Přejít na obsah


Fotka

Co se to děje ?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
100 odpovědí na toto téma

#81 Kolc

Kolc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 0:02

Benjo5 napsal/a:
Je vtipný, jak se tady může každý málem pominout. Vsadím se, že kdybychom našli tu Puppet stash, na 4 stránky by se to tady asi nevzmohlo. :D


Bohuzel mne neprekvapuje, ze se ta osoba bavi, ale pro mne je to jen tresnicka na dortu, ze ktereho je mi docela souflo.

Gratuluji k nezapomenutelnemu uspechu.
  • 0

#82 Monte-x

Monte-x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 0:04

Počínání Banja je mi celkem ukradené, je to jeho boj. Počínání Alexe mi ukradené není, v běžné praxi se tomu říká zneužití pravomoci...
  • 0
Monte

#83 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 0:04

no ver mi, ze ja mam k pominuti opravdu hodne daleko, mnohem dal nez ty k pomysleni, ze bys mohl slezt z MB bez toho "milniku" ;). ve finale z tyhle kaspariny budou mit nejvetsi pakarnu revs, kterym se to jeste nekolikrat vrati.
  • 0

#84 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 5:54

To, ze je ten kacer jinej, to se mezi kacery rika a neco na tom bude. Ale to, ze se do toho nechal zapojit rev ( pokud to tak opravdu je ), to mi prijde vcelku jako pruser a ne ze ne. Je z toho ostuda, mazani WN, pocit ze nekde muze jit rev nekomu na ruku ( ten nas mistni ne, zaplatpambu ) a za celou situaci defacto muze on. Kdyby jel podle pravidel psanych i nepsanych, absolutne by neschvaloval na prani kes kdesi ve Francii, piplo by prd a to samy by mel i kacer. A byl by klid...
  • 0

brundi
 


#85 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 5:56

Trochu mi to připadá, jakobyste to Benjovi záviděli. Protože to přece není normální, tolik kritiky kvůli jedné keši založené jako dárek pro Benja támhle někde ve Francii. Já to Benjovi přeji a gratuluji mu k celkovému úspěchu 10000 keší a 1000 FTF. Já se na taková čísla nikdy v životě nedostanu, neboť lovím pouze na jízdním kole a tolik keší bych neobjel ani za 50 let. :P
  • 0

#86 Darquer

Darquer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 5:59

Prostě nemohu jinak. čas 5:40, do konce
  • 0

#87 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 6:00

Benjo5 napsal/a:
Vsadím se, že kdybychom našli tu Puppet stash, na 4 stránky by se to tady asi nevzmohlo. :D

Samozřejmě že ne, spíše by byly gratulace za FTF po 10 letech. Ale na tom by - na rozdíl od toho, co jsi předvedl - nebylo nic unfair.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#88 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 6:52

Tahle představa o fair play je úsměvná. Na tom, že si někdo váží jiného kačera až tak, že je schopen speciálně pro něj založit jako dárek k nějakému mezníku keš, není nic unfair. Naopak by to byla urážka a znehodnocení vzájemných mezilidských vztahů, kdyby to obdarovaný kačer odmítl využít. :|
  • 0

#89 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 7:21

Jen pro inspiraci, jak bude asi vypadat údržba oné krabičky ve Francii ze strany ownera GC2PM9Z či GC22GFD . Také založena českým kačerem (dosti známým) na druhém konci světa a ještě dost vysoko, samozřejmě nějaká údržba neexistuje, ani jedna krabička už fyzicky neexistuje. Mont Blanc je sice o dost blíže, ale nějak nevěřím tomu, že owner keše bude při nahlášeném problému dejme tomu do 2 měsíců schopen keš opravit:(
  • 0

#90 Nemluva

Nemluva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 7:46

Krásná sonda do duší národa Českého. Tolik zla, zapšklosti a nenávisti, proč?
  • 0

#91 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 7:55

Uz jsem dlouho nevidel tolik zavistivych, neprejicnych a pomlouvacnych jedincu jako tady. Lidi zamyslete se uz jednou nad sebou a nese.te se do veci, do kterych vam nic neni. Jen ze sebe delate zavistive debily. Jo, ale to bychom nesmeli byt v Cesku, ze? (blici smajlik). Benjo, byt tebou tak tady vubec neodpovidam, akorat tem zavistivcum valis vodu na jejich mlyny, aby tu furt mleli ty svoje zvasty dokola. Jinak, Benjo, dobry vykon. :-)
  • 0

#92 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 8:00

Nemluva: souhlas místo abychom si hráli tak tady na sebe vymejšlíme -=píp=-

kdo některý věci nezkusil neví jaký to je kdo nevylezl na 2500m vysokej kopec tam 4 hodiny tancoval s GPS a stejně ho... neví jaký to je koho někde nechytla průtrž mračen a nemusel v ní s hromy a blesky nad hlavou mazat 50 kiláků taky neví o co go... kdo nedělal event a celý týden mu hlásili jak bude hnusně jak to celý nevyjde, a tak celý týden nedělal nic jiného než to měnil, překopával a upravoval aby to stálo aspoň trochu za to neví o co go ...

hrajem si bavíme se u toho vymýšlíme taškařice a zábavu pro jiné a pak se tu hádáme kvůli -=píp=- jak kohouti na smeťáku není to tak trochu směšný !!!

benjo5 je podle mě machr zrovna ta citecka zrovna tak ta tlupa reviewrů co nám to tu drží pokupě ikdyž některý nemusím a některý mám zase rád tak jsou to pořád lidi který to někam sunou, něco pro nás dělají a o tom to kruci je hlavně.... a dělat to nemusí můžou se na to vykváknout co je jim po nějakým týpkovi co jim tu nadává...

nějaký pravidla ?? a proč ne podívejte se kolik nás je a co někteří dokážou v honu za bodem dělat za ptákoviny... a pokud jde o nějakou dobrou keš vždycky se dá udělat vyjímka z pravidel stačí si to oběhat a domluvit např s majiteli pokud je to dobrej projekt nikdo nikomu hlavu neutrhne a reviewři to taky povolí...

s..e mě jak se tu zbytečně učítáme kvůli HOVADINÁM... sorry ale musel sem se ozvat
B)


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#93 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 8:07

DrakMrak napsal/a:
benjo5 je podle mě machr zrovna ta citecka zrovna tak ta tlupa reviewrů....


hele ale on tady nikdo nerika, ze neni machr. jen je machr kvuli uplne jinym vecem, nez si zalozit kes, aby udelal ftf tam, kde si umanul ;). (o cemz se tu primarne recni) to jako kdyz nekdo udela blbinu, tak se musi vsem libit, protoze kvuli jine veci je machr? no ja nevim.
teda vim, nemusi.
  • 0

#94 Pistafista

Pistafista

    Pistafista

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 8:12

Lorde a Draku, Vy už to raději nehulte. Zatemňuje Vám to mysl.
  • 0

#95 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 8:19

Dain & Olik napsal/a:

DrakMrak napsal/a:
benjo5 je podle mě machr zrovna ta citecka zrovna tak ta tlupa reviewrů....


hele ale on tady nikdo nerika, ze neni machr. jen je machr kvuli uplne jinym vecem, nez si zalozit kes, aby udelal ftf tam, kde si umanul ;). (o cemz se tu primarne recni) to jako kdyz nekdo udela blbinu, tak se musi vsem libit, protoze kvuli jine veci je machr? no ja nevim.
teda vim, nemusi.


tak nic ono to stejně nemá cenu sem něco psát :) jak sleduju...
lidi co něco dělají sou vlstně vždycky ti špatní neb jsou nejvíce na očích a takovej je život :) když nic neudělám nic nezkazím že jo "Dain & Olík" ... ty jsi asi dokonalost sama...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#96 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 8:20

Pistafista napsal/a:
Lorde a Draku, Vy už to raději nehulte. Zatemňuje Vám to mysl.

Zatím jsem celkem v pohodě a střízlivej... ;)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#97 Pistafista

Pistafista

    Pistafista

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 8:25

DrakMrak napsal/a:

Pistafista napsal/a:
Lorde a Draku, Vy už to raději nehulte. Zatemňuje Vám to mysl.

Zatím jsem celkem v pohodě a střízlivej... ;)


Soudě podle těch blábolů, vypadá to opačně.
  • 0

#98 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 8:26

Prima, závist bychom tu měli, "a co jsi dokázal ty?" víceméně taky, teď by mohl ještě někdo argumentovat Hitlerem aby se to mohlo zamknout.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#99 AJFA

AJFA

    Advanced Member

  • Moderators
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 8:29

Aviatik: zrovna se to chystám napsat - pánové, pokud chcete na toto téma ještě diskutovat, tak mírněte vášně, už vám to tu zase sklouzává k zamykatelnosti ;)

AJFA

  • 0

#100 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 8:29

:D AJFA souhlas
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama