Přejít na obsah


Fotka

Zemanovo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
50 odpovědí na toto téma

#1 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 18:34

Má podle Vás tato krabička politický podtext GC45353?
  • 0

#2 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 18:36

Ne.
  • 0

#3 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 18:51

Osobně třeba vím, kde bydlí Heidi Janků, Iva Bittová nebo Adéla Gondíková, ale dát jim kešku pod okna a do fotek malovat šipky které okno je záchod a které kuchyně..? Vím, ptal ses na politický podtext, na který úplně neodpovídám, spíš se mi nelíbí takováhle bulvarizace něčího soukromí obecně.
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#4 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 19:23

Myslím že keš upozornuje i na zajímavou stavbu starého data a v případě p.Zemana už v současné době zcela jistě politický podtext nemá,protože prezident je jak známo "apolitický"!!!Věc jiná je otázka etiky keše,která v tomto provedení-přímá anonce oken atd.podle mého narušuje sokromí dané osoby!!!!
  • 0

#5 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 19:28

Spíš mi to připadá jako část plánu na teroristický útok (organizace se jmenuje fara a útok provedou agenti R1 a R2D2). Podle listingu (umístění neznám) mi přijde taková "soudružská" vlezdoprdelková. Kde je teď ten zakuklený archivační hrdina?
  • 0

*


#6 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 19:35

KAMPJ napsal/a:
Má podle Vás tato krabička politický podtext GC45353?


Ty máš ale starosti :-)

Nemá a i kdyby měla, tak je mi to fuk.

PS: Já mám taky kešku u dveří, nemá, náhodou, politický podtext ?
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#7 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 19:42

Ty nejsi veřejně známá osobaB)
  • 0

#8 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 20:10

A má s tím souvislost i tato keška GC2P97Q vlastně tamtéž?
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#9 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 20:18

Politická keš to není. Ale taky se mi moc nelíbí ukazovat šipkami, kdo má kde okna. A z toho pozadí chytám epileptický záchvat :-)
  • 0

#10 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 21:03

zdenys64 napsal/a:
...protože prezident je jak známo "apolitický"!!!...

jo a teď ještě tu o Karkulce :D
  • 0

#11 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 21:39

dr.vota napsal/a:

zdenys64 napsal/a:
...protože prezident je jak známo "apolitický"!!!...

jo a teď ještě tu o Karkulce :D

Je to v uvozovkách doktore!!!!!:D
  • 0

#12 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2013 - 22:17

No, je to na hraně, ale stále si ještě myslím, že v mezích normy. Nedělal bych z toho vědu.
  • 0

#13 Podes

Podes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2013 - 13:27

Kdyz uz jste zacali tuto diskuzi, musim se taky ozvat. Docela me prekvapilo, o cem tady diskutujete, o vasich nazorech. Vypada to, ze volebni hysterie jeste docela neodeznela. Keska NEMA politicky podtext. Zemana jsem nikdy v minulosti ani ted moc nemusel. Ale volil jsem ho. Podle bydliste prispevatelu zde na foru je asi take jasne koho jste volili. Je pravda, ze tato keska nema s politikou nic spolecneho. Ale kolem tohoto sidla jezdim denne do prace a sleduji cinnost. Posledni dobou se tady znacne namnozili "turisti", jen aby se podivali na sidlo, ktere vidi kazdy den v televizi. A jelikoz to tady neznaji, ptaji se mistich domorodcu, kde ze to stoji. A tehdy vznikla myslenka na kesku. Poslat sem kacery a hned jim ukazat, kam se podivat. Nevidim na tom nic spatneho. A ze sipkou ukazuji jeho okna? Ze to je bulvar? Nerekl bych. O bulvar se vubec nezajimam, nikdy jsem ho necetl a cist nebudu. Jen jsem tim chtel ukazat, ze ne vsechna okna jsou Zemanova. Nic vic. Uz jsem to odstranil. Pozadi, to uznavam, se moc nepovedlo, uz jsem ho odstranil. I obrazek mapy a doporucenou trasou. No a to je asi vse.
  • 0

#14 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2013 - 15:27

Neviděl bych v tom problém... Mě samotného podobné "atrakce" nikdy moc netáhly, ale je to každého věc ;-) Možná bych měl jenom trochu strach, že mě při ukládání krabičky drapne nějaký "frajer" z ochranky a vymete se mnou tam příkop ;-) Jo - a tomu listingu to teď po té úpravě sluší daleko víc :-)
  • 0

#15 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2013 - 17:11

Podes: palec nahoru, žes na základě mého psaní aspon trochu vykuchal ty fotky z listingu. Říkáš, že bulvár nečteš. No právě... Mí prarodiče se v téhle literatuře přímo vyžívají, když za nimi dojedu, občasně si jen tak z hecu ty noviny prohlídnu. A vypadá to v nich dost podobně jako původní listing. Proč palec nahoru? Protože jsi zareagoval nejlíp, jak jsi mohl. Opravdu ty šipky nebyly moc vkusné, takhle je to výrazně lepší, působí to rozhodně více informativně a méně bulvárně. Jako politickou kešku to určitě nevnímám, o to spor nebyl. Mimochodem koukám, že se daří stále dobře keši, kterou jsem založil a dal ti k adopci, tak ať aj nadále funguje bez potíží. ;-)
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#16 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2013 - 21:08

Trhac napsal/a:
A má s tím souvislost i tato keška GC2P97Q vlastně tamtéž?


Tato keš má název podle kopce, který se tak zove již od nepaměti tudíž nemá s panem prezidentem nic společného, protože byl v té době učitě ještě na "houbách" :D:D:D:D:D:D
  • 0

Xiaomi Redmi Note 10 Pro => Locus 4 gold, WhereYouGo, Mapy.cz ; Samsung J5 (iGo navi) ;
GeoGet (+Stator)

 

 

Moje statistika na Geocaching.com

 

 

 


#17 Tomaaas

Tomaaas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 0:33

Keška jasně nemá politický podtext. Když se může jmenovat letiště po prezidentovi, proč by se nemohla po prezidentovi jmenovat i keška? Jak psal Poděs do té vesnice se lidé jezdí koukat, kde vlastně ten Zeman bydlí, stejně tak se jistě jezdí koukat do Sýkořic na "Schwarzenbergovo". :) Jinak můžu doporučit, je to moc pěkná keška, pěkně umístěná. A ochranky se určitě bát nemusíte, je to v lokalitě, kde určitě nebude. :)
  • 0
Vložený obrázek

#18 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 8:51

to Tomaaas: protoze je Havel bezpečně mrtvý? Obvykle se ulice, náměstí atd. pojmenovávají po "neživých".
  • 0

*


#19 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 9:44

Jen podotýkám, že dotyčná osoba není prezident, takže listig trochu předbíhá, stane se jím až po jmenování. Sám to několikrát zdůrazňoval.:D Jinak tematicky mě keš skutečně neoslovuje, takovouto turistiku nevyhledávám, víc by mě zaujal např. ten rybník co tam mají . Ale znáte to, pokud bych byla poblíž, tak bodíkem pravděpodobně nepohrdnu...
  • 0

#20 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2013 - 10:33

Tomaaas napsal/a:
Keška jasně nemá politický podtext. Když se může jmenovat letiště po prezidentovi, proč by se nemohla po prezidentovi jmenovat i keška?...

třeba proto, že keš není letiště a na keš se vztahují jiná pravidla, která určuje GS?
Ale spíš by mi vadilo to ukazování na okna a hlavně lovení v rajonu ochranky, která má jistě ostře nabito.B)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama