Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#9961 berda

berda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 03 October 2019 - 8:41

No, tohle je soudě dle zalogovaných keší jen podvodník - diletant... Zalogovat budoucí event, případně "sledovaný" orient expres, to nevypadá jako "nález jako mudla s kámošem". Ostatně však se do něj zcela v souladu s heslem "zloděj křičí: chyťte zloděje" pustil náš Daník Kotmelů. Asi žárlivost či snaha o prosazení čehosi jako "autorského práva" na podobné podvody...


  • 2
Berda

#9962 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1648 příspěvků(y)

Publikováno 03 October 2019 - 18:48

Že by Franta objevil finálkový server?
  • 0

#9963 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1215 příspěvků(y)

Publikováno 03 October 2019 - 19:12

Že by Franta objevil finálkový server?


Ta to, aby se zapisoval na webu žádný další server nepotřebuje. Viz Danielovy začátky. Vše zprava doleva, mystery, multiny, sem tam jiný světadíl..

Tento příspěvek byl upraven od dejwy: 03 October 2019 - 19:12

  • 0

#9964 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 03 October 2019 - 20:30

To je někdo, kdo dobře ví, co dělá. Vždyť už ten nick je joke.

 

P.S. Tak si vzpomínám - nebyl tady nedávno pod trochu jiným? :-)

http://www.geocachin...ek-iii/page-490


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 03 October 2019 - 20:40

  • 0

#9965 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1648 příspěvků(y)

Publikováno 03 October 2019 - 21:41

Ta to, aby se zapisoval na webu žádný další server nepotřebuje. Viz Danielovy začátky. Vše zprava doleva, mystery, multiny, sem tam jiný světadíl..


Aha, finálka je v Istanbulu. Myslel jsem, jestli není v Praze.
  • 0

#9966 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1562 příspěvků(y)

Publikováno 04 October 2019 - 9:08

Tak u nas zase vylezla dalsi kes od dalsiho ownera co ma nalezenych jen 7 kesi. Listing tomu odpovida.  :(

Snad bude provedeni kese lepsi.

 

 

ted jsem se podival do statistik a kesovat zacal pred tydnem :( Ach jo


Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 04 October 2019 - 9:12

  • 0

#9967 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1648 příspěvků(y)

Publikováno 04 October 2019 - 9:14

Co je s listingem? Akorát asi není původní. Díval jsem se.
  • 0

#9968 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1562 příspěvků(y)

Publikováno 04 October 2019 - 9:29

Ja nemam rad tyhle odstavce. Mam radeji obsahlejsi listingy. Klidne zkopirovane, kdyz mi prinesou neco zajimaveho. Ale tady se vlastne nic nedozvim. Je to skoda.  Zadna prace v tom videt neni. Proste uz uz zalozit kes.


  • 1

#9969 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 04 October 2019 - 9:30

Tak u nas zase vylezla dalsi kes od dalsiho ownera co ma nalezenych jen 7 kesi. Listing tomu odpovida.  :(

Snad bude provedeni kese lepsi.

 

 

ted jsem se podival do statistik a kesovat zacal pred tydnem :( Ach jo

 

U nas ted vysla dalsi kes ownera, co zalozil GC8DF41 -- kes, co existovala dohromady asi 3 dny, nez ji poslal do archivu. Listing uz nemel jeden, ale asi tri radky. Kes je na strome, ale pri publikaci byl teren 2,5. Nekdo mu do logu dal par vysledku googlu, nacez tento owner jeden z nich obslehnul do listingu. Kes je navic v kolizi (coz nechapu, jak proslo pres revirnika).


  • 0

#9970 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1562 příspěvků(y)

Publikováno 04 October 2019 - 9:39

Kdyz jsem pred lety zakladal prvni kes mel jsem pres 200 nalezenych a sakra jsem se bal, aby byla pro lidi k necemu a libila se jim.  Dneska mi to proste u dost novych kesi chybi. Hlavne co nejrychleji a nejjednoduseji pohodit plast.  Je velka skoda, že revirnici nemaji vetsi prava na pozadovani urovne kesi. Proste mi to chybi. Je to jen takovy povzdech.


Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 04 October 2019 - 9:40

  • 6

#9971 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1562 příspěvků(y)

Publikováno 04 October 2019 - 9:41

U nas ted vysla dalsi kes ownera, co zalozil GC8DF41 -- kes, co existovala dohromady asi 3 dny, nez ji poslal do archivu. Listing uz nemel jeden, ale asi tri radky. Kes je na strome, ale pri publikaci byl teren 2,5. Nekdo mu do logu dal par vysledku googlu, nacez tento owner jeden z nich obslehnul do listingu. Kes je navic v kolizi (coz nechapu, jak proslo pres revirnika).

 

Vybornej je ten WN ownera : Zalozeni :D


  • 0

#9972 jelen118

jelen118

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 04 October 2019 - 10:00

Jo to když jsme před rokem zakládali naší prvotinu, taky jsme se klepali od chvíle kdy jsme klikli na odeslat ke schválení až k prvnímu nálezu. Trvalo to jen pár dní, ale o ničem jinym jsme se doma nebavily. I když jsme vzorečky a finální souřadnice a vlastně celou trasu stokrát probírali a přepočítvali.

 

A pak přišel telefon od FTF lovců, že jsou někde jinde a že to nesedí. To byl šok. A nakonec se ukázalo, že si spletli známenko a vše se nakonec v dobré obrátilo :-)


  • 4

jelen118


#9973 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1648 příspěvků(y)

Publikováno 04 October 2019 - 10:32

Jo, to jsme tenkrát s Martinem špatně počítali. Začali jste letterboxem, ale docela úspěšně.
  • 0

#9974 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1562 příspěvků(y)

Publikováno 04 October 2019 - 10:35

Ja pamatuju, kdyz jsem u druhé keše dokonce čekal na FTFkaře, abych s nima prošel trasu a viděl reakce. No a na druhé zastávce jeden z nich řiká:

"Sakra kdo to je co tady rozhazuje takový keše? Copak neví, že tady to uzemí je moje? Jen počkejte až ho potkám, ať si mě nežádá!! " 

No byl jsem celej vyděšenej a když mu někdo řek, že tam jsem. ( byla to nočka takže on to nemoh vědět, že je tam někdo cizí). 

No a nakonec všechno dobře dopadlo a dodneška jsme dobrří kamarádi :)


  • 3

#9975 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 374 příspěvků(y)

Publikováno 04 October 2019 - 11:30

Ja nemam rad tyhle odstavce. Mam radeji obsahlejsi listingy. Klidne zkopirovane, kdyz mi prinesou neco zajimaveho. Ale tady se vlastne nic nedozvim. Je to skoda.  Zadna prace v tom videt neni. Proste uz uz zalozit kes.

 

Geocaching je i o toleranci.. Sice nevim, o jakou kes se jedna, ale rozhodne bych ji nezatracoval, ze ma kratky, nebo zadny listing. Kazdy mame rad neco jineho. Taky si rad neco zajimaveho prectu, ale kdyz je listing jedna veta, tak mi to nevadi, je to volba autora. Uz vubec nevidim duvod, aby to posuzoval retrivr. To by totiz teprve zacalo to prave hejtovani vuci retrivrum...

 

A kdyz se tak zamyslim, tak spoustu starych kesi taky nema obsahle listingy.. a vadi to nekomu? Mne rozhodne ne..


  • 5

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#9976 Dan Škareda

Dan Škareda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 04 October 2019 - 11:49

Taky nezatracuji listingy o nicem. Koneckoncu geocaching je hra vsech hracu, tak at si v ni kazdy najde to sve. Ostatne i takova dikyzabodovka muze byt hezkou prochazkou.
  • 5

#9977 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 04 October 2019 - 12:00

Uz vubec nevidim duvod, aby to posuzoval retrivr. To by totiz teprve zacalo to prave hejtovani vuci retrivrum...


Je jasný, že RV obsah neposuzuje. Ale kolize by si všimnout měl, když si všímá mnohem méně zjevných detailů.
 

A kdyz se tak zamyslim, tak spoustu starych kesi taky nema obsahle listingy.. a vadi to nekomu? Mne rozhodne ne..


Nejde o délku, ale o celkovou kvalitu. Jsou keše, kde listing vůbec není a jsou pěkné, třeba GC39D7P. Samozřejmě, spousta lidí listingy ani nečte...


  • 0

#9978 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 04 October 2019 - 12:08

U nas ted vysla dalsi kes ownera, co zalozil GC8DF41 -- kes, co existovala dohromady asi 3 dny, nez ji poslal do archivu. Listing uz nemel jeden, ale asi tri radky. Kes je na strome, ale pri publikaci byl teren 2,5. Nekdo mu do logu dal par vysledku googlu, nacez tento owner jeden z nich obslehnul do listingu. Kes je navic v kolizi (coz nechapu, jak proslo pres revirnika).

 

Na FB se navíc řeší, že tenhle člověk krade keše a logbooky. Skončilo to až na PČR myslím...

viz. https://www.facebook...35422810039342/

 

 

Vážení kačeři, rozmohl se nám tady takový nešvar. Rozhodně to nelze přehlížet a nic s tím nedělat.
Možná jste si všimli, že se v UL začaly pomalu ztrácet kešky, hlavně tradičky. Já hlásím jedno ztracení své kešky, VeseliD 3 ztracení. U cimplika byl na keši Restaurace Tivoli proveden downtrade a vyměněn logbook.
K těmto nekalostem došlo vždy poté, co na keši byl ondrasecicek (Ondra Trnka). Žeby náhoda? Tak nějak mi to připomíná film Vrchni prchni.
Ne náhodou byly tyto kešky a logbook objeveny další den ve škole v jeho rukou, kde si jimi chlubil. Logbook byl zakoupený na eventu Praga Astronomica a nesl GC kód kešky restaurace. To ovšem bylo přelepené. Když se cimplik ptá, kde k tomu přišel, říkal, že neví.
Rovněž ztráta kešky Wolfrumova vila zanechala zkázu. Místo ní tam byl papírek, kde byl dle logů jen nápis vzal jsem ji. Po konzultaci s VeseliD jsem vyrazil k této vile a měl jsem souhlas, že si papírek můžu vzít. Nemohl jsem uvěřit, co na něm stálo: ,,vzal jsem ji Ajfel". Foto tohoto papírku jsem poslal cimplikovi a ten hned v tom poznal písmo ondrasecicka.
Mějte se proto na pozoru, aby se náhodou i Vaše keška neocitla v jeho spárech.
Nikdo není svatoušek, ale tady už to překračuje všechny meze.

  • 0

#9979 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1562 příspěvků(y)

Publikováno 04 October 2019 - 12:37

Geocaching je i o toleranci.. Sice nevim, o jakou kes se jedna, ale rozhodne bych ji nezatracoval, ze ma kratky, nebo zadny listing. Kazdy mame rad neco jineho. Taky si rad neco zajimaveho prectu, ale kdyz je listing jedna veta, tak mi to nevadi, je to volba autora. Uz vubec nevidim duvod, aby to posuzoval retrivr. To by totiz teprve zacalo to prave hejtovani vuci retrivrum...

 

A kdyz se tak zamyslim, tak spoustu starych kesi taky nema obsahle listingy.. a vadi to nekomu? Mne rozhodne ne..

 

Taky nezatracuji listingy o nicem. Koneckoncu geocaching je hra vsech hracu, tak at si v ni kazdy najde to sve. Ostatne i takova dikyzabodovka muze byt hezkou prochazkou.

 

Zase na druhou stranu, pokud očekáváte od Geocachingu nějakou úroveň, tak vám tohle prostě vadit musí. Právě když budeme prohlašovat to, ať si každý hraje jak chce a dělá si co chce tak tím k úpadku téhle krásné hry přispíváme.  Myslím, že s nárůstem hráčů a masovosti by měla jít i ruku v ruce zodpovědnost celé komunity a hlavně jednotlivců za úroveň hry.. Pak to dopadá jako dnešní úroveň kultůry v divadlech a jinde, kdy lidi do Národního chodí v žabkách a šortkách. 


  • 1

#9980 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 374 příspěvků(y)

Publikováno 04 October 2019 - 12:38

Je jasný, že RV obsah neposuzuje. Ale kolize by si všimnout měl, když si všímá mnohem méně zjevných detailů.
 


Nejde o délku, ale o celkovou kvalitu. Jsou keše, kde listing vůbec není a jsou pěkné, třeba GC39D7P. Samozřejmě, spousta lidí listingy ani nečte...

 

Po tom, co jsem si precetl vice informaci, tak mam dojem, ze vam jde spis o samotneho autora, nikoli o jeho kesku. :) 


  • 1

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama