Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#10701 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 854 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2020 - 22:00

Doporučuju poctivý grog, ty maličké potvory, ať už z krku nebo z trávicího traktu tu opici obvykle nepřežijí :) .


Pijeme tzv. Šumavský grog 50/50 a funguje to dobře. Nutno vypít alespoň 4 hrnky, přidat hodně citronu a hlavně dodržet poměr. A nejlepší účinná složka je z Jindřichova Hradce ;-)

Tento příspěvek byl upraven od DogVader: 13 leden 2020 - 22:01

  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#10702 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 741 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2020 - 23:10

Nesouhlasím, Bożkov nade vše. Poměr dle preferencí každého soudruha ☺️
  • 1

#10703 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2020 - 8:32

Ještě v minulém tisíciletí :-) někdy 1975 jsem se strašně, ale fakt moc opil - rumem, peprmintkou, raketou, griotkou. Bylo to tak strašný, že od té doby nemůžu konzumovat tyto a jim podobné alkoholy ani v množstvím minimálním. Kvůli mě peče manželka buchty s povidlama pro mě - povidla bez rumu. Cítím se být velmi ochuzený, ale nedá se s tím nic dělat. :-(

Na to důležité bych zapoměl, když rum tak jedině s lodičkou. To bylo motto mého spolupracovníka a ten věděl co říká, protože se nakonec upil k smrti.


Tento příspěvek byl upraven od None: 14 leden 2020 - 8:34

  • 1

#10704 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2020 - 9:11

Jen taková rýpavá, tuzemák není rum. A co se mě konkrétně týče, mám k němu odpor (přijde mi vážně hnusný a nemůžu ho skoro ani cítit).


  • 1

#10705 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2020 - 9:37

Jen taková rýpavá, tuzemák není rum. A co se mě konkrétně týče, mám k němu odpor (přijde mi vážně hnusný a nemůžu ho skoro ani cítit).

A pomazankovy neni maslo. S timhle urednickym pristupem bys nemohl rikat skoro zadne potravine jejim nazvem. Pujcil bych ti potravinovy kodex z roku 1938 a to by jsi se divil cemu rikas jidlo ;)
  • 4

#10706 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2020 - 9:45

Jen taková rýpavá, tuzemák není rum. A co se mě konkrétně týče, mám k němu odpor (přijde mi vážně hnusný a nemůžu ho skoro ani cítit).

To říká EU.


  • 4

#10707 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 795 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2020 - 9:57

A Rakušani nemají Tuzemák, ale Slámu (Stroh). On se ten falešný rum dělal v celé Evropě. Nemám problém kupovat sojové kostky místo sojového masa, pomazánku místo marmelády, jen to pomazánkové (nic) mi připadá divné.


  • 0

#10708 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2020 - 10:00

Nemám problém kupovat sojové kostky místo sojového masa

 

Tak tohle zrovna kupovat problém mám, a to ať se to jmenuje „maso“, „kostky“, nebo jakkoliv jinak.  :D


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#10709 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2020 - 10:10

Ještě v minulém tisíciletí :-) někdy 1975 jsem se strašně, ale fakt moc opil - rumem, peprmintkou, raketou, griotkou. Bylo to tak strašný, že od té doby nemůžu konzumovat tyto a jim podobné alkoholy ani v množstvím minimálním. Kvůli mě peče manželka buchty s povidlama pro mě - povidla bez rumu. Cítím se být velmi ochuzený, ale nedá se s tím nic dělat. :-(

Na to důležité bych zapoměl, když rum tak jedině s lodičkou. To bylo motto mého spolupracovníka a ten věděl co říká, protože se nakonec upil k smrti.

Rum-kontušovka-čert , jeřabinka-ořechovka-višňovka a vanilková. Přijít ožralý, nechat se přivést na vozíku jako zvíře. Z vás bude mít ritmistr Konig radost. :P


  • 2

#10710 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2020 - 10:30

Čerta jsme pili na chmelu - že by griotka s rumem? Tehdy mi to chutnalo, ale hlidala jsem se. Tulivá je horší než třeba spavá...a zajímavé objekty okolo. Njn, není nad to se ohlídat sama, tehdejší přítel byl na vojně.
  • 0

#10711 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2020 - 12:35

To říká EU.

Mám nepotvrzené tušení, že titíž, kteří nadávají, že nám zláEU zakazuje rum a pomazánkové máslo, by rovněž nadávali, kdyby jim někdo předložil rýžové plzeňské, sójovou pražskou šunku nebo tlačenku z mořských okurek.


  • 3

#10712 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2020 - 12:51

Mám nepotvrzené tušení, že titíž, kteří nadávají, že nám zláEU zakazuje rum a pomazánkové máslo, by rovněž nadávali, kdyby jim někdo předložil rýžové plzeňské, sójovou pražskou šunku nebo tlačenku z mořských okurek.

Huš! Neruš naši oblíbenou skupinovou aktivitu "nadávání na EU" nějakými argumenty, nebo dokonce, chraň bůh, fakty.


  • 0

#10713 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2020 - 13:03

Huš! Neruš naši oblíbenou skupinovou aktivitu "nadávání na EU" nějakými argumenty, nebo dokonce, chraň bůh, fakty.


Chemtrails! Ilumináti! NWO!
Sdílejte to než to smažou!
  • 3

#10714 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 795 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2020 - 13:07

Rum, šampaňské, koňak, to je registrované geograficky. Budweiser, Pils, to jsou dnes už jen typy piva. Taky proto, že Budvar známku už dávno prodal do Ameriky. Mimochodem, přesto že jsem odsud, Budvar nemusím a americký Budweiser jsem ještě neochutnal. A rostlinný biftek taky ne, rád bych to ochutnal, ale za tu cenu ne, je to několikanásobně dražší než hovězí. A mořská okurka, co to je? Je to rostlina, nebo zvíře (sumýš), které připomíná spíš mořské h...o ?


  • 0

#10715 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2020 - 13:13

Chemtrails! Ilumináti! NWO!
Sdílejte to než to smažou!

Podrobnosti jsou též v tomto listingu: https://coord.info/GC6DKZZ

A otázka pro křížovkáře: Jemný dámský likér na tři...?


  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#10716 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 478 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2020 - 13:19

Rum, šampaňské, koňak, to je registrované geograficky.

Rum není registrovaný geograficky, ten se musí vyrobit ze třtiny. A od té doby, co jsem ochutnal opravdový rum, tak vím, že onen bramborový likér, co se u nás prodává, se rumem opravdu nazývat nemůže.


  • 5
Zastavte zeměkouli, chci vystoupit

#10717 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 741 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2020 - 13:40

Rum není registrovaný geograficky, ten se musí vyrobit ze třtiny. A od té doby, co jsem ochutnal opravdový rum, tak vím, že onen bramborový likér, co se u nás prodává, se rumem opravdu nazývat nemůže.

No no, ty toho naděláš, nejlepší rum je stejně becherovka.

A zeměkouli kvůli tobě zastavovat nebudeme, vyskoč si za jízdy :D .

 

Btw, žádám admina o přesun příspěvků na tohle téma do extra vlákna "Geokačerovy pohonné hmoty".


  • 3

#10718 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2020 - 14:16

Stačí přesun do 50 odstínů, nač nové vlákno... :)


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 14 leden 2020 - 14:16

  • 3

#10719 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2020 - 14:22

A teď mám fakt depku! Modrák tereňák pod stromeček neposlal, ale od té doby, co jsem se o autě zmínila, mi stále chodí mail, jak si zasloužím nový Lexus UX250h 4x4. Njn, ale sponzora k nabídce zase nepřibalili - jinak tohle auto už by mi nevadilo, i když kufr....no, asi bych to přežila.


  • 0

#10720 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2020 - 14:26

Nevim jestli je to na depku. vzdycky jsem povazoval za srandu, kdyz nekdo logoval, ze kes odlovil pri ceste okolo tramvaji. A dnes se mi to podarilo. Sice to byla labka , ale stejne. Nevim jestli je to uspech nebo smutny. 


Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 14 leden 2020 - 14:27

  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka