Přejít na obsah


Fotka

Diskuze na téma: Nesouhlas s reviewrem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
169 odpovědí na toto téma

#141 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 13:02

Smrk napsal/a:
Rok jsem pak vymýšlel noční keš a včera večer byla publikovaná. Šel jsem spát s telefonem pod polštářem, kdyby měl FTFkař nějaké potíže, ale nikdo se na ni nevydal. :-) Tak to bylo snad poprvé (kromě toho ukradení), kdy mi keš radost neudělala.

Klid, to jsou ty časté začátečnické chyby, konkrétně umístění keše víc jak 2km od města :)). Teda tuším že to máš někde dál od nějakého města, jako BM vidím jen kraj v kterém keš je a to mi nic neřekne. Navíc ono i samo PM-only ti značně omezí návštěvnost, o tom žádná.
  • 0

#142 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 13:04

Smrk napsal/a:

sovidoupe napsal/a:
Smrk: kdybych tušil, že se tam nikdo nevydá, tak bych býval vyrazil i z Pardubic ;)
Dnes večer jdu do bazénu na ragbíčko, takže to taky bohužel nevyjde. Přeju hodně štěstí ftfkářům a hezké logy tobě ;)


Mohl jsi vyrazit něco pěkného mi napsat, keš je v Pardubickém kraji :-)

Vždyť jo, notifikaci jsem dostal a otevřel jsem si i listing, Jenže je to přeci jen kolem padesáti kilometrů a tak daleko to většinou nemá cenu se honit, protože to FTF nevydrží :-)
Asi to nechám až pojedem s dětma k babičce, noční keše jsou jediné, kam se mnou jdou dobrovolně :-)
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#143 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 13:24

Smrk napsal/a:

OPDCITY napsal/a:

Roman_Jaromer napsal/a:


.....Když z toho nic nemá (krom bodíku v založených)....


S tímhle velmi ale velmi nesouhlasím, ale chápu, že je to odvislé od povahy člověka. Ikdyž jsou někdy logy dosti krátké, vždycky potěší. Vždycky se těším na večer, až si přečtu, jak se lidem moje keše líbily ;)

a osobně z toho mám naprosto shodný extatický pocit jako u nálezu cizí keše


Taky velice rád čtu logy! Dosud jsem měl jen jednu keš. Za dva roky ji našlo 157 kačerů, nacpal jsem tam asi padesát CWGček a jednou byla ukradena. Ale nezanevřel jsem na ni, dělá mi radost a mám tam 24% FP bodů. Rok jsem pak vymýšlel noční keš a včera večer byla publikovaná. Šel jsem spát s telefonem pod polštářem, kdyby měl FTFkař nějaké potíže, ale nikdo se na ni nevydal. :-) Tak to bylo snad poprvé (kromě toho ukradení), kdy mi keš radost neudělala. Čekal jsem na log, v keši krásné razítko, neaktivovaný coin jako bonus, naládováno dřevěnými kolečky... Tak snad dneska večer.

to se nediv, když tam napíšeš "Jedna se o nocni kes s vyuzitim chirpu." - tohle vyřadí většinu potenciálních lovců, protože ne každý má dnes Oregona :(
  • 0

#144 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 15:36

dr.vota napsal/a:
...
to se nediv, když tam napíšeš "Jedna se o nocni kes s vyuzitim chirpu." - tohle vyřadí většinu potenciálních lovců, protože ne každý má dnes Oregona :(


Já to tak udělal schválně, protože nejbližší noční keš je dvacet kilometrů vzdušnou čarou a keš s chirpem taky tak nějak. Tak jsem chtěl, aby si taky místní kačeři, kteří mají přístroj na naladění chirpu, mohli někde tuhle funkci vyzkoušet. Na eventech vidím oregonů a nových etrexů celkem dost.
  • 0

#145 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 21:28

Roman_Jaromer napsal/a:

To mi říkej, včera jsme u kešky čekali nakonec skoro hodinu (lehká tradička) a nic :-)
Nějak ti FTFkaři leniví ;-)

I když je pravda, nic moc jsem do kešky nedal... Jen pár TB a pár cetek...


Romane - neleniví :-)
Ta moje keška včera pípla chvilku před tou Tvojí a málem jsem nestihnul za FTFkáři přijet - a to ji mám 1 km od domu :-)
RW byl s publikací pekelně rychlý a trošku mě zaskočil ;-)
Je fakt, že to bylo o "trochu" blíž k městu, než ta Tvoje ;-)
  • 0

#146 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 23:02

Romane: Souhlasím, jak to jednou řekl Otík: "Floutek, který nezaložil ani krabičku od sirek." (vytrženo z textu, ale nic to nemění). Zrovna čekám na publikaci jako malý kluk. Do keše jsem vložil taky nějaký ten peníz a čekám, jak se bude líbit, i když je to jen tradička. Když mi začne pípat mobil, říkám si - už ji Skupec pustí? Nebo je tam nějaký problém? chtěl bych být doma, abych stihl FTFkaře." A pak nic. Ale to nevadí, kdyžtak listing upravím, nebo to k FTF nestihnu 8o) Smrku: Tak jsem si řekl: Hm, Smrkovi vylezla keš, a kde? A koukám v Pardibicích (130km), to je na mě moc, ale až tam budu mít cestu, tak bych se na ni třebas i stavil 8o) (snad funguje chirp i na tu mou navigaci) Takovéhle pohodové blogaření, to mě baví 8o)
  • 0
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!

#147 Nekra

Nekra

    Nekra

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 7:42

weri: Na rozdíl od tebe toto fórum nepovažuji za snůšku nesmyslů (až na výjimky-příspěvky od některých uživatelů). Když to na chvíli zobecním do absurdna, tak by si "správně" (?) kdokoli nemohl udělat názor jen na základě fóra nebo logů v odkazovaných keších? Je dost nepravděpodobné, že by např. kešer z Ostravy jel sem jen proto, aby mne poznal a mohl si utvořit "nezkreslený" názor. Hlavní problémy/chyby tedy ohledně mého názoru ne reviewery je že: 1) Mám vůči nim předsudky. 2) Házím je do "jednoho pytle" s označením "Reviewer", nikoli každého individuálně. 3) Vzniklé názory jsou při nesouhlasu nespravedlivě více negativní, než při hodnocení ostatních uživatelů. Vymlouvat se na vzdálenost by bylo blbé, protože ne všichni Revs. sídlí v Ostravě. Obecně mi nepřijde divné ani špatné, udělat si názor jen z dostupných informací. Pokud je mi tímto vytýkáno, že si nesháním aktivně další informace, tak to beru. Roman_Jaroměř: Bylo to napsáno jako odpověď na otázku či příspěvek zde (tuším, že ho napsal wetu). A přes očekávání, že mě za to budou někteří nenávidět či odsuzovat mi přišlo lepší reagovat/odpovědět, než takový nepříjemný příspěvek ignorovat a zametat pod koberec. Tvářit se, že přeci jen někdy něco založím, by mi přišlo přinejmenším dost pokrytecké. Vzhledem k tebou vyjmenovaným kategoriím tě budu štvát (tak jako tak). Ne každý má trpělivost na to zakládat kešku a nesčetněkrát ji obnovovat. Ano, lovit a nezakládat je možnost (přestože někteří to odsuzují). Pokud tím chceš apelovat na to, abychom my nezakládači projevovali vám zakládačům více vděku za založené kešky (a hlavně za ty krásné a promakané), vezmu to jako téma k zamyšlení.
  • 0
NEPOSÍLEJTE MI BONUSOVÉ ČÍSLO, KTERÉ JSEM SI ZAPOMNĚL OPSAT Z KEŠE (PLATÍ PRO KTEROUKOLIV KEŠ!)
--------------------------------------------
Nehodlám ustupovat prudičům snažícím se mne donutit k prolinkování profilů. Teprve neprolinkovaný profil nevyskytující se na geocaching.com jsem ochoten považovat za anonymní.
--------------------------------------------
Neexistuje špatná keš. Existují jen chyby a/nebo špatná rozhodnutí, která dělám já jakožto lovec.
-----------------------------------------------------
Nejhorší chyba je ta, ze které se mohou poučit akorát ostatní.
-----------------------------------------------------
Jít Tě lovit, ale kdež,
nejsi Waymark ani Keš
a taky nemáš číslo Trackovací,
tak proč si dávat s Tvým odlovem práci.

#148 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 7:57

Jen drobná statistická vsuvka: Tento poměrně dlouhý příspěvek má zhruba 24 řádků. Pod něj vložený podpis má zhruba 17 řádků.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#149 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 7:58

Tenhle thread je dobrý, vaše názory na činnost revívrů jsou zajímavé a poučné, co mě ale šokuje, že tu s vámi ti revívři vůbec nediskutují. Nebo tu nějaký je? :(
  • 0

#150 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 8:21

OPDCITY napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Tenhle thread je dobrý, vaše názory na činnost revívrů jsou zajímavé a poučné, co mě ale šokuje, že tu s vámi ti revívři vůbec nediskutují. Nebo tu nějaký je? :(


reviewers jsou rozumní kluci a vědí, že diskuzí ZDE se nic nevyřeší, tak proč se nervovat. Když venku šumí stromy, voní déšť, a navíc přilítly vlašťovky :P

Naprostej souhlas :)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#151 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 8:32

Nekra napsal/a:
weri: Na rozdíl od tebe toto fórum nepovažuji za snůšku nesmyslů (až na výjimky-příspěvky od některých uživatelů). Když to na chvíli zobecním do absurdna, tak by si "správně" (?) kdokoli nemohl udělat názor jen na základě fóra nebo logů v odkazovaných keších? Je dost nepravděpodobné, že by např. kešer z Ostravy jel sem jen proto, aby mne poznal a mohl si utvořit "nezkreslený" názor. Hlavní problémy/chyby tedy ohledně mého názoru ne reviewery je že:
1) Mám vůči nim předsudky.
2) Házím je do "jednoho pytle" s označením "Reviewer", nikoli každého individuálně.
3) Vzniklé názory jsou při nesouhlasu nespravedlivě více negativní, než při hodnocení ostatních uživatelů.
Vymlouvat se na vzdálenost by bylo blbé, protože ne všichni Revs. sídlí v Ostravě. Obecně mi nepřijde divné ani špatné, udělat si názor jen z dostupných informací. Pokud je mi tímto vytýkáno, že si nesháním aktivně další informace, tak to beru.


Přiznám se že nějak pořád nechápu o co tady vlastně jde... Dělat si názor na Revírníky jen z plkání na fóru a pak tady k tomu tlachat, fakt postrádám ten smysl. Pokud bych někdy potřebovala něco s revírníkem vyřešit, nebudu se rozhodně inspirovat v tomhle pochybném vlákně ale budu se řídit zdravým rozumem a tím že se slušností nejdál dojdu.
Kešky neplánuješ, takže ti nehrozí, že bys "trpěla bezprávím" od nějakého reviewera. Doporučuji proto přestat to řešit a raději vyrazit někam na lov. Zas tolik revírníků po světě neběhá, takže pravděpodobnost, že tě překvapí ve křoví a pokouše je velmi nízká, jistě si to dokážeš vypočítat sama.:)
  • 0

#152 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 8:35

Nekro, i na fóru se dají zjistit zajímavé informace a rady, ovšem většinou v sekci poradna. Samozřejmě někteří uživatelé se i v ostatních tématech snaží uvádět i jiné názory, případně vyvracet dezinformace, které zde zazní, takže i zde můžeš najít informace dobré... Ale musíš si občas i dobře vybírat, co z toho co tu někdo napíše je vůbec myšleno doopravdy. Ohledně těch odpovědí na Weriho a moji odpověď: - Předsudky typu "jedna paní povídala" přímo nesnáším. Měla by sis udělat svůj názor na základě své zkušenosti, případně zkušenosti více lidí, než jen těch negativních názorů (pokud většina řekne, že RW jsou v pohodě a je s nimi řeč a pár rejpalů říká, že s nimi (většinou jen s jedním z nich) nic nejde řešit - jsou hned všichni špatní? - tak mi to z tvé odpovědi vychází). Pokud chceš si na ně udělat názor, zajeď si na nějaký event, kde budou a popovídej si s nimi. Určitě poznáš, že to jsou fajn lidé... A často jsou k vidění i na různých eventech po celé republice. Pokud si tento názor nechceš dělat, neměla bys tu bez zkušeností se zakládáním někoho předem odsuzovat jen z toho, co jedna paní povídala. Když něco píšu, snažím se zjistit trochu informace. (možná by sis mohla prolinkovat profil, abychom nemuseli složitě hledat tvůj profil). Wetu shrnul to, že pokud nezakládáš svou keš, tak skoro nepřijdeš s RW do styku a přijde nám oběma proto divné, proč proti RW vystupuješ tak kriticky... Neboj, nenávidět tě nebudu, jen přesvědčovat, že za určitý čas bys měla i nějakou tu keš založit, protože tímto přístupem za chvíli nebude co lovit, jestli tento postup převezmou všichni kačeři. Asi prostě podobným postojům nerozumím, té pokrytecké snaze všechno si jen užívat a nic nedat zpět. PS.: Stejně tak nechápu Tvůj styl psaní, jestli jsem pochopil jsi holka, ale přitom podle rodu, v kterém píšeš jsem si dlouho myslel, že jsi chlap... Asi prostě málo chápu lidi...
  • 0

#153 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 8:38

Roman_Jaromer napsal/a:
(možná by sis mohla prolinkovat profil, abychom nemuseli složitě hledat tvůj profil).


Aj, tak teď sis naběhl.:D
  • 0

#154 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 8:51

Junior86 napsal/a:

Smrku: Tak jsem si řekl: Hm, Smrkovi vylezla keš, a kde? A koukám v Pardibicích (130km), to je na mě moc, ale až tam budu mít cestu, tak bych se na ni třebas i stavil 8o) (snad funguje chirp i na tu mou navigaci)

Pozor! Je rozdíl mezi Pardubicemi a Pardubickým krajem ;)
Jsou místa v našem kraji, kam to mají Brňáci blíž než já a není jich málo :-D
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#155 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 9:28

Nekra napsal/a:
Hlavní problémy/chyby tedy ohledně mého názoru ne reviewery je že:
1) Mám vůči nim předsudky.
2) Házím je do "jednoho pytle" s označením "Reviewer", nikoli každého individuálně.


Dovolím si snad poslední reakci. Zajeď zítra do Děčína na event, setkej se osobně s revírníkem, kterého tu probíráš, a pak napiš, jestli máš na ně(j) stále stejný názor.
Na zmíněném eventu bude nejdéle sloužící revírník a taky ten "nejzlejší", je to přeci temný pán (prosím brát s nadsázkou), takže ti to dovolí si udělat vlastní názor na základě vlastních zkušeností a ne plků z fora.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#156 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 9:52

sovidope: A sakra, tak to abych se podíval znovu, co? weri: Tak že temného pána zdravím, posledně, když jsem se s ním bavil, to jsem byl tedy ještě malé Juňátko bez mrtvého koťátka, jsem se moc nasmál.
  • 0
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!

#157 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 10:28

shaman3 napsal/a:
Tenhle thread je dobrý, vaše názory na činnost revívrů jsou zajímavé a poučné, co mě ale šokuje, že tu s vámi ti revívři vůbec nediskutují. Nebo tu nějaký je? :(


I někteří RW tu reagují. Stačí si jen uvědomit, že kešovat začali pod svými normálními jmény, takže tady jsou často přihlášeni pod těmi - stačí trochu hledat :-) http://wiki.geocachi...z/wiki/Reviewer

A popravdě řečeno - jsem raději, když nekecají na fóru a schvalují kešky. Kdyby odpovídali na každou příspěvek, který se jich týká, tak bude schvalování kešek trvat 2x tak dlouho :-)
  • 0

#158 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 11:03

Roman_Jaromer napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Tenhle thread je dobrý, vaše názory na činnost revívrů jsou zajímavé a poučné, co mě ale šokuje, že tu s vámi ti revívři vůbec nediskutují. Nebo tu nějaký je? :(


I někteří RW tu reagují. Stačí si jen uvědomit, že kešovat začali pod svými normálními jmény, takže tady jsou často přihlášeni pod těmi - stačí trochu hledat :-) http://wiki.geocachi...z/wiki/Reviewer

A popravdě řečeno - jsem raději, když nekecají na fóru a schvalují kešky. Kdyby odpovídali na každou příspěvek, který se jich týká, tak bude schvalování kešek trvat 2x tak dlouho :-)

proč by taky měli řešit něčí imaginární problémy, když někteří jim dělají dost reálných B)
  • 0

#159 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 11:06

Možná proto, aby těm reálným problémům předcházeli. Prevence může být velmi účinná. ;)
  • 0

#160 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2013 - 11:07

já se ani nedivím, že na fórum nechodí nebo neodpovidají v podobných tématech
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama