Přejít na obsah


Fotka

poznejmisto.cz II.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10215 odpovědí na toto téma

#8621 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2018 - 9:39

Myslím, že to není most, ale kotelna, nebo rozhledna. Alespoň jeden obrázek mi na takto nepravděpodobný dotaz kdysi vylezl. Jsem už přesvědčen, že tento objekt neexistuje.


  • 0

#8622 thvt

thvt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 193 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2018 - 12:01

Myslím, že to není most, ale kotelna, nebo rozhledna. Alespoň jeden obrázek mi na takto nepravděpodobný dotaz kdysi vylezl. Jsem už přesvědčen, že tento objekt neexistuje.

no taky se mi zdá, že je to fotomontáž :D

ani na propustek mi nic nevylezlo, tedy spousta míst, ale v daném kraji nic


  • 0

#8623 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2018 - 12:14

Myslím si, že tuším, co to je, ale na dotaz nic nevybíhá a oklikal jsem už asi všechno v kraji, kde by podobný objekt mohl být. A nic. Asi je jinde, nebo je to něco jiného.


  • 0

#8624 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2018 - 13:44

Je to  přesně to, co je na obrázku  :P . Místo znám zatím jen z fotek, ale v nejbližší době se chystám na návštěvu. Při zadání účelu a okresu mi vyběhla pěkná podzimní fotečka.


  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#8625 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2018 - 7:03

Já si objekt se správným názvem představuju trochu jinak. Nakonec jsem obrázek našel, ale nakliknout to jen pohledem do mapy je zcela nemožné.


  • 0

#8626 bobasso

bobasso

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2018 - 15:00

#3894 ..........sláva, tak konečně. Taky ji mám po víc jak tejdnu nakliknutou. To je slušná haluz. Už se mi o ní i zdálo. :D  Tohle normální člověk nemůže najít a už vůbec né se běžným způsobem něčeho chytit. Co všechno já navymejšlel...... :D


  • 0
bobasso

#8627 Columbovsukni

Columbovsukni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2018 - 17:04

#3894 ..........sláva, tak konečně. Taky ji mám po víc jak tejdnu nakliknutou. To je slušná haluz. Už se mi o ní i zdálo. :D  Tohle normální člověk nemůže najít a už vůbec né se běžným způsobem něčeho chytit. Co všechno já navymejšlel...... :D

Taky se mi zdá, že má Jerry 68 nějaký vyšší level googlu...  :blink:  :) Já teda asi začnu klikat.  :D


  • 0

#8628 bobasso

bobasso

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2018 - 17:17

Poté, co jsem fotku našel, tak se mi po přesném zadání na strýčku Gůglovi také ukázala, jak píše Jerry 68.  :)


Tento příspěvek byl upraven od bobasso: 08 duben 2018 - 17:21

  • 0
bobasso

#8629 Columbovsukni

Columbovsukni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2018 - 20:58

Tak jo, vygoogleno. Ale na pojmenování, které určitě nebylo přesně to, na co to vypadá.  :D


  • 0

#8630 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2018 - 5:36

No, je to něco trochu jiného. Ovšem to nemá na 3896. Tam bych název neuhodl nikdy. Naštěstí se to dalo najít i na obecnější pojmenování.


  • 0

#8631 Columbovsukni

Columbovsukni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2018 - 14:24

Ovšem to nemá na 3896. Tam bych název neuhodl nikdy.

No to jo, taky jsem marně hledala v tom tvaru něco společného s názvem...  :D


  • 0

#8632 sarkacz

sarkacz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2018 - 10:51

Vyhledání podle obrázku (2986) a heslo "Javorník". Taky mne to překvapilo.

No tak mě to podle tvé nápovědy vyhodilo obrázek 3147 :)


Tento příspěvek byl upraven od sarkacz: 26 duben 2018 - 10:52

  • 0

#8633 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2018 - 18:38

Ten Zlínský šutr tedy stál za to. Proklikal jsem celý kraj. Několikrát. Teď když vidím, kde to je, vidím, že se autorovi povedlo vyfotit místo, aby pokud možno nebylo nic nápadného vidět. Ale co je na tom za 3 hvězdičky, nechápu, to je jasná pětka. Jen se divím, jak to našlo těch 49 přede mnou. Někdo tam byl, zná to, ale co ostatní? A už dobře vidím, proč měl adams první nález.


  • 0

#8634 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2018 - 20:31

... Jen se divím, jak to našlo těch 49 přede mnou....

 

Když jsem ho uviděl, skoro jsem začal nadávat, jak že dlouho se s tím zase budu je... Nakonec nalezeno za pár minut asi na druhý upřesňující dotaz. Tak nic těžkýho na tom nevidím. Jsou některý D2 horší než tohle*


  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#8635 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2018 - 8:58

Tak to bych chtěl vidět ten upřesňující dotaz. Já zkoušel všechno. Dokonce jsem našel podobné kameny systematicky umístěné, na Zlínsku a proklikal jsem to celé. Bez úspěchu. A když jsem to konečně nakliknul, viděl jsem, že i tady jsem klikal. Jen asi trochu vedle. On Google je potvora. Jak otevřu jeden odkaz, nabízí podobné, takže jeden krok mimo a jde celé vyhledávání mimo. Ale zkoušel jsem i anonymní režim, ten by historii ukládat neměl. Prostě, google mi ten obrázek nenašel, ať jsem zkoušel zadat cokoli. I to, co to nakonec je. Jen to konkrétní místo ne, pochopitelně když už vím, kde to je a zadám místo, najde to hned.


  • 0

#8636 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2018 - 22:23

Není třeba zadávat místo. Stačí jen, jak se ten šutr jmenuje a je to hned na 4. řádku  B)


  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#8637 Stranger42

Stranger42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2018 - 9:05

Opět jedna trojka, kdy si autor(ka) asi ani nevyzkoušel(a), jestli jde najít. Naklikl jsem to, ale google nic nevyhodí ani po přesném zadání místa nebo firmy. Keš tam není (PM nevím), na mapy.cz žádná fotka, takže bez znalosti místa zbývá jen tupé klikání.
Zlínský šutr se po pojmenování ukáže (když člověk ví, jak ho pojmenovat). Tady lautr nic ani po zadání přesného typu.


  • 0

#8638 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 172 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2018 - 10:16

Není třeba zadávat místo. Stačí jen, jak se ten šutr jmenuje a je to hned na 4. řádku  B)

Škoda, že se mi šutr nepředstavil :-)


  • 1

#8639 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2018 - 11:10

Opět jedna trojka, kdy si autor(ka) asi ani nevyzkoušel(a), jestli jde najít. Naklikl jsem to, ale google nic nevyhodí ani po přesném zadání místa nebo firmy. Keš tam není (PM nevím), na mapy.cz žádná fotka, takže bez znalosti místa zbývá jen tupé klikání.
Zlínský šutr se po pojmenování ukáže (když člověk ví, jak ho pojmenovat). Tady lautr nic ani po zadání přesného typu.

..jde to najít, autor(ka) nic zkoušet nemusela.


  • 0

#8640 Stranger42

Stranger42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2018 - 13:13

Tak prosím PM s dotazem. Já hledal marně.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama