Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#6941 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2017 - 20:40

Hm, kuny - ty tak maximálně posvačejí kabely u mně v motoru ;(! Ale ten palindrom jsem neznala ;)!
  • 1

#6942 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2017 - 20:56

Jelenovi pivo nelej. To tam nemáš.
  • 2

#6943 turist

turist

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2017 - 20:59

geodepresivní koutek, to se hodí, snad se nikdo tedy tady nebude zlobit,když napíšu jakou mám depresi, když někdo soustavně vybírá TB a GC z keší v našem rajonu domácím, tudíž tady je sleduju, jinde nemůžu. A já krásný GC ještě dobrácky přenesu do více odlehlé keše, aby ho nikdo nesebral tak lehko a šup, už je pryč zas. Myslím si, že si na mě nepřijdou, najdu si je,ale co mám dělat, když ti zapsaní poslední v notýsku byli na  netu naposled vidění před víc jak rokem? Pražáci... nereagujou...neměly by jim zprávy chodit i do mailů? Mě chodí. Nevím, jestli je to náhoda, jestli tady mají chalupu, jestli to dělá někdo místní, nebo někdo, kdo tudy pravidelně projiždí..... a já těm cestovatelům ještě dělám fotky, když jich po světě mají tak málo, to je asi pro někoho pozvánka, pojď a vem si mě! Naše 2 vlastní taky zmizely sotva se ohřály v krabičce, Asi neni náhoda, že jak se přiblížíme ke Klatovům nikde ani jeden cestovatel není. Neskutečně mi štve ten co je krade a jestli si to tady čte, ať mu ruka upadne!!!!!


  • 0

#6944 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2017 - 22:13

K palindromům. Jako je absolutní rým, existuje i absolutní palindrom. Slovenské slovo ŤAHAŤ. Když je napsáno kolmým fontem na skleněných dveřích...


  • 6

#6945 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2017 - 22:20

Neskutečně mi štve ten co je krade a jestli si to tady čte, ať mu ruka upadne!!!!!

 

Poté co se kamarádovi ztratily nějaké geocoiny, pátrali jsme na internetu a narazili na Aukru na prodej údajné "mince" která byla totožná s oním geocoinem. Našel jsem v detailu pak i fotku a tam byla i druhá strana s kódem, který se shodoval se zmizelým GC. Napsal jsem tedy tomu kdo nabízel a dělal "hloupého", zda jde o sběratelskou minci a nebo o něco jiného, že dle fotografie to vypadá na minci/cestovatele ze hry geocaching. Nu, odpovědi jsem se nedočkal. Nabídka obratem zmizela a ač jsem ten uživatel.profil ještě chvíli sledoval, už se na něm nikdy nic neobjevilo. Asi si založil nový...

 

Jo a od té doby, když kupuji nějakou minci tak jen pro sebe na památku něčeho a do světa jsem pustil jen pár TB. Některé cestují, jiné zmizely po pár cestách mezi kešemi. :(


Tento příspěvek byl upraven od mr3ska: 01 prosinec 2017 - 22:22

  • 2

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#6946 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2017 - 23:49

Pěkné, řeknu kuně, ať mi přinese nanuk :D .

U nás na Teplicku a Mostecku se s palindromickými kešemi roztrhl pytel.

Např. GC7CFH2GC6FQX4...


  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#6947 SvenWiersen

SvenWiersen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2017 - 9:18

 nereagujou...neměly by jim zprávy chodit i do mailů? Mě chodí.

 

Trackably sice nekradu, ale GC posta mi taky chodi na jiny mail, nez ktery bezne pouzivam. Stvalo by me totiz, ze bych mezi hromadou FI logu s prekvapivym obsahem "TFTC", nebo ted nove "FG", mohl prehlednout neco duleziteho. Jo a taky prehlizis moznost, ze minci sebral nekdo, kdo vubec nelogoval (treba i mudla).


  • 1

#6948 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2017 - 10:53

K palindromům. Jako je absolutní rým, existuje i absolutní palindrom. Slovenské slovo ŤAHAŤ. Když je napsáno kolmým fontem na skleněných dveřích...


A co jen obyčejné TAHAT...? :)
  • 3

#6949 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2017 - 10:57

Anna, kajak, krk, madam, oko, blb, radar... Ale třeba i slova nepochopen, nepotopen, nezasazen, nezařazen, nezaházen - viz https://cs.wikipedia.../wiki/Palindrom
  • 2

#6950 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2017 - 14:03

Dipování

Tak jsem se zas jednou poučil. Že to ještě nikoho z kačerů nenapadlo, dokonce ani "zasloužilé" finálkáře!

Princip je jednoduchý: Chci např. prodat pěkný geocoin, který jsem kdysi koupil za 250 Kč. Zorganizuji na GC.cz loterii, ve které o něj můžete hrát. Za lidových 25 Kč zaslaných na můj účet každý dostane virtuální los s pořadovým číslem. Losů bude sto a až prodám poslední, tak proběhne slosování. Výherci pak ten GC pošlu poštou.

No nekupte to!

Peníze si samozřejmě nechám :D.

Připadá vám to přiblblé?

Představte si, že to funguje  :o.  Baví se tím prý hlavně matky na mateřské dovolené. Kdo nevěří, ať sem běží!

Nakonec se jim ani nedivím. Leckterá žena, když je sama doma s dětmi v satelitním městečku na okraji vesnice, kde chcíp pes, manžel v práci nebo u milenky, peněz od něj dostává, že neví, co s nimi – tak co má asi dělat...


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 02 prosinec 2017 - 14:04

  • 1
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#6951 turist

turist

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2017 - 16:13

Poté co se kamarádovi ztratily nějaké geocoiny, pátrali jsme na internetu a narazili na Aukru na prodej údajné "mince" která byla totožná s oním geocoinem. Našel jsem v detailu pak i fotku a tam byla i druhá strana s kódem, který se shodoval se zmizelým GC. Napsal jsem tedy tomu kdo nabízel a dělal "hloupého", zda jde o sběratelskou minci a nebo o něco jiného, že dle fotografie to vypadá na minci/cestovatele ze hry geocaching. Nu, odpovědi jsem se nedočkal. Nabídka obratem zmizela a ač jsem ten uživatel.profil ještě chvíli sledoval, už se na něm nikdy nic neobjevilo. Asi si založil nový...

 

Jo a od té doby, když kupuji nějakou minci tak jen pro sebe na památku něčeho a do světa jsem pustil jen pár TB. Některé cestují, jiné zmizely po pár cestách mezi kešemi. :(

docela síla, věřila bych, že je někde prodávají. Možná jsou i TB sběratelské ...


  • 1

#6952 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2017 - 18:50

docela síla, věřila bych, že je někde prodávají. Možná jsou i TB sběratelské ...

 

No v podstatě to asi byla dost velká náhoda jelikož kamarád tehdy prohlížel všemožná GC fóra jestli se jeho coin neobjeví někde v nabídkách a mne napadlo kouknout na bazarové servery a i na Aukro. A dotyčný který nabízel několik mincí které jsem dle designu znal z geocachingu normálně prodával i běžné staré mince. A ačkoliv jsem si koupil i pár geocoinů, které jsem vypustit chtěl, od té doby prostě ne. Nějak nemám chuť někoho sponzorovat.


  • 2

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#6953 turist

turist

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2017 - 20:29

No v podstatě to asi byla dost velká náhoda jelikož kamarád tehdy prohlížel všemožná GC fóra jestli se jeho coin neobjeví někde v nabídkách a mne napadlo kouknout na bazarové servery a i na Aukro. A dotyčný který nabízel několik mincí které jsem dle designu znal z geocachingu normálně prodával i běžné staré mince. A ačkoliv jsem si koupil i pár geocoinů, které jsem vypustit chtěl, od té doby prostě ne. Nějak nemám chuť někoho sponzorovat.

je to smutné, že někdo takhle kazí radost ze hry všem


  • 0

#6954 turist

turist

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2017 - 20:30

Dnes mě zaujal log ze zátahu jedné party na archiválie. Dle zvoleného výkladu otevírá náhled hned na několik geodepresí:

Všem ownerům děkujeme za kešky, které pro nás připravili a byly v dobrém stavu.

taky nechápu, proč jsou pěkné krabičky archivované. Znám dvě.


  • 0

#6955 turist

turist

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2017 - 20:32

Trackably sice nekradu, ale GC posta mi taky chodi na jiny mail, nez ktery bezne pouzivam. Stvalo by me totiz, ze bych mezi hromadou FI logu s prekvapivym obsahem "TFTC", nebo ted nove "FG", mohl prehlednout neco duleziteho. Jo a taky prehlizis moznost, ze minci sebral nekdo, kdo vubec nelogoval (treba i mudla).

i to je možné. I když dost nepravděpodobné, že by jí mudla našel.


  • 0

#6956 Keres

Keres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2017 - 11:52

Dipování

Tak jsem se zas jednou poučil. Že to ještě nikoho z kačerů nenapadlo, dokonce ani "zasloužilé" finálkáře!

Princip je jednoduchý: Chci např. prodat pěkný geocoin, který jsem kdysi koupil za 250 Kč. Zorganizuji na GC.cz loterii, ve které o něj můžete hrát. Za lidových 25 Kč zaslaných na můj účet každý dostane virtuální los s pořadovým číslem. Losů bude sto a až prodám poslední, tak proběhne slosování. Výherci pak ten GC pošlu poštou.

No nekupte to!

Peníze si samozřejmě nechám :D.

Připadá vám to přiblblé?

Představte si, že to funguje  :o.  Baví se tím prý hlavně matky na mateřské dovolené. Kdo nevěří, ať sem běží!

Nakonec se jim ani nedivím. Leckterá žena, když je sama doma s dětmi v satelitním městečku na okraji vesnice, kde chcíp pes, manžel v práci nebo u milenky, peněz od něj dostává, že neví, co s nimi – tak co má asi dělat...

 

Kdyby losů bylo 10, max. 15 a pořádal to někdo spolehlivý, byla by to dobrá hra.


  • 0

#6957 Y&MD

Y&MD

    Advanced Rejpal

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2017 - 12:41

Kdyby losů bylo 10, max. 15 a pořádal to někdo spolehlivý, byla by to dobrá hra.

 

To by šlo, pak už to chce jen losovat podle tohodle návodu.

 

[Nijak nenaražim na tvůj nápad, je dobrý, jen jsem si vzpomněl na tuhle losovačku]


  • 0

#6958 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2017 - 17:11

Tak mi přistál nový druh logu, který ale moc nechápu :-(

 

Cituji: Fg

 

Může owner smazat log s oddůvodněním, že je vulgární?

Protože přistát tohle na mé keši, udělala bych to.


  • 1

#6959 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2017 - 18:23

Ona ta dotyčná má 5 nálezů a její logy m.j. zní:

fg

fh

:-)

 

Takže to asi nemyslela jako zkratku, ale prostě co jí na mobilu pod prst přišlo


  • 2

#6960 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2017 - 18:29

Může owner smazat log s oddůvodněním, že je vulgární?

 

Citace z geowiki:

Vulgární, urážlivé a neslušné logy jsou porušením podmínek pro využívání služeb serveru Geocaching.com. Jste oprávněni je smazat okamžitě. 

 


  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama