Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#10581 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2020 - 10:26

Tohle už je ale opravdu rozprava jak na "pavlači". :D Owner si může po splnění požadovaných podmínek publikovat co chce, kolik času a peněz a invence do toho investuje je čistě v jeho režii a možnostech. Případný kačer návštěvník si pak opět může svobodně vybrat kam a proč půjde. Pro mě je třeba důležité vodítko nejenom obsah eventu, ale i pořádající owner. Dám příklad, "sejít se uprostřed náměstí na kus řeči" tak to určitě ne, "navštívit neveřejné části letiště" to ano. Hoblík, Taxoft ..... ano, Jonea, tiskař .... rozhodně ne. 


  • 3

#10582 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2020 - 11:39

Na depku je to, že místo aby se dotyčná hrou bavila, snaží se manipulovat okolí. Manipulování mi obecně vadí a tak jsem se jasně postavila proti - obzvlášť, když jsem viděla, že jeden slabší kus podlehl.;-)
Na mě si netroufala, moc dobře ví, že by narazila. :-) Proto zkouší přes jiné, kteří ji neznají tak dlouho.
  • 0

#10583 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2020 - 11:53

Na depku je to, že místo aby se dotyčná hrou bavila, snaží se manipulovat okolí. Manipulování mi obecně vadí a tak jsem se jasně postavila proti - obzvlášť, když jsem viděla, že jeden slabší kus podlehl.;-)
Na mě si netroufala, moc dobře ví, že by narazila. :-) Proto zkouší přes jiné, kteří ji neznají tak dlouho.


A nemuzes byt konkretnejsi? Kdo, kde a co vlastne?
  • 1

#10584 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2020 - 12:36

Nechci se v tom patlat, jen si myslím, že zveřejněním se dají podobné pokusy zastavit - takový varovný prst. ;-)
Právě že eventy jsou vedle programu z části o osobě ownera a pokud někomu nechodí lidí, měl by přemýšlet proč, jestli není chyba u něj.
  • 0

#10585 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2020 - 14:08

Tento význam rčení "Nechci se v tom patlat" jsem dosud neznal.
  • 1

#10586 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2020 - 14:30

Na to, že se v tom nechceš patlat, tak to tady rozmazáváš dost.

Buď buď konkrétní, co ti vadí, nebo to nech být.

 

Mně třeba na eventu nejde o kvantitu návštěvníků ale o kvalitu.

Takže než mít stovku díkazabodovek, tak raději 15 spokojených.


  • 11

#10587 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2020 - 15:35

Tohle už je ale opravdu rozprava jak na "pavlači". :D Owner si může po splnění požadovaných podmínek publikovat co chce, kolik času a peněz a invence do toho investuje je čistě v jeho režii a možnostech. Případný kačer návštěvník si pak opět může svobodně vybrat kam a proč půjde. Pro mě je třeba důležité vodítko nejenom obsah eventu, ale i pořádající owner. Dám příklad, "sejít se uprostřed náměstí na kus řeči" tak to určitě ne, "navštívit neveřejné části letiště" to ano. Hoblík, Taxoft ..... ano, Jonea, tiskař .... rozhodně ne. 

 

Že tě nelákají Joneovy eventy v Tatrách, to celkem chápu; ale co ti vadí na Tiskařovi a jeho eventech, to by mě opravdu zajímalo. Poprosil bych konkrétně, jsem zvědav.


  • 0

#10588 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2020 - 18:39

Příspěvky KRON family se mi nezobrazují, tak reaguji později. Je to prosté, tiskařův historický inovativní přístup ke geocachingu se mi nelíbil natolik, že nevidím jediný důvod, proč se s takovým člověkem dobrovolně setkávat.


  • 2

#10589 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2020 - 8:01

Stalo se někomu z vás, že by vás v pořádání eventů zkoušela nějaká ..... (doplňte si přídavná jména ) osoba omezovat?
 

Ne naopak, poprosit o posunutí jsem musela já, protože Den otevřených dveří máme jen jednou za rok a Ondra tehdy mohl svou prohlídku udělat, kdy chtěl. Ale bylo mu to jedno, takže spokojenost na obou stranách. :)


  • 0

#10590 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2020 - 11:36

Stalo se někomu z vás, že by vás v pořádání eventů zkoušela nějaká ..... (doplňte si přídavná jména ) osoba omezovat?

Stalo. Po řádné publikaci mého eventu mi přišla zpráva, že následující den po mém eventu je kdesi nějaký "den polévky" či co. Prý abych svůj event přesunul. :D Prostě jsem na tu drzost nereagoval, i když se nabízelo poslat dotyčného i s polévkou do příslušné části těla. :) Vůbec neřeš....

Tento příspěvek byl upraven od von Bronin: 06 leden 2020 - 11:37

  • 0

#10591 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2020 - 11:51

Tak asi jednou se mi stalo, že mě někdo prosil, jestli bych nemohl přesunout event, že zrovna pořádá svůj. Ale psal slušně. Tak jsem mu vysvětlil, že to opravdu nejde, protože jsem vázaný na to, kdy je na místě volno apod. Takže jsme si to slušně vysvětlili.

Já se např. léta ptal, kdy se koná Medlov, protože mi přišlo, že tam jezdí hodně lidí (ještě v dobách, kdy nebyli mega a giga eventy). A podle toho jsem taky plánoval svůj víkendový CITO event. Ovšem stále mi účastníci psali, že jsem se jim trefil zase do jiné akce, takže jsem to poslední dobou trochu přestal řešit... Už takhle mám problémy najít termín, kdy bych měl sám čas...

 

Jestli člověk přijede na ten či onen event je dáno trochu i geograficky. Každý nepojede na jiný event jen kvůli tomu, že mu nevoní vlastník. Pokud nejste v Praze (nebo možná v Jižních Čechách?:-) ), tak těch eventů zase tolik není.

 

Osobně mám 2 eventy, které se konají přímo v určitý den, nebo v úzkém rozpětí. Čarodějnice a Betlémské světélko... A U Čarodějnic mi taky před pár roky vznikla tradice pořádat další event 20 km odtud (vzdušnou čarou). Ale abych psal autorovi, že se mi to nehodí, to mne tedy nenapadlo... I když to znamenalo, že přijela jen půlka lidí.

Přece jen u nás na eventy jezdí stále relativně titíž lidé...


  • 1

#10592 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2020 - 12:52

Jj, pokud jsou to fajn lidi a jde se o termínu domluvit, nemám problém - zrovna teď budeme s partou z Vodňan domlouvat u dvou eventů, aby nevyšly na jeden den, protože jsou tematicky jiné a mají i jinou ikonku - sama bych také ráda byla na obou, oba mám tak trochu na svědomí a měla bych při nich být nebo pomáhat.
Šlo mi hlavně o tématicky stejné akce jako ke 29.2. nebo vánoční eventy - tam ať si kdo chce uspořádá co chce a lidi si samozřejmě vyberou, co je pro ně zajímavější. Pokud některý den event u nás nebyl, často jsem se rozhodovala jestli Tábor, ČB, Příbram nebo Sedlčany - většinou místa střídám, podle toho, kde jsem delší dobu nebyla a koho chci potkat nebo se rozhodnu i podle věcí mimo gc, které např.v ČB při cestě na event vyřídím.
S programem a ownery to mám podobně jako None - třeba na Skořápky do Vodňan jezdím kvůli místu, programu a lidem pokaždé, ale jsou na jihu dva owneři, jejichž akce po osobní zkušenosti minu. Asi nejsem jediná, pamatuji od jednoho z nich event, který se pro nezájem nekonal a šel rovnou do archivu....na jiné přišlo jen pár lidí.
  • 0

#10593 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2020 - 15:46

Letos zrovna 29.2. mám v planu ráno před 4. sednout do vláčku a jet na Mega do Brna. Láká mě prohlidka podzemí. Snad do toho nic nevleze a bude na to i počasí.
  • 1

#10594 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2020 - 17:17

Vstávat před čtvrtou kvůli cestě do Brna? To tak! Na devětadvacátého mám sice v plánu si ráno přivstat, ale žádná honička a pak procházkou pěkně na nádraží, přičemž cestou si udělám zastávku na eventu.


  • 0

#10595 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2020 - 17:25

Tak já vstávám do práce ve 4.15 a jsem zvyklý
  • 1

#10596 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2020 - 18:22

Tak já vstávám do práce ve 4.15 a jsem zvyklý

Konecne zas jeden prispevek co patri do depresivniho koutku :o

 

Ale nakonec ono je asi lepsi bejt v praci v noci. Clovek to zaspi a vzbudi se az v poledne kdyz jde odpocatej z prace domu ;)


  • 3

#10597 turist

turist

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2020 - 22:02

Já to asi nechápu, ale jak tě to omezuje? Prostě si udělej event, kdy chceš ty, ne? Protože přesně jak píšeš, to je přeci tvoje věc, kdy a kde si uděláš jaký event. A ať se lidi svobodně rozhodnou, kam půjdou. To je zase jejich věc.

My máme taky v Praze jednoho takového seedcorpa, kterej si myslí, že má na středu v Praze monopol. Upřímně na něj kašlu. Pravda, je to trochu dané tím, že někomu takovýmu absolutně nemám důvod vycházet vstříc... Jsou owneři, se kterými jsem ochotný se domluvit, když je potřeba.

Seedcorp? Tak toho si budu navždy pamatovat. Loguje keše který neviděl ani z rychlíku všude kudy projede.Hlavně ty kopcovky se hodí po pivním večeru.
 


  • 0

#10598 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2020 - 22:52

Seedcorp? Tak toho si budu navždy pamatovat. Loguje keše který neviděl ani z rychlíku všude kudy projede.Hlavně ty kopcovky se hodí po pivním večeru.
 

Tak to je u něj naprosto běžná technika. Naprosto.
 


  • 0

#10599 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 795 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2020 - 6:35

Ve 4 do Brna, to je jediná možnost, jak se tam dostat včas. Naštěstí dráhy zavedly rychlík, který tak z ČB jede, tedy obnovili ho po letech na celý týden, jezdil teď jen v pondělí. Je blbý vstávat ve tři a jezdit na nádraží noční linkou, ale zase se dá vyspat ve vlaku. Kdybych jel autem, přijedu tam utahaný a v centru nezaparkuju.


  • 0

#10600 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2020 - 13:16

 

Publikováno Dnes, 13:10

klama napsal/a 07 Led 2020 - 13:02:snapback.png

 

Dnešná verzia 20.1.7.14 prináša:
Pozmenené rozpoznávanie premium kešiek.
Pre Basic userov:Zisťenie súradníc prémium kešiek s presnosťou lepšou ako 10m
...
 

 

Zásadně protestuji proti porušování pravidel poskytováním (téměř) přesných souřadnic PMO keší pro BM!   :angry:


  • 0




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů


    Bing (1)

Reklama