Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Obnovení premiového členství


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
79 odpovědí na toto téma

#21 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2013 - 8:42

evidlo napsal/a:
To ale zalezi na tom, jakej prepocitaci kurs pouziva tvoje banka, ja mam treba kartu od Raifky (tedy Zuno, ale to je to samy), a tam to pocitaj hodne nevyhodne. Jakou bankou jsi to platil?

Naopak, RB ma jedny z nejlepsich kurzu, ostatne stejne jako AXA. A pokud mas Zuno, tak do toho nemichej cistou RB.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#22 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2013 - 0:39

Tak už mi odpověděli :-( - že mi tohle tříměsíční členství skončí 18.4. a pak si můžu koupit to roční. Chápu že na to maj právo, ale moc si mě tedy nezískali:@
  • 0

#23 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2013 - 6:15

Jo vykašli se na ně, je to jenom komerce. Keškovat můžeš i bez PM. ;)
  • 0

#24 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2013 - 7:44

evidlo napsal/a:
Tak už mi odpověděli :-( - že mi tohle tříměsíční členství skončí 18.4. a pak si můžu koupit to roční. Chápu že na to maj právo, ale moc si mě tedy nezískali:@


To musíš koukat, co kde klikáš.

Jsou firmy, kde si to takhle zařídíš na roky, a v daleko větších částkách.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#25 wimpy

wimpy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 17:29

Ahoj. Dostal jsem PM coby dárek. Nevíte někdo, jestli je nějaká šance zjistit od koho?
  • 0
Na geocaching.com jsem wimpy183.

#26 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 17:44

Asi tajná ctitelka :-)
Zkusil ses podívat do http://www.geocachin...Membership.aspx, jestli tam nemáš podrobnosti o tom, jak a kdo platil? A předpokládám, že mohl dorazit i nejaký mail, nepropásl jsi ho?
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#27 wimpy

wimpy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 18:22

Tajná ctitelka? Dost pochybuji:) Mail bych určitě nepropásl a v těch podrobnostech je jen: Type: Premium Member Už jsem ho dostal jako dárek v loňském roce od kolegyně k narozeninám. A tak mne tak napadá, jestli se to automaticky neobnovilo (jak se o tom píše výše). Ale jednak jsem se jí ptal, a tvrdí že ne. A jednak je divné, že jsem několik dní PM nebyl, což by se asi při automatické obnově nestalo. Tak nevím...
  • 0
Na geocaching.com jsem wimpy183.

#28 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 18:34

Dostala jsem PM také jako dárek na uvítání asi dva dny po registraci - pokud si pamatuji, tak mail v tohle případě nepřijde. Upozornil mě telefonem jen dárce, abych se o PM už nestarala - věděl, že si je chci pořídit. Zeptal jsi se okolních kačerů? Není to někdo te Strakonic, komu jsi pomohl?;)
  • 0

#29 wimpy

wimpy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 18:54

Počkám pár dnů, třeba se někdo přizná...
  • 0
Na geocaching.com jsem wimpy183.

#30 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 14:11

Mám dotaz - chtěla jsem si pořídit roční PM, a když jsem dala upgraduj, sdělilo mi to možnosti německy a chce to za roční členství 30 euro. Ale to je o dost víc než 30 dolarů. Setkal jste se s tím už někdo? Když jsme pořizovala to tříměsíční, platila jsem 10 dolarů. Když změním lokaci na USA, chce to 30 dolarů, ale nevím jestli s tím pak nebudou nějaké problémy :(
  • 0

#31 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 14:20

No to je zajimave. A co zkusit zmenit lokaci jeste na jiny stat, jestli to tam nevyjde jeste levneji? :D
  • 0

#32 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 14:24

myslíš jako 30 jenů?
  • 0

#33 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 15:17

:D :D :D Jde to?
  • 0

#34 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 16:00

ne, nabizi to jen eura a dolary. a zcela nesystemove - v Cesku ci v Polsku to chce eura, v Norsku, Rusku ci Chorvatsku dolary. prohlásím se za obyvatele Chorvatska a uvidime.
  • 0

#35 Norbert_G

Norbert_G

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 430 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 16:04

Tak to asi jejich logika je "člen EU" -> eura, "nečlen EU" -> dolary.
  • 0

#36 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 16:05

no jako kdyby byl smenny kurs 1:1, tak to chapu, ale takhle mi to prijde sprosty
  • 0

#37 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 17:37

no - tak to nejde, zřejmě to pozná podle karty, že je registrovaná v CR. Nevíte někdo kde levně koupit PM v ehopu? nebo v Praze v kamennym? eura jim posilat nebudu.
  • 0

#38 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 17:42

Vime :) U nas :) aktivace okamzita, cena adekvatni :) 600 :)
  • 0

#39 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 18:00

No jo, mně přišlo 600 moc, ale koukla jsem na kursový lístek a on už je dolar na 20 Kč, když jsem platila posledně, bylo to o 2Kč níž:(. Tak jo, asi to bude jednodušší než se s nimi dohadovat :D
  • 0

#40 Irenda

Irenda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2013 - 20:35

evidlo napsal/a:
V říjnu jsem si koupila na zkoušku na 3 měsíce premiové členství. Už když jsem si ho kupovala, snažila jsem se nějak zaškrtnout, že to chci jednorázově na 3 měsíce, ne pořád opakovat, ale nešlo to. Tak jsem to nechala s tím, že přece bez mého potvrzení mi pak nemůžou strhnout další peníze z karty. Nicméně teď mi přišel mail, že si úspěšně strhli dalších 10 dolarů. Fakt jsem vůbec netušila, že je tohle možné.
Premiové členství se mi líbí a chtěla jsem si ho teď předplatit na celý rok. Jenže už mi to strhli na ty 3 měsíce. Dá se to nějak zvrátit? Navíc jsem si to chtěla koupit někde v Praze v obchodě, protože moje banka má strašné přepočítací kursy, za těch 10 dolarů mi strhne skoro 300.
Poradí mi někdo jestli by se dalo jim napsat, ať to vrátí, že si chci pořídit to roční? Moje angličtina bohužel není taková, abych se ve všem na jejich stránkách vyznala.



Zjistila jsem asi po hodně pátrání, že když jim člověk do měsíce potom, co mu to automaticky strhli, napíše přes formulář na stránce : http://www.geocachin...ip/refunds.aspx
tak by mu měli peníze vrátit, jestli jsem to dobře pochopila.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama