Přejít na obsah


Fotka

Aktuální funkčnost serveru geocaching.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2761 odpovědí na toto téma

#1561 vkvkvk

vkvkvk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2018 - 20:35

Mrknul jsem se do html: Stahuje si odtud nějaké JS, vytváří si neviditelný iframe. Tak to bude nějaká statistika nebo reklamka. Předpokládám, že stránka jinak funguje.


  • 0

#1562 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2018 - 21:37

Mě dnes Avast blokuje i obrázky vyhledané Googlem, píše, že na Panoramio(?) je nějaký phishing. Tak nevím, Avast jeden čas blokoval i Geoget, považoval za podezřelý i exe soubor z instalačního CD, který se od instalace před lety nezměnil, občas si vymýšlí. Uvidíme za pár dní.


  • 0

#1563 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2018 - 17:31

Nj, neděle tak to zase nefachá.
Všichni přestaňte logovat, až dologuji dám vědět. :D 


  • 0

#1564 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2018 - 17:38

Hmm taky mne to nefacha, vypada to, ze delaji nejake zmeny za provozu.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#1565 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2018 - 17:43

Jj, například změnili ikonu Needs maintenance. Už nemá ikonu červeného kříže, ale červeného montážního klíče. Děkujeme za toto skvělé vylepšení, které vyřešilo poslední chybky na stránkách. :angry:


  • 0

#1566 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2018 - 18:01

Překvapivě přiznáno na 

http://status.geocaching.com/

 

https://forums.geoca...is-unavailable/


  • 0

#1567 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2018 - 18:09

Jojo, je neděle a navíc souvenýry... Objevuje se často chyba 500, tzn. vyčerpání php limitů. Přeloženo: moc lidí najednou on-line

 

Navíc mě to dnes už 3x odhlásilo a teď jsem zjistil, že jsem byl odhlášen i z project-gc.com a autentizace probíhala velice váhavě. Takže přetíženo na fšech frontách


Tento příspěvek byl upraven od mirek454: 25 březen 2018 - 18:17

  • 1

#1568 vkvkvk

vkvkvk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2018 - 18:21

Jojo, je neděle a navíc souvenýry... Objevuje se často chyba 500, tzn. vyčerpání php limitů. Přeloženo: moc lidí najednou on-line

Nepoužívají PHP, ale ASP.Net. 500 je interní chyba serveru. To může být v podstatě jakýkoliv problém serveru.


  • 0

#1569 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2018 - 18:36

To dneska zase šnek.


  • 0

Jsem to stále já.


#1570 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2018 - 18:57

To dneska zase šnek.

Ano, potvrzuji, dneska to je hnus velebnosti..... :-(


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#1571 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2018 - 19:31

Je to fakt výživné. :)


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#1572 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2018 - 19:43

Aha, dobrá. Tak to není jen "u mně v baráku". No doufám, že aspoň dají zpětně ty suvenýry...


  • 0

#1573 honzak123456

honzak123456

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2018 - 19:57

Ráno to šlo, ale teď jsem rád, že jsem zalogoval jednu kešku a druhý log z důvodu zachování duševního zdraví počká na zítra.


  • 0

#1574 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2018 - 19:58

Tak já s logováním dnes končím. Nechám to na zítra. Keše se mi logují jako nalezené, ale v seznamu konceptů zůstávají...

A to jsem ještě nezkoušel nahrávat fotky. O nepřidaných suvenýrech ani nemluvě...


  • 0

georabbits.cz.png

Devět z deseti kačerů doporučuje k lovu keší aplikaci  Locus


#1575 Y&MD

Y&MD

    Advanced Rejpal

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2018 - 20:18

Podle mě je to změnou vývojového prostředí. Donedávna jsem s oblibou tvrdil, že to celé dělají ve Wordu, ale vzhledem k tomu, jak poslední dobou zraje kód webu (např. dříve zmiňovaná datová velikost listingu keše) a jakou koncepčnost mají všechny změny, tak bych řekl, že přešli na Malování.

 

Jsou to dva roky, co jsem jim psal jednu chybu na webu, která dle mého názoru zvýhodňuje některé hráče. Dostal jsem odpověď, že „ačkoliv se to nemusí tak zdát, naši programátoři mají mnoho práce s jinými záležitostmi, které mají větší prioritu“. Dobrý, beru to, že je pro ně nepochopitelné, že by někdo chtěl v této hře podvádět.

 

Před časem jsem tu pokládal dotaz, jestli náhodou někdo nebyl odlovit tu jejich HQ keš, protože prý většinou zájemce provedou po HQ. Tak by mě zajímalo, jestli tam vlastně nějaké IT oddělení mají? Nebo jestli objedou město, posbírají lidi s cedulí „budu pracovat za jídlo“ a dají jim rychlé školení práce v Malování a pizzu.

 

Sorry za OT, každopádně mě to teď nejede vůbec. To bude zase nějaké hyperzměna, možná konečně ti animovaní smajlíci.


  • 1

#1576 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2018 - 21:30

Co chcete, vždyť to jede jako dráha - při výluce :unsure: .


  • 0

#1577 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 478 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2018 - 8:44

 

Před časem jsem tu pokládal dotaz, jestli náhodou někdo nebyl odlovit tu jejich HQ keš, protože prý většinou zájemce provedou po HQ. Tak by mě zajímalo, jestli tam vlastně nějaké IT oddělení mají? Nebo jestli objedou město, posbírají lidi s cedulí „budu pracovat za jídlo“ a dají jim rychlé školení práce v Malování a pizzu.

 

V HQ jsem byl loni a je možné si prohlédnout jen vstupní halu, kde je jakési "muzeum". Mají tam výstavu coinů, nějaké propagační předměty, knihy návštěv apod. Do jejich pracoviště je možné nahlédnout jen skleněnými dveřmi a tam toho moc vidět není. Pár lidí, co seděli u počítačů.


  • 0
Zastavte zeměkouli, chci vystoupit

#1578 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2018 - 11:39

Tak me take nefunguje retrievnuti tb... Nejaka chyba se ,,submission"...
  • 0

#1579 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2018 - 15:47

Jojo, je neděle a navíc souvenýry... Objevuje se často chyba 500, tzn. vyčerpání php limitů. Přeloženo: moc lidí najednou on-line

 

Navíc mě to dnes už 3x odhlásilo a teď jsem zjistil, že jsem byl odhlášen i z project-gc.com a autentizace probíhala velice váhavě. Takže přetíženo na fšech frontách

Včera odpoledne jsem také byla nedobrovolně odhlášena  a chyba 500, dneska to není o moc lepší. Po první keši jsem byla v háji, po delší době jsem logla druhou....Njn, jede hra a nějak se zapomnělo, jestli "malování" ( jak výstižně pojmenoval Y&MD ) nápor zvládne. .-)


  • 0

#1580 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2018 - 23:00

Zase to jaxi nejede...


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama