Přejít na obsah


Fotka

Aktuální funkčnost serveru geocaching.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2761 odpovědí na toto téma

#2601 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 740 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2022 - 17:27

Ale to nerozporuju. Jen je tam třeba souřadnice zadat znovu a naprosto přesně.

Proč je to tak, netuším.


  • 0

#2602 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2022 - 21:37

Hele, snažíš se hezky, ale ta chyba fakt nebyla u mé osoby, tím si buď jist. :P Ta hláška o zadání validního formátu souřadnic se objevila ač jsem je zapsal znovu v požadovaném formátu DDM, přepsal jen jejich část, vložil je pomocí ctrl+v z texťáku, neupravil nic a jen na vteřinu klikl do daného pole, vložil je znovu zkopírované právě z daného pole,... Prostě se ta hláška objevila v jakémkoli myslitelném případu, a to ač byly souřadnice zapsané na 100 % správně dle požadavků. Jak jsem napsal ve svém včerejším prvním příspěvku, prostě bug, na který ani vymazání a opětovné zapsání nemělo žádný vliv.
Nicméně, před svým dnešním odjezdem z Prahy jsem znovu zkusil editaci listingu a vše normálně fungovalo. Tudíž považuji bug za vyřešený.

Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 22 červenec 2022 - 21:37

  • 0

#2603 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 740 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2022 - 21:43

Fakt se nesnažím, dlouhou dobu se to tak chovalo a smířil jsem se s tím, minulý týden jsem připravoval malou sérii u Srní a dolaďoval jsem souřadnice do poslední chvíle a bojoval s tím. Ale jestli tahle naše konverzace vyprovokovala opravu, zaplať pánbú za to.


  • 0

#2604 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2022 - 22:22

Já ani nevím, zdali se mé pokusy daly nazvat bojem. Nebyl prostě žádný způsob, jak souřadnice v editaci listingu upravit, vše bylo marné (vážně jsem zkoušel všechno možné). Nicméně dnes před večerem se mi podařilo úspěšně zadat a upravit 8 waypointů, takže snad už to bude fungovat normálně. :)

Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 22 červenec 2022 - 22:23

  • 0

#2605 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 810 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2022 - 20:36

Tak ted mi nejak prestal fungovat uplne Geocaching.com - pres web i pres API (Geoget).  Nekdo podobne?


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#2606 VelkyVezir

VelkyVezir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2022 - 20:50

Tak ted mi nejak prestal fungovat uplne Geocaching.com - pres web i pres API (Geoget).  Nekdo podobne?

 

Je to evidentně úplně KO. Nefunguje ani API přes GSAK a Locus, web ani nepingá. Na Twitteru ani FB to zatím nikdo nekomentoval.


  • 1

#2607 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 663 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2022 - 20:50

Ano, zrovna jsem se přišla podívat, jestli jsem v tom sama, takže díky za info, že nejsem, a jdu místo logování spát. :-)


  • 2

#2608 VelkyVezir

VelkyVezir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2022 - 21:13

On bude možná problém někde jinde. Přišlo mi divný, že nefunguje i spousta dalších amerických stránek. Když ale zapnu VPN, tak úplně všechno včetně API v GSAKu funguje. Jakmile VPN vypnu, tak nic...


  • 0

#2609 VelkyVezir

VelkyVezir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2022 - 21:29

Tak problém asi bude nakonec jen u některých poskytovatelů Internetu. Přes Vodafone (exUPC) to nejede, ale třeba přes T-Mobile ano. 


  • 1

#2610 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 740 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2022 - 21:29

Tak nevím, ale běží mi to jako vždycky. (Airweb Klatovy)


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 16 srpen 2022 - 21:30

  • 0

#2611 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 810 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2022 - 21:32

Tak problém asi bude nakonec jen u některých poskytovatelů Internetu. Přes Vodafone (exUPC) to nejede, ale třeba přes T-Mobile ano. 

Jojo, nastesti VPNka pomohla a ja uz funguju. To zase bude reseni na dlouhy lokte :-(


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#2612 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 810 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2022 - 7:10

Jojo, nastesti VPNka pomohla a ja uz funguju. To zase bude reseni na dlouhy lokte :-(

 

Vodafone zamakal a uz to funguje...


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#2613 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2022 - 7:57

Vodafone zamakal a uz to funguje...

 

Ten problém byl nejspíš někde jinde, ztrácelo se to v síti Cogent Networks.


  • 1

#2614 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2022 - 7:59

Ten problém byl nejspíš někde jinde, ztrácelo se to v síti Cogent Networks.

Ano, pravděpodobně na Internap-Network-Services.demarc.cogentco.com [38.104.124.82]

ze směru od T-Mobile provoz procházel, ze směru od Vodafone nikoli.


  • 0

#2615 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2022 - 8:55

Tohle je na mě moc chytrý :), já mám jiný problém. Chci si změnit souřadnice v listingu a ono to nefunguje. Kliknu na ověřovátko a ono nefunguje. Ani včera a ani dneska.  :wacko: 


  • 0

#2616 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2022 - 10:43

To mne se stává taková věc - kliknu tady na odkaz na nějakou cache, otevře se mi Geocaching.com a tam nejsem přihlášený. Tak se přihlásím a ono mne to z přihlašovací stránky nepošle zpátky na stránku, ze které jsem se tam dostal (jak to u slušně vychovaných webů bývá), ale na hlavní stránku GC.com. Už léta.


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#2617 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2022 - 15:55

protože groundspeak


  • -1

#2618 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2022 - 12:16

To mne se stává taková věc - kliknu tady na odkaz na nějakou cache, otevře se mi Geocaching.com a tam nejsem přihlášený. Tak se přihlásím a ono mne to z přihlašovací stránky nepošle zpátky na stránku, ze které jsem se tam dostal (jak to u slušně vychovaných webů bývá), ale na hlavní stránku GC.com. Už léta.

To je taková zábavná feature. Musíš mušítkem na šipku zpět a o dva řádky níže je ten správný odkaz


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#2619 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2022 - 14:37

Chtěl jsem se připojit na jiném počítačů než obvykle a vůbec se nejde přihlásit. Zkusil jsem to i na mobilu a už se nemůžu přihlásit ani tam. I jsem zkoušel pro jistotu změnit heelo, kdybych si ho náhodou pletl a nepamatoval (byť si jsem jistý, že ne), takže ani tím to nebude. Tak zase asi něco křečkujou.
  • 0

#2620 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 740 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2022 - 16:53

Mně to jede jako obvykle.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama