Přejít na obsah


Fotka

Společnost v okolí Pacova, Tábora a Pelhřimova :-)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
75 odpovědí na toto téma

#41 Camiik

Camiik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2013 - 14:11

nebyl jsem tu 4 roky,... to bych nesměl jít nahoru,.. :-D jaká je teď adresa,??
  • 0

#42 Camiik

Camiik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2013 - 14:12

uz to mam a valim tam
  • 0

#43 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2013 - 14:12

Taky mám jednu v notifikacích, ale 43 km - to nemá cenu. Těším se, že legendárního Lakuse s manželkou konečně poznám, snad přijedou do ČB na další pivo - zatím jen čtu, kde komu před nosem má FTF, v nejhorším případě další místečko na bedně.;) Zajímavé, jak ty FTFkaře z různých oblastí člověk zná alespoň podle nicku.:P
  • 0

#44 Ursus75

Ursus75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2013 - 14:33

To Zvědavka: To je pravda... Taky je pravdou, že když jsem pouštěl pokračování okruhů, tak jsem si na Lakuse počkal, převlečený za hejkala. Ten člověk je přesný, jak švýcarské hodinky. Od té doby mi taky nemůže zapomenout, že chodím na event v civilu :-)
  • 0

#45 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2013 - 19:03

To bych chtěla vidět, jak u kešky čeká hejkal:D:D:D. Já zažila jen pochodující kometu s kahanem při eventu v ČB, moc mu to slušelo, ale byl trochu nebezpečný.... Já si minulý týden u Soběslavských blat - pískovna 4 hrála na něco horšího:D, přijít v tu dobu třeba nějaká rodinka s malými dětmi, tak by před "bahňákem" určitě utekli. Byl to za rok keškování asi nejveselejší zážitek a druhý nejdelší log.;)
  • 0

#46 Ursus75

Ursus75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2013 - 21:20

Zvedavko, jsi si jistá, že bys to chtěla vidět?? Podruhé jsem si na ně počkal lezmo u keše, s reviewrem jsme se dohodli na nočním pipnuti.:) Tenkrát na mě málem slapli. Hejknout tak jela zachranka:)
  • 0

#47 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2013 - 6:59

Poslouchej, opatrně - ona je to otázka, kdo by víc vylekal koho. Mě právě můj pan učitel GC pěkně překřtil z noční na Baskervilskou:p. Ví, že potřebuji dohled alespoň na dálku a po přečtení logů z minulého týdne připsal k jedné keši WN, z kterého bude mít owner asi pěkně zamotanou hlavu.:D Už jsem v depresivním koutku přemýšlela, co teď - mám tričko s původním nickem a ještěrkou, teď abych si nechala vyšít pomalu jiné.:P Místo ještěrky dát hafana? a nick mít ještě delší?:o
  • 0

#48 Ursus75

Ursus75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2013 - 17:29

Zvědavko, kdyby na mě šlápli... tak bychom tam hejkali úplně všichni. :) Znáš nějaké temné keše v okolí? A mimochodem, v Kutné Hoře je noční keš s psem Baskervilským :)
  • 0

#49 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2013 - 22:30

Temné keše? Myslíš kanálovky nebo nočky? Že by někde v okolí byla kanálovka nevím, ale noční mě baví - jedna pěkná je u Soběslavi (alespoň takové hodnocení jsem zaslechla) , Strašidýlko Doudlo, tu bych ráda zkusila. Kutnou horu mám dost daleko na tak krátkou procházku - přečetla jsem listing a jde se podle světýlek rovnou ke keši, bez stanovišť s úkoly. V Písku mám prošlé tři noční, Měsíc nad řekou je opravdu pěkně vymyšlený - zrovna dnes jsme se o něm bavili na eventu. Další dvě v okolí jsme šli zase v jiné sestavě a u poslední před cca měsícem na mě dohlížel owner osobně - vyluštěno jsem měla hned po pípnutí, ale šla jsem na ni po nějakém týdnu a ejhle, stejně jsem byla ještě třetí, to jsem opravdu nečekala.:o
  • 0

#50 Camiik

Camiik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2013 - 15:43

tak už jsem zpět v Pacově ale nejspíš zítra nebo ve středu valím směr Ostrava :-\ jinak s těma sériema co mám v plánu - okolo buděje je kapr, veselá houba, vltava a tak a dal urcite zubatou zabu u Bruntalu. Kdyby se nekdo chystal nekam na vetsi lov, dejte vedet
  • 0

#51 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2013 - 23:17

Kapra ani houbu nemám ( u ČB jen Abecedu, ta je taky fajn, dokonce jsem k ní minulý týden dostala dodatečně na eventu i bonusové CWG ) momentálně ale spíš uvažuji o Alkeho nové sérii ZOO. Arabelu jsem loni prošvihla a podle chvály, kterou na ni stále slyším ze všech stran, mě to docela mrzí.
  • 0

#52 Camiik

Camiik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2013 - 19:05

dneska jsem mel neco v Jihlave tak jsem rovnou odlovil par kesi a byl jsem kouknout i na kesi Kozeluzsky potok GC3Q9QA, po nekolika desitkach metru jsem dosel k mistu kde jsem se zamyslel, jestli je to vlastne ta spravna roura, kazdopadne ted by se tam dalo tak mozna plavat,.. nekdy se muzem domluvit a sjet tam spolu :-)
  • 0

#53 Ursus75

Ursus75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2013 - 19:54

Hůůů, ahojte lidi. Právě jsem se vrátil z bez internetové zóny. Vpravdě se mi líbí takové ty campy na přežití a jim podobné, ale jít z dosahu wifi je trošku moc :-))). Každopádně Zubatá žába se na podzim uzavírá, alespoň si myslím :-), Kapra i houbu bych docela dal... a co se týká kanálovek v Jihlavě... tak tady psala Sonrie1 něco o kanálovkách, že jí jedna chybí :-).
  • 0

#54 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2013 - 20:03

Žába je teď znovu puštěná pár dní (od 1.8.) - musí být stopnutá v době, kdy mají zvířeta mláďata, takové jsou v místě podmínky. Ke konci července byli v Písku jedni z ownerů a tak jsem je trochu vyzpovídala, byla jsem na jejich žabku zvědavá .;) V pátek je event v ČB a domlouváme se na nějaké noční keši - minulý týden jsem naopak znovu šla s Budějičáky u nás Měsíc nad řekou, včera s jinou návštěvou také samé keše, co už mám, o víkendu něco málo kolem Lipna.:P
  • 0

#55 Ursus75

Ursus75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2013 - 20:29

Já přemýšlím, že bych jel na skotské slavnosti na Sychrově a odlovil něco na severu.
  • 0

#56 Camiik

Camiik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2013 - 8:36

Já se snažím ještě nějak vymyslet účast na GC3220Z, mel jsem to jit v Beskydech ale nakonec se tam asi nedostanu,.. tak alespon nekde tu ze bych dojel, ale vsechno je to flak cesty...
  • 0

#57 Ursus75

Ursus75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2013 - 8:50

Ta žába vypadá zajímavě :-)) trošku z ruky... byť republika je tak malá :-)
  • 0

#58 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2013 - 9:41

Zítra to vidím spíš na pískovny u Veselí nad Lužnicí, má být krásně a teploučko - pojedu sama, tak snad přidám i nějakou keš. Pokud něco domluvíte na večer třeba v Táboře nebo okolí, klidně se můžu vracet domů "zkratkou". Baterky v čelovce jsou vyměněné, trekovky mám v autě trvale.... Nebo že by kapr popř.houba?:P Poskakující žábu mám také daleko, nejblíž bych asi měla k Plzni, uvažovala jsem ji poponést. ale počkám, jestli příští rok bude skákat od severu k jihu.:)
  • 0

#59 Ursus75

Ursus75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2013 - 10:08

Já to vidím, že zítra mě čeká spoooouuuusta skládání dřeva... už jsem si mockrát říkal, že udělám event "pomozte Ursusovi s brlohem na zimu" a že jídlo dodám :-D. Ale v neděli asi vypadnu, chybí mi bonusovky z elinky a jedna vynechaná... tak bych mohl dolovit Bechyň a okolí :-)). Pískovnu si užij ... já jsem se rozhodl s vedrem bojovat velmi netradičně... Ursus v sukni :-D.... jízda... mazec... ale na veřejnost ani náhodou :-)))
  • 0

#60 Camiik

Camiik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2013 - 22:09

Okolo Bechyně je tuším 7 T5 keší, chystám se tam někdy v dohledné době, až seženu někoho k sobě. Kdyby se vám někomu chtělo, bylo by jen dobře, ale minimálně sedák, nějakou tu karabinu a něco na slaňování svoje
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka