Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#10001 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 663 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2019 - 9:23

Linkovala jsem vejš tu debatu, v ní byl i odkaz na profil.

https://www.geocachi...b2-84285dbe1a37


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 06 říjen 2019 - 9:23

  • 0

#10002 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2019 - 10:32

Dík. Zvědavka je ponoukla k tomu, že event může proběhnout i bez ownera, nevím, jaké to může mít následky.
  • 0

#10003 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2019 - 12:36

Následek je podle mne jasný: 1000 eventů jednoho ownera po celém světě najednou. A ani tam nebude muset vysílat své (p)oddané. Ti využijí ušetřený čas na logování účasti na všech eventech a dalších tisících "odlovených" keší v okolí.

P.S. samozřejmě týž den...

A to není všechno!  V další fázi budou eventy bez nutnosti fyzické účasti přihlášených atd., až po virtuální geocaching  od PC nebo z gauče přes mobil.


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 06 říjen 2019 - 13:01

  • 1
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#10004 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2019 - 15:26

Pozor, event bez ownera neodporuje pravidlům - stane se, ze owner onemocní nebo se opije tak, že není schopný se na místo dostavit ( to jsem fakt zažila, můžete hádat, kdo nepřijel na event v pivovaru na Zvíkově )....účastníci už na místě fyzicky jsou, takže event proběhne. My i vytvořili improvizovaný logbook a poslali ho ownerovi.
Na druhou stranu by mě ani nenapadlo logovat event, kde jsem nebyla. To mi fakt vtipné nepřijde. Recesi mám ráda, ale tohle podle me recese není, jen pouhé porušování pravidel.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 06 říjen 2019 - 15:27

  • 5

#10005 Dan Škareda

Dan Škareda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2019 - 15:43

Následek je podle mne jasný: 1000 eventů jednoho ownera po celém světě najednou. A ani tam nebude muset vysílat své (p)oddané. Ti využijí ušetřený čas na logování účasti na všech eventech a dalších tisících "odlovených" keší v okolí.

P.S. samozřejmě týž den...

A to není všechno!  V další fázi budou eventy bez nutnosti fyzické účasti přihlášených atd., až po virtuální geocaching  od PC nebo z gauče přes mobil.

 

Účel eventu je sezvat kačery k setkávání. Takže svým způsobem je i event bez ownera v pořádku a v duchu pravidel hry. :-D


  • 1

#10006 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2019 - 18:40

Taky jsem byl na dvou eventech kde nebyl owner. Poprve se omluvil, ale vse bylo zarizeno, tak nikdo nic nenamital. Podruhe to byl event, ktery mohl byt zrusen za neprizniveho pocasi, coz se stalo cca 4 hodiny pred eventem, ale pocasi bylo OK a seslo se nas tam asi 30 a nikdo netusil, ze event je zrusen :huh: . Tak jsem vytvorili logbook a jelikoz jsem to tam znal, tak jsem pritomne kacery provedl po bledulovem lese a bylo to taky vporadku, jen owner za tyden poradal nahradni event asi s 8-mi kacery a musel si najit logbook, ktery jsme nechali na miste eventu ;) .


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 06 říjen 2019 - 18:41

  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#10007 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2019 - 19:36

Já si vzpomenu na více takových eventů, ale to může být tou oblastí (a že podle několika důkazů vlastnictví těchto fiktivních účtů směřuje k jednomu kačerovi, který má na všech Will Attend, ale nedorazil). Prvním eventem byl GC7BC7A, ale archivace pro mě byla stopkou, pro kterou jsem nedorazil. O půl roku později následoval GC7MP9D, a po dalším čtvrt roce následovala trojice eventů založená pod nickem vyletnicizjizerek. Poslední z eventů už byl včas zatrhnut.


  • 0

#10008 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2019 - 11:03

Považuji to za vtipné. Absurdita přebitá ještě větší absurditou je docela povedená. Bez kontextu by to ale smysl nemělo a každý to tak určitě chápe.

 

Absurdní to možná je, ale asi jako tak, jako že zloděj křičí chyťte zloděje, když zloději někdo ukradne lup... V takovém případě porušují zákony oba a měli by tak být souzeni oba dva.

Proto i zde to je proti pravidlům, proto to není dobré dělat.

 

Nemyslím si, že Attended logy zůstanou u toho eventu navždy. :)

 

Tak včera po přečtení této debaty jsem si otevřel odkaz a byly tam nějaké možná 3-4 Attended logy. Dnes jich je tam již daleko více. Připadá mi, že některé ty Attended logy tam zůstanou a někteří lidé využijí situaci možná k podvodění také.


  • 0

#10009 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2019 - 13:03

Před dvěma dny si logoval kromě keší ve dvou státech USA hlavně Moravskoslezský kraj - kdo tam máte keše, byla by vhodná kontrola a případné smazání.  ;)


  • 0

#10010 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2019 - 11:26

Přátelé, teď mě málem omejvali. Hledám si v jednom zdejším vláknu a narazím na toto:

 

Já vím, nejsme všichni češtináři, ale tohle už je moc za hranou. 

 


  • 5

#10011 Dan Škareda

Dan Škareda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2019 - 15:33

Nic o něm nevíš. Nemyslím, že je to hned na posměch.


  • 0

#10012 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2019 - 15:49

Politicky korektní a sluníčkářské by bylo asi říci, že dotyčný je dyslektik, se sníženým prahem vnímání psaného textu. Možná v tom bude ještě nějaká nevýrazná genderově orientovaná indispozice a bůh ví co ještě. Tohle kdybych napsal třeba v páté třídě (před 55 lety), tak by mi učitelka řekla, že jsem blbej a dostal bych domácí úkol jako hrom, abych se pocvičil. :-) A myslím, že oprávněně. Pokud nezvládám základní vyjadřování, tak sorry držím hubu a pokud jsem na tom ještě hůř a mám třeba osobního studijního asistenta, tak nechám vyjadřování raději na něm.


  • 2

#10013 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2019 - 17:55

Tak me tady ty reklamy na mobilu tak nastvaly, ze jsem zacal pouzivat addblock. Ceho je moc, toho je prilis.

Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 20 říjen 2019 - 17:56

  • 1

#10014 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2019 - 18:13

To chápu. Mne už to taky štve. Nejen, že to zabere spoustu místa, ale ty reklamy žerou během měsíce MB dat navíc. Na těchto stránkách tvoří cca 80% provozu.
  • 1

#10015 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2019 - 18:52

Presne tak, stranka na ktere kdyz chci napsat prispevek a nevidim to pole s textem je opravdu na nic.
  • 0

#10016 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2019 - 18:56

V tuto chvíli pouze na toto vlákno cílí 5 reklamních spotů. O úroveň výš jich je už 15 - 20. Minulý týden jich bylo v jednu chvíli 37.


  • 0

#10017 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2019 - 19:19

V tuto chvíli pouze na toto vlákno cílí 5 reklamních spotů. O úroveň výš jich je už 15 - 20. Minulý týden jich bylo v jednu chvíli 37.

 

To čumím. Já nevidím ani jednu reklamu... uBlock Origin se asi činí.


  • 1

#10018 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2019 - 19:51

Tak me tady ty reklamy na mobilu tak nastvaly, ze jsem zacal pouzivat addblock. Ceho je moc, toho je prilis.

Zlatej AdGuard. Koupil jsem "doživotní" licenci za pár peněz a reklamy nemám nikde...
  • 0

#10019 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2019 - 20:09

Zlatej AdGuard. Koupil jsem "doživotní" licenci za pár peněz a reklamy nemám nikde...

Juknu na to. Diky.
  • 0

#10020 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2019 - 20:14

Ty to ale asi pouzivas na Pc? Podle recenzi na play to jede v mobilu jen pod samsung prohlizecem a yandexem
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama