Přejít na obsah


Fotka

Aktuální funkčnost serveru geocaching.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2761 odpovědí na toto téma

#1201 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 172 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2017 - 21:03

UPDATE: Kese na mape se mi nezobrazi pouze tehdy, kdyz jsem pripojeny prez UPC! V okamziku pripojeni prez T-Mobile vse ok...No, opet po urcite dobe paradni zavada.....

Proboha lidi! PŘES, PŘES, PŘES.
Omlouvám se za "offtopic", ale to je jak kladivem po hlavě.


  • 4

#1202 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2017 - 3:12

Hm, dneska se mi v profilu zobrazuji zaznamy o kesich, Tb a tak asi v nahodnem porai a ne jako obvykle podle data.. co to?


  • 0

#1203 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2017 - 7:17

Teď je to OK. To máš z toho, že tam chodíš v takovou nekřesťanskou hodinu. :) Asi si v Seattlu řekli, že když je šest hodin místního času, je čas na nějaké experimenty.


  • 1

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#1204 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2017 - 14:47

Hm, bohutzel je to tak porad. Data 6.3.,5.3,25.2,3.3,21.2,11.12.3..... nezmenilo se nekde nastaveni nebo tak neco? :(


  • 0

#1205 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2017 - 14:51

Ha, v nastaveni uctu je v zalozce moznost zvolit si format data v jakem se ti to bude zobrazovat na gc.com. Toho jsem si nikdy nevsim. Neni to tim, ze jre to jako nova featura a proste to tim zmastili? Kdyz o tom premyslim tak se mi ty logy ted pravdepodobne zobrazuji podle data posledni aktualizace/zapsani toho logu...


  • 0

#1206 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2017 - 18:06

To je featura stará minimálně několik měsíců a tím to asi nebude. Já mám nastaven ISO formát data (2017-03-07) a logy na hlavní stránce seřazené správně.

Zkus schválně některý z níže umístěných logů upravit a uložit - posune se nahoru?


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#1207 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2017 - 20:04

hlavsic napsal/a 22 Úno 2017 - 18:18:snapback.png

UPDATE: Kese na mape se mi nezobrazi pouze tehdy, kdyz jsem pripojeny prez UPC! V okamziku pripojeni prez T-Mobile vse ok...No, opet po urcite dobe paradni zavada.....

Proboha lidi! PŘES, PŘES, PŘES.
Omlouvám se za "offtopic", ale to je jak kladivem po hlavě.

Ještě před pár lety by mi kvůli tomu "přez" taky vstávaly vlasy hrůzou na hlavě. Ale už jsem docela rezignoval. Velký podíl na "pravopisném znejistění" populace totiž mají tvůrci a vykladači pravidel českého pravopisu. A ta se stále mění. Dřív jsme psali předložku a předponu "s" v případě pohybu shora dolů nebo směrem s povrchu, ale to teď platí pouze u předpon. U předložek se pojí s 2. pádem "z" (třeba i ve frázi "Spadl z koně" :wacko: ), ale u předpony "s-" zůstalo vše při starém. Ovšem kdo chce, ten může psát i předložku "s" s 2. pádem. Ale kdo píše s 2. pádem předložku "z" a se 7. pádem "s", tak chybu t.č. neudělá... A navíc, přece se píše "přezka", ne "přeska". I když přezka spíná dva konce opasku přes břicho. Logické, co?

Jsem zvědav, s čím přijdou jazykovědci příště, abysme si ulechčili pravopis... Možná bude i abisme. Nebo po vzoru jistého novopečeného prezidenta zavedeme alternativní pravopis?

Ale k tématu: dnes jsem upravil listing jedné mé ukradené keše (dovolil jsem si i změnit krabku na mikro :o) a když jsem ho odeslal, tak server nereagoval. Musel jsem jít na autobus, tak to musím poslat znova. Včetně nových souřadnic, waypointů a hintu...


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 07 březen 2017 - 20:06

  • 1
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#1208 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2017 - 21:44

To mi připomíná Werichovo povídání, jestli se píše obzervatoř nebo observatoř. Píše se Z, protože se tam obzírá.

Jinak mě pravopisné chyby ale taky pěkně tahají za oči.


  • 0

#1209 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2017 - 8:40

Werichovy svérázné legrácky. Tipuju, že pak obecenstvo vyzval "no zkuste si tam dosadit 's'!" Anebo nevyzval a počítal s jeho inteligencí... ;)

 

seedcorp: v tom tvém seznamu "6.3.,5.3,25.2,3.3,21.2,11.12" (trojku jsem odmazal, to byl asi překlep) vidím jen "25.2." mimo pořadí - nezapisoval jsi ten log se zpožděním? Na profilové stránce se zobrazují logy zapsané během posledních 30 dní nezávisle na datu konkrétního logu. Pokud jen edituješ starší log (vyzkoušel jsem), tak se na nové místo neposune.

 

EDIT: ovšem paseku na hlavní stránce GS udělal - zjistil jsem, že logy TBček, které jsem vložil před pár dny, mám úplně dole.


Tento příspěvek byl upraven od Pontiac_CZ: 08 březen 2017 - 14:37

  • 1

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#1210 Crazy Dancers Praha

Crazy Dancers Praha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2017 - 23:23

Už to srovnali - Bohu díky za ty dary! Dopoledne v těch datech byl pořádný chaos!


  • 0

#1211 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2017 - 10:13

Ale zase podělali něco jiného - přihlášení se k serveru programem je teď po<censored>
  • 1

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#1212 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2017 - 13:02

Ha, uz je to srovnane... copak soudruzi zase delali? Tohle alfatestovani v beznem provozu mne zacina docela stvat... to to sakra nemuzou udelat poradne? V Emerice jsem nikdy nebyl, ale pokud takhle funguje cele sillicon valley, tak se divim ze jste funguje... :)


  • 0

#1213 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2017 - 10:02

Ha, uz je to srovnane... copak soudruzi zase delali? Tohle alfatestovani v beznem provozu mne zacina docela stvat... to to sakra nemuzou udelat poradne? V Emerice jsem nikdy nebyl, ale pokud takhle funguje cele sillicon valley, tak se divim ze jste funguje... :)

Kdysi v dávných dobách nám začal blbnout jeden díl v hp mininipočítači. Přijel servisák z Prahy, rozebral a po chvíli říká: co byste nechtěli, ti černoši neumějí ani matku dotáhnout (byl to napájecí kabel pro onen díl). To bylo v dobách, kdy se to ještě i v té Americe skoro všechno vyrábělo.

Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 10 březen 2017 - 10:14

  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#1214 cobra 11

cobra 11

    cobra 11

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2017 - 8:47

EDIT: ovšem paseku na hlavní stránce GS udělal - zjistil jsem, že logy TBček, které jsem vložil před pár dny, mám úplně dole.

Po včerejším dopoledním logování mám také problém s pořadím logů TBček.

 

 

Už to srovnali - Bohu díky za ty dary! Dopoledne v těch datech byl pořádný chaos!

Dnes po přihlášení problém přetrvává. Uvidím v dalších dnech.


  • 0

#1215 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2017 - 10:44

Tak já se nemohu nyní ani přihlásit.
  • 0

#1216 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2017 - 10:46

Uff. Dobrý. Není to jen u mě. Už jsem si myslela, že jsem si to nějak rozhasila updatem GME.


  • 1

#1217 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2017 - 10:49

Tim to není - nejde to ani při vypnutém GME či GC Little Helper II.
  • 0

#1218 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2017 - 10:51

Taky mi nejde vůbec se přihlásit... Padá to zpět jako by se to vůbec nepřihlásilo...

Ach ten Groundspeak... A pak jim za tohle ještě plaťme :-(.


  • 0

#1219 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2017 - 10:52

Stejnej problém. Je to globální zřejmě


  • 0

#1220 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2017 - 10:53

Jo,jo, nefachčí to.


  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama