Přejít na obsah


Fotka

Společnost v okolí Pacova, Tábora a Pelhřimova :-)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
75 odpovědí na toto téma

#1 Ursus75

Ursus75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2013 - 6:04

Ahoj, jsem z Pacovska a hledám kačerku nebo kačera pro společný občasný lov (ne nutně v okolí, to by bylo rychlé :-)). Ursus75
  • 0

#2 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2013 - 7:25

Ursus75 napsal/a:
Ahoj,
jsem z Pacovska a hledám kačerku nebo kačera pro společný občasný lov (ne nutně v okolí, to by bylo rychlé :-)).
Ursus75

Ahoj, no zrovna s tebou bych někdy rád vyjel lovit. Moc dobře si pamatuju ty tvoje falešné choroše a jiné pěkné kousky poblíž Obrataně. Někdy bych se ozval, až zas někde na keše pojedu. ;-)
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#3 Ursus75

Ursus75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2013 - 8:16

Jak jako falešné? smile :-) ... někdo mi zničil 17 a dal pařez :-) ... hrůza... :D Jinak se ozvi.. rád někam vyrazím.
  • 0

#4 Ursus75

Ursus75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2013 - 11:55

Tak to je v mém okolí "volný" jen Hauskaa? :-)) Já snad sebou začnu tahat mudly... to je úroveň :-))
  • 0

#5 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2013 - 13:09

Ale není - my se nedávno domlouvali s kačerem z Tábora, že se někam do okolí vypravíme, až dáme dohromady vyhovující termín.;) No a protože nevím, jak jsi odolný, říkám si, jestli bys po výletu se zvědavou babou ještě neříkal " zlatý Hauska".:D Kačer, co mě ke GC přivedl a občas na mě dohlíží, tvrdí, že to co člověk zažije při výpravách se mnou, to by mu nikdo nevěřil.:D PS: Ještě mě napadlo, máš přehled o omezení provozu úzkokolejky? Prý snad nesmí jezdit jako obvykle, aby nedošlo k požáru?
  • 0

#6 Ursus75

Ursus75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2013 - 13:26

Ahoj, Zvědavko :-) Se "zvědavou babou" jsem zvyklý lovit a kdyby měla víc času, tak bych nehledal společnost :-)) takže tě beru všema deseti, pokud to vydržíš ty :-D Nudný odlov brrrr.. .lepší kopec zážitků. O JHMD ti toho moc neřeknu, musel bych chytit strojvedoucího :-) a bydlím na druhé straně obce :-)) http://jhmd.cz/aktua...i-vzniku-pozaru snad máš na mysli tohle :-). Jinak Zvědavko, já ačkoliv to tak nevypadá snažím se lovit velmi často :-)
  • 0

#7 angrod66

angrod66

    v podstate jsem normalni...

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2013 - 14:31

Az pojedu k rodicum do Cernovic ci ke stryci do Brne tak se ti ozvu.
  • 0

#8 deepeyes

deepeyes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2013 - 17:41

My bychom byli i pro, jen je trošku problém s tím volným časem. Někdy to prostě přijde a rozhodneme se hned a jedem. Ale zkusit se to může. My jsme z Malšic u Tábora a jestli se nepletu, tak už jsme se setkali u Borotína. Jestli ano, tak Ave Maria nám stále odolává (ještě jsme tam nebyli).
  • 0

#9 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2013 - 20:32

Třeba až pojedu vyměnit do Obrataně logbook ;)
  • 0

#10 Ursus75

Ursus75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2013 - 6:20

Angrod66: Černovice a Brná je kousek přes les :-) startuju auto nebo batoh a jsem tam cobydup :-)) stačí vyslat signál. Deepeyes: Ave jsme nakonec dali, se štěstím :-) na další pokus. Ale tenkrát jste nás potěšili ani nevíš jak. Ha R206, kačer, co mi pod takřka pod barákem založí keš a já na ní nemám FTF :-(. Nebo až třeba pojedeš obnovit Jetřichovec, tam se mi to moc líbilo, Štrochanov já mám moc rád :-)
  • 0

#11 Sonrie1

Sonrie1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2013 - 14:00

Sice jsem z Jihlavy, ale kdyby se pořádal nějaký malý výjezd do rozumného okolí, jsem pro :)
  • 0

#12 Ursus75

Ursus75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2013 - 14:59

Sonrie1: Hm, Jihlavu moc nemám. Nemáte tam čistě náhodou kanály? Tim myslím kanálovky.
  • 0

#13 angrod66

angrod66

    v podstate jsem normalni...

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2013 - 15:57

Ursus75 napsal/a:
Angrod66: Černovice a Brná je kousek přes les :-) startuju auto nebo batoh a jsem tam cobydup :-)) stačí vyslat signál.
Deepeyes: Ave jsme nakonec dali, se štěstím :-) na další pokus. Ale tenkrát jste nás potěšili ani nevíš jak.
Ha R206, kačer, co mi pod takřka pod barákem založí keš a já na ní nemám FTF :-(. Nebo až třeba pojedeš obnovit Jetřichovec, tam se mi to moc líbilo, Štrochanov já mám moc rád :-)

Vim, otec a spousta pribuzenstva chodili do Obratane do skoly ;-)
Anebo muzes nastartovat vlacek a cestou u vlaku lovit, stejne ti neujede ;)
Az budu vedet ze jedu v predstihu se ozvu...
  • 0

#14 Camiik

Camiik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2013 - 17:49

Ahoj, koukám, že mě Ursus75 předběhl se založením podobného vlákna. Konečně jsem se přestěhoval z Ostravy zpět do Pacova a hledám nějaké nové známosti mezi kačery / kačerkami. Plán - podnikat společné větší odlovy, nějaké ty série popřípadě dát dohromady nějaké eventy a podobně. Cítím se tu jak vlk samotář :-\ Ve čtvrtek odlétám ještě na 10 dní do Belfastu, pak už bych měl být snad k zastižení.
  • 0

#15 Ursus75

Ursus75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2013 - 6:26

Angrod66: Jindřichohradecký šinkanzen už není, co býval. Teď už houbařům a kačerům v zatáčkách ani nepřibrzdí, natož aby zastavil. :-( Určitě se ozvi, pokud budeš vyrážet v rámci brnočernovicka :-)) Camiik: Ha event v minipivovaru konečně rozumný nápad. Obecně: Nemám moc sérií, tak bych opravdu uvítal nějakou společnost na série a nebo vlastně i na poklady ukryté vedle kulturních pokladů :-))
  • 0

#16 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2013 - 8:15

Souhlas, série a především noční keše jsou zábavnější se společností. Pokud se na něco budete vypravovat, doporučuji z osobní zkušenosti Vejrovské zemanství ( kousek od hlavní Tábor -Písek ) a Abecedu u ČB. Kousek od Vejrovského zemanství je i další série J jako Jára, ale nemám ji vyluštěnou a 2 jsou lezecí + snad jedna momentálně mimoprovoz. Moc se mi líbilo Prase, ale to už je dál a lepší nechat na podzim. V Písku je super noční Měsíc nad řekou, jsou tam malé změny, klidně bych ho šla znovu. Event mi připomněl, že 1.8. pořádá kousek od Podolského mostu Geopivo4 pár ze Švédska - moc nás přihlášených není, takže pokud se někdo budete vyskytovat v okolí ( malá odbočka z trasy Pí -Tá ), zastavte se.;)
  • 0

#17 Camiik

Camiik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2013 - 8:33

Mám vyhlídlé nějaké série, kam se ještě letos chci vydat. Dnes ráno, když jsem spouštěl stolní počítač mi to hodilo chybu, jdu to opravit, pokud se mi to dnes podaří, vypíši místa, kam se chci ještě podívat :-) Jinak, kdo z vás loví T5? V okolí nic moc není, mám vyhlídlá nějaká místa, kde chci, až bude trochu času, založit několik T5 keší. Ursus75: tak tak, myslím si, že v minipivovaru by to bylo super
  • 0

#18 Sonrie1

Sonrie1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2013 - 8:37

Ursus75 napsal/a:
Sonrie1: Hm, Jihlavu moc nemám. Nemáte tam čistě náhodou kanály? Tim myslím kanálovky.



:) Kanálovky máme dvě. A jednu dokonce ještě nemám.
  • 0

#19 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2013 - 8:58

[quote]Camiik napsal/a:
Jinak, kdo z vás loví T5? V okolí nic moc není, mám vyhlídlá nějaká místa, kde chci, až bude trochu času, založit několik T5 keší.

Ještě jsem lezení nezkusila, i když lidi s výbavou okolo jsou - dokonce bylo na jihu letos několik lezecích eventů, jenže já byla většinou někde jinde. Zatím vozím v autě jen provazový žebřík vyrobený podle Solima ( a trochu vylepšený ). Chci zkusit pod dohledem zkušených, jestli bych lezení zvládla - váhu mám nízkou, ale...V Písku je v areálu Jitexu lezecí stěna, dokonce prý lepší než v ČB.
  • 0

#20 Ursus75

Ursus75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2013 - 9:16

Sonrie1 napsal/a:
:) Kanálovky máme dvě. A jednu dokonce ještě nemám.


Na tu druhou, tedy tu jednu, se hlásím :-). Mohla bys mi hodit odkazy? Prosím smutně koukám.

To Camiik: Ty jsi stromolezec :-)) Já jen, že nemám využití pro svůj sedák, co jsem si koupil na ferratu a rád bych do toho šel, pokud mě někdo zaučí. Jen musí počítat s tím, že naopak od zvědavkynoční mám postavu medvěda :-) a váhu také.

To Zvědavka noční: Na zemanství se chystám, protože mi bylo doporučeno mnohokrát, co takhle otava river trail :)). Potřebuju buď lehkého háčka, a nebo další pár na dalším plavidle, aby nebyla nuda :-). Máš to kousek za barákem.... :))

Obecně: Tu Otavu bych dal, kdo by se přidal :))?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama