Přejít na obsah


Fotka

Zemanovo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
50 odpovědí na toto téma

#21 Podes

Podes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 11:59

Skywalker napsal/a:
to Tomaaas: protoze je Havel bezpečně mrtvý?
Obvykle se ulice, náměstí atd. pojmenovávají po "neživých".


Ja bych prece jen zduraznil, ze kes je venovana obydli a ne osobe. Ten zivotopis a fotky osoby tam jsou jen pro upresneni, kdo tam bydli. Kes se nejmenuje Zeman, ale Zemanovo (mysleno sidlo)
  • 0

#22 Podes

Podes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 12:06

Raraku napsal/a:
Jen podotýkám, že dotyčná osoba není prezident, takže listig trochu předbíhá, stane se jím až po jmenování. Sám to několikrát zdůrazňoval.:D
Jinak tematicky mě keš skutečně neoslovuje, takovouto turistiku nevyhledávám, víc by mě zaujal např. ten rybník co tam mají . Ale znáte to, pokud bych byla poblíž, tak bodíkem pravděpodobně nepohrdnu...


Toto je pravda. Proc ale trochu nepredbihat, kes doufam vydrzi vic nez do brezna a menit porad text listingu?
Nekdo z naseho okoli neustale pise to listingu svych kesi, ze nikoho nenuti k navstevam svych kesi. Ja to sice nedelam, ale to je jaksi samozrejme, ze nikoho nemuzeme nutit k navsteve svych kesi. Takze, kdo ma se Zemanovem problem, necht na ni nejezdi. Ochudi se jen on sam, nikdo jiny. Ja si z mensi navstevnosti tezkou hlavu delat nebudu.
  • 0

#23 Podes

Podes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 12:18

dr.vota napsal/a:

Tomaaas napsal/a:
Keška jasně nemá politický podtext. Když se může jmenovat letiště po prezidentovi, proč by se nemohla po prezidentovi jmenovat i keška?...

třeba proto, že keš není letiště a na keš se vztahují jiná pravidla, která určuje GS?
Ale spíš by mi vadilo to ukazování na okna a hlavně lovení v rajonu ochranky, která má jistě ostře nabito.B)


Na okna uz sipky neukazuji.

Z ochranky mit strach nikdo nemusi. Je daleko a za rohem, je to aspon 250 m a uplne mimo. A navic se pri odlovu schovate za stromy a i kdyby ochranka hodne rozsirila pusobiste, tak z te dalky za stromy stejne nejste videt. A navic, kdo by zajimal ochranku, kdyz stoji u rybnika. Je tam verejna cesta. Spise je nebezpeci od mudlu, protoze je dost ziva. Po hrazi rybnika se dost projizdi kocarky nebo deti ze skoly.

Koho by spise zajimal rybnik, nemusi k Zamecku vubec jezdit. Rybnik je velky a pekny. Opravena hraz. A prochazka po ni neni spatna.
  • 0

#24 odnikudnikam

odnikudnikam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 21:23

kolombo napsal/a:

KAMPJ napsal/a:
Má podle Vás tato krabička politický podtext GC45353?


Ty máš ale starosti :-)

Nemá a i kdyby měla, tak je mi to fuk.

PS: Já mám taky kešku u dveří, nemá, náhodou, politický podtext ?


cože? u Tvejch dveří?
Kulaté rovně?
fičím tam. potřásti Ti pravicí. pa
  • 0

#25 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 18:44

Politice se člověk nevyhne ani v geocachingu. Ale nemyslím si, že by to bylo špatně. Politika je součástí našeho života. Zeman je prostě slavný člověk, zaslouží si keš ať už je a nebo není politik.
  • 0

#26 Podes

Podes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 20:22

Může někdo označit nějakou keš, jejíž objekt byl poslední dobou každý den v televizi? Já ano - Zemanovo. A takové objekty by si keš mohly zasloužit. :-)
  • 0

#27 Jarouch

Jarouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 23:31

Jen se pozastavím nad tím proč vůbec vzniklo toto vlákno, to pořád musíte něco kádrovat a potom ještě o tom vést dlouhé diskuze?
  • 0

#28 3 plus 1

3 plus 1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 23:38

Jarouch napsal/a:
Jen se pozastavím nad tím proč vůbec vzniklo toto vlákno, to pořád musíte něco kádrovat a potom ještě o tom vést dlouhé diskuze?

+1!!
Taky nechápu ty věčný diskuze, ale jsme v čechách, že:-) Kdo chce, ať loví, kdo nechce, ať dá do ignore listu.... Jak prosté.
  • 0

#29 Podes

Podes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2013 - 23:57

3 plus 1 napsal/a:

Jarouch napsal/a:
Jen se pozastavím nad tím proč vůbec vzniklo toto vlákno, to pořád musíte něco kádrovat a potom ještě o tom vést dlouhé diskuze?

+1!!
Taky nechápu ty věčný diskuze, ale jsme v čechách, že:-) Kdo chce, ať loví, kdo nechce, ať dá do ignore listu.... Jak prosté.


Teď padly konečně ty správný názory :D
  • 0

#30 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2013 - 10:24

co je na tom politickyho? jako zajímavost dobrý. jak fungují prezidentské ochranky víme, že. takže žádný strach.
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#31 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2013 - 18:48

KAMPJ napsal/a:
Má podle Vás tato krabička politický podtext GC45353?

Ne, má politický text. A dříve tam nebyl.
UPDATE: autor níže uvádí, že tam žádné texty nepřidával. Tak v tom případě beru svou druhou větu zpět. Omlouvám se.
  • 0
.

#32 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2013 - 19:23

poohDA napsal/a:

KAMPJ napsal/a:
Má podle Vás tato krabička politický podtext GC45353?

Ne, má politický text. A dříve tam nebyl.

V tom případě je potřeba ji archivovat.
  • 0

#33 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2013 - 19:32

Stačilo by pouze umazat ty části textu a obrázků, které jsou proti pravidlům, tzn. 80% všeho.
  • 0

#34 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2013 - 19:49

Já si nemyslím, že keš má - i v současné podobě s rozšířeným listingem - politický podtext. Co konkrétně si myslíte, že tento podtext vyjadřuje? Listing jsem si právě přečetl třikrát po sobě a nic jiného, než holý výčet faktů (v podstatně životopis ing. Zemana) jsem v něm nenašel. Nikde v listingu nedochází k hodnocení politické činnosti ing. Zemana, nikde není chválen ani kritizován. Přináší holá fakta. To, že si myslím, že téma keše je, promiňte mi, krajně přiblblé, nyní ponechávám stranou. Ale subjektivní přiblblost tématu přeci nemůže být důvodem k archivaci. ;)
  • 0

#35 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2013 - 20:12

Kdejaká kapela má takovou faktografickou kešku, zda žádnou propagandu politika nebo jeho strany nevidím…
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#36 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2013 - 20:27

Zemana rád nemám, ale taky mi to nepřijde jako politická propaganda. Jsou tam jen životopisná data.
  • 0

#37 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2013 - 20:51

Vy už jste se (někdo) snad úplně zbláznili... B) A o čem fšem dalším se ještě nebude smět mluvit? Zakážem slova jako "párek" a "orba", protože mohou někoho genderově urážet? A vymažem ze spektra fšechny vlnový délky, který používá nějaká poblitická strana?
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#38 Marsyas

Marsyas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2013 - 21:21

Citecka napsal/a:
Vy už jste se (někdo) snad úplně zbláznili... B)

A o čem fšem dalším se ještě nebude smět mluvit? Zakážem slova jako "párek" a "orba", protože mohou někoho genderově urážet? A vymažem ze spektra fšechny vlnový délky, který používá nějaká poblitická strana?


Asi tak. Taky nejsem jeho zastáncem, ale keš skutečně obsahuje spíš informace o politikovi a významné osobě, než volební lístek s jeho jménem.
Ano, keš nesmí mít politický podtext. Tohle pravidlo e tam však z trošku jiného důvodu než z toho,o který se tu hádáme.

Ale mysterka s úkolem volit třeba takovýho Pampelišku, to už by bylo něco jinačího;)
  • 0

Co jako?


#39 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2013 - 5:03

KAMPJ napsal/a:

poohDA napsal/a:

KAMPJ napsal/a:
Má podle Vás tato krabička politický podtext GC45353?

Ne, má politický text. A dříve tam nebyl.

V tom případě je potřeba ji archivovat.

A ownera zastřelit.

Pro jistotu.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#40 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2013 - 8:14

Zamkněte tyhle a podobná témata a běžte radši lovit...
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama