Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#6281 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 23 June 2017 - 6:26

Já mám taky jednu hezkou "mýtinku" GC5PCR2. Letos jen 3 nálezy.

 

Taky mam jednu mytinku. https://coord.info/GC6N0A7

 

Za chvili bude mit rocni vyroci od publikace a stale je volne misto na bedne. :-)


Tento příspěvek byl upraven od Samaell: 23 June 2017 - 6:26

  • 0

#6282 Frenkonix

Frenkonix

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 23 June 2017 - 8:22

Teďka v Krkonoších jsem tež narazil na jednu mytinku https://coord.info/GC28P5P

10 nálezů za 7 let a poslední před 4 rokama :)


  • 2

#6283 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 23 June 2017 - 8:26

Ať sem nedáváte různé další hospůdky, na Project-gc je jedna v tomto směru užitečná statistika jménem Osamělé keše (http://project-gc.co...cs/LonelyCaches).

Můžete si tam i jako neplatící člen dát filtr na nalezené/nenalezené. Akorát teď zrovna se to nechce načíst.

 

Edit: Už to jde. Díky tomu jsem zjistil, že ty Alkeho keše ze série Stroj času jsou tam uložené už několik desítek let  :) Toho jsem si předtím nevšiml. To tedy vydržely dost dlouho nepublikované, aniž je někdo našel.


Tento příspěvek byl upraven od bejcci: 23 June 2017 - 10:08

  • 2

#6284 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4188 příspěvků(y)

Publikováno 23 June 2017 - 8:40

A co teprv GC28P5P! Souřadnice finálky mám už roky a stejně se mi pro ni dodnes nechtělo.

 

Tady jsem se chystal asi dva roky na odlov 7-ky, abych si ujistil indície, přibližně ji mám připravenou, jen dostat se do Harrachova a dál se špuntama na celý den...

Alespoň vím, na koho se obrátit, až se budu muset někdy ujistit, že ji mám správně vypočítanou :-). 


  • 0

#6285 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 23 June 2017 - 9:05

Taky mám pocit, že to jde i bez finálek, v terénu je toho přece tolik. Stačí Pocket Query na tradičky, multiny a wheriga a můžeš poletovat venku celý den a bez jediného podvodu. To by bylo ještě lepší. Pohyb na zdravém vzduchu, zaměstnáš i hlavu při počítání stage multikeše nebo plnění zajímavých úkolů u wheriga a bez jediného podvodu. Super, ne? A když bys tu hlavu zaměstnávat vůbec nechtěl, tak by stačily i ty tradičky, ne? Nebo jich je málo?

Vy jste WWW nepochopili, že? Samozřejmě, že může vynechat všechny mysterky v oblasti, kterou právě prochází. Jenže ty krabice tam někde jsou! A on prošel oblastí a NEMÁ je!!!
Ignorování je přiznání porážky, čili je naprosto nepřípustné.
  • 0

#6286 vvitty

vvitty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 23 June 2017 - 9:19

Jak to ten Jonea dělá. To ukecal RV? Koukněte se na ty atributy eventů.

https://www.geocachi...0874&u=MT-Jonea

 

A pokud to zaloguji vsichni co na te trase nekdy pohodili CWG tak to ma naslapnuto na Megac. A takovej Megac T5.... :D :D


  • 0

#6287 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1435 příspěvků(y)

Publikováno 23 June 2017 - 12:20

Vy jste WWW nepochopili, že? Samozřejmě, že může vynechat všechny mysterky v oblasti, kterou právě prochází. Jenže ty krabice tam někde jsou! A on prošel oblastí a NEMÁ je!!!
Ignorování je přiznání porážky, čili je naprosto nepřípustné.

Dva roky, možná i déle, jsem měl nejbližší cache asi 200m od domu. Ale lovit micro v panelákovém sídlišti? Proboha proč??? Jiné micro jsem dokonce na vlastní oči viděl a nikdy neodlovil. Magnetické micro na návsi všem na očích? Děkuji, nechci. Tedy, ne že by mne nežralo, že nemám odlovené například Dachovy šílenosti z Mayovské série, ostatně hospody na mýtice par excellence. Ale sebekriticky jsem uznal, že na tohle nemám. A cache už založené tak, aby to byly hospody na mýtince mi vůbec nevadí. Chápete ten pocit hrdosti, pokud se vám nakonec podaří odlovit takovouhle cache? Dovedou si finálkáři vůbec představit, že by se na GC14Q6B vraceli asi tak pětkrát, jako jsem to udělal já? A jak jsem byl na to hrdý, že jsem to zvládnul!


  • 3
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#6288 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 23 June 2017 - 12:50

A cache už založené tak, aby to byly hospody na mýtince mi vůbec nevadí. Chápete ten pocit hrdosti, pokud se vám nakonec podaří odlovit takovouhle cache? Dovedou si finálkáři vůbec představit, že by se na GC14Q6B vraceli asi tak pětkrát, jako jsem to udělal já? A jak jsem byl na to hrdý, že jsem to zvládnul!

 

Robinson je jedna vec, ale doporucuji se podivat na tohle: https://coord.info/GC16965

Dle meho je to robinson na treti (a 166 nalezu za 10 let taky mluvi za sve) :-)


  • 1

#6289 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1124 příspěvků(y)

Publikováno 23 June 2017 - 13:09

Tak já si taky přisadím :D https://coord.info/GC607ZV - za více než 19 měsíců existence 17 nálezů - a to není nijak náročná, jen má skoro 20 kiláků.

https://coord.info/GC6QWMY 7 nálezů na 9 měsíců života, ale ta tam asi nějakou dobu nebyla.

a není sice moje, ale opravdu dost "mýtinkoidní" je i https://coord.info/GC4EF6K 15 nálezů na 4 roky života!


  • 1

#6290 mysakf

mysakf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 24 June 2017 - 9:18

Tak jsem se rozhodl zalogovat restíky z minulého týdne. Jako obvykle, že přenesu z Oregona do Konceptů (už jsem se s novým názvem smířil). Vybafl na mě nový ksicht stránky. Fajn. Použiju odkaz načíst, vyberu soubor a ony se mi načetly všechny nálezy co byly v GPS. Grrrrr! To ten Groundspeak opravdu zaměstnává takové pitomce?


  • 1
Vložený obrázek

#6291 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 24 June 2017 - 22:32

Tak jsem se rozhodl zalogovat restíky z minulého týdne. Jako obvykle, že přenesu z Oregona do Konceptů (už jsem se s novým názvem smířil). Vybafl na mě nový ksicht stránky. Fajn. Použiju odkaz načíst, vyberu soubor a ony se mi načetly všechny nálezy co byly v GPS. Grrrrr! To ten Groundspeak opravdu zaměstnává takové pitomce?

 

ANO.


  • 0

#6292 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2411 příspěvků(y)

Publikováno 25 June 2017 - 2:19

Tak jsem se rozhodl zalogovat restíky z minulého týdne. Jako obvykle, že přenesu z Oregona do Konceptů (už jsem se s novým názvem smířil). Vybafl na mě nový ksicht stránky. Fajn. Použiju odkaz načíst, vyberu soubor a ony se mi načetly všechny nálezy co byly v GPS. Grrrrr! To ten Groundspeak opravdu zaměstnává takové pitomce?

 

 

Nemám teď možnost to vyzkoušet, ale zaškrtl jsi datum od kterého se ti záznamy mají natáhnout? Pokud ne, natáhnou se ti právě všechny FI, co máš uložené v navigaci.


  • 1

#6293 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1260 příspěvků(y)

Publikováno 25 June 2017 - 5:30

No jo, jenže právě na to zaškrtávátko soudruzi v nové verzi stránky zapomněli .....
Drafty se sice dají seřadit podle data nálezu, ale původně to bylo asi praktičtější. Osobně mi to naštěstí nevadí, generují si z GG do souboru jen ty keše, které chci logovat

Tento příspěvek byl upraven od plavcik: 25 June 2017 - 5:34

  • 2

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#6294 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2411 příspěvků(y)

Publikováno 25 June 2017 - 5:41

plavciku, díky za doplnění.


  • 0

#6295 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 25 June 2017 - 12:37

Dnes poprvé jsem pochopil, proč mají někteří nezalogované keše i víc než rok zpět. Měl jsem rád logování přes FN, ale s novým vzhledem mi to už takovou radost nepřináší. Opt out.


  • 1

#6296 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8795 příspěvků(y)

Publikováno 25 June 2017 - 15:19

Nezalogované keše víc než rok mají ti, kdo na to kašlou. Jsou i tací, co mají dost nálezů, ale na webu nelogují nic.

FN jsem využil jen párkrát, po dovolené, ale teď je využívám víc, v Adrake si jen založím a uložím, odešlu jako FN a pak dopíšu. Nedělám to po týdnech, ale hned. A myslel jsem si, že si všechny nalezené keše pamatuju, není to už pravda, na jednu nalezenou před 3 roky jsem si teď nevzpoměl.


  • 1

#6297 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2411 příspěvků(y)

Publikováno 25 June 2017 - 18:51

Dnes poprvé jsem pochopil, proč mají někteří nezalogované keše i víc než rok zpět. Měl jsem rád logování přes FN, ale s novým vzhledem mi to už takovou radost nepřináší. Opt out.

 

Jen se zeptám v čem je nové logování tak rozdílné? Mnozí nadávali a oprávněně, že nejdou logovat TB najednou, ale jen po jednom. To už je "opravené". Stejně tak jdou už vkládat fotky nejen po jedné. V čem je další problém?


  • 0

#6298 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 25 June 2017 - 20:15

tomy.22:

To nedovedu přesně říct, je tam hodně subjektivních pocitů. Přijde mi jako by GS vyměnil kalkulačku za hračku s tlačítky, které vydávají zvuky zvířátek. Je to takové velké a dětské. V seznamech mi chybí stínování položek.

Funkčně se to určitě vyladí.

 

A zapomněl bych na tlačítko Compose log. Vždycky si připadám jako skladatel, když na něj klikám. :-)


  • 4

#6299 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2411 příspěvků(y)

Publikováno 25 June 2017 - 20:57

No jo no. Dříve GS tak nějak neřešil, jak vypadá jejich stránka na mobilech. Teď už ano a tohle je výsledek. Předělávají vše za provozu a tak se něco čas od času tak jako na mnoha jiných místech nepovede.


  • 1

#6300 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1644 příspěvků(y)

Publikováno 25 June 2017 - 21:37

No, ať na mobilu nebo na pc: je to pomalejší, nepřehlednější, méně kontrastní, musí se víc klikat a mnohem víc scrolovat a na mobilu to navíc padá, lhostejno jaký prohlížeč použiju. Nějak nemůžu přijít na to, co nového se opravdu povedlo a co mi práci s webem ulehčilo nebo aspoň zpříjemnilo.


  • 8

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.





2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama