Přejít na obsah


Fotka

TOPO 50 v3.1 na internetu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
41 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2006 - 22:41

TAk jsem se neuspesne snazil jaksi vyrobit ten TYP soubor pro 3.1 verzi ale uprimne - nevim jak na to. Nemohl by mi nekdo poslat funkcni TYP a REG soubor ? Bud na majlik, nebo treba postnout odkaz, na Nirgiliho webu jsem to proste nepobral :-( .

Diky moc
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2006 - 9:21

Napřed jsem si také myslil, že routing u Topo 3.1 je pro Legenda na nic, ale stačí vytvořit trasu v MapSource, tu pak externím programem převést na prošlou trasu, tu nahrát do MapSource, popř. upravit počet bodů na max. 750 a z MapSource nahrát do Legenda.
  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2006 - 14:42

Dělám někde chybu? Musím nové TOPO instalovat přes Mounfield CZ mapu? Díky za radu.

Ano. V3 musí být nainstalována a zaregistrována ještě před updatem, ne až potom.
  • 0

#24 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2006 - 15:44

Pokud spustis instalaci normalne (a tak to asi udela drtiva vetsina uzivatelu), puvodni TOPO 3 se prepise novou TOPO 3.1 a prepise se samozrejme i MapSource na anglicky (pokud nezrusis jeho instalaci).


Zřejmě mám tedy asi smůlu, že mám TOPO 50v2 a registrační kódy na něj nefungujou. Jinak si to neumím vysvětlit, že všichni mají UPG bez problémů a mě nejde odemknou. Psal jsem přímo na Picodas tak snad se dozvím něco nového.
  • 0

#25 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2006 - 17:33

Pokud spustis instalaci normalne (a tak to asi udela drtiva vetsina uzivatelu), puvodni TOPO 3 se prepise novou TOPO 3.1

Nepřepíše, mám na disku obě verze v různých adresářích. Instaloval jsem normálně. Přepíše pouze registry.
  • 0

#26 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2006 - 10:30

na Nirgiliho webu jsem to proste nepobral :-( .

Tak to zkus jeste jednou. Je tam už od konce září.
  • 0

#27 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2006 - 13:36

Napřed jsem si také myslil, že routing u Topo 3.1 je pro Legenda na nic, ale stačí vytvořit trasu v MapSource, tu pak externím programem převést na prošlou trasu, tu nahrát do MapSource, popř. upravit počet bodů na max. 750 a z MapSource nahrát do Legenda.

Neni to moc slozity? Ja si udelam routing a nahraju rovnou do GPS. Ve spojeni se starou dobrou topo mapou bez routingu je vysledek vcelku uspokojivy.
  • 0

#28 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2006 - 14:53

Ano. V3 musí být nainstalována a zaregistrována ještě před updatem, ne až potom.

Původní mapu mám zaregistrovanou už od dubna. A jak psali tak žádná jiná registrace není potřeba a tak jsem předpokládal, že to bude OK a nebudu nic řešit. Až když se to samo neodemklo tak jsem začal řešit další registraci. Může být problém, že mi v Mountfieldu prodali TOPO 50 v2 + Moutfield CZ? A UPG na tento nereaguje? Nebo musím mít připojenou GPS k PC? Zkusil jsem už několikrát přeinstalovat jak původní tak nové mapy v různých kombinacích a pořád nic.
  • 0

#29 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2006 - 16:13

Zřejmě mám tedy asi smůlu, že mám TOPO 50v2 a registrační kódy na něj nefungujou. Jinak si to neumím vysvětlit, že všichni mají UPG bez problémů a mě nejde odemknou. Psal jsem přímo na Picodas tak snad se dozvím něco nového.

Na webu Garmin Ceska republika stoji jasne napsano: Zprovoznění mapy TOPO 50 v3.1 nevyžaduje novou registraci, jen původní instalaci mapy ve verzi 3 s vloženým odemykacím klíčem.. Protoze mas TOPO v2 nepujde 3.1 nainstalovat. Na tebe se asi vztahuje upgrade na verzi TOPO v.1, ale ta zase neni vhodna pro Legend. Ja bych se zkusil zeptat u Picodasu.
  • 0

#30 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2006 - 21:23

Nepřepíše, mám na disku obě verze v různých adresářích. Instaloval jsem normálně. Přepíše pouze registry.

Pokud rucne nezmenis adresar, pak se nainstaluje do adresare c:\garmin coz je standardni adresar pro instalaci TOPO50 a tim padem prepise puvodni instalaci. Ovsem neminim se s Tebou ani v nejmensim dohadovat, kazdy at si to zkusi sam.
  • 0

#31 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2006 - 16:24

Tak to zkus jeste jednou. Je tam už od konce září.


Ja jsem to tam hledal a i tu aktualizaci cetl napsanou, ale proste nevim, kde to mam hledat, a hlavne jak to ma vypadat...doufam, ze to nelze udelat poouze pomoci toho programu na kopirovani *.typ souboru...
  • 0

#32 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2006 - 11:07

Neni to moc slozity? Ja si udelam routing a nahraju rovnou do GPS. Ve spojeni se starou dobrou topo mapou bez routingu je vysledek vcelku uspokojivy.

Složitější to trochu je, ale když nahraji trasu vytvořenou v MapSource přímo do GPS Legend, tak mě to v GPS vytvoří počáteční a koncový bod, spojený úsečkou.

  • 0

#33 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2006 - 22:47

Na webu Garmin Ceska republika stoji jasne napsano: Zprovoznění mapy TOPO 50 v3.1 nevyžaduje novou registraci, jen původní instalaci mapy ve verzi 3 s vloženým odemykacím klíčem.. Protoze mas TOPO v2 nepujde 3.1 nainstalovat. Na tebe se asi vztahuje upgrade na verzi TOPO v.1, ale ta zase neni vhodna pro Legend. Ja bych se zkusil zeptat u Picodasu.


Už jsem do Picodasu psal a připustili, že jsem místo v3 mohl dostat jinou verzi a zkusí mi poslat jiné kódy tak, aby se mapa odemkla. Nainstalovat jde bez problémů. Jen je zamčená. Domníval jsem se, že v Mountfieldu se prodávala pouze verze TOPO v3 a Mauntfield v1, ale asi to nebyla až tak pravda. Že mám jinou verzi než v3 se domnívám jen z indícií, nikde jsem to přímo napsané nenašel a srovnání nemám. Uvidíme snad se s tím v Picodasu úspěšně poperou a problém vyřeší. Nemyslím, že budu jedinej.
  • 0

#34 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2006 - 23:11

Pokud rucne nezmenis adresar, pak se nainstaluje do adresare c:\garmin coz je standardni adresar pro instalaci TOPO50 a tim padem prepise puvodni instalaci. Ovsem neminim se s Tebou ani v nejmensim dohadovat, kazdy at si to zkusi sam.

Nezměnil jsem adresář, vše mám v c:\garmin, jedna verze je v FAM_791 (3.1) , druhá v FAMILY_791 (3.0). Nic jsem neupravoval, vše originální instalace. Nemůžu za to, že to tak prostě je. Instalátor dělal někdo jiný. Mám obě verze, nic se nepřepsalo.
  • 0

#35 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2006 - 16:33

Ja jsem to tam hledal a i tu aktualizaci cetl napsanou, ale proste nevim, kde to mam hledat, a hlavne jak to ma vypadat...doufam, ze to nelze udelat poouze pomoci toho programu na kopirovani *.typ souboru...

V zip baliku pro Béďu jsou 3 typy, jeden z nich je pro verzi 3.1 . Registry jsou standartně taky pro v 3.1 (doufám, třeba ověřit).
  • 0

#36 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2006 - 23:09

Už jsem do Picodasu psal a připustili, že jsem místo v3 mohl dostat jinou verzi.....

Nevim to uplne jiste, ale mam pocit, ze ut tu nekdo v jinem vlakne psal, ze Mountfield dodaval i TOPO50 v.2. Doufam, ze Ti pomohou.
  • 0

#37 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2006 - 19:49

Tak jsem to taky zkusil nainstalovat a dopadl jsem úplně stejně. T0PO 50 jsem taky koupil u Bédi, ale nová verze mi nešla odemknout. Spustil jsem tedy instalační CD a tam jsem v popisu mapy zjistil, že nemám V3, ale jen V2. Tak jsem taky napsal Picodasům a jsem zvědavý ne jejich odpověď
  • 0

#38 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2006 - 0:30

Děkuji mnohokráte, skutečně funguje. Byl jsem trochu zbrklý a jednak mne nenapadlo tahat ten zip, co jsem jednou tahal, cekal jsem nejakou noticku a pak jsem to cpal do jineho souboru. jeste jednou - diky !

  • 0

#39 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2006 - 8:34

V zip baliku pro Béďu jsou 3 typy, jeden z nich je pro verzi 3.1 . Registry jsou standartně taky pro v 3.1 (doufám, třeba ověřit).

No dobře, ale kde je ten web?
V profilu odkaz nemáš a procházení diskusí k úspěchu nevedlo, diskutuje se tu na téma mapy poměrně dost :-(

  • 0

#40 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2006 - 20:30

Problém vyřešen novým registračním kódem zaslaným přímo z Picodasu. Mapa už běhá bez problémů.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama