Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.4


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
174 odpovědí na toto téma

#141 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2013 - 22:06

mikrom: já mám v gg jen vlastní nálezy a stáhnuté PQ o cca 1000 keších v mém okruhu. V podstatě nic víc a pak si to převedu do Garminu. Já s tím žádné "šílenosti" nedělám. :) Takže jsem si to postahoval a zjistil jsem ten problém s filtrem, což mi nedělalo. gord: do čisté databáze jsem si stáhl pouze své nálezy - toto je OK. Jsou všechny. Aplikuji defaultně nastavený filtr GeoGetu Found a tam mi to vyfiltruje jen 180 keší, které nejsou disablované. Přitom ve filtru je přepínač nastaven na hodnotu "toto ignoruj" a přepínač "Nalezená" má hodnotu "Musí toto mít". I s tímto nastavením to nenajde ty disablované. Což je něco kolem 60 keší. Vyřešeno. Opravdu nastavní filtru. V položce Souřadnice byla hodnota "nesmí toto mít" správně má být "toto ignoruj". :o
  • 0

#142 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 8:09

Takze se nejednalo o archivovane kese, ale o kese bez souradnic. Tedy spatny popis problemu :) Pokud bys udelal to, co radi mikrom, zrejme bys mel i u archivovanych kesi jejich souradnice. (Ale zase bys neprisel na tento problem s nastavenim filtru.) Neni skoda pouzivat GG jen na uchovani vlastnich nalezu? Jak resis vylustene mysterky, predlustene mezistage multin a multinomysterek? To je silna zbran GG. Vytvoris si u kese prislusne body a pri exportu je nahrajes do GPS. V GPS (a v ni i na mape) mas vzdy oznacene vsechny vypoctene souradnice. Kdyz pak nahodou pujdes okolo, kouknes a muzes si dojit pro krabicku. Kolikrat uz se mi stalo, ze jsem udivene koukal na finalku v mape, na kterou uz jsem davno zapomnel. Navic si do GG muzes poznacit jak jsi to resil, ruzne poznamky (ciselne kody zamku, bonusova cisla, ...) To pak u kesky jako kdyz najdes. A nikdy se ti nestane, ze bys zapomnel doma papirek, kam sis to poznacil.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#143 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 8:18

Nazdarek. Rad bych se zeptal, jak udelat stejnou tabulku jako je "Tabulka dnu nalezu" tabulku, kde se misto Found uplatni datum Placed? Dik.
  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#144 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 8:27

http://www.geocachin...5191&pid=399095
  • 0

#145 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 12:45

gord napsal/a:
Takze se nejednalo o archivovane kese, ale o kese bez souradnic. Tedy spatny popis problemu :)

Pokud bys udelal to, co radi mikrom, zrejme bys mel i u archivovanych kesi jejich souradnice. (Ale zase bys neprisel na tento problem s nastavenim filtru.)

Neni skoda pouzivat GG jen na uchovani vlastnich nalezu? Jak resis vylustene mysterky, predlustene mezistage multin a multinomysterek? To je silna zbran GG. Vytvoris si u kese prislusne body a pri exportu je nahrajes do GPS. V GPS (a v ni i na mape) mas vzdy oznacene vsechny vypoctene souradnice. Kdyz pak nahodou pujdes okolo, kouknes a muzes si dojit pro krabicku. Kolikrat uz se mi stalo, ze jsem udivene koukal na finalku v mape, na kterou uz jsem davno zapomnel. Navic si do GG muzes poznacit jak jsi to resil, ruzne poznamky (ciselne kody zamku, bonusova cisla, ...) To pak u kesky jako kdyz najdes. A nikdy se ti nestane, ze bys zapomnel doma papirek, kam sis to poznacil.


Archivované keše to byly, ale byly asi i bez souřadnic. Nicméně problém je vyřešen. Pokud to stahuji přes GCLive, tak u těch archivovaných se mi nezobrazí akorát vzdálenost od daného bodu.
Pokud stáhnu přímo My Finds PQ z GC.com, tak tam je vše v pořádku.

Já GG samozřejmě nepoužívám jen k uchovávání vlastních nálezů. To jsem nikde nepsal. Samozřejmě, že do toho tahám i jiné keše, ale je fakt, že vyluštěné finálky apod. tam neukládám. Pokud něco vyluštím, tak si to ukládám buď do telefonu s aplikací Locus nebo přímo do navigace.
Tož tak.
  • 0

#146 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 14:31

pre gclive nejde stahnout souradnice archivovanejch kesi. Ale to bohuzel neni problem GG..... A taky je to znama vec, ktera je uz x krat psana jak tady, tak urcite i na araratu...
  • 0

#147 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2013 - 14:39

Hlavne ty souradnice v Gc.live nechybi omylem, ty tam groundspeak neposila zcela zamerne. Takze pokud si chce nekdo stezovat, stezujte si tam.
  • 0

#148 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2013 - 18:12

Ahoj. Měl bych jeden dotaz. Jde u nalezené keše v seznamu nezobrazovat čas nálezu? Já jsem u žádné keše nikdy (až na asi jednu vyjímku v době, kdy jsem používal Locus) nepsal žádný čas a v tom sloupci mi nějak vadí za každým datumem čas 00:00. Rád bych se toho zbavil. Díky.
  • 0

#149 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2013 - 18:21

"Normalnim" zpusobem to nejde. Mas dve cesty, jak cas zmizet. Jednodussi je zuzit sloupec s datem a casem nalezu tak, ze cas nebude videt.

Slozitejsi cesta je udelat si vizualizacni scriptika a zmenit text, ktery je normalne zobrazen na cokoi, co se ti bude libit. Na to by stacil jediny vykonny prikaz do sablony, kterou ti udela GG pri vytvoreni vis. scriptu.
function PluginVisual(value: string): string;
begin
  Result := Fetch(value,' ');
end;

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#150 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2013 - 18:38

To s tím zůžením sloupce by asi šlo, ale problém je, že datum není napsán ve stejném formátu a tím pádem je to rozhozené a část datumu se nezobrazí nebo naopak část toho času jde vidět. (např. jedno datum je 1.1.2010 a druhé 10.10.2010 - ideálně by bylo 01.01.2010, pak by to asi šlo). Zkusím se asi poprat s tím scriptem. I když to bude poprvé co se do něčeho takového pouštím v GG.
  • 0

#151 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2013 - 18:58

Aha. Teď jsem zjistil, že se datum dá editovat, takže je to s tím zůžením sloupcem reálné. Nicméně pokud by to šlo tím skriptem a pomohl by mi s tím někdo, budu rád. Stále se tam zobrazují tři tečky, jako pokračování.
  • 0

#152 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2013 - 19:04

Metoda scriptu je hotova za 2 minuty. Vybodni se na editaci u kazde kese, spoj se se mnou na ICQ a vyresime to hned. EDIT: tedy pro me jsou to 2 minuty :) Spolecne nam to bude trvat chvili dele, ale alespon se to naucis.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#153 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2013 - 19:09

Vyřešeno, díky Gordovi. :)
  • 0

#154 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2013 - 20:09

pokud ti prijde rozhozene datum (kvuli ruzne sirce) tak si text v tom sloupci zarovnej doprava a format data nastav v geogetu na dny a mesice s "0" na zacatku, mam to tak od nepameti. (format data "dd.mm.yyyy" a casu "hh:mm")
  • 0

#155 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2013 - 20:24

Ano. Na to jsem přišel, ale pořád mi vadilo, že na konci je čas nálezu a když jsem si to zarovnal a zůžil sloupec, tak tam zase pro změnu byly pořád tři tečky na konci. Díky Gordovi je toto již vyřešeno a zobrazuje se pouze datum bez dalších zbytečností.
  • 0

#156 maluston

maluston

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2013 - 21:40

Všiml jsem si, že pokud v GG spustím tvorbu statistik, tak na GC.COM se mi v "Recently Viewed Caches" zobrazí na prvních místech moje vlastní keše (mám jen 2), ačkoliv jsem jejich listing neotevřel již velmi dlouho. Vysledoval jsem, že to způsobí GeoJarry, když stahuje info o vlastních keších. Jak tuto "vlastnost" odstranit? Děkuji.
  • 0

#157 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2013 - 21:49

Geojarry simuluje uzivatelovo chovani na webu, proto ten vysledek je stejny jako ldyby sis ty kese prohlizel sam. Informace o jakekoli kesi, pripadne logy na jakekoli kesi je mozne stahnout pres menu Databaze - Import - Stahnout kese. Pokud bys to chtel automatizovat, tak me nenapada nic jineho nez Combine.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#158 maluston

maluston

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2013 - 12:39

gord napsal/a:
Informace o jakekoli kesi, pripadne logy na jakekoli kesi je mozne stahnout pres menu Databaze - Import - Stahnout kese.


Tohle používám. Geojarry se mi startuje jen při vyzváření statistik. Ovšem nevím, jestli už třeba neexistuje pro generování statistik jiná metoda. Přiznám se, že ten vývoj až tolik nesleduju.
Díky za vysvětlení.
  • 0

#159 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2013 - 12:50

Metod je docela dost, staci si vybrat. Nova je asi jen davka Autostat pro Combine (nepouziva Geojarry, ale stahuje pres GC.live) - nicmene i toto je mozna rok stare. Krome toho pluginu Autostat vim o: - plugin GgStat - statistiky primo v profilu od GC.com - pro Combine prinejmensim 2 dalsi davky krom AutostatCombine - MoZiGo a jeho nejaky projekt - GSAK - minimalne 2 generovatka online, mozna i vic Urcite jsem nevycerpal vsechny moznosti.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#160 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2013 - 21:40

gord napsal/a:
Metod je docela dost, staci si vybrat. Urcite jsem nevycerpal vsechny moznosti.

A ta nejjednodušší když kačer nechce absolutně nic nastavovat a necítí potřebu mít u sebe databázi keší je použít Project Geocaching - tam má každý kačer automaticky vygenerované statistiky. Například moje http://project-gc.co...itbutton=Filter
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama