Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#11701 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2020 - 13:50

Netusim kolik je to procent hracu. Ale kolik procent je to logu se vi. A to jsou sileny cisla. Zajimavej experiment probehl na https://coord.info/GC76KCW. Tam se experimentalne ukazalo ze na teto konkretni mysterce bylo za celou jeji existenci finalkaru cca 70%. Na jinejch mysterkach tyhle obtiznosti je to velice podobny, jen k tomu neprobehl ten experiment kde by to ruplo natvrdo. Ale ono se to z logu pozna i jinde. Na lehcich mysterkach nebo na tech par vyjimecnejch co se neproflakly je to samozrejme mene. Ale typicka D5 mysterka v Praze nebo na podobnym exponovanym miste s velkym poctem nalezu miva bezne >50% FI od finalkaru

Můžeme si položit otázku pro koho  a proč vlastně owneři takovéhle mysterky dělají, kolik procent hráčů je vůbec schopno je vyluštit, a zda to není jen pro leštění ownerova ega. Pokud to vyluští jen jeden ze sta, tak to samozřejmě k finálkaření přímo svádí. Koneckonců tady na plzeňsku byl případ obtížné mysterky, kdy po úspěšném vyluštění poskytl řešitel souřadnice "širokému publiku" a keš odlovila velká spousta kačerů ve stylu "tohle tady trpět nebudeme". Netvrdím, že to je OK, sám jsem se toho nezúčastnil, ale na druhou stranu dělat blbečky z celého geokraje taky není zrovna košer.


  • 0

#11702 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2020 - 14:39

Můžeme si položit otázku pro koho  a proč vlastně owneři takovéhle mysterky dělají, kolik procent hráčů je vůbec schopno je vyluštit, a zda to není jen pro leštění ownerova ega. Pokud to vyluští jen jeden ze sta, tak to samozřejmě k finálkaření přímo svádí. Koneckonců tady na plzeňsku byl případ obtížné mysterky, kdy po úspěšném vyluštění poskytl řešitel souřadnice "širokému publiku" a keš odlovila velká spousta kačerů ve stylu "tohle tady trpět nebudeme". Netvrdím, že to je OK, sám jsem se toho nezúčastnil, ale na druhou stranu dělat blbečky z celého geokraje taky není zrovna košer.

Někteří finálkaří všechno, protože chtějí mít čistou mapu a obtěžuje je cokoliv, co není tradička. Takže nevím, proč "svádí k finálkaření". Že spoustě lidí taková keš leží v žaludku, protože nemají čistou mapu, na tom něco je. Ale to není problém ownera keše, ne? To je problém daných kačerů. Navíc obtížnost keše je velmi subjektivní. Co je pro jednoho jednoduchá keš, je pro jiné bez nápovědy prakticky nevyluštitelná keš. A jestli to bereš procentem kačerů, co to zvládnou vyluštit, tak co už je špatně? Špatně není podle mě nic. Existují dosud nevyluštěné a nenalezené keše. Jestli někdo vynaloží čas na vytvoření něčeho, co se fakticky nedá najít/vyluštit, je jeho problém. Smysl takové keše mi sice uniká, ale budiž. Pokud to navíc dělá opakovaně, je to skutečně zvláštní myšlení. Ale že je keš vytvořena pro malou skupinu kačerů? A proč by tomu tak nemohlo být? Ani ve skutečném životě není všechno pro všechny a není důvod k tomu, aby tomu tak bylo ve hře. Je to věcí ownera. Mě jako ownerovi taky udělá mnohem větší radost několik málo dlouhých logů, kde je vidět, že si kačer odlov či luštění užil, než hafo TFTC.


  • 4

#11703 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2020 - 14:40

Finalkaru je nejaky relativne konstantni pocet. Zatimco pocet tech tech, kteri mysterku opravdu vylusti, bude klesat s obtiznosti mysterky.

 

Ale jeste se na to podivej v zavislosti na case. Kdyz publikujes mysterku, tak na zacatku ji vylusti vsichni ti, kteri lusti jako divi. Prvni vlna. Pak neekdo praskne souradnice na finalkove servery, a na kesku ti zacnou chodit finalkari. Druha vlna. Musis vydrzet tak dlouho, az ji budou mit skoro vsichni finalkari odlovenou, a pak teoprve se dostane keska do normalniho zivota. Ano, navstevnost bude najednou nizsi. Jiste se tu a tam najde paberkujici finalkar, ale bude jich o dost mene nez driv.

 

Takze pokud chces relevantni statistiku, tak bys mel brat data spise az z te postfinalkarske vlny, ne? ja to vidim i na nasi multine. Nebo treba na synkove mysterce, kde se tam jednu dobu dvere malem netrhly, zatimco ted je tam klidne i mesic dira. A to je dobre dostupna v sirsim centru Prahy. Proste, finalkari uz ji vsichni maji...


Tento příspěvek byl upraven od HaLuMa: 28 červenec 2020 - 14:42

  • 2

#11704 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2020 - 14:40

Můžeme si položit otázku pro koho  a proč vlastně owneři takovéhle mysterky dělají, kolik procent hráčů je vůbec schopno je vyluštit, a zda to není jen pro leštění ownerova ega. Pokud to vyluští jen jeden ze sta, tak to samozřejmě k finálkaření přímo svádí. Koneckonců tady na plzeňsku byl případ obtížné mysterky, kdy po úspěšném vyluštění poskytl řešitel souřadnice "širokému publiku" a keš odlovila velká spousta kačerů ve stylu "tohle tady trpět nebudeme". Netvrdím, že to je OK, sám jsem se toho nezúčastnil, ale na druhou stranu dělat blbečky z celého geokraje taky není zrovna košer.

Blbecka ze sebe udela akorat ten, kdo mermomoci musi zalogovat vec na kterou nema a jeste se u toho necha nachytat. neexistuje clovek ktery by vylustil vsechny mysterky co existujou. Nedaji to ani ti nejlepsi. Vsichni maji pomniky. To ze mam nekde pomnik neznamena ze ze me owner dela blbce. Blbec je akorat ten, kdo si nedovede opripustit ze na enco nema a nedokaze to nechat lezet.

 

Na Plzensku se obcas deji divne veci, ostatne deji se i jinde. A ze je jista trida lidi co maji potrebu dat to ownerovi sezrat se bohuzel deje bezne. Takze seberou souradnice ber kde ber a nespokoji se s tim ze zaloguji vec na kterou nemaji, ale jako bonus jeste schvalne rozsiri finalku co nejvice, at to vsichni zalogujou, aby ownerovi ukazali. Dokonce se tam nasel i expert co postnul souradnice finalky normalne do logu u kese. Tohle je nejvetsi svinstvo co jde s mysterkou vubec udelat. A jak je to s jeji resitelnosti s tim vubec nesouvisi. Znicit mysterku na kterou nestacim je mentalne asi tak na urovni jako obejit s klicem cizi auto na ktery nemam. To mi v ulici taky urcite nekdo zaparkoval schvalne jen aby me nasral, nebo aby ze me udelal blbecka. Ostatne blbecka ze sebe kazdy muze udelat akorat tak sam, tezko to udela nekdo jiny, zejmena pak ne publikaci nejake mysterky. Blbecka ze sebe udela az ten, co tu publikaci mentalne neunese.


  • 9

#11705 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2020 - 14:47

Finalkaru je nejaky relativne konstantni pocet. Zatimco pocet tech tech, kteri mysterku opravdu vylusti, bude klesat s obtiznosti mysterky.

Jo, tohle je pravda. Proto taky na tech opravdu tezkejch kesich jsou ty procenta tak sileny. Nekde je to dokonce i vic nez tech 70%. Panczelos jeste zdaleka nebyla uplne prvni liga v obtiznosti.

 

Jinak nejlepsi je obcas zmenit zadani. Pak zjistis ze na mysterce kde se driv dvere netrhly je najednou uplne pusto, njednou mas hospodu na mytince.


  • 0

#11706 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2020 - 15:22

Nemůžeš mi poradit, jak na ně? Teda kromě fyzického násilí, protože bych si asi  tom množství brzo otloukl klouby.

Na své jediné Earthce měním otázky. Jinak jediné místo, kde zjistím že keška je profláklá je web finalky.cz a tam je po krajich rozděleny seznam cinklejch keší. U wiga poznám pár různých emulátorů, používám skryté zóny ke kontrole pohybu a samozřejmě otázky z terénu. Jinak absolutně nejlepší změna souřadnic finálky včetně způsobu uložení. Vyžaduje to samozřejmě dobrou znalost místa a uložení okolních keší, ale alespoň má člověk motivaci. A není to žádný podvod, revírník vidí, že jsi posunul krabku. Ono stačí posunout o 20 metrů a najednou začínají chodit DNF logy, sem tam NA a do toho FI těch poctivejch. Kešky které takhle přesunou nejdou prostě archivuji a udělám časem jinou. Sem tam samozřejmě zvítězí ti druzí, občas to nasere, častěji to skousnu. V současné době mám tři cinklé keše, a tak až udělám to wigo, vrhnu se na další.

p.s. U mě je stejně hlavním cílem geocachigu ta "cesta" a ne cíl a body .... Protože se snažím být spíš slušnej, tak těch kešek co mám mi přide akorát,(ona kontrola krabek stojí čas) a další novou udělám až po archivaci jiné. Míst a nápadů mám ještě dost. :-)


Tento příspěvek byl upraven od None: 28 červenec 2020 - 15:28

  • 0

#11707 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2020 - 15:32

Na své jediné Earthce měním otázky. Jinak jediné místo, kde zjistím že keška je profláklá je web finalky.cz a tam je po krajich rozděleny seznam cinklejch keší. U wiga poznám pár různých emulátorů, používám skryté zóny ke kontrole pohybu a samozřejmě otázky z terénu. Jinak absolutně nejlepší změna souřadnic finálky včetně způsobu uložení. Vyžaduje to samozřejmě dobrou znalost místa a uložení okolních keší, ale alespoň má člověk motivaci. A není to žádný podvod, revírník vidí, že jsi posunul krabku. Ono stačí posunout o 20 metrů a najednou začínají chodit DNF logy, sem tam NA a do toho FI těch poctivejch. Kešky které takhle přesunou nejdou prostě archivuji a udělám časem jinou. Sem tam samozřejmě zvítězí ti druzí, občas to nasere, častěji to skousnu. V současné době mám tři cinklé keše, a tak až udělám to wigo, vrhnu se na další.

Vyborne. A kdyz to takhle nechas chvili bezet, casem se najde nekdo kdo misto zalogovani DNF da na misto kde si mysli ze ma kes byt nahradni kesku. Pak prestanou chodit DNF a zas chodi jen FI. Casem zajdes na kontrolu, zjistis ze vetsina lidi co maj FI na netu neni v logbooku zapsana. Smazes jim logy a zustane jen tech par poctivejch :P


  • 1

#11708 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2020 - 15:57

U wiga poznám pár různých emulátorů, používám skryté zóny ke kontrole pohybu a samozřejmě otázky z terénu.


Skryté zóny bez toho, že víš, že je máš hledat, jsou dost pitomé. Stačí, abys hru v nevhodný okamžik přerušil nebo si zašel pro jinou keš vrátil se až do další zóny a jsi v pytli i když hraješ poctivě v terénu. Už jsem zažil, že jsem takhle něco nedohrál a doma pak zkoumal, co je tam za zradu.
Informace z terénu určitě ano, skryté zóny bez úkolů velmi opatrně nebo vůbec.
  • 3

#11709 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2020 - 15:58

Vyborne. A kdyz to takhle nechas chvili bezet, casem se najde nekdo kdo misto zalogovani DNF da na misto kde si mysli ze ma kes byt nahradni kesku. Pak prestanou chodit DNF a zas chodi jen FI. Casem zajdes na kontrolu, zjistis ze vetsina lidi co maj FI na netu neni v logbooku zapsana. Smazes jim logy a zustane jen tech par poctivejch :P


Jo a GS je těm, co se ozvou, obnoví...
  • 0

#11710 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2020 - 16:29

Skryté zóny dávám s rozvahou, jistě může se stát, že něco nevyjde. Pak si kačer řekne to je ale debil ten owner. Jak jsem psal v předchozím příspěvku, míra restrikcí musí být volena s citem. Co se týká toho mazání logů, ve chvíli, kdy smažu více než jeden log rovnou posílám mail na GS, s fotkou a seznamem mazanejch nicků. Tedy udělal jsem to jednou a odpověď byla OK.


  • 0

#11711 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2020 - 17:18


Na Plzensku se obcas deji divne veci, ostatne deji se i jinde. A ze je jista trida lidi co maji potrebu dat to ownerovi sezrat se bohuzel deje bezne.

No, v tomhle případě si to, jak jak se zdá, předtím owner vysloužil vlastním chováním, co vím, příliš oblíbený není, podrobnosti neznám. Jak známo, akce plodí reakci, že byla až taková asi svoje důvody mělo. Ale taky mě to šokovalo.
 


  • 0

#11712 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2020 - 17:45

Někteří finálkaří všechno, protože chtějí mít čistou mapu a obtěžuje je cokoliv, co není tradička. Takže nevím, proč "svádí k finálkaření". Že spoustě lidí taková keš leží v žaludku, protože nemají čistou mapu, na tom něco je. Ale to není problém ownera keše, ne? To je problém daných kačerů. Navíc obtížnost keše je velmi subjektivní. Co je pro jednoho jednoduchá keš, je pro jiné bez nápovědy prakticky nevyluštitelná keš. A jestli to bereš procentem kačerů, co to zvládnou vyluštit, tak co už je špatně? Špatně není podle mě nic. Existují dosud nevyluštěné a nenalezené keše. Jestli někdo vynaloží čas na vytvoření něčeho, co se fakticky nedá najít/vyluštit, je jeho problém. Smysl takové keše mi sice uniká, ale budiž. Pokud to navíc dělá opakovaně, je to skutečně zvláštní myšlení. Ale že je keš vytvořena pro malou skupinu kačerů? A proč by tomu tak nemohlo být? Ani ve skutečném životě není všechno pro všechny a není důvod k tomu, aby tomu tak bylo ve hře. Je to věcí ownera. Mě jako ownerovi taky udělá mnohem větší radost několik málo dlouhých logů, kde je vidět, že si kačer odlov či luštění užil, než hafo TFTC.

S tím víceméně souhlasím, jen doplním, že jak finálkaření, tak na druhé straně i vytváření neluštitelných nebo nenalezitelných keší mi nepřijde psychologicky úplně normální. Co se týká těch obtížných mysterek, holt se owner musí smířit s vysokým procentem finálkářů, ať se nám to líbí nebo ne, lidi nepředěláme.

I proto se svoje mysterky snažím dělat tak, aby  i průměrný kačer měl šanci vykřiknout "Heuréka" a měl tak z keše dvojí radost - při vyluštění a při nalezení krabičky.


  • 1

#11713 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2020 - 19:20

Já vytváření extra D5 chápu.
Beru to podobně jako porovnání dvou T5. Obě na stromě. Jedna třeba v 8 metrech, druhá třeba ve 20!
Tu první dá prakticky každý, kdo trochu umí. Tu druhou už fajnšmekři (hlavně kvůli náhozu).
A tady mi vadí co stojí dole a někdo je zaloguje. Bohužel toto je neřešitelný problém.

Tento příspěvek byl upraven od davidb11: 28 červenec 2020 - 19:51

  • 0

#11714 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2020 - 19:22

Finálkařů je konstantní počet... Rostou noví finálkaři. A ne všichni finálkaři jsou z blízkého okolí a mají hned cestu okolo.
  • 0

#11715 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2020 - 19:46

No, v tomhle případě si to, jak jak se zdá, předtím owner vysloužil vlastním chováním, co vím, příliš oblíbený není, podrobnosti neznám. Jak známo, akce plodí reakci, že byla až taková asi svoje důvody mělo. Ale taky mě to šokovalo.
 

Tak jasne, tady jde o ownera ktery je trosku nekonformni. Nevim kde presne to zaclo. Ale jsou veci ktery jsou za hranou bez ohledu na cokoliv dalsiho. Treba to zverejneni souradnic primo v logu. S takovou prasarnou jsem se za svou bohatou geokarieru jinde nesetkal a je fakt uplne jedno co se delo pred tim. Jsou veci ktery soudnej a slusnej clovek neudela proste nikdy. Kdyz te bude srat soused, tak snad to nebudes brat jako duvod abys mu zapalil barak. A to se v ty Plzni deje. Mistni smetanka si vyhlidla svym zpusobem nepohodlnyho ownera a dela mu veci za ktery by si zaslouzili par facek. Jeden zaklada neprijemny kese, druzi kese umyslne nici. Tady myslim je jasno. Aspon pro me. Kese se nicit nemaj, za tuhle hranici se neda jit at uz se deje cokoliv. Pokud pujde nekdo rozslapat Joneovi kes jen proto ze Jonea, tak je proste normalni smejd a co dela jinak owner s tim vubec nesouvisi. Kes by pro kacera mela bejt svata at je ci je.


  • 3

#11716 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2020 - 20:01

S tím víceméně souhlasím, jen doplním, že jak finálkaření, tak na druhé straně i vytváření neluštitelných nebo nenalezitelných keší mi nepřijde psychologicky úplně normální.

Ne, neni to normalni. Rict ze tohle je normalni je zhruba na urovni jako kdybys rekl ze je normalni ukrast Ferrari, protoze je pro normalniho cloveka nedostupne. Ne, neni to normalni. Jen je trida lidi kteri vlastni neschopnost a mnohdy dokonce jen lenost okecavaji podobnymi teoriemi. Ono to dokonce neni ani o tech par obtiznejch vecech. Nakonec zjistis ze zfinalkarej cokoliv, tedy nejen tech par tezkejch kesi ale i normalne resitelnou D3. Uplne stejne jako ten co ukradne to Ferrari by ukradnul i Oktavku.


  • 5

#11717 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2020 - 21:24

Můžeme si položit otázku pro koho  a proč vlastně owneři takovéhle mysterky dělají, kolik procent hráčů je vůbec schopno je vyluštit, a zda to není jen pro leštění ownerova ega. Pokud to vyluští jen jeden ze sta, tak to samozřejmě k finálkaření přímo svádí. Koneckonců tady na plzeňsku byl případ obtížné mysterky, kdy po úspěšném vyluštění poskytl řešitel souřadnice "širokému publiku" a keš odlovila velká spousta kačerů ve stylu "tohle tady trpět nebudeme". Netvrdím, že to je OK, sám jsem se toho nezúčastnil, ale na druhou stranu dělat blbečky z celého geokraje taky není zrovna košer.

Na to Ti jako autor nekolika D5, ktere nedokazal vylustit skoro nikdo rad odpovim.

 

Neni to pro to, abych si pohonil ego. To bych mohl udelat kesku naprosto bez lustitelnosti (mimochodem i to tu bylo nekdy kolem roku 2009). Delam to proto, aby uzoucka skupina kaceru co ma rada vyzvy mela co lustit. A ze na tech kesich nemam navstevnost? To me opravdu netrapi. Mam kese jak pro sirokou verejnost, tak i pro par fajnsmekru. Btw. jedna krabicka cekala na ftf 2 mesice a na obsazeni bedny dalsi rok a prez to jsou logy plne nadseni.

 

a jakmile se proflakne finalka takoveto kese? Z me strany okamzity archive, protoze to degraduje usili tech poctivych kaceru co si dali praci a nekolik tydnu to louskalo. O to vetsi maji radost, ze to nakonec dali. A ze se jim to libilo mluvi 100% FP na danych kesich. :-)

 

A omluva: je to moc slozite, tak se nedivte ze to lidi finalkari? Tohle je, dle meho, totalne Chucpe. Proste bud na to nemam a pak to nelovim, nebo na to mam a snazim se o to. Nikde neni povinnost mit vsechny kese. Je jich tu hodne na to, aby si kazby vybral a pro finalkareni neni zadna omluva!


  • 9

#11718 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2020 - 21:41

Ne, neni to normalni. Rict ze tohle je normalni je zhruba na urovni jako kdybys rekl ze je normalni ukrast Ferrari, protoze je pro normalniho cloveka nedostupne. Ne, neni to normalni. Jen je trida lidi kteri vlastni neschopnost a mnohdy dokonce jen lenost okecavaji podobnymi teoriemi. Ono to dokonce neni ani o tech par obtiznejch vecech. Nakonec zjistis ze zfinalkarej cokoliv, tedy nejen tech par tezkejch kesi ale i normalne resitelnou D3. Uplne stejne jako ten co ukradne to Ferrari by ukradnul i Oktavku.

Tak moment. Když jsme se o té nenalezitelné keši svého času bavili, sám jsi prohlásil, že ta keš tam zkrátka není, takže se nedá najít. To opravdu v pořádku není a nejde o neschopnost kačerů.

 

A je spousta keší, na které nemám, nemám je odlovené a nijak mne to netrápí.

 

A konečně: finálkáře nepředěláš a je zbytečné se kvůli tomu rozčilovat. 
 


  • 0

#11719 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2020 - 21:46

Tak moment. Když jsme se o té nenalezitelné keši svého času bavili, sám jsi prohlásil, že ta keš tam zkrátka není, takže se nedá najít. To opravdu v pořádku není a nejde o neschopnost kačerů.

 

A je spousta keší, na které nemám, nemám je odlovené a nijak mne to netrápí.

 

A konečně: finálkáře nepředěláš a je zbytečné se kvůli tomu rozčilovat. 
 

Sem myslel ze rec je o tezkejch mysterkach a plzenskejch ownerech. O kesich ktery se tezko resej, tak se musej zfinalkarit. Kes ktera by na miste nebyla celkem logicky zfinalkarit nejde. Nejak jsi odbocil do uplne jinyho kraje a na jinej typ kesi.


  • 0

#11720 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2020 - 22:07

No, v tomhle případě si to, jak jak se zdá, předtím owner vysloužil vlastním chováním, co vím, příliš oblíbený není, podrobnosti neznám. Jak známo, akce plodí reakci, že byla až taková asi svoje důvody mělo. Ale taky mě to šokovalo.
 

btw. taky je to priznak dnesni zvlastni doby v GC.

Drive, kdyz nam nektery owner necim vadil (napriklad jeden kacer nechal uredni moci archivovat kesku co mu prekazela u HC bez toho aby na to mel pravo. Takze keska pak byla RW obnovena), tak se mu udelala truc kes (v tomto pripade truc serie).

Nikdy nikoho nenapadlo proflaknout souradnice jeho mysterek, nebo nedej boze niceni jeho kesi. Jenom on dosta za vyucenou a komunita dostala kesky o kterych ani nevi, ze jsou trestem.

ale dneska je ve hre vice lidi a tim se tam dostali i dost zvlastni jevy, takze dochazi i k takovym uchylnostem jako niceni kesi a kazeni hry.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama