Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#10821 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2020 - 8:41

Prosím tedy o objasnění. Keš je archivovaná tudíž by měla mít přeci podle pravidel uzavřený prostor pro logování nálezu ne? Něco jako archivní geocaching z prinicpu neexistuje. Nebo je problém že jsem snad zvolil špatné věty a nenapsal jsem "Zapsal jsem se již před xy roky ale splňuji až teď." Log u téhle a ještě dvou dalších keší není náhodný. Záměrně jsem použil challenge cache která má možnost ověření výsledků takže to vlastně ani takový podvod není ne? Nechci se s nikým hádat nebo snad někoho pobuřovat jen nechápu fakt proč já jsem považován za trotla či podvodníka a ostatní kteří logují až po dvou letech ne.


Zapsal ses fyzicky do logbooku? Jestli ano, o podvod se nejedná, neboť challenge mají v pravidlech uvedeno, že pokud výzvu kačer nesplňuje, může však keš navštívit, zapsat se do logbooku, napsat WN a až podmínky logování splní, může si zapsat FI. Postupoval si takto? Jestli ano, podvodník nejsi. Jestli ne...
  • 1

#10822 Doggy_TeamLost

Doggy_TeamLost

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2020 - 9:16

Pokud je keš archivovaná, ale zůstává na místě a není zamčené logování, nikde není napsané, že tuto keš už nesmíš odlovit a zalogovat si ji na webu.
  • 2

#10823 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2020 - 9:37

Labky v terénu mám ráda, ale gaučové jsem stále ještě nezkusila a nevim, jestli zkusim.....
  • 0

#10824 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2020 - 20:59

Zapsal ses fyzicky do logbooku? Jestli ano, o podvod se nejedná, neboť challenge mají v pravidlech uvedeno, že pokud výzvu kačer nesplňuje, může však keš navštívit, zapsat se do logbooku, napsat WN a až podmínky logování splní, může si zapsat FI. Postupoval si takto? Jestli ano, podvodník nejsi. Jestli ne...

A to samozřejmě platí, i kdyby ta keš byla archivovaná a fyzicky už na místě nebyla, čili noví nálezci se do ní už zapsat nemohli. Já jsem si v roce 2014 odlovila serii challenge krabiček u Líbeznic, bylo jich 15 a rovnou jsem si mohla zalogovat jen 2. Ostatním jsem dala WN, a čas od času si je projedu, jestli už jsem nesplnila. Už jich mám asi polovinu ;).

Na druhou stranu mám splněné challenge, kde se mi nepodařilo za života keše zajít tam a podepsat se do krabičky - holt smůla, měla jsem být rychlejší. Asi před 3 lety jsem si splnila Tag your nick, a doteď jsem se nedostala pro samu challenge, jestli mi zmizí, tak mě to bude fakt mrzet, ale co nadělám...Asi si tam dojdu jen co zmizí to bahno, pro jistotu :D .


  • 0

#10825 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2020 - 7:34

Já ještě stále nepochopil, jak se dá ulovit labka z gauče? Zatím jsem viděl jen takové, kde se muselo někam dojít a zjistit nějaké heslo pro její získání.


  • 0

#10826 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2020 - 7:38

Je to ve vedlejsim vlaknu o Labkach
Tohle je pry od clena HQ
https://labs.geocaching.com/goto/howdy

Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 03 únor 2020 - 7:39

  • 0

#10827 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2020 - 8:07

z labkami z gauca sa otvorili sirsie moznosti urobit si dlhy streakako to mnohi vyuzivaju s earthcache. V den ked sa mi nechce, lognem EC alebo labku a je vykryte. Mne sa to nepaci, ale tak co uz. Kracam s dobou, ale labky ma aj tak netahaju


  • 1

#10828 Dan Škareda

Dan Škareda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2020 - 16:21

Načtu jí, ale nejde mi spustit. Neukazuje se mi tlačítko START.


  • 0

#10829 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 592 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2020 - 17:33

Načtu jí, ale nejde mi spustit. Neukazuje se mi tlačítko START.


Ta už je zavřená. Z locationless můžeš ještě vyzkoušet první odtud https://labs.geocach...goto/lostlackey, pro zbytek už by jsi si měl zajet.
Ale ta jednička je záhul, ještě jsem to nedal.
  • 0

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#10830 Výletníci ČB

Výletníci ČB

    Výletníci ČB

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2020 - 19:57

Ta už je zavřená. Z locationless můžeš ještě vyzkoušet první odtud https://labs.geocach...goto/lostlackey, pro zbytek už by jsi si měl zajet.
Ale ta jednička je záhul, ještě jsem to nedal.

Ještě tahle by měla být funkční: https://labs.geocach...om/goto/ilrte66


  • 0

#10831 Kuníkové

Kuníkové

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2020 - 18:01

Když nám včera přišel log z Jižní Afriky ke geocoinu, co máme v šuplíku, mysleli jsme si, že je to asi omyl. Omyl byl si to myslet. Dneska nám k tomu samému coinu přišel log z Anglie - "Just to let you now, this TB/geocoin code has appeared in a log on the TB Spoiler forum on Facebook." Tak to se těšíme, jak si ten náš coin krásně zacestuje po světě.
  • 0

#10832 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2020 - 21:16

Jestli to vsechno budou Discover logy tak si moc nepocestuje
  • 0

#10833 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2020 - 18:17

Našel jsem v jedné cachi po mnoha letech zase geokreta. To by samo o sobě na depresi nebylo, na depresi byl pokus ho zalogovat. Půl roku putoval kdesi po Čechách, aniž by ho někdo zalogoval, zřejmě proto, že zalogovat keokreta je docela opruz. Zadám do patřičného políčka kód cache, výsledek - Neznámý kód cache. Zkontrolováno, nezná. Zkusím zadávat jiné kódy, nezná. Z mých pěti zná jen jednu, a to jsou pěkně staré a tudíž by v databázi být mohly (pokud se to aktualizuje jednou za čas). Nakonec jsem prostě zadal souřadnice a bylo, ale jestli mi bude někdy v budoucnu dána důvěra a já budu požádán, abych někam posunul geokreta, tak se vám na to ... 


  • 1
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#10834 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2020 - 18:25

Naprosto tě chápu, také jsem logovala jen jednou před léty a řekla si, že víckrát ho nikam přenášet nebudu, jednoduše ho nechám dalším. :-) Divím se, že ještě existují, už jsem naštěstí dost dlouho žádného neviděla.
  • 0

#10835 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2020 - 20:55

Našel jsem v jedné cachi po mnoha letech zase geokreta. To by samo o sobě na depresi nebylo, na depresi byl pokus ho zalogovat. Půl roku putoval kdesi po Čechách, aniž by ho někdo zalogoval, zřejmě proto, že zalogovat keokreta je docela opruz. Zadám do patřičného políčka kód cache, výsledek - Neznámý kód cache. Zkontrolováno, nezná. Zkusím zadávat jiné kódy, nezná. Z mých pěti zná jen jednu, a to jsou pěkně staré a tudíž by v databázi být mohly (pokud se to aktualizuje jednou za čas). Nakonec jsem prostě zadal souřadnice a bylo, ale jestli mi bude někdy v budoucnu dána důvěra a já budu požádán, abych někam posunul geokreta, tak se vám na to ... 

Co to propána je ten "geokret"?


  • 0

#10836 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2020 - 21:24

http://wiki.geocachi...z/wiki/Geokrtek
  • 0

#10837 vojtisekp

vojtisekp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2020 - 16:21

Když nám včera přišel log z Jižní Afriky ke geocoinu, co máme v šuplíku, mysleli jsme si, že je to asi omyl. Omyl byl si to myslet. Dneska nám k tomu samému coinu přišel log z Anglie - "Just to let you now, this TB/geocoin code has appeared in a log on the TB Spoiler forum on Facebook." Tak to se těšíme, jak si ten náš coin krásně zacestuje po světě.

 

Také někdo dal kód mého GC na facebook….. A pak mi přišlo asi 100 discovered logů....


  • 0

#10838 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2020 - 16:36

Mě když logovali ještěrku na autě tam, kde jsem nikde nebyl, na nejakou dobu jsem jí zamknul a pak zas pustil. A funguje to, dalsi logy nechodily.
  • 0

#10839 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2020 - 17:37

Ono za chvíli ani nebude nutné dělat nějaké seznamy, ale postačí jít popořadě. Zkusil jsem si projít jednu "řadu" začínající PCPCP, tedy 31 listingů od 0 do Z.

- 14 kódů je existujících a aktivovaných

- 14 kódů je existujících, jen zatím neaktivovaných

- 3 kódy neexistují

Co by ovšem z takového logování kdo měl, nemám tušení. I když logování kódů spatřených na fotkách mi příjde jako to samé.

Někteří šli ale ještě dál. Vyzvedli si aktivační kódy a předměty si aktivovali, aniž by je někde fyzicky zakoupili.


  • 0

#10840 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2020 - 17:57

Někteří šli ale ještě dál. Vyzvedli si aktivační kódy a předměty si aktivovali, aniž by je někde fyzicky zakoupili.

 

To jako fakt? To už ale není to, no pr...l


  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama