Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#6261 vvitty

vvitty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2017 - 17:11

Zagloba: dik za tip na zajimavy vylet :)


  • 2

#6262 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5453 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2017 - 17:16

Zeptám se - jsem si vzpomněl - jak to dopadlo s tím borcem, jak tu nabízel to premium a zemřel, pak to se snažila vyřešit manželka -  a zemřela, čímž problém záhadně připadl na rodinného známého, který také zemřel....zastavilo se to prokletí někde ?

"mrtví, Dejve, všichni jsou mrtví!"


  • 10

#6263 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 374 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2017 - 17:58

Já mám taky jednu hezkou "mýtinku" GC5PCR2. Letos jen 3 nálezy.


A pritom je to jedna z tech, ktera se mi opravdu libila a rad na ni vzpominam. Ale to je do georadosti :) Kazdopadne za tu mytinku dik ;)
  • 0

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#6264 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2345 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2017 - 18:11

Já mám taky jednu hezkou "mýtinku" GC5PCR2. Letos jen 3 nálezy.

Jo, tuhle mytinku muzu doporucit jako zdravotni prochazku :)

 

Jinak koukam ze kdyz sem nekdo postne nejakou hospodu na mytince, obvykle uz ji mam odlovenou. Tak abyste nerekli, pridam jednu kterou odlovenou nemam :P https://coord.info/GC6899R  Letos 1xFI, celkem krasnych a hlavne zcela poctivych 8 nalezu. Mytinek neni az tak malo a rozhodne jdou udrzet v chodu mnohem dele nez 3 mesice. Akorat se nedaj udelat u silnice na Pisek. Tam chodej lidi.


  • 1

#6265 WWW

WWW

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2017 - 18:16

Když tady vidím tu vaši diskuzi, taky si přihodím.. Bez mučení přiznávám, že jsem neskutečný finálkář jak tomu tady všichni obligátně říkáte..Stalo se mi to ranním koloritem..Vstanu, zkontroluju maily, všechny komunikační aplikace, kouknu kde co vybouchlo, kde koho přejeli a hned poté kouknu jaká nová vyluštěna cache se objevila..Dělám to naprosto vědomě.Nejsem honibod , po  třech letech co mě GC vtáhlo  stále ještě nemám matrix, nemám abecedu a dokonce mi chybí ještě 60 dní abych vyplnil všechny dny v roce..A popravdě je mi to uplně jedno. Ano sbírám vše jako tradičky, nepopírám.  Než jsem s GC začal byl jsem neskonalý lenoch, dojít 100 metru do obchodu??Nejsem blázen, když mi před barákem stojí auto..Pak přišel první chytrý telefon, stáhnutá aplikace, říkal jsem si co to k čertu je..Ale nedalo mi to a ... Letos jsem uplně v pohodě ušel Prčice..Díky Gc..Díky tomu, že mám motivaci. Díky tomu, že jsem schopný celé dny prochodit..A ještě je jedna támhle..A támhle..Jistě, vy v tom vidíte sběr.Kombajn, nebo jak tomu říkate..Stejně tak slyším, vždyť nemusíš mít všechny, nevyluštíš můžeš dát na ignore..Ano mohu, samozřejmě, že mohu..Ale pak bych přišel o spoustu cílu..Těm cílum, díky kterým jsem silnější, zdravější a co si budeme nalhávat i hubenější..Nebaví mě sedět doma a přemýšlet co by tak asi mohlo být tohle..Mé místo je venku..Baví mě uspokojovat to dětské já, baví mě to samotné hledání..A dnes už i ten pohyb..Mě osobně GC vážně od základu změnil život.Jsem uplně jiný člověk. A že mi k tomu dopomohl nějaký podvod??Je mi to setsakrametsky jedno..Je to sobecké?? Zatraceně ano..


  • 0

#6266 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2292 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2017 - 18:19

A co teprv GC28P5P! Souřadnice finálky mám už roky a stejně se mi pro ni dodnes nechtělo.


  • 0

#6267 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2741 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2017 - 18:37

Když tady vidím tu vaši diskuzi, taky si přihodím.. Bez mučení přiznávám, že jsem neskutečný finálkář jak tomu tady všichni obligátně říkáte..Stalo se mi to ranním koloritem..Vstanu, zkontroluju maily, všechny komunikační aplikace, kouknu kde co vybouchlo, kde koho přejeli a hned poté kouknu jaká nová vyluštěna cache se objevila..Dělám to naprosto vědomě.Nejsem honibod , po  třech letech co mě GC vtáhlo  stále ještě nemám matrix, nemám abecedu a dokonce mi chybí ještě 60 dní abych vyplnil všechny dny v roce..A popravdě je mi to uplně jedno. Ano sbírám vše jako tradičky, nepopírám.  Než jsem s GC začal byl jsem neskonalý lenoch, dojít 100 metru do obchodu??Nejsem blázen, když mi před barákem stojí auto..Pak přišel první chytrý telefon, stáhnutá aplikace, říkal jsem si co to k čertu je..Ale nedalo mi to a ... Letos jsem uplně v pohodě ušel Prčice..Díky Gc..Díky tomu, že mám motivaci. Díky tomu, že jsem schopný celé dny prochodit..A ještě je jedna támhle..A támhle..Jistě, vy v tom vidíte sběr.Kombajn, nebo jak tomu říkate..Stejně tak slyším, vždyť nemusíš mít všechny, nevyluštíš můžeš dát na ignore..Ano mohu, samozřejmě, že mohu..Ale pak bych přišel o spoustu cílu..Těm cílum, díky kterým jsem silnější, zdravější a co si budeme nalhávat i hubenější..Nebaví mě sedět doma a přemýšlet co by tak asi mohlo být tohle..Mé místo je venku..Baví mě uspokojovat to dětské já, baví mě to samotné hledání..A dnes už i ten pohyb..Mě osobně GC vážně od základu změnil život.Jsem uplně jiný člověk. A že mi k tomu dopomohl nějaký podvod??Je mi to setsakrametsky jedno..Je to sobecké?? Zatraceně ano..

Jj, tělo vzkvétá, ale hlava chátrá a blbne...


  • 6

#6268 WWW

WWW

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2017 - 18:56

Hlava si své odpracuje v robote.. :-), i když mě luštění svým způsobem baví, a věřím že by mě spousta mysterek dokázala obohatit (nepočítám mezi ně případy tadyhle jsem chodil do školy, mám tohle a tohle zvíře tak si to najdi na wiki.., i když to najdu za 10 minut to stejně nevím..), tak prostě nemám čas... Líbilo by se mi, kdyby owner při archivaci napsal lustilo se to tak a tak.. Jsem typ, který by si to zpětně více než rád lousknul..
  • 0

#6269 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4040 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2017 - 19:05

Sky, ty mě přivedeš do deprese - ty jsi zvědavější než já!  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

Ale že jsi to ty, tak i když jsi neposlal fotku v plavkách, odpovím. Co si pamatuji, tak se tu objevil kačer - prý zároveň příslušník PČR, který se chtěl záležitosti věnovat. Měl přání, aby se komunikace z fóra přesunula do neveřejné. A tak se nabízí hned několik otázek:

 

Byl to opravdu kačer- policista.

Nešlo jen o tah, jak kauzu uspat?

Je dotyčný živý?

 

No a teď zkus požádat dr.votu, aby dohledal onen nick a zkontroloval prolinkování. 


  • 3

#6270 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10121 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2017 - 19:13

Hlava si své odpracuje v robote.. :-), i když mě luštění svým způsobem baví, a věřím že by mě spousta mysterek dokázala obohatit (nepočítám mezi ně případy tadyhle jsem chodil do školy, mám tohle a tohle zvíře tak si to najdi na wiki.., i když to najdu za 10 minut to stejně nevím..), tak prostě nemám čas... Líbilo by se mi, kdyby owner při archivaci napsal lustilo se to tak a tak.. Jsem typ, který by si to zpětně více než rád lousknul..

 

Ctes alespon to co napises? Lusteni te bavi, ale nelustis, protoze se radeji pohybujes venku. Nemas cas na lusteni, ale rad si to pozdeji dolustis? Proc to tedy nelustis predem, ale az po odlovu?

 

Delas si z nas blazny? Tak je to se vsemi argunety, ktere pouzivate (vy finalkari) - samy rozpor.


  • 4

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#6271 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1781 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2017 - 19:15

Vždycky mě baví, když někdo pevně stojí za svým názorem, za který se dle svých slov vůbec nestydí, plnou vahou svého anonymního účtu.
Jinak by asi bylo lepší, kdyby sis to prohlášení nechal pro sebe. Za prvé jsou to samé výmluvy a za druhé názory anonyma mě nezajímají. A tebe zas nezajímá náš názor, takže to byla zbytečná snaha. Ne, opravdu jsi mě nepřesvědčil.
  • 2
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#6272 Dan76

Dan76

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2017 - 19:23

Sky, ty mě přivedeš do deprese - ty jsi zvědavější než já!  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:
Ale že jsi to ty, tak i když jsi neposlal fotku v plavkách, odpovím. Co si pamatuji, tak se tu objevil kačer - prý zároveň příslušník PČR, který se chtěl záležitosti věnovat. Měl přání, aby se komunikace z fóra přesunula do neveřejné. A tak se nabízí hned několik otázek:
 
Byl to opravdu kačer- policista.
Nešlo jen o tah, jak kauzu uspat?
Je dotyčný živý?


A co na to Jan Tleskač?

Ale teď vážně:mě by také zajímalo, jak ta záhadná epidemie úmrtí dopadla.
  • 2

#6273 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4040 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2017 - 19:32

Zajímalo by to víc lidí včetně mě, protože už se mě někdo z okolí jeho výskytu ptal. Je to paradox, já tam jedu výjimečně a pokud vím, tak jsem ho ani pod jednou z identit nikde nepotkala. Když jsem se ptala pár kačerů z eventu, kde měl být na fotkách......nic jsem se nedozvěděla. 


  • -1

#6274 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5453 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2017 - 19:35

Sky, ty mě přivedeš do deprese - ty jsi zvědavější než já!  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

Ale že jsi to ty, tak i když jsi neposlal fotku v plavkách, odpovím. Co si pamatuji, tak se tu objevil kačer - prý zároveň příslušník PČR, který se chtěl záležitosti věnovat. Měl přání, aby se komunikace z fóra přesunula do neveřejné. A tak se nabízí hned několik otázek:

 

Byl to opravdu kačer- policista.

Nešlo jen o tah, jak kauzu uspat?

Je dotyčný živý?

 

No a teď zkus požádat dr.votu, aby dohledal onen nick a zkontroloval prolinkování. 

ten už je taky mrtvý...a víte, jakou pointu má Šestý smysl...


  • 0

#6275 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5453 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2017 - 19:40

...

No a teď zkus požádat dr.votu, aby dohledal onen nick a zkontroloval prolinkování. 

Whyski https://www.geocachi...6e-774fefd690be


  • 1

#6276 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2345 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2017 - 19:52

Než jsem s GC začal byl jsem neskonalý lenoch, dojít 100 metru do obchodu??Nejsem blázen, když mi před barákem stojí auto..Pak přišel první chytrý telefon, stáhnutá aplikace, říkal jsem si co to k čertu je..Ale nedalo mi to a ... Letos jsem uplně v pohodě ušel Prčice..Díky Gc..Díky tomu, že mám motivaci. Díky tomu, že jsem schopný celé dny prochodit...

 

Jen opravdu těžko nepostřehnutelný fór je v tom, že chodit minimálně stejně intenzivně (spíš daleko daleko víc) můžeš i bez finálek. Ale jinak prima, že ti GC alespoň něco dal a alespoň v něčem tě k lepšímu obrátil...


  • 4

#6277 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2017 - 20:58

Jen opravdu těžko nepostřehnutelný fór je v tom, že chodit minimálně stejně intenzivně (spíš daleko daleko víc) můžeš i bez finálek. Ale jinak prima, že ti GC alespoň něco dal a alespoň v něčem tě k lepšímu obrátil...

 

Taky mám pocit, že to jde i bez finálek, v terénu je toho přece tolik. Stačí Pocket Query na tradičky, multiny a wheriga a můžeš poletovat venku celý den a bez jediného podvodu. To by bylo ještě lepší. Pohyb na zdravém vzduchu, zaměstnáš i hlavu při počítání stage multikeše nebo plnění zajímavých úkolů u wheriga a bez jediného podvodu. Super, ne? A když bys tu hlavu zaměstnávat vůbec nechtěl, tak by stačily i ty tradičky, ne? Nebo jich je málo?


  • 1

#6278 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1108 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2017 - 21:20

to zvědavka: já mám jen jako strach, aby se to nepřeneslo třebas na mě, což jsem na druhou stranu rád, že jsi v tom ty a drvota taky ...muhehe

 

pač jsem viděl tedka drvotovu fotku u jeho logu (viz obrázek níže) a nevypadal vůbec dobře

 

378CB63B00000578-0-image-a-26_1472054271


  • 3

*


#6279 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1124 příspěvků(y)

Publikováno 23 June 2017 - 0:17

K tomu případu PMO, kde všichni umřeli: já osobně jsem byl právě skrz Whyskiho dva měsíce zpátky u výslechu na PČR. Od té doby informace nemám, kam se to hnulo. 

K finálkařům se vyjadřovat nebudu, je to furt totéž dokola... (ano, finálkaři mi vadí).


  • 2

#6280 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1217 příspěvků(y)

Publikováno 23 June 2017 - 5:48

Tak abyste nerekli, pridam jednu kterou odlovenou nemam :P https://coord.info/GC6899R Letos 1xFI, celkem krasnych a hlavne zcela poctivych 8 nalezu.


Tak jo, ja se polepším a skočím tam, když už můžu, nějak jsem na ni po pravdě pozapomněl. ;-)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama