Přejít na obsah


Fotka

Diskuze na téma: Nesouhlas s reviewrem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
169 odpovědí na toto téma

#121 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 01 May 2013 - 10:31

AJFA napsal/a:
Tak už můžu? ;)

AJFA


Měl jsi dávno.
  • 0

#122 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5271 příspěvků(y)

Publikováno 01 May 2013 - 10:32

Právě jsem se probudil po nočním lovu, kde jsme to skončili s kibicováním? Ale rychle, než zase někam půjdu...
  • 0

#123 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5674 příspěvků(y)

Publikováno 01 May 2013 - 10:56

tomy.22 napsal/a:
Už dlouho jsem to měl jak se říká na jazyku. Tak s tím půjdu teď ven. Je zde plno jedinců, kteří si myslí jak jsou zběhlý v problematice netu a vůbec si neuvědomují že wiky je v plno případech jen snůška nesmyslů a to teď myslím všeobecně. Ono jde totiž o to, že v mnohých případech se nelze o wiky opírat a to proto, že kdokoliv v této "encyklopedii" může cokoliv editovat. A proto mně nějaká wikipedie nechává naprosto chladným a vůbec z ní nečerpám žádné informace, které jsou v danou chvilku pro mně důležité.


Když to napíšeš do vlákna, kde celá debata je o tom, že někdo si tvoří světonázor, na základě debat na fórech, působí to značně komicky :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#124 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2411 příspěvků(y)

Publikováno 01 May 2013 - 11:15

Z mého pohledu je zase komické odkazování na wiky. Důvod jsem již napsal.

Ale jo, kolombo máš pravdu. To byla jen odpověď v danou chvilku na danou věc. Nic víc v tom nehledej.
viz.

poohDA napsal/a:

Promiňte pane kolego, ale na ty důležitější problémy je tu wiki.
odstavec šroubování žárovky
a navíc je tady na fóru celé jedno vlákno o žárovkách, ale taky je myslím zarostlé jmelím.


  • 0

#125 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 01 May 2013 - 11:23

to tomy.22: Nevím jestli jsi to správné pochopil a pokračuješ v mém vtipu a nebo to nechápu já. Odkaz na wiki jsem tam dával proto, že odkazy na wiki je dr.votova parketa. A když se na něco ptal, tak přece nejvtipnější je mu odpovědět odkazem do wiki. alespoň mě to v noci dostatečně vtipný přišlo.
  • 0
.

#126 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2411 příspěvků(y)

Publikováno 01 May 2013 - 11:41

poohDA napsal/a:
to tomy.22: Nevím jestli jsi to správné pochopil a pokračuješ v mém vtipu a nebo to nechápu já. Odkaz na wiki jsem tam dával proto, že odkazy na wiki je dr.votova parketa. A když se na něco ptal, tak přece nejvtipnější je mu odpovědět odkazem do wiki. alespoň mě to v noci dostatečně vtipný přišlo.


To ode mně v žádném případě poohDO nebylo mířeno proti tobě. ;) Dokážu pochopit vtip.
  • 0

#127 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3250 příspěvků(y)

Publikováno 01 May 2013 - 11:54

tomy.22 napsal/a:

poohDA napsal/a:
to tomy.22: Nevím jestli jsi to správné pochopil a pokračuješ v mém vtipu a nebo to nechápu já. Odkaz na wiki jsem tam dával proto, že odkazy na wiki je dr.votova parketa. A když se na něco ptal, tak přece nejvtipnější je mu odpovědět odkazem do wiki. alespoň mě to v noci dostatečně vtipný přišlo.


To ode mně v žádném případě poohDO nebylo mířeno proti tobě. ;) Dokážu pochopit vtip.


Fakt? B)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#128 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3345 příspěvků(y)

Publikováno 01 May 2013 - 13:17

weri napsal/a:

Nekra napsal/a:
weri: Ano, máš pravdu, že závěry dělám z diskuzí na fóru (případně z listingů či logů v odkazech). Pokud si na základě toho dokážu na situaci vytvořit názor, tak mi to stačí a nemám potřebu si dohledávat další informace (no, v případě, že to nestačí, tak je taky nevyhledávám, jen si prostě nevyhraním postoj). Jo, je to odfláklé. (Možná pokrytecké?) Všichni ostatní si doplňující informace zjišťují? Protože jestli ne, tak tu množinu lidí, co si z toho tvoří názor, netvořím jen já a lze to očekávat. Zkusím na to nezapomenout a uvažovat i to, že je tam rozptyl způsobený tou nejistotou a tudíž by můj názor neměl být příliš polární (extrémně zatvrzelý).


Určitě se najde kopa lidí, co si nezjišťují jiné informace a berou forum jako zdroj veškterých "zaručeně pravých" informací. Já osobně doporučuji nebrat tento "geocachingový Blesk" jako zdroj informací a udělat si názor na základě vlastních zkušeností. Přece jen plkat o revírnících a nedostat se s nimi do kontaktu... se mi zdá celkem nešťastné :(

weri souhlas...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#129 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2411 příspěvků(y)

Publikováno 01 May 2013 - 13:26

Citecka napsal/a:

Fakt? B)



Jistě. B)
  • 0

#130 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 01 May 2013 - 14:12

tomy.22 napsal:
Už dlouho jsem to měl jak se říká na jazyku. Tak s tím půjdu teď ven. Je zde plno jedinců, kteří si myslí jak jsou zběhlý v problematice netu a vůbec si neuvědomují že wiky je v plno případech jen snůška nesmyslů a to teď myslím všeobecně. Ono jde totiž o to, že v mnohých případech se nelze o wiky opírat a to proto, že kdokoliv v této "encyklopedii" může cokoliv editovat. A proto mně nějaká wikipedie nechává naprosto chladným a vůbec z ní nečerpám žádné informace, které jsou v danou chvilku pro mně důležité.

http://relax.lidovky...0_ln_zabava_lvv
Pravda, ne že by Lidovky byly důvěryhodný zdroj, ale na nich citovaný časopis Nature by snad mohl být.
Aby bylo jasno, neříkám, že Wikipedie je 100 % v pořádku. Považuji ji nicméně za dobrý zdroj informací (stejně jako OSM).
  • 0

#131 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4188 příspěvků(y)

Publikováno 02 May 2013 - 8:17

Zajímavé, mám založeno přes 20 keší a s 4 různými RW mám vesměs úplně jinou zkušenost... Většinou (až na jeden případ) mi vždy vyšly vstříc, dokonce nad rámec toho, co sami museli, naposled mi Alex pustil keš přesně, když jsem chtěl, i když vůbec nemusel. Se všemi RW co mi schvalovali keše se znám osobně (většinou z eventů, toho posledního jsem poznal dokonce předtím, než se stal RW) a jsou to většinou moc fajn lidé s kterými si i fajn popovídám... Takže mi nedělá problém jim za jejich "dobročinnou práci" i poděkovat. Samozřejmě se někdy nemusíme shodnout, ale to se mi stalo jen jednou, ovšem ve výsledku mi to nakonec vůbec nevadilo, jen holt mám navíc v založených ikonkách navíc event (jinak bych tuto ikonku v založených neměl) místo 3 založených CITO :-). I když si dodnes myslím, že i brigáda na zušlechtění nějaké pěkné památky měla tenkrát projít jako CITO ;-). Jak už jsem vzpomínal jednou odpověď MadDogTeamu - pokud člověk komunikuje normálně a je ochotný udělat keš tak, aby byla v rámci pravidel, nemůže mít problém. Prostě se domluví... Max. poprosí někoho z ostatních RW o nezaujatý názor (jednu svou složitější keš jsem konzultoval s RW, který mi řekl, že se o tom poradí s ostatními, zda vůbec může vzniknout). Pokud chce udělat keš, která prostě podle pravidel není, je to už problém. Samozřejmě problém je, když je to něco na hranici, ale myslím, že i zde se dá s RW docela slušně domluvit... Sice nemusíme spolu souhlasit, ale zároveň respektujme názory druhých, zvlášť těch, kteří dělají něco pro nás a mají za tuto hru trochu odpovědnost, takže na ta pravidla dohlížejí a nemohou tudíž jen tak mávnout rukou nad vším... PS.: (trochu off-topic) Pro Nekru: Podobné prohlášení jako že "nehodlám zakládat" se mi fakt nelíbí a dokáže mě rozčílit. To, že založením to nekončí je úplně to nejjasnější... A nechápu, když máš čas jezdit na kešky, proč nemáš čas se postarat i třeba o jednu či dvě kešky... Protože takhle za chvíli ta hra zajde na úbytě... Jediná klika je ta, že tu existuje dost blbců, jako jsem já a další majitelé kešek, kteří dávají do krabiček někteří i docela velké peníze, jen aby se líbily... To mě pak dokáže fakt nadvzednout podobné prohlášení. Alespoň prosím tě mlč. Sice vím, že je to dnes "normální stav", protože je módní si jen užívat, tak proč by člověk měl strkat peníze a úsilí do něčeho do čeho nemusí, že? Když z toho nic nemá (krom bodíku v založených). Ale fakt mě takové prohlášení opravdu naštve... Stejně jako mě naštve, když autor keš po jednom ukradení hned kešku archivuje, protože ho nebaví se o ní starat, nebo když někdo založí keš jen na pár měsíců...
  • 0

#132 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 02 May 2013 - 8:45

Z mého pohledu je největším problémem některých reviewerů nestejný přístup ke všem kačerům. Pokud jednomu něco schválí a druhému totéž, jen v jiné lokalitě, nikoli, je něco špatně!!! A pokud není reviewer nestranný, tak by to neměl dělat! Např. Alex mi schvaloval jednu keš, bez problémů. Moravian problémy u většiny keší, Vršo dle jeho nálady, totéž Silesian reviewer...A další problém je to, že někteří revieweři mají na svém profilu uváděny jako betatestery kačery, kteří se nezdráhají při geocachingu podvádět a různě si to zjednodušovat! Když tyto podvodníky nelze zabanovat, neměli by být propagováni na profilech reviewerů - pak si nováčci pomyslí, že takovéto jednání je v pořádku.
  • 0

#133 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3057 příspěvků(y)

Publikováno 02 May 2013 - 8:54

Roman_Jaromer napsal/a:
PS.: (trochu off-topic) Pro Nekru:
Podobné prohlášení jako že "nehodlám zakládat" se mi fakt nelíbí a dokáže mě rozčílit. To, že založením to nekončí je úplně to nejjasnější... A nechápu, když máš čas jezdit na kešky, proč nemáš čas se postarat i třeba o jednu či dvě kešky... Protože takhle za chvíli ta hra zajde na úbytě... Jediná klika je ta, že tu existuje dost blbců, jako jsem já a další majitelé kešek, kteří dávají do krabiček někteří i docela velké peníze, jen aby se líbily... To mě pak dokáže fakt nadvzednout podobné prohlášení. Alespoň prosím tě mlč. Sice vím, že je to dnes "normální stav", protože je módní si jen užívat, tak proč by člověk měl strkat peníze a úsilí do něčeho do čeho nemusí, že? Když z toho nic nemá (krom bodíku v založených). Ale fakt mě takové prohlášení opravdu naštve...


Zlatá slova, Romane. Mimochodem to platí i pro ostatní kolektivní záležitosti. kde někdo vkládá vlastní úsilí a jiný se veze. I pro letadlo zvané průběžný důchodový systém
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#134 Fridolini

Fridolini

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 příspěvků(y)

Publikováno 02 May 2013 - 10:30

+1 jsem rád za ty nadšence co občas něco pěkného založí a o stávající se starají. Díky.
  • 0

#135 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4188 příspěvků(y)

Publikováno 02 May 2013 - 11:20

OPDCITY napsal/a:

Roman_Jaromer napsal/a:


.....Když z toho nic nemá (krom bodíku v založených)....


S tímhle velmi ale velmi nesouhlasím, ale chápu, že je to odvislé od povahy člověka. Ikdyž jsou někdy logy dosti krátké, vždycky potěší. Vždycky se těším na večer, až si přečtu, jak se lidem moje keše líbily ;)

a osobně z toho mám naprosto shodný extatický pocit jako u nálezu cizí keše


No, je pravda, že na tohle jsem při tom psaní článku po tom rozhořčení nad tím, jak to vypadá s těmi co se jen vezou, úplně zapomněl... Samozřejmě taky mě potěší některé logy... Třeba dnes mě jeden potěšil moc, ale to se do této diskuze nehodí :-)
  • 0

#136 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5271 příspěvků(y)

Publikováno 02 May 2013 - 11:26

OPDCITY napsal/a:

Roman_Jaromer napsal/a:


.....Když z toho nic nemá (krom bodíku v založených)....


S tímhle velmi ale velmi nesouhlasím, ale chápu, že je to odvislé od povahy člověka. Ikdyž jsou někdy logy dosti krátké, vždycky potěší. Vždycky se těším na večer, až si přečtu, jak se lidem moje keše líbily ;)

a osobně z toho mám naprosto shodný extatický pocit jako u nálezu cizí keše


Taky velice rád čtu logy! Dosud jsem měl jen jednu keš. Za dva roky ji našlo 157 kačerů, nacpal jsem tam asi padesát CWGček a jednou byla ukradena. Ale nezanevřel jsem na ni, dělá mi radost a mám tam 24% FP bodů. Rok jsem pak vymýšlel noční keš a včera večer byla publikovaná. Šel jsem spát s telefonem pod polštářem, kdyby měl FTFkař nějaké potíže, ale nikdo se na ni nevydal. :-) Tak to bylo snad poprvé (kromě toho ukradení), kdy mi keš radost neudělala. Čekal jsem na log, v keši krásné razítko, neaktivovaný coin jako bonus, naládováno dřevěnými kolečky... Tak snad dneska večer.
  • 0

#137 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4188 příspěvků(y)

Publikováno 02 May 2013 - 11:46

Smrk napsal/a:

OPDCITY napsal/a:

Roman_Jaromer napsal/a:


.....Když z toho nic nemá (krom bodíku v založených)....


S tímhle velmi ale velmi nesouhlasím, ale chápu, že je to odvislé od povahy člověka. Ikdyž jsou někdy logy dosti krátké, vždycky potěší. Vždycky se těším na večer, až si přečtu, jak se lidem moje keše líbily ;)

a osobně z toho mám naprosto shodný extatický pocit jako u nálezu cizí keše


Taky velice rád čtu logy! Dosud jsem měl jen jednu keš. Za dva roky ji našlo 157 kačerů, nacpal jsem tam asi padesát CWGček a jednou byla ukradena. Ale nezanevřel jsem na ni, dělá mi radost a mám tam 24% FP bodů. Rok jsem pak vymýšlel noční keš a včera večer byla publikovaná. Šel jsem spát s telefonem pod polštářem, kdyby měl FTFkař nějaké potíže, ale nikdo se na ni nevydal. :-) Tak to bylo snad poprvé (kromě toho ukradení), kdy mi keš radost neudělala. Čekal jsem na log, v keši krásné razítko, neaktivovaný coin jako bonus, naládováno dřevěnými kolečky... Tak snad dneska večer.


To mi říkej, včera jsme u kešky čekali nakonec skoro hodinu (lehká tradička) a nic :-)
Nějak ti FTFkaři leniví ;-)

I když je pravda, nic moc jsem do kešky nedal... Jen pár TB a pár cetek...
  • 0

#138 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4214 příspěvků(y)

Publikováno 02 May 2013 - 12:17

Smrk napsal/a:
Rok jsem pak vymýšlel noční keš a včera večer byla publikovaná. Šel jsem spát s telefonem pod polštářem, kdyby měl FTFkař nějaké potíže, ale nikdo se na ni nevydal. :-) Tak to bylo snad poprvé (kromě toho ukradení), kdy mi keš radost neudělala. Čekal jsem na log, v keši krásné razítko, neaktivovaný coin jako bonus, naládováno dřevěnými kolečky... Tak snad dneska večer.

hééééééééééj, kde jeeeeeeeeeeeee? :D
  • 0

#139 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 02 May 2013 - 12:34

Smrk: kdybych tušil, že se tam nikdo nevydá, tak bych býval vyrazil i z Pardubic ;) Dnes večer jdu do bazénu na ragbíčko, takže to taky bohužel nevyjde. Přeju hodně štěstí ftfkářům a hezké logy tobě ;)
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#140 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5271 příspěvků(y)

Publikováno 02 May 2013 - 12:50

sovidoupe napsal/a:
Smrk: kdybych tušil, že se tam nikdo nevydá, tak bych býval vyrazil i z Pardubic ;)
Dnes večer jdu do bazénu na ragbíčko, takže to taky bohužel nevyjde. Přeju hodně štěstí ftfkářům a hezké logy tobě ;)


Mohl jsi vyrazit něco pěkného mi napsat, keš je v Pardubickém kraji :-)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama