Přejít na obsah


Fotka

Wherigo pro android


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
89 odpovědí na toto téma

#61 Ficule

Ficule

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2017 - 15:21

Já stahuju cartridge přímo z listingu přes WhereYouGo


  • 0

#62 mirekmuller89

mirekmuller89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2017 - 17:31

Je potřeba vzít pouze prvních patnáct znaků, ve tvém případě tedy GM2DSNBQHE2TKMJ, právě úspěšně ověřeno.

děkuji za pomoc, příště už si budu kód opisovat :-) děkuji moc


  • 0

#63 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2017 - 19:30

Já si při zobrazeni kódu vždy udělám PrintScreen/Screenshot obrazovky mobilu.

Tento příspěvek byl upraven od dejwy: 04 leden 2017 - 19:31

  • 4

#64 janulka.zapletalova

janulka.zapletalova

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2017 - 20:06

ahoj,

 

mám problém s potvrzením, že jsem vstoupila do místa určeného. (nefunguje mi to u žádné wherigo keše) android 4.4.4

 

Mám povolená data i polohu, ale i přesto mi nenaskočí další stage :( stalo se vám někomu něco podobného? Spolulovkyni to šlapalo jako hodinky, takže bude zřejmě problém v mém zařízení, ale nevím jaký.

 

Díky J.


Tento příspěvek byl upraven od janulka.zapletalova: 25 březen 2017 - 20:20

  • 0

#65 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2017 - 20:16

ahoj,

 

mám problém s potvrzením, že jsem vstoupila do místa určeného.

 

Mám povolená data i polohu, ale i přesto mi nenaskočí další stage :( stalo se vám někomu něco podobného?

 

Díky J.

to by asi chtělo napsat, u které konkrétní keše se to stalo, na jakém zařízení se to hrálo atd.


  • 0

#66 janulka.zapletalova

janulka.zapletalova

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2017 - 20:26

to by asi chtělo napsat, u které konkrétní keše se to stalo, na jakém zařízení se to hrálo atd.

nejede mi to u žádné wherigo keše, problém bude asi v tom, že se mi netočí kompas při navigaci, kolegyni to na telefonu šlapalo jak po másle


Tento příspěvek byl upraven od janulka.zapletalova: 25 březen 2017 - 20:26

  • 0

#67 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2017 - 21:12

A máš zapnuté GPS v tom WhereYouGo? Nevím, co přesně myslíš tím „mám povolená data i polohu“, ale to nemusí být totéž jako mít zapnutou GPS. Zapíná se to na hlavní obrazovce v položce „GPS“. Jinak by to taky mohlo být tím, že aplikace WhereYouGo nemá přístup ke GPS. Těch příčin může být víc, takhle se nedá jednoznačně nic říct.


  • 1
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#68 janulka.zapletalova

janulka.zapletalova

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2017 - 21:39

A máš zapnuté GPS v tom WhereYouGo? Nevím, co přesně myslíš tím „mám povolená data i polohu“, ale to nemusí být totéž jako mít zapnutou GPS. Zapíná se to na hlavní obrazovce v položce „GPS“. Jinak by to taky mohlo být tím, že aplikace WhereYouGo nemá přístup ke GPS. Těch příčin může být víc, takhle se nedá jednoznačně nic říct.

Ano, mám zapnuté GPS i v aplikaci Whereyougo


  • 0

#69 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2017 - 21:41

Tak nevím. Podle toho, co popisuješ, to vypadá, že ta GPS nereaguje. Ale to může být cokoliv, těžko radit takhle na dálku.


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#70 janulka.zapletalova

janulka.zapletalova

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2017 - 21:46

Tak nevím. Podle toho, co popisuješ, to vypadá, že ta GPS nereaguje. Ale to může být cokoliv, těžko radit takhle na dálku.

mapa zaregistrovala, že jsem na místě, že stojím v tom daném čtverečku, ale už mi to neposkytlo info, kam se mám vydat dál


  • 0

#71 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2017 - 22:19

To by se muselo vidět na živo, takhle se z toho moc nedá usoudit.


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#72 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2017 - 22:24

Zni to dost nepravdepodobne. Ktere cartridge jsi se soucasnym nastavenim zkousela?

Bud nefunguje gps jako celek nebo nefunguje prebirani dat do whereyougo. Dalsi moznost je nereagovani whereyougo na vstup do zony, ale to si nedokazu predstavit jak by se mohlo stat a posledni moznosti je, ze cartridge neobsahuje zadnou rekaci na vstup do zony.

 

Jak pise mh.mail, nejlepsi videt nazivo, ale mozna by stacil zaznam z telefonu, kde by byl videt prijem signalu, konkretni cartridge a vstup do zony.


  • 0

#73 janulka.zapletalova

janulka.zapletalova

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2017 - 9:40

Zni to dost nepravdepodobne. Ktere cartridge jsi se soucasnym nastavenim zkousela?

Bud nefunguje gps jako celek nebo nefunguje prebirani dat do whereyougo. Dalsi moznost je nereagovani whereyougo na vstup do zony, ale to si nedokazu predstavit jak by se mohlo stat a posledni moznosti je, ze cartridge neobsahuje zadnou rekaci na vstup do zony.

 

Jak pise mh.mail, nejlepsi videt nazivo, ale mozna by stacil zaznam z telefonu, kde by byl videt prijem signalu, konkretni cartridge a vstup do zony.

zkoušela jsem http://www.wherigofo...ls.aspx?wg=WGC2 a http://www.wherigofoundation.com/cartridge/cartridge_details.aspx?wg=WGC3 

 

dnes jsem ještě zkusila nainstalovat LOCUS, a přetáhnout celou složku YhereYouGo do paměti telefonu, protože na SD kartě nemám dovolené zapisování a vyzkouším zítra. 

 

Jinak by by někdo ochotný se mi na to osobně mrknout? Jsem z toho malinko zoufalá a mám tento typ keší moc ráda, tak by mě mrzelo, kdybych ho nemohla hrát sama 


  • 0

#74 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2017 - 12:07

U wheriga od Maxinohy bych zadnou zradu necekal, ale preventivne si ho asi znova spustim.

Zapis na kartu by teoreticky mohl delat neplechu, protoze do mista ulozene cartrige je potreba zapisovat. At uz ulozeni rozehrane hry nebo log soubor.

 

Vzhledem k catridge predpokladam, nejake misto v Praze, coz by nemel byt problem.


  • 0

#75 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2017 - 16:26

Jestli jseš z Prahy, napiš kdy a kde se můžeš sejít a kouknem na to.
  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#76 janulka.zapletalova

janulka.zapletalova

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2017 - 18:35

Moc vám děkuju, zítra to vyzkouším ještě na jiné a pokud by to stále nefungovalo, budu ráda, když se mi na to mrkne někdo zkušenější 

 

Edit: včera odzkoušeno a funguje !!!! zřejmě to bylo tím, že teda telefon nedovoluje zapisovat na SD kartu. Moc vám všech děkuji za rady a pomoc. Jste skvělí


Tento příspěvek byl upraven od janulka.zapletalova: 28 březen 2017 - 15:05

  • 0

#77 Guest_Varouch_*

Guest_Varouch_*
  • Guests

Publikováno 20 říjen 2017 - 7:27

Ahoj, v poslední aktualizaci aplikace WhereYouGo se (podle popisu) objevila podpora GIF a MP4. V URWIGO tyto formáty nelze přidat.  Co to reálně znamená? Že kdyby to zapracovalo URWIGO, tak cartridge bude přehrávat gify a videa?

 

Btw. Další novinka - scanování vstupu z QR kódu. Taky vám to připadá pouze jako matoucí pitomost? Už mi psalo několik kačerů, že v zóně nemohou najít ten QR kód :-P


  • 0

#78 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2017 - 8:16

GIF a MP4:

Podpora GIFu tam je dávno, ale tady jde o animovaný GIF. Zatím jsem se nedokopal k tomu, abych si s tím pohrál, takže nevím, jak přesně se to dá použít.

 

QR kód:

Mně to jako matoucí pitomost nepřipadá, neboť jsem to přidání nejspíš inicioval já  ;) . Je pravda, že to tlačítko je dost výrazné a hned pod vstupním políčkem, takže svádí k tomu ho stisknout. Ale samotná funkce se mi líbí. A co se týká postesků kačerů, že nemůžou QR kód najít: Poznal jsem, že vždycky budou existovat lidi, kteří něco pochopí jinak. Možná by to v tomto případě vyřešila větička u toho tlačítka ve stylu: „Pokud autor připravil QR kód, můžete ho načíst stiskem tlačítka...“


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#79 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2017 - 8:54

Ahoj, v poslední aktualizaci aplikace WhereYouGo se (podle popisu) objevila podpora GIF a MP4. V URWIGO tyto formáty nelze přidat.  Co to reálně znamená? Že kdyby to zapracovalo URWIGO, tak cartridge bude přehrávat gify a videa?

 

Btw. Další novinka - scanování vstupu z QR kódu. Taky vám to připadá pouze jako matoucí pitomost? Už mi psalo několik kačerů, že v zóně nemohou najít ten QR kód :-P

To jako že abych dohrál Wigo tak musím naučit GPS Garmin Colorado scanovat QR kódy?  :o


  • 0

#80 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2017 - 9:03

Nešiř poplašnou zprávu ;)

 

Tohle se týká jenom programu WhereYouGo na Androidech a jedná se pouze o MOŽNOST načíst hodnotu vstupu z QR kódu místo jejího ručního vepsání. Takže to umožní autorům wheriga připravit na některé stage QR kód, který pak majitelé programu WhereYouGo můžou do příslušného vstupu načíst. Ostatní ho budou muset do toho pole přepsat (buď na tom štítku s QR bude ten kód vypsaný i textově, nebo použijí čtečku QR kódu v mobilu a kód přepíšou z toho).


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama