Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Obnovení premiového členství


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
79 odpovědí na toto téma

#41 Irenda

Irenda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2013 - 20:39

Ahoj, myslíte, že se to bude nějak řešit, že pro země EU je členství dražší? (30 EURo narodíl od osatních zemí kde je roční PM za 30USD)
  • 0

#42 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2013 - 20:47

to musí být nějaká novinka, mě před 3 týdny stálo členství 605,-Kč placeno kartou a to určitě není převod z Eur.
  • 0

#43 Irenda

Irenda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2013 - 20:58

Ahoj, nevíte, co může být za příčnu, že když jsem měla roční PM a ted bych si chtěla koupit jenom na3-měsíce, že mi to nejde? Kartu k platbám na internet nemám zablokovanou, to už jsem kontolovala. díky
  • 0

#44 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2013 - 21:01

Řeší se to na jejich foru, ovsem zda se to vyresi, tot otazka.

http://forums.ground...dpost&p=5237939
  • 0

#45 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2013 - 21:06

Bohuzel doslo i na mne, takze jsem musel problem resit a vyresil. Je to sice neskutecna hovadina, ale jde to...
...jen je nutne si clenstvi proste darovat a pak nauctuji $30.
https://www.geocachi...ft/payment.aspx

Proste zase nekdo myslel kolenem... :@
  • 0

#46 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2013 - 22:10

Irenda napsal/a:

evidlo napsal/a:
V říjnu jsem si koupila na zkoušku na 3 měsíce premiové členství. Už když jsem si ho kupovala, snažila jsem se nějak zaškrtnout, že to chci jednorázově na 3 měsíce, ne pořád opakovat, ale nešlo to. Tak jsem to nechala s tím, že přece bez mého potvrzení mi pak nemůžou strhnout další peníze z karty. Nicméně teď mi přišel mail, že si úspěšně strhli dalších 10 dolarů. Fakt jsem vůbec netušila, že je tohle možné.
Premiové členství se mi líbí a chtěla jsem si ho teď předplatit na celý rok. Jenže už mi to strhli na ty 3 měsíce. Dá se to nějak zvrátit? Navíc jsem si to chtěla koupit někde v Praze v obchodě, protože moje banka má strašné přepočítací kursy, za těch 10 dolarů mi strhne skoro 300.
Poradí mi někdo jestli by se dalo jim napsat, ať to vrátí, že si chci pořídit to roční? Moje angličtina bohužel není taková, abych se ve všem na jejich stránkách vyznala.



Zjistila jsem asi po hodně pátrání, že když jim člověk do měsíce potom, co mu to automaticky strhli, napíše přes formulář na stránce : http://www.geocachin...ip/refunds.aspx
tak by mu měli peníze vrátit, jestli jsem to dobře pochopila.


Ja jim napsala vzapeti...odpovedeli mi, ze si mam zrusit ty obnovu a za 3 měsice si koupit rocni, a nevratili nic (chybi mi hodne rozzurenej smajlik :@ )
  • 0

#47 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2013 - 22:23

Tiskar94 napsal/a:
Řeší se to na jejich foru, ovsem zda se to vyresi, tot otazka.

http://forums.ground...dpost&p=5237939


WoW - co víc říct... Křečci už se asi definitivně pomátli...
  • 0
Užívej života...

#48 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2013 - 5:02

No nevim no, raději jste je na to neměli upozorňovat, pokud to budou chtít nějak napravit, tak maximálně zvýší tu cenu v dollarech. ;)
  • 0

#49 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2013 - 5:45

shaman3 napsal/a:
No nevim no, raději jste je na to neměli upozorňovat, pokud to budou chtít nějak napravit, tak maximálně zvýší tu cenu v dollarech. ;)


To neudělají, Američanům nezdraží :-) Stejné je to i u nejrůznějších online her. V Americe nejlevnější a pak dražší podle toho, ve které zemi se zalogujete.
  • 0

#50 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2013 - 5:46

Ale pobavilo mě to různé DPH v různých zemích. To by mě zajímalo, kolik zaplatí Česku na DPH. Samozřejmě že nic, DPH platí v USA podle jejich vlastní sazby. Trochu to podle mě prokaučovali.
  • 0

#51 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2013 - 6:12

pokud chcete PM za 30 dolaru, respektive za 600, kupte u nas, cenu porad drzime, protoze dealerska cena se nezmenila :) zatim :)
  • 0

#52 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2013 - 6:25

Geo Gadget napsal/a:
pokud chcete PM za 30 dolaru, respektive za 600, kupte u nas, cenu porad drzime, protoze dealerska cena se nezmenila :) zatim :)


Můžu ho koupit u vás i když se jedná o prodloužení (pbnovení) člensktví?
  • 0

#53 Rishare

Rishare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2013 - 11:39

Tak jsem to jejich vlakno procetl a nemohu verit vlastnim ocim. Nejen ze vedou stranky vysoce amatersky, ale ted nam jeste lzou do oci?! To je n-e-u-v-e-r-i-t-e-l-n-e!
  • 0

#54 piposek

piposek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2013 - 13:06

No... s tím, jak poslední dobou fungují/nefungují notifikace... s tím, jak pomalé jsou poslední dobou stránky... s tím, jak čachrujou s cenami pro US/nonUS... to akorát naštvou lidi tak, že se jim na prodlužování členství plno lidí vykvákne a čím víc chcou, tím méně dostanou... Jsem myslel, že tyhle amatérské chyby jsou třešničkou jen českých rádobyekonomů, ale když už s těmihle manýry začínají i v US, tak světová ekonomická krize je tady co nevidět...
  • 0

#55 PabloM64

PabloM64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 224 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2013 - 19:31

Tak jsem na to taky překvapeně koukal. Najednou tam svítilo EURO. :o A 30EUR je přece mnohem více než 30USD. :@ Nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem se sám obdaroval novým členstvím.
  • 0

#56 Horac

Horac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2013 - 19:49

Taky GeoCity.cz nabízí PM nadále za 599,- Kč.
  • 0

#57 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 12:25

Hihi, to sem musím napsat :D. Poláci přišli po této cenové změně s perfektním návrhem. Každý stát by měl platit tou měnou, která se tam používá. Tudíž v Americe zaplatí 30 dolarů, v Německu 30 eur, v Polsku 30 zlatých a v Česku 30 korun. Přemýšlím, zda to Groundspeaku nenavrhnout :D.
  • 0

#58 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 12:39

Správně, vše za třicet!
  • 0

#59 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 12:59

Geniální nápad! :)
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#60 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 13:00

Jestli jsem dobře pochopil, tak se jedná o to, že se vymlouvají na platbu DPH. Zajímalo by mě, jestli platí opravdu České republice DPH za platby od Českých kačerů!!! Bohužel tak dobře anglicky neumím, abych jim něco napsal :-( Ale mám sto chutí něco napsat...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama