Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#9781 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1124 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2019 - 19:11

https://coord.info/GLZNRJC3
Možnosti jsou dvě. Trol a nepoučený začátečník.
  • 1

#9782 Kuníkové

Kuníkové

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2019 - 21:00

Vypadá to jako reklama :(
  • 0

#9783 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2019 - 21:03

Provokačka. Viz ten nick logujícího.


  • 3

#9784 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4040 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2019 - 21:11

Přesně. Dneska založený nick.

Podle číslovky je vidět, co mu asi chybí!
  • 0

#9785 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2019 - 21:34

https://coord.info/GLZNRJC3
Možnosti jsou dvě. Trol a nepoučený začátečník.

 

Log tomu blbečkovi normálně smaž. Ten log jednoznačně porušuje Terms of Use. Je to nevyžádaná reklama.


  • 4

#9786 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5834 příspěvků(y)

Publikováno 30 August 2019 - 14:27

Po některých posledních záznamech na některých mých keších začínám mít dojem, že pokud se někde poblíž většího množství lidí objeví keš, vzápětí se místo v jejím sousedství stave veřejným WC. Nemáte někdy taky ten dojem ?


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#9787 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 30 August 2019 - 14:56

Jejda....nestačil jsem přečíst - log archivován....


  • 0

Co nevidím, nahmatám . . .


#9788 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4188 příspěvků(y)

Publikováno 30 August 2019 - 17:41

To je jen dobře, že byl archivován. Ani bych se nedivil, že podobný log bude od tohoto nicku i na jiných keškách, kde archivovaný nebude :-(


  • 0

#9789 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1124 příspěvků(y)

Publikováno 30 August 2019 - 22:03

Po některých posledních záznamech na některých mých keších začínám mít dojem, že pokud se někde poblíž většího množství lidí objeví keš, vzápětí se místo v jejím sousedství stave veřejným WC. Nemáte někdy taky ten dojem ?

Běžně ne, ale teď se mi to stalo u asi mé nejhezčí keše, kterou fakt lze přesovat jen těžko a tam mě to teda štve :(

 

Jejda....nestačil jsem přečíst - log archivován....

 Log zněl: "našel jsem, ještě že mám xxxxx" a byl provokativně na této mé šílenosti https://coord.info/GC7PP6F. Nick byl https://www.geocachi...b2-84285dbe1a37


  • 0

#9790 Dan Škareda

Dan Škareda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 31 August 2019 - 4:13

To je nějaký další projekt finálek?


Tento příspěvek byl upraven od Dan Škareda: 31 August 2019 - 4:19

  • 0

#9791 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1215 příspěvků(y)

Publikováno 31 August 2019 - 6:58

To je nějaký další projekt finálek?


Dane, asi ten největší. Včetně mobilní aplikace. ☹️
  • 0

#9792 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5271 příspěvků(y)

Publikováno 31 August 2019 - 20:28

Ač je keš za paskou kam se nesmí, protože park se renovuje, odloveno v pohodě při návštěvě Slatinan.

 

GC29DNX

 

Tohle je přesně typ chování kačerů, který nám v očích nehrající veřejnosti nijak nepřidává.


  • 3

#9793 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2233 příspěvků(y)

Publikováno 31 August 2019 - 22:32

Mně se nedávno stalo u mé keše, žese ocitla za výkopem. Ze začátku jsem myslel, že se kačeři prostě jen snaží na místo dostat ulicí, kde probíhá rekonstrukce už delší dobu a vzít to okolo bloku je hned nenapadne. Jelikož se však logy poměrně dlouho neměnily, zajdu takhle v podvečer na místo a...oni tam kopou kanalizaci! Nicméně, protože disablování není překážkou, vzal jsem keš rovnou domů. Pokud je někde na trochu delší dobu omezený přístup, je to podle mne, nejlepší řešení.


  • 1

#9794 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1562 příspěvků(y)

Publikováno 01 September 2019 - 3:46

Tak jsem se byl vcera kouknout na ten novej trail u nas. Odlovil jsem prochazkou s rodinkou 15 ze 20. A jsem tedy zvedav na tu udrzbu. Pres polovina kesi ma po par dnech a asi 25 nalezech znicenou krabicku, diky nevhodnym drzakum kesi a materialu kesi. Jestli dneska vecer zaprsi tak to bude docela masakr. Hned pozname jak to owner s udrzbou vlastne myslel.

Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 01 September 2019 - 3:47

  • 0

#9795 MirexCZ

MirexCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 01 September 2019 - 10:18

Jo, včera jsem na megáči potkal Aleše, tak jsem mu hned o tomhle logu, co měl i na jedné svojí AGT povídal... netušil. Ale reakce byla bleskurychlá - vytáhl mobil, tři sekundy práce a log měl ten geoblbec smazanej se slovy :"a ať si zkusí stěžovat na Groundspeaku"  :)

 

Běžně ne, ale teď se mi to stalo u asi mé nejhezčí keše, kterou fakt lze přesovat jen těžko a tam mě to teda štve :(

 

 Log zněl: "našel jsem, ještě že mám xxxxx" a byl provokativně na této mé šílenosti https://coord.info/GC7PP6F. Nick byl https://www.geocachi...b2-84285dbe1a37


  • 2
V cizích městech chodím hlavně po památkách, a až pokud zbyde čas po okapech. Ve dřívkách nejedu, topím plynem. Nechápu šílené opisování tracků na eventech. Jo, a čtu listingy. Jsem prostě zcela out.

#9796 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 02 September 2019 - 13:33

Jestli toužíte zalogovat T5 stromovku, ale neumíte lézt na stromy a jste v okolí Ústí, tak teď máte ideální šanci: GC5D0PB.


Tento příspěvek byl upraven od mandevil: 02 September 2019 - 13:33

  • 0

#9797 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 02 September 2019 - 13:48

Tak na ty logy od stolu jsem zvědavá  :( .


  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#9798 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8795 příspěvků(y)

Publikováno 02 September 2019 - 13:49

S keší za ohradou: Byl jsem u jedné, která byla na dopravní značce, 3 m za oplocením staveniště, dalo by se tam snadno vlézt. Jenomže nad tím byl stavební jeřáb. Byl jsem tam i v noci, kdy se nepracovalo, ale nevlezl jsem tam. Frekventovaná ulice, na staveništi nemá nikdo co dělat. Přesto jak jsem viděl, přibývaly na ní FI logy. V takovém případě být to moje keš, asi bych ji odnesl, pokud bych se odhodlal pro ní vlézt. Jasně, jsou tací, co se zeptají dělníků. Ale nechtěl bych riskovat, že někdo poleze pod jeřáb nebo do výkopu, který se tam za pár dní klidně může objevit.


  • 0

#9799 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1562 příspěvků(y)

Publikováno 02 September 2019 - 14:02

Tak jsem se byl vcera kouknout na ten novej trail u nas. Odlovil jsem prochazkou s rodinkou 15 ze 20. A jsem tedy zvedav na tu udrzbu. Pres polovina kesi ma po par dnech a asi 25 nalezech znicenou krabicku, diky nevhodnym drzakum kesi a materialu kesi. Jestli dneska vecer zaprsi tak to bude docela masakr. Hned pozname jak to owner s udrzbou vlastne myslel.

 

Tak abych jenom nehanel. Druhy den uz je podle logu vse ok, krabicky vymenene. Jen se k tomu nikdo nepriznal :D 


  • 0

#9800 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1435 příspěvků(y)

Publikováno 03 September 2019 - 6:48

Jestli toužíte zalogovat T5 stromovku, ale neumíte lézt na stromy a jste v okolí Ústí, tak teď máte ideální šanci: GC5D0PB.

Takhle mí kdysi při odlovu upadla stromovka na zem a rozbila se. Ukryl jsem ji pod stromem a řešil jsem to přes soukromý vzkaz ownerovi a diskusní fórum místních cacherů, právě proto, aby toho nějací chytráci nezneužili. (Ono to lezení bylo poměrně lehké, ale dost na morál - asi 4m po skále, potom přelezení na borovici a další minimálně 3m po stromě, který se nahoře už docela houpal).


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!




4 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů


    Bing (1)

Reklama