Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#6461 ilus

ilus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 06 September 2017 - 15:29

Mě v Plumlově udivila jiná věc. Přestože organizátoři připravili bohatý program od přednášek přes T5 po prohlídky místních památek, zkrátka pro každého něco, vše v ceně pár desítek korun, našlo se plno lidí, snad většina, kteří nevyužili ani jednu, kdo ví, jestli vůbec prošli MAZE, nebo jen od někoho ofotili labky. Místo toho celý víkend jezdili po okolí, honili body, okresy a další statistiky. Ne že bych z toho měla přímo depresi, je to každého věc, ale přijde mi to nenormální. Jako kdybych jela na fesťák, postavila stan, a místo toho, abych si šla užít produkce, chodila celý víkend po místních barech.


  • 1

#6462 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1087 příspěvků(y)

Publikováno 06 September 2017 - 16:58

Mě v Plumlově udivila jiná věc. Přestože organizátoři připravili bohatý program od přednášek přes T5 po prohlídky místních památek, zkrátka pro každého něco, vše v ceně pár desítek korun, našlo se plno lidí, snad většina, kteří nevyužili ani jednu, kdo ví, jestli vůbec prošli MAZE, nebo jen od někoho ofotili labky. Místo toho celý víkend jezdili po okolí, honili body, okresy a další statistiky. Ne že bych z toho měla přímo depresi, je to každého věc, ale přijde mi to nenormální. Jako kdybych jela na fesťák, postavila stan, a místo toho, abych si šla užít produkce, chodila celý víkend po místních barech.

Myslím si, že všechno to z nabízeného programu bylo využito naplno.

Každý, kdo chtěl, si koupil lístek na to co potřeboval.

Když jsem přišel na MAZE tak tam byla fronta skoro na hodinu, takže taky využito.

Ale těch kačerů tam bylo fakt velké množství, tudíž by se na všechny rozhodně nedostalo, ani by se na zámek nevlezli.

Já sám jsem mimo MAZE nebyl nikde, na hradě jsem zachytil jen debatu s rewievery a třeba mě komentátor vůbec neseděl, tudíž jsem se rychle pakoval pryč na labky a pak i na kešky.


Tento příspěvek byl upraven od davidb11: 06 September 2017 - 17:00

  • 1

#6463 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2017 - 7:21

No jestli říkáš, že jste bydleli v kempu u Plumlova, tak jste klidně na Maze mohli v noci (pozdě večer), to tam byl klid...

 

Tak tak, nebo brzo ráno. Všechno je jen o prioritách :)


  • 2

#6464 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1648 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2017 - 7:34

Mě v Plumlově udivila jiná věc. Přestože organizátoři připravili bohatý program od přednášek přes T5 po prohlídky místních památek, zkrátka pro každého něco, vše v ceně pár desítek korun, našlo se plno lidí, snad většina, kteří nevyužili ani jednu, kdo ví, jestli vůbec prošli MAZE, nebo jen od někoho ofotili labky. Místo toho celý víkend jezdili po okolí, honili body, okresy a další statistiky. Ne že bych z toho měla přímo depresi, je to každého věc, ale přijde mi to nenormální. Jako kdybych jela na fesťák, postavila stan, a místo toho, abych si šla užít produkce, chodila celý víkend po místních barech.


Mě zajímal jak program, tak kešky, ale jenom ty nejbližší, nemám ani kolo. Přijel jsem v pátek, kdy toho programu bylo míň. Na pobyt v Plumlově jsem měl asi šest hodin. Právě, že za sobotu bych to všechno nestihl, navíc jsem v sobotu chtěl někam jinam.

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 07 September 2017 - 7:34

  • 0

#6465 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1644 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2017 - 7:39

Mě v Plumlově udivila jiná věc. Přestože organizátoři připravili bohatý program od přednášek přes T5 po prohlídky místních památek, zkrátka pro každého něco, vše v ceně pár desítek korun, našlo se plno lidí, snad většina, kteří nevyužili ani jednu, kdo ví, jestli vůbec prošli MAZE, nebo jen od někoho ofotili labky. Místo toho celý víkend jezdili po okolí, honili body, okresy a další statistiky. Ne že bych z toho měla přímo depresi, je to každého věc, ale přijde mi to nenormální. Jako kdybych jela na fesťák, postavila stan, a místo toho, abych si šla užít produkce, chodila celý víkend po místních barech.

 

Mne zase docela hořce pobavilo, jak pětičlenná skupina finálkařila deset minut v mokrém křoví jedno wherigo, které jsme mezitím za šest minut odehráli. (A pak té skupině stejně umístění prozradil jeden kačer z Německa.)

Každý má svoje WTF...


  • 1

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#6466 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1781 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2017 - 8:15

Mne zase docela hořce pobavilo, jak pětičlenná skupina finálkařila deset minut v mokrém křoví jedno wherigo, které jsme mezitím za šest minut odehráli.

 

Ale vlastně ano, potvrdili tím svoji mantru: „Finálkaříme, protože nechceme strávit hodiny u počítače luštěním debilní šifry úchylného ownera, ale jít do přírody.“ Tady si té přírody užili finálkařením o čtyři minuty déle, než vy fádním odehráním.


  • 5
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#6467 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2017 - 11:14

Myslim ze v Prostejove ani nebylo treba finalkarit, proste jsi sel po meste a kde byla skupinka lidi, tam jsi se zalogoval.. a pak zjistoval, co to vlastne bylo za kes... :) To samy po okoli kempu. Ja jsem tedy byl v nejvetsi depresi z nedelniho deste a zimy.. ale to neovlivnis, no...


  • 1

#6468 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2017 - 11:34

Není depresivní počasí, jen kačer je nepřipraven


  • 0

#6469 ilus

ilus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2017 - 11:56

Když je kačer připraven na T5, tak to trochu na depresi je. V okolí bylo ale spousta krásných keší, tak nakonec i deštivý den stál za to. Jen jsme výbavu táhli s sebou úplně zbytečně.


  • 0

#6470 vvitty

vvitty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2017 - 12:50

Odlovu T5 nedaleko MAZE dest nikterak nevadil...


  • 0

#6471 vvitty

vvitty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 07 September 2017 - 12:55

Mě akorát trochu mrzí, že jsem si neužil Maze. Bylo tam dost hlučno.

 

Prekvapive MAZE pritahuje velke mnozstvi lidi a jeste prekvapiveji hlavne v sobotu behem dne.

Pritom jsme tam byli uz od ctvrtka a bylo otevreno nonstop. Kazdy mel tak na vyber jestli si vystoji frontu a pak pujde s hlucicim davem a nebo si to projde v klidu sam. Ani kvuli tomu nemusel jezdit ve ctvrtek...


  • 2

#6472 ilus

ilus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2017 - 10:18

Tak máme v ČR 3 borce, kteří o víkendu zvládli 13 typů keší. To je škoda, že minimálně 1 z nich na tom megáči v Německu vůbec nebyl...


  • 0

#6473 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5452 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2017 - 11:00

Tak máme v ČR 3 borce, kteří o víkendu zvládli 13 typů keší. To je škoda, že minimálně 1 z nich na tom megáči v Německu vůbec nebyl...

klidně jmenuj


  • 0

#6474 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2017 - 11:01

A kdo z nich tam nebyl, ať se pobavíme?  :)

 

Když jsem se díval na mapu, tak autem z Rujány do Plumova je to přes 900 kilometrů. Pokud to někdo doopravdy jel kvůli 13 ikonkám za den s tím, že musel jet taky tam, tak je to opravdu obdivuhodné nadšení pro věc. Stihnout by to šlo, pouze z toho dne nic moc mít nebudeš. Jestli tam byli nebo ne, to vědí jenom sami. Statistiky v počtu keší taky vede víme kdo a dosáhl toho víme jak a přesto jsou s ním rozhovory v novinách, protože je u nás nejlepší, ne?


Tento příspěvek byl upraven od bejcci: 08 September 2017 - 11:01

  • 3

#6475 ilus

ilus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2017 - 11:37

Snad ani není třeba jmenovat. Seedcorp je svým, řekněme, osobitým pojetím geocachingu už známý.


  • 0

#6476 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1209 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2017 - 11:57

Snad ani není třeba jmenovat...

Koukám do jeho nálezů a vidím, že tam fakt "byl". No jo, no, logbook na eventech pravidla nevyžadují.


  • 0

#6477 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4188 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2017 - 12:07

Hmm, opravdu zajímavé... Koukám - CITO se 176 návštěvami ne u GIGA či MEGA eventu, ale na DÁLNICI. Jen za bod... To to opravdu hodně kleslo :-( Místo toho, aby se dělaly CITA pro přírodu, dělají se CITA pro bod. Ale bohužel to už se dělají na MEGA a GIGA eventech dávno... Jen jsem to neviděl takto, že by to bylo někde mimo místo s mega eventem:-(

 

Ze třech mají 2 v Německu jediný bod - jen to Mega a ani jednu jinou kešku. Třetí tam má Mega + CITO... Tady je vidět, co je zajímá. Body. Já osobně na tak dlouhé cestě bych neodolal nějaké kešce na nějakém odpočívadle.

 

https://project-gc.c...ter&chartpage=1


Tento příspěvek byl upraven od Roman_Jaromer: 08 September 2017 - 12:10

  • 0

#6478 ilus

ilus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2017 - 12:13

On je seedcorp vůbec frajer. Den nato zvládl celý power trail a pak ještě spoustu dalších keší, včetně několika T5. Je zajímavé, že ostatní kačeři, kteří s ním jeli autem, z power trailu logovali jen asi 5 keší.


  • 1

#6479 vvitty

vvitty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2017 - 12:42

Uplne staci se podivat na to co nalezci logovali v den kdy dali 13 ikonek a den pred / po. Aneb z domova do Olomouce, potom na Rujanu a zpet do Olomouce, podivat se na casy kdy se konaly eventy a vypadne spousta zajimavych indicii .... no a pro jistotu zadna fyzicka kes cestou ...


  • 0

#6480 ilus

ilus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2017 - 13:09

Jj, časoprostorově to moc nesedí  nikomu z nich...


  • 0




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů


    Bing (1)

Reklama