Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#1161 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 27 October 2013 - 18:10

Bude zima, bude mráz... Jestlipak jste se už objednali do pneuservisu na přezutí geopneumatik? A koupili kapalinu do ostřikovače (např. teď bude akce v Lidlu)?


  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#1162 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2741 příspěvků(y)

Publikováno 27 October 2013 - 19:22

Bude zima, bude mráz... Jestlipak jste se už objednali do pneuservisu na přezutí geopneumatik? A koupili kapalinu do ostřikovače (např. teď bude akce v Lidlu)?

Nestraš, to je to poslední co mi vadí. Horší je ta dlouhá tma. Dneska jsem dal poslední kešku v 17:30 a jenom proto, že šla snadno nahmatat :(


  • 0

#1163 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4040 příspěvků(y)

Publikováno 27 October 2013 - 19:31

Letos jsem přezouvání obešla - nepřezula jsem na léto, ale asi si pro jistotu nechám zkontrolovat, jestli mám všude dostatečný vzorek.  Přezouvala jsem vždycky koncem října ještě než to bylo v zákoně a všichni se divili, proč tak brzo. Ostřikovače už skoro zamrzly někdy před třemi týdny - pro zimní směs stačí sáhnout do garáže. .-)

Láďo, díky za odkaz na transformaci formátů - šikovná věc.


  • 0

#1164 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1086 příspěvků(y)

Publikováno 27 October 2013 - 19:41

A pak že se nám Jonea polepšil http://www.geocachin...f1-38794488aea1
  • 0

#1165 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 27 October 2013 - 20:56

Dnes jsem vyjel na kole cca v 15 hod., po cestě jsem taky zkontroloval pár svých keší - a najednou někde u Duchcova tma!!! Ta hodina je znát. Ještě že to tam znám a mám blikačky.

   Druhá deprese doma - pár dnů jsem se nedíval na mapu na GC.com - a zjišťuji, že si klidně jezdím kolem několika nových keší aniž bych o nich věděl (jsem jen BM).

   Třetí deprese dnes (28.10.), kdy jsem otevřel Geodepresívní koutek a zjistil, že je zamčený (podle posledních příspěvků jsem se ovšem vůbec nedivil). Ale pak jsem zjistil, že jsem klikl na starý zamčený GdK a ne na tento GdK III. Takže georadost.

   Doufám, že si nevezmeme příklad z hádek v jedné nejmenované politické straně, která vyhrála/prohrála *)  volby.

---------------------------------------------------

*) nehodící se škrtněte.


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 28 October 2013 - 12:01

  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#1166 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2013 - 11:29

Ach jo, tak už taky začínám mít geodepresi... :( Už 8. dnem čekám na schválení jednoduché tradičky na Plzeňsku a stále nic. A to je keškoměrka skoro zelená... :angry:


  • 0

#1167 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2013 - 13:28

A pak že se nám Jonea polepšil http://www.geocachin...f1-38794488aea1

Šmejd šmejdem zůstane a nic se na tom nezmění, ani když on sám tvrdí opak. :(  Smazat všechny takové logy a na nějakém blízkém eventu promluvit do duše.


  • 0

#1168 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2013 - 13:35

Šmejd šmejdem zůstane a nic se na tom nezmění, ani když on sám tvrdí opak. :(  Smazat všechny takové logy a na nějakém blízkém eventu promluvit do duše.

Tohle by si zaslouzilo zabanovat na nejakou dobu. Je to evidentne dle meho nazoru poruseni pravidel. Docela by mne zajimal nazor revirnika


  • 0

#1169 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2013 - 13:40

To by stejně moc nepomohlo, dostal by ban tak na měsíc a pak by vesele podváděl zase dál. Spíš mi vadí to, že když jsem ho takhle nazval před časem, spousta lidí mi vynadalo za to, že teď už hraje čistě. Opak je pravdou a vždy taky byl. A ne, opravdu mě netrápí to, že by měl tolik bodů, spíš jde o princip a hlavně o příklad pro ostatní.


  • 0

#1170 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2013 - 13:51

To by stejně moc nepomohlo, dostal by ban tak na měsíc a pak by vesele podváděl zase dál. Spíš mi vadí to, že když jsem ho takhle nazval před časem, spousta lidí mi vynadalo za to, že teď už hraje čistě. Opak je pravdou a vždy taky byl. A ne, opravdu mě netrápí to, že by měl tolik bodů, spíš jde o princip a hlavně o příklad pro ostatní.

Je to i degradace povedených kešek. Když vidím, jak ostatní logují do provizorního logbooku......

Byla by moznost ho zabanovat na delsi dobu?


  • 0

#1171 GeoRichard_team

GeoRichard_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2013 - 13:54

A neměl by tedy owner podobné logy mazat???


  • 0

Montana 600 + TOPO Czech PRO 2013

iPhone 5 + Geocaching (GS), Geosphere, GCBuddy


#1172 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2013 - 13:56

To je boj s větrnými mlýny. 10 logů mu smáznou a on si 100 dalších zaloguje. :angry:


  • 0

#1173 GeoRichard_team

GeoRichard_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2013 - 13:59

Jasně, ale pokud by owneři podobné logy mazali, tak by to za chvíli honibody přestalo bavit. Ale je to furt dokola, já vím 


  • 2

Montana 600 + TOPO Czech PRO 2013

iPhone 5 + Geocaching (GS), Geosphere, GCBuddy


#1174 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8795 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2013 - 14:08

No, když se mi náhodou povede najít víc věcí najednou, např při dovolené, tak potom si podle hintů vzpomínám, kde to bylo a jak to tam vypadalo a snažím se o tom něco napsat. Logoval jsem takto i Knoflík. Jen u vyloženého powertrailu podél cyklostezky jsem si po návratu už na všechny nevzpoměl.

A lovení v týmu, kde má vyluštěno jeden a ostatní se vezou, neprovozuju, i když občas (tj. třeba dnes) se u finálky s někým potkám, kdo má vyluštěno lépe. Ovšem napíšu to do logu a myslím, že je to relativně běžná věc.

A hromadné logy typu Nalezeno v rámci expodice po jižních Čechách mi taky celkem nevadí.


  • 0

#1175 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2233 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2013 - 22:00

A jdu vraždit... TFTC mi začíná pít krev...


  • 0

#1176 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1644 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2013 - 22:38

A jdu vraždit... TFTC mi začíná pít krev...

 

Já si vždycky pomyslím "Ty mě taky..." a hned je veseleji.


  • 5

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#1177 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2741 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2013 - 22:45

A jdu vraždit... TFTC mi začíná pít krev...

Domluv se s Jackou a zařízněte rituálně to půlkoťátko :D :D :D


  • 0

#1178 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2013 - 23:31

Radši virtuálně než rituálně, prosím B-)!
  • 0

#1179 ptacopysk

ptacopysk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 30 October 2013 - 4:09

A jdu vraždit... TFTC mi začíná pít krev...

 

Jak napsal do listingu jeden moudrý kačer - "Keš je vizitkou mojí, log je vizitkou vaší" :-) 

 

Když je někomu zatěžko zalogovat jinak než třemi slovy či hromadným logem, o dotyčném takové logy cosi vypovídají, a názor takového kačera na moji keš mne ani nijak nezajímá :-)


  • 0

#1180 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2179 příspěvků(y)

Publikováno 30 October 2013 - 5:03

Měli byste si, owneři, zvyknout, že dostáváte takové logy, jaké si zasloužíte. Logy jsou vizitkou keše, chcete-li lepší logy, musíte si je zasloužit. Na tuctovou keš patří tuctový log, chcete-li vyjímečné logy, tak založte vyjímečnou keš. Takových vlhkých špinavých poloprázdných krabic zabalených do poloschnilých smradlavých igeliťáků, jaké sami máte, nejsou jenom tucty, jsou jich stovky nebo tisíce, až dokážete udělat něco lepšího, než svoji keš přiřadit k těm ostatním tuctovým, tak můžete očekávat lepší logy.  :ph34r:


  • -3




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama