo to tam proste nahrajes a pak si finalky navic umazes. Lip to nepujde.
  • 0

#132 misa kulicka 2

misa kulicka 2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 23:02

Díky, myslel jsem že to půjde i jinak a rychleji. Takže pujdu mazat asi 150 zdvojených finalek ručním procházením.
  • 0

#133 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 23:08

Ono kdyby to GPXko bylo udelane trochu s rozmyslem, tak by zadny problem nebyl. Kazdty waypoint, tedy i finalka, ma svuj prefix. Pokud se najde waypoint se stejnym prefixem, aktualizuje se. Vyjimka je existujici waypoint v databazi, ktery ma zakazany prepis = byl rucne vytvoren. nejak porad nevidim sebemensi duvod k tomu, aby se nekde zmnozovaly finalky.
  • 0

#134 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 23:57

HaLuMa: On píše, že dostal GPX s finálkama a ty mají pravděpodobně jiný prefix než to co má až dosud. Takže bude mít v navigaci finálky dvě a to si myslím že je správné. Žádný program nemůže posoudit, která z nich je ta správná (maximálně by se dalo nějakým skriptem vymazat jednu ze dvou shodných. Pokud ale shodné nejsou - která je správná ? Podle mého názoru je to v navigaci neřešitelné. Musí to hezky nahrát do databáze, a všechny finálky projít, duplicity vyházet a neduplicity nějak srovnat a buď jednu vyloučit nebo nechat obě jako alternativy.
  • 0

#135 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 8:53

Ja z toho ma nejak takovy pocit, ze kdyz si nekdo neumi s ukradenymi finalkami poradit, tak at je radeji nekrade. Tim bych diskuzi o importovani finalek rad uzavrel.
  • 0

#136 misa kulicka 2

misa kulicka 2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2013 - 9:36

Že já jsem se vůbec na něco ptal, nakonec jsem skončil jako zloděj ukradených finálek. Nakonec jsem to všechno prošel, duplicity vyházel, už v tom mám pořádek. Děkuji všem za rady ( příště se ale asi ptát už nebudu ) howk
  • 0

#137 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2013 - 20:50

Ahoj. Předem doufám, že tento problém se tu už neřešil, jinak se omlouvám. Mám nejnovější GG a po upgreadu na Win7. Nainstaloval jsem GG, stáhl jsem vlastní nálezy a zde vyvstává problém. Při použití filtru Found mi najde jen 180 keší z celkových 244. Když je nechám vyfiltrovat všechny jsou tam, ale ty co se nezobrazí jsou disablované, ale nastavení filtru je v pořádku. Nevíte co by to jinak mohlo dělat. Stahováno přes GCLive. Děkuji.
  • 0

#138 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2013 - 21:17

Takze v databazi mas vsechno spravne a jen se ti pomoci filtru nevyberou kese tak, jak bys ocekaval? V tom pripade neni filtr nastaven tak jak si myslis.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#139 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2013 - 21:28

Kazdopadne sjem si ted u sebe overil, zespravny filtr filtruje opravdu spravne. U sebe nevidim problem.
  • 0

#140 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2013 - 21:48

treba jen blbe rejpu, ale proc po upgradu OS znovu tahas kese do gg? nebylo by lepsi mu predhodit puvodni databazi ve ktery mas vsechny poznamky, finalky..
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka